Jump to content

OnePlus X


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τασο με με ποια εταιρια το στειλανε στο standard shipping και απο που θυμασαι??

 

Δεν θυμάμαι να σου πω. Όχι με κάποια γνωστή δίκη μας πάντως.

Εδώ σε εμένα ήρθε με ΕΛΤΑ courier

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα 12 Ιανουαρίου με paypal (κανονικά - χωρίς πρόβλημα), standard shipping, μου δώσανε tracking number με DHL, έφυγε 13 Ιανουαρίου από London Heathrow, αυτή τη στιγμή είναι Αθήνα και μου έστειλαν e-mail ότι θα μου επιστρέψουν τα λεφτά που πλήρωσα για το shipping λόγω της νέας προσφοράς που ανακοίνωσαν (αν και δεν είχε ανακοινωθεί όταν έκανα την παραγγελία). Edited by iNSighT
all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα 12 Ιανουαρίου με paypal (κανονικά - χωρίς πρόβλημα), standard shipping, μου δώσανε tracking number με DHL, έφυγε 13 Ιανουαρίου από London Heathrow, αυτή τη στιγμή είναι Αθήνα και μου έστειλαν e-mail ότι θα μου επιστρέψουν τα λεφτά που πλήρωσα για το shipping λόγω της νέας προσφοράς που ανακοίνωσαν (αν και δεν είχε ανακοινωθεί όταν έκανα την παραγγελία).

 

αααα βλεπω μεγαλη σοβαροτητα...

μωρε μπραβο η oneplus...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αααα βλεπω μεγαλη σοβαροτητα...

μωρε μπραβο η oneplus...

 

Μόνο που παίρνεις το κουτί στα χέρια σου και ανοίγεις να δεις τι εχει μέσα καταλαβαίνεις με τι εταιρεία έχεις να κανεις.

Η apple ήταν πρώτη σ αυτά κάποτε. Τώρα κοντεύει να χάσει την θέση αυτήν.

Η one plus κάνει πολυ σωστά την δουλειά της όπως φαίνεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μα φαίνεται καθαρά ότι έχουν σαν πρότυπο την apple και στο θέμα ποιότητας, συσκευασίας ακόμα και

το κουμπί ειδοποίησης που βάλανε παραπέμπει εκεί.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που παίρνεις το κουτί στα χέρια σου και ανοίγεις να δεις τι εχει μέσα καταλαβαίνεις με τι εταιρεία έχεις να κανεις.

Η apple ήταν πρώτη σ αυτά κάποτε. Τώρα κοντεύει να χάσει την θέση αυτήν.

Η one plus κάνει πολυ σωστά την δουλειά της όπως φαίνεται

 

μα το ξερω εχω αγορασει 3 oneplus

βλεπω ομως οτι εχουν σοβαρευτει σε ολα.Πριν 16 μηνες αν καλουσες το after sales δεν απαντουσε κανεις,ή σου ελεγαν ο,τι ηθελαν.

Τωρα ομως εχουν γινει πολυ καλη εταιρια οντως.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο χθες στα χέρια μου πως βγαίνει η δόνηση κ ο ηχος πλήκτρων?? Οχι οταν γράφεις με το πληκτρολόγιο, αλλά όταν ψαχνεις κατι η σκαλιζεις το τηλέφωνο????άκυρο το βρήκα
Link to comment
Share on other sites

Το εχω απο χθες στα χέρια μου πως βγαίνει η δόνηση κ ο ηχος πλήκτρων?? Οχι οταν γράφεις με το πληκτρολόγιο, αλλά όταν ψαχνεις κατι η σκαλιζεις το τηλέφωνο????άκυρο το βρήκα

 

Για να ξέρει και ο υπόλοιπος κόσμος ειναι μέσα στις ρυθμίσεις/ήχος

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή.. μετά το 2 σίγουρα.. και απ' ότι φαίνεται έχουμε λίγο δρόμο ακόμα μπροστά μας και καλύτερα πάντως μήπως και έρθει πιο καλογραμμένο...
Link to comment
Share on other sites

Μια διόρθωση μόνο ας μου επιτραπεί. Δεν είπαν τέλος πρώτου τριμήνου. Μέχρι το τέλος του τριμήνου είναι για το one και 2. Για το X είπαν ότι το παλεύουν σκληρά (!) για να το φέρουν και θα μας ενημερώσουν σχετικά κάποια στιγμή.

https://forums.oneplus.net/threads/marshmallow-upgrade-schedule-for-oneplus-devices.406778/

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά είχε ανακοινωθεί αυτό αλλά προχθες διάβασα αυτή την είδηση

http://www.phonearena.com/news/OnePlus-beta-testing-Android-6-Marshmallow-builds-for-all-of-its-handsets_id77542

Μακάρι να είναι σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είδα και γω διάφορα άρθρα σχετικά. Λέει όμως ότι οι beta testers θα είναι ελάχιστοι και μόνο στην Κίνα οπότε μάλλον μιλάμε αποκλειστικά για hydrogen os. Όπως και να έχει, πρέπει να κάνουμε υπομονή γιατί η oneplus δεν το ξεκίνησε καλά το oxygen os. Έχει πολλά bugs και στο X και στο 2. Ας ελπίσουμε ότι όντως εργάζονται σκληρά πάνω στο marshmallow και θα βελτιώσουν πραγματικά το oos.
Link to comment
Share on other sites

Ναι είδα και γω διάφορα άρθρα σχετικά. Λέει όμως ότι οι beta testers θα είναι ελάχιστοι και μόνο στην Κίνα οπότε μάλλον μιλάμε αποκλειστικά για hydrogen os. Όπως και να έχει, πρέπει να κάνουμε υπομονή γιατί η oneplus δεν το ξεκίνησε καλά το oxygen os. Έχει πολλά bugs και στο X και στο 2. Ας ελπίσουμε ότι όντως εργάζονται σκληρά πάνω στο marshmallow και θα βελτιώσουν πραγματικά το oos.

 

Καλα, μην νομιζεις οτι και η cm τα πηγαινει τελεια στο op1.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, μην νομιζεις οτι και η cm τα πηγαινει τελεια στο op1.

Τέλεια όχι αλλά φαντάζομαι (αν και δεν είχα το one) καλύτερα από την oxygen είναι. Αν μπεις στο επίσημο φόρουμ θα δεις τι πανικός γίνεται από παράπονα και για το X και για το 2. Εγώ βέβαια είμαι από τους λίγους που έχω λίγα προβλήματα. Και λέω λίγους γιατί δεν μπορείς να ξέρεις ποιοι δεν έχουν πρόβλημα γιατί αυτοί συνήθως δεν γράφουν να πουν ότι όλα είναι καλά με το κινητό τους και όταν το γράφουν πέφτουν οι άλλοι με τα προβλήματα να τους φάνε..

Υπομονή και μόνο υπομονή. Το X έχει πολύ αξιόλογο hardware και θεωρώ πως με την πάροδο του χρόνου θα βελτιωθεί και το software και θα ευχαριστήσει τους κατόχους του..

(Ελπίζω να μην διαψευσθώ.. :p )

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσουμε την camera που οντως θελει βελτιωση και το να μπορεις να περνας στην sd φωτο κλπ,το τηλεφωνο ειναι αριστο.Αυτα σιγουρα θα διορθωθουν.Λιγο υπομονη λοιπον.Μιλαμε για ενα τηλ 3 μηνων...
Link to comment
Share on other sites

Παταω βγάζει ρυθμίσεις, πακέτο εικονιδίων, κ έχει μονο προεπιλογή !!!!!δεν έχει κατι άλλο :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...