Jump to content

LeTv Le 1s (X500)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με θέμα εγγύησης όντως τι παίζει ; Το στέλνεις έξω και στο επιστρέφουν ; Στη φθηνότερη δηλαδή να σου βγει καμιά 30άρα τα μεταφορικά ακόμα και αν η βλάβη εμπίπτει στην εγγύηση.

 

Επίσης με τα capital πώς θα κινηθείς ; Περνάει μία απλή debit Πειραιώς ή θέλει ματσακουλιές με εμβάσματα στο paypal ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο χαρακτηριστικά ναι... δεν υπάρχει σύγκριση, αλλα Βαγγέλη πας απο 80 ως 100 ευρω απάνω... δεν ειναι λιγα .

Απο εκει και περα εδω ειναι η ονείρωξη - http://www.vickmall.com/original-letv-max-4g-fdd-lte-64bit-qualcomm-801-octa-core-2-0ghz-6-33inch-4gb-ram-32gb-rom-21-0mp-smart-cell-phone.html

 

Έφτασα πολλές φορές στο τσακ να πάρω το 64αρι Μαξ , αλλά το εκαψα γιατί προτιμώ το νοτε 5 μου να σου πω την αλήθεια. Τώρα τρώγομαι για το Meizu Pro 5:lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να εχει παραλαβει , να μας πει εντυπωσεις? Μου κανει εντυπωσει που ενω εχει υψηλοτερα χρονισμενους πυρηνες στον επεξεργαστη απο το Χ600, εχει χειροτερο σκορ στο antuntu
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να εχει παραλαβει , να μας πει εντυπωσεις? Μου κανει εντυπωσει που ενω εχει υψηλοτερα χρονισμενους πυρηνες στον επεξεργαστη απο το Χ600, εχει χειροτερο σκορ στο antuntu

 

 

 

 

 

Και;

 

 

 

Ποιος το χ..... το antutu...

 

Sent from mTalk

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απο χαρακτηριστικά ναι... δεν υπάρχει σύγκριση, αλλα Βαγγέλη πας απο 80 ως 100 ευρω απάνω... δεν ειναι λιγα .

Απο εκει και περα εδω ειναι η ονείρωξη - http://www.vickmall.com/original-letv-max-4g-fdd-lte-64bit-qualcomm-801-octa-core-2-0ghz-6-33inch-4gb-ram-32gb-rom-21-0mp-smart-cell-phone.html

 

Η ονειρωξη δεν έχει μπάντα 800....

Link to comment
Share on other sites

Η ονειρωξη δεν έχει μπάντα 800....

Ναι δεν ειναι καλο τηλεφωνο .

Φιλε μου ,με Mi Note pro + redmi note 2 με wind και στα 2 και εχω 4g στην Αθηνα στα περισσότερα σημεία που παω .

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Η ονειρωξη δεν έχει μπάντα 800....

 

Μια χαρα ειναι. Χωρις Wind ζουμε, χωρις 200€ στην τσεπη λιγοτερα δεν. :lol:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ειναι καλο τηλεφωνο .

Φιλε μου ,με Mi Note pro + redmi note 2 με wind και στα 2 και εχω 4g στην Αθηνα στα περισσότερα σημεία που παω .

 

Ακριβώς, Αθήνα κανένα απολύτως πρόβλημα με 4g και wind...

Link to comment
Share on other sites

http://www.banggood.com/Letv-Le-1s-5_5-inch-MTK-Octa-core-2_2GHz-3GB-RAM-32GB-ROM-Dual-SIM-4G-LTE-Smartphone-p-1010831.html

 

 

Ειναι αυτό ? Το banggood εχει εκπτωση σημερα και βγαίνει 170$

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ του 1s και του pro. Τι θα προτείνατε;

 

Με εξαίρεση το fingerprint , σιγουρα το pro ειναι αρκετά ανώτερη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

To 1s έχει εγκατεστημένο το play store δε χρειάζεται να το ζητήσουμε. Απ'το banggood έχω ψωνίσει κανονικά χωρίς πρόβλημα! Υπέροχο τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ειμαι σιγουρος, 4G δουλευει αυτο στην Ελλαδα?

Αν ζητησω Ελληνικη γλωσσα μαλλον δεν θα δεχεται αναβαθμισεις ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξερει κανεις αν εχει ραδιο?

 

Θα σου γράψω τι μου απάντησαν ακριβώς απο το vickmall.

 

All LETV phones need download a FM app to use FM.

 

Τώρα τους ξανα ρώτησα ποια είναι αυτή η εφαρμογή; υπάρχει όντως τέτοια εφαρμογή; Δεν ξέρω γενικά τι εννοεί ο ποιητής... Αν μου δώσουν μια σαφή απάντηση θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου γράψω τι μου απάντησαν ακριβώς απο το vickmall.

 

All LETV phones need download a FM app to use FM.

 

Τώρα τους ξανα ρώτησα ποια είναι αυτή η εφαρμογή; υπάρχει όντως τέτοια εφαρμογή; Δεν ξέρω γενικά τι εννοεί ο ποιητής... Αν μου δώσουν μια σαφή απάντηση θα ενημερώσω.

Προφανώς εννοεί ότι κατεβάζεις μια εφαρμογή ραδιόφωνου... και έχεις ραδιόφωνο μέσω Internet... άλλωστε αν θυμάμαι καλά και τα προηγούμενα LeTv δεν είχαν ραδιόφωνο...

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Κάνα μαγικό κουπόνι αν ανακαλύψει κανείς ας μας το πει,γιατί το χτεσινό δεν το πρόλαβα !
Link to comment
Share on other sites

170 δολάρια έβγαινε με το κουπόνι απο bangood αλλα δεν το έχουν σε στοκ. Αρα άγνωστο πότε θα το στείλουν
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεί ότι κατεβάζεις μια εφαρμογή ραδιόφωνου... και έχεις ραδιόφωνο μέσω Internet... άλλωστε αν θυμάμαι καλά και τα προηγούμενα LeTv δεν είχαν ραδιόφωνο...

 

 

Δε μου έχουν απαντήσει ακόμα στη διευκρινιστική ερώτηση που τους έκανα. Μάλλον για κάτι τέτοιο πρόκειται. Αλλά βέβαια μόνο οι Κινέζοι θα μπορούσαν να σου λένε ότι έχει fm radio και να εννοούν internet radio μέσω εφαρμογής... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, εδώ το βλέπω στα 208Ε.

 

http://www.honorbuy.com/567-letv-1s-3gb-ram-32gb-rom-smartphone-gold.html

 

Είναι απο EU Warehouse. Με DHL σε 3-5 μερούλες σπίτι (με 37Ε επιπλέον). Απλά άλλη μια επιλογή για κάποιον που δεν πολυκαίγετε για το πιο φθηνό ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...