Jump to content

NO.1 D3


al3x1k0
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασες το μαύρο; Δεν βλέπω να σου δίνουν εναλλακτική για άλλο χρώμα. Το ρώτησες αυτό; Γιατί αναφέρεται καθαρά ότι είναι hot sale και ότι έχει θέμα με τον προμηθευτή, αλλά σε όλα τα χρώματα φαντάζομαι. Κάτσε να τους στείλω ένα μήνυμα να δω τι θα μου απαντήσουν εμένα.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παράγγειλα ένα μαύρο για έναν φίλο και με το tracking βλέπω ότι έφθασε Ελλάδα αν και ακόμη δεν το βλέπω στα ΕΛΤΑ. Το παράγγειλα από το coolicool και άργησαν να το στείλουν πάνω από 10 μέρες γιατί προφανώς δεν το είχαν παραλάβει είτε γιατί είχαν πολύ μικρό στοκ, αν και γράφανε ότι είναι ετοιμοπαράδοτο. Τους έστειλα 2 ξεγυρισμένα μηνύματα και ήταν αυθάδεις στις απαντήσεις τους. Ούτε ένα συγγνώμη και απλά περιμένετε. Τέλος πάντων μπορεί αυτή την εβδομάδα να το έχω στα χέρια μου. Είμαι ήδη κάτοχος του ΝΟ.1 S3 εδώ και 20 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα είσαι. Μέλλον μέσα στήν εβδομάδα θα το έχω στην χειρότερη την επόμενη

 

Τελικά πως σου φάνηκε; Αξίζει κατά την γνώμη σου;:)

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες έχεις; από gearbest ή αλλού; Αύριο θα το πάρω και εγώ.Αλλα καλό θα ήταν όταν το πάρεις να μας πεις πρώτες εντυπώσεις!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

https://www.chinavasion.com/china/wholesale/Smart-Watches/Bluetooth-Watch/NO.1-D3-GSM-Smart-Phone-Watch/

 

καλό μαγαζί, καλή τιμή και ετοιμοπαράδοτο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ψηνόμουν κι εγώ να το πάρω αλλά μετά από την απάντηση από gearbest ότι δεν υποστηρίζει ελληνικά παρήγγειλα το DZ09 από tinydeal που παίζει ελληνικά.

edit: Σημειώσατε χ, ούτε το DZ09 έχει ελληνικά, με ενημέρωσαν από tinydeal( τίμιο εκ μέρους τους) και ακυρώθηκε η παραγγελία.

Edited by jon_robocop
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα το πρωί. Είμαι στη δουλειά και δεν έχω χρόνο να ασχοληθω. Το βράδυ.

Ωραία περιμένουμε σχόλια! Αν μπορείς ανεβάζεις και φωτογραφίες; Πως σου φαίνεται στο χέρι; Μέγεθος, βάρος και ότι άλλο σου έρχεται. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Με γεια επίσης...

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δεν έχω παραλάβει ακόμα. Περιμένω και εγώ με αγωνία τις εντυπώσεις σου.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/16/8279027e3008e2dba22a72bbee1d5666.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/16/346e74e1bd57223d7b9d0eb9a9e627e8.jpghttps://images.tapatalk-cdn.com/15/12/16/7132d624af168af4b60c4866553e9c48.jpg

Λοιπόν. Το πρώτο για μένα smart watch οπότε δεν ξέρω και πολλά. Σίγουρα όμορφο με ωραίο χρώμα. Φαίνεται ποιοτικό. Το λουράκι σιλικόνης δεν μύριζε και είναι πολύ μαλακό και απαλό στο χέρι. Το φορουσα όλη μέρα και δεν κατάλαβα τίποτα είναι πολύ ελαφρύ. Η οθόνη του είναι σαν τα πρώτα κινητά με έγχρωμη οθόνη, θα ήθελα να είναι λίγο πιο μεγάλη, επίσης υπάρχει θέμα στο touch αν και δεν είμαι σίγουρος ακόμα, πρός θεού δεν εννοώ πρόβλημα, απλά μετα το Galaxy και Honor έχεις θέμα με scroll σε τόσο μικρή οθόνη. Ελληνικά στό μενού δεν έχει όμως τα αναγνωρίζει με λίγα *#+¢¥℅®™π∆¶ τέτοια πράγματα αλλά διαβάζεται. Η εφαρμογή απο το QR Code του δηλαδή μια απο αυτές BT Notified δεν υποστηρίζει το Honor 6 οπότε έχω κατεβάσει μερικές απο Play και θα τις δουλεψω μια μια να δούμε πια είναι καλύτερη. Η αλήθεια είναι ότι με 20€ για smart watch είναι καλό.

Edited by komatoza
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Aν μπορείς φίλε μου και ευχαριστώ ήδη για τις φωτογραφίες. Μπορείς να τραβήξεις φωτογραφία αναμμένο; Έχει αν δεν κάνω λάθος 2 watch faces; Θύμισε μου από που το πήρες και πόσες μέρες έκανε; Αν μπορείς να σχολιάσεις κι άλλα θα το εκτιμούσα. Παράδειγμα έρχονται κανονικά τα μηνύματα; Μπορείς να γράψεις με αγγλικούς χαρακτήρες μόνο; Κλήσεις; Δοκίμασες; Πως σου φαίνεται όταν μιλάς; Έχεις ειδοποιήσεις από facebook, messenger, viber? Ελπίζω να μην σε τρέλανα με τις ερωτήσεις μου! Ευχαριστώ και πάλι.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Το πείρα απο tinydeal. Στάλθηκε 16/11 και παραδόθηκε 16/12 αλλά ήταν Ελλάδα 06/12. Εχει δύο watch faces ένα αναλογικό και ψηφιακό. Φωτό το βράδυ. Ολες ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά, να μιλήσω δεν έχω προλάβει ακόμα άλλωστε δεν το θέλω για αυτό. Κυκλοφορώ με μηχανή και το θέλω για να με ειδοποιεί για τις κλήσεις γιατί δεν ακούω το τηλ.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Το πόσω αξιόπιστο είναι δεν ξέρω πάντως λειτουργεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ορίστε και φωτό

https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/17/5b3bfdf788fc1e25f6ccd5ec5e4e591c.jpghttps://images.tapatalk-cdn.com/15/12/17/429191da0d39592838a90d7724233ee2.jpg

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Το πείρα απο tinydeal. Στάλθηκε 16/11 και παραδόθηκε 16/12 αλλά ήταν Ελλάδα 06/12. Εχει δύο watch faces ένα αναλογικό και ψηφιακό. Φωτό το βράδυ. Ολες ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά, να μιλήσω δεν έχω προλάβει ακόμα άλλωστε δεν το θέλω για αυτό. Κυκλοφορώ με μηχανή και το θέλω για να με ειδοποιεί για τις κλήσεις γιατί δεν ακούω το τηλ.

Ωραία, να σαι καλά. Και εγώ για το μηχανάκι το θελα που δεν ακούω ποτέ!

Αναμένω φώτο. Καλοφόρετο και πάλι. Εγώ ψήνομαι για μπλέ η μαύρο. Ήθελα το ροζ αλλά μου φαίνεται πολύ ψεύτικο.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δεν έχω βρει είναι όταν με καλούν και απαντήσω απο το τηλ να μην χρειάζεται να πατήσω στο τηλ την ρύθμιση ακουστικό γιατί αλλιώς ακούγεται απο το ρολόι. Την πρώτη φορά που το είχα συνδέσει χωρίς την εφαρμογή δεν χρειαζόταν.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτό αλλά νομίζω έχει και για συνεχόμενα

Τσέκαρε το αν μπορείς το θέλω για το τρέξιμο θα είναι τέλειο αν μπορεί να μετράει συνεχόμενα παλμους.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δεν έχω βρει είναι όταν με καλούν και απαντήσω απο το τηλ να μην χρειάζεται να πατήσω στο τηλ την ρύθμιση ακουστικό γιατί αλλιώς ακούγεται απο το ρολόι. Την πρώτη φορά που το είχα συνδέσει χωρίς την εφαρμογή δεν χρειαζόταν.

Καλώς το δέχτηκες.Αν ειναι όπως άλλα φθηνά κινέζικα πχ zgpax s29,No1 s2 κτλ τότε μόνο μέσω έμμεσων λύσεων γινεται αυτό ποστ677 και κάτω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6274944#post6274944

Link to comment
Share on other sites

Καλοφόρετο! Όντως φαίνεται πολύ όμορφο. Τώρα το κατά πόσο είναι λειτουργικό από τα όσα έχω διαβάσει φαίνεται αυτή τη στιγμή σαν το απόλυτο vfm! Στα $20 δεν υπάρχει ανταγωνιστής!

Θα με ενδιέφερε και μένα να μάθω περισσότερα για την HR μέτρηση, μιας και δεν έχω βρει πολλές πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλοφόρετο! Όντως φαίνεται πολύ όμορφο. Τώρα το κατά πόσο είναι λειτουργικό από τα όσα έχω διαβάσει φαίνεται αυτή τη στιγμή σαν το απόλυτο vfm! Στα $20 δεν υπάρχει ανταγωνιστής!

Θα με ενδιέφερε και μένα να μάθω περισσότερα για την HR μέτρηση, μιας και δεν έχω βρει πολλές πληροφορίες.

 

Τσέκαρε το αν μπορείς το θέλω για το τρέξιμο θα είναι τέλειο αν μπορεί να μετράει συνεχόμενα παλμους.

 

Παιδια και εγω το περιμενω απο μερα σε μερα.Απο 12/12 μου γραγει η post nl οτι ειναι στο δρομο για ελλαδα !! Οσο αφορα το heart rate μακαρι να βγω ψευτης μην περιμενετε πολλα. Δεν θα ειναι και πολυ αξιοπιστο γιατι εγω εχω το no.1 sun s2 (που σαν συνολο ειναι πολυ καλο ρολοι) που θεωρητικα εχει καλυτερο σαν ποιο ακριβο η εστω και τον ιδιο αισθητηρα για μετρηση παλμων και ποτε οσες φορες και να το εχω δοκιμασει στο γυμναστηριο τρεξιμο και κλπ πανω απο 90-95 χτυπους δεν δειχνει.. σαν να μην μπορει να μετρησει πανω απο 100.. σαν να ειναι εικονικο δεν ξερω.. Αν δεν εχει προβλημα που δεν νομιζω μην περιμενετε κατι παραπανω απο το D3 ... :confused:

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...