Jump to content

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτές τις μέρες στο PC ?


billyavl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ξεκινήσω σήμερα ή αύριο το νέο Wolfenstein :happy:

 

http://2.bp.blogspot.com/_lW6xrciW798/SngLlVxWUnI/AAAAAAAABoo/uHyjCEiowKc/s400/new-wolfenstein-2009-pc-xbox-360-ps3-box-artwork.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 334
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eγω βρηκα σε ενα cd ενα παιχνιδακι που επαιζα πριν μερικα χρονια και το εβαλα τωρα και παιζω.

Το sniper elite. Παλιο αλλα καλο!

Link to comment
Share on other sites

Red Alert 3 αν έχει μεγαλώσει με αυτή την σειρά δεν ξεκολλάς εύκολα :D

 

Μόλις ξεκόλλησα allies & soviets ******ς campaign αλλά

Ιάπωνες χάλια units ανίσχυρα...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μόλις ξεκίνησα το COD4 modern warfare (single player - multiplayer εχω λιωσει απειρες ωρες)

και το silent hunter 3....Πλοιαρχος υποβρυχιου στόχευση εχθρικών πλοιών κοκ...πολύ καλό concept...

Link to comment
Share on other sites

COD4 single player και εγω και PES2009 με summer patch ελληνικη με ολες τις μεταγραφες...Αυτο και αν ειναι κολλημα!!
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

COD4 single player και εγω και PES2009 με summer patch ελληνικη με ολες τις μεταγραφες...Αυτο και αν ειναι κολλημα!!

 

το pes κοντέυει να γίνει σαν το fifa...όσο περναει ο καιρός χαλάει...σαν gameplay πάντα...pes4 k pes5 μακράν τα καλύτερα...το become a legend λεει και έχω κολλήσει απίστευτα....!!!

Link to comment
Share on other sites

το pes κοντέυει να γίνει σαν το fifa...όσο περναει ο καιρός χαλάει...σαν gameplay πάντα...pes4 k pes5 μακράν τα καλύτερα...το become a legend λεει και έχω κολλήσει απίστευτα....!!!

 

Το become a Legend ειναι απιστευτο!!!

Επρεπε να δεις το time counter ποσες ωρες ειχε γραψει στο pc μου παιζοντας legend με gamepad φυσικα! Αρε νυχτες ατελειωτες!

Link to comment
Share on other sites

Age of Conan και Neverwinter Nights 2 (όταν ξεκολλάω από το πρώτο, χαχα)

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.προσφατα ξεκινησα το resident evil 5 το οποιο κ περιμενα για πολυ καιρο να κυκλοφορησει κ θελω να πω οτι το παιχνιδι τα σπαει κ ειναι πολλα βηματα μπροστα απο το resident evi 4.ας το δοκιμασουν οσοι ειναι λατρεις του ειδους.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Wolfenstein kai NFS shift . WolfenrulezZ απλά πορώση!!! σαν το Return to Castle Wolfenstein κ τα δύο γραψανε. Το shift πολύ καλυτερο επεισης σε σχέση με prostreet ( μπλιαχ ) ...
Link to comment
Share on other sites

Πασιέντζα και Ναρκαλιευτή, επίσης FARMvILLE χαχαχαααχα:lol::lol::lol::lol::p:p:p

 

Need For Speed Shift RuLez

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...