Jump to content

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτές τις μέρες στο PC ?


billyavl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ποιο παιχνίδι ασχολείστε τελευταία ? Που έχετε φτάσει ?

Εγω βασικά ασχολούμε με δύο...

Το "Prince Of Persia: The Sands of Time" και ειμαι στην πίστα "Farah, come back!" (90%) και παίζω χωρίς κωδικούς(γιατί ετσι ειναι πιο συναπαρστικό....)

Επίσης παίζω και Sims 2(και έχω κολήσει γερά !!!) αλλα δεν ειμαι σε συγκεκριμένη πίστα αφου δεν υπάρχουν πίστες, αλλα για όσους γνωρίζουν είμαι στην 4η γενια μιας οικογένειας. Αλλα παίζω με "λίγους" κωδικούς.... :o

 

Σκοπεύω να παρω μετα το "Prince Of Percia:Warrior Within" μόλις τελειώσω το "Sands Of Time"

 

Αυτα...

Next Please...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 334
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το έχω βαρεθεί όλα!!!

Ειδικά το NFSU2 το βαρέθηκα σε 3 μέρες... απογοητευση το παιχνίδι... :whistle:

 

Θέλω σαν τρελός να πάρω το GTA San Andreas !!!!!!!! :D :D :D

http://www.saik.hostindex.gr/misc/UIQ_logo.gif User Intelligence Quotient [UIQ]
Link to comment
Share on other sites

Molis exw stamatisei to Sims 2....

Pezw gia defteri fora to NFSU 2...

Cs Contition Zero Rival se LAN me ton aderfo mou :p

Rollercoaster Tycoon 3

James Bond 007 Nightfire

Afta......

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχω να παίξω game στο PC από τότε που βγήκε το Half Life 2...δεν έχει βγει κάνα καλό μέχρι τώρα...

 

Τερμάτισα και σήμερα το Zone of the Enders 2 στο PS2, και πλέον δεν έχω τι να παίξω...μάλλον με βλέπω τελικά να διαβάζω μαθηματικά για την σχολή μέσα στις γιορτές :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Football Manager 2005 κλασσικα.Ειδικα το manager ειναι το παιχνιδι που δε περνανε 3-4 μερες χωρις να παιξω.

Και το Lord of The Rings:Battle for Middle Earth.

 

 

Φιλε tntiseverywere το Rollercoaster Tycoon 3 ειναι καλυτερο απο ατα προηγουμενα?Το 1 και το 2 δηλαδη?Ειχα πορωθει παλια με το Roller Coaster και δεν ξερω αν αξιζει!Ειδα το εχουν κανει καπως 3d!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ NFSU2 κι από προχθές HL2. Πώς μπορώ να παίξω deathmatch; Πρέπει μέσα στις γιορτές να τερματίσω και το Farcry γιατί το έχω εγκαταλήψει...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Knights of Honour (αν και το βαρέθηκα και λέω να σταματήσω) και Medal of Honour PA. Μόνο που τρώει κάτι κρασαρίσματα ο υπολογιστής και πρέπει να βρω τι φταίει τώρα...

Σύντομα θα έχω το Football Manager 2005 και θα πιαστώ με αυτό :)

KCB
Link to comment
Share on other sites

Rise of Nations + expansion, κι όποιος πει ότι είναι παλιό θα... δεν ξέρω!

Επίσης Syberia 1+2.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Half-Life 2 + Deathmatch

Counter-Strike: Source

Lord Of The Rings: Battle For Middle Earth

Vampire - The Masquerade Bloodlines

Colin McRae Rally 2005

Link to comment
Share on other sites

ego simera termatisa to Prince Of Percia:Warrior Within kai den exo na pekso tipota tora

 

to NFSU 2 telios bareto 5 meres to epeza kai to bare8ika

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Το NFSU 2 που το εχω τερματισα.

Και το Warcraft III που το αρχισα χθες.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...