Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορουμε να φορτισουμε το ν10 με quickcharger 3.0 ή θα χαλασει; Το εχει κανει κανεις;
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν το v10 καλυπτεται απο εγγυηση στην Ελλαδα;

 

Aν πάρεις το ευρωπαικό καλύπτεται. (Μόνο επισκευή, όχι αντικατάσταση)

Link to comment
Share on other sites

Έχω γνωριστεί με όλες τις κοπέλες στην προκόρντια.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κρίμα είναι :p

Άμα θέλεις ανέβασε φώτο

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το είδα...φασαρία...και ποιός ξέρει....

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καινουριο αυτο με τα κολλημενα/καμμενα πιξελ ? Για ψαξτε το λιγο οσοι εχετε το κινητο και ενημερωστε

http://forum.xda-developers.com/lg-v10/help/dead-pixels-everywhere-t3263826

Στο 1ο λινκ εχει και καποιες φωτο, βλεπω αρκετοι απο εξωτερικο εχουν θεματα... λενε σε φουλ φωτεινοτητα και σε μαυρο φοντο για να τα εντοπισεις η κατεβαζοντας κανενα αντιστοιχο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο αυτο με τα κολλημενα/καμμενα πιξελ ? Για ψαξτε το λιγο οσοι εχετε το κινητο και ενημερωστε

http://forum.xda-developers.com/lg-v10/help/dead-pixels-everywhere-t3263826

Στο 1ο λινκ εχει και καποιες φωτο, βλεπω αρκετοι απο εξωτερικο εχουν θεματα... λενε σε φουλ φωτεινοτητα και σε μαυρο φοντο για να τα εντοπισεις η κατεβαζοντας κανενα αντιστοιχο προγραμμα.

Εσυ το έχεις????ασε τους κατόχους να ανησυχούν...

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παρατηρήσει αυτή τη σκιουλα από χτες αλλά δεν ξέρω σε τι οφείλεται και είναι τόσο αχνη που δεν ξέρω καν αν πρέπει να ασχοληθώ

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/9821506deb50a1b104c145ce0e26af99.jpg

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο δεν φαίνεται στη φώτο κάτι

Εγώ το χω τεστάρει πριν καν το ανοίξω

Που λέει ο λόγος....για να προλαβω το Doa...τουλάχιστον να ηταν καθαρό...αν βγάλει πρόβλημα στο μέλλον...στο servise αναγκαστικά

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Σπύρο δεν φαίνεται στη φώτο κάτι

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Και live δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερα αλλά με γκαζωσατε τώρα με την οθόνη :p :p :p :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος έλεγχος βγάζοντας μια συσκευή από το κουτί είναι για pixel.Τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ σε κινητά,tablet,τηλεόραση,monitor pc.

Από εκεί και πέρα μου έχει τύχει και σε pc monitor και σε tablet.Δεν λέει κάτι αν συμβεί σε οποιαδήποτε μάρκα και συσκευή.Χιλιάδες ανάλογα περιστατικά το λιγότερο.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και live δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερα αλλά με γκαζωσατε τώρα με την οθόνη :p :p :p :p

 

Απ'αυτό που ανέβασες δεν βλέπω τίποτα πάντως και γω

Link to comment
Share on other sites

Και live δεν φαίνεται κάτι ιδιαίτερα αλλά με γκαζωσατε τώρα με την οθόνη :p :p :p :p

Ωχχχ....βρε και συ....διαλομηχανηματα είναι...

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο πρώτος έλεγχος βγάζοντας μια συσκευή από το κουτί είναι για pixel.Τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ σε κινητά,tablet,τηλεόραση,monitor pc.

Από εκεί και πέρα μου έχει τύχει και σε pc monitor και σε tablet.Δεν λέει κάτι αν συμβεί σε οποιαδήποτε μάρκα και συσκευή.Χιλιάδες ανάλογα περιστατικά το λιγότερο.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εκατομμύρια μη πω δις

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπηκε και το τζαμακι και η θηκη spigen crystal clear,κοπηκε και η sim και βγαινουμε σε κυκλοφορια επισημα.

Nα πω οτι οντως η θηκη ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Akalos

Έτσι ακριβώς.Ανεξαρτήτου εταιρείας.

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/help/s7-edge-dead-stuck-pixel-t3338339

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο αυτο με τα κολλημενα/καμμενα πιξελ ?

 

Το "παλιό" ,ποιο ειναι ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καινουριο αυτο με τα κολλημενα/καμμενα πιξελ ? Για ψαξτε το λιγο οσοι εχετε το κινητο και ενημερωστε

http://forum.xda-developers.com/lg-v10/help/dead-pixels-everywhere-t3263826

Στο 1ο λινκ εχει και καποιες φωτο, βλεπω αρκετοι απο εξωτερικο εχουν θεματα... λενε σε φουλ φωτεινοτητα και σε μαυρο φοντο για να τα εντοπισεις η κατεβαζοντας κανενα αντιστοιχο προγραμμα.

 

 

Οταν λες αρκετοι ? εγω στα λινκ που εδωσες για 2-3 διαβασα και προ εξαμηνου....

Το τραγελαφικο ειναι βεβαια αυτο που γραφει ο τυπος : check your devices with the brightness at 100% in a dark room and if you can use a magnifying glass :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Eνταξει ,αν χρειαζετε μεγενθυντικο φακο να δουμε το υποτιθέμενο προβλημα σηκωνουμε τα χερια ψηλα....με το ζορι να βρουμε προβλημα σε μια κατά γενικη ομολογια εξαιρετικη συσκευη....το εχω ξανα πει,το μονο της "μειονέκτημα" ειναι η μπαταρια της που για βαρια χρηση δε θα βγαλει την ημερα αν κι αυτο ακομη μετριαζεται με σωστη παραμετροποιηση των εφαρμογων ,η δυνατοτητα δε της αφαιρουμενης μπαταριας εξαλείφει το προβλημα.

Χαρειτε τη συσκευη σας,ειναι απο τις πιο value for money συσκευες στο συνολο των Android κινητων τη στιγμη που μιλαμε. :cool:

Edited by kek
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπηκε και το τζαμακι και η θηκη spigen crystal clear,κοπηκε και η sim και βγαινουμε σε κυκλοφορια επισημα.

Nα πω οτι οντως η θηκη ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!

Ποια spigen την liquid crystal clear?

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπηκε και το τζαμακι και η θηκη spigen crystal clear,κοπηκε και η sim και βγαινουμε σε κυκλοφορια επισημα.

Nα πω οτι οντως η θηκη ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!!

Μεγειες! Με την πρώτη ευκαιρία πάρε μια nano sim γιατί τα sim tray της LG είναι αρκετά ευαλωτα και χαλάς εύκολα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Το τραγελαφικο ειναι βεβαια αυτο που γραφει ο τυπος : check your devices with the brightness at 100% in a dark room and if you can use a magnifying glass :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Eνταξει ,αν χρειαζετε μεγενθυντικο φακο να δουμε το υποτιθέμενο προβλημα σηκωνουμε τα χερια ψηλα....με το ζορι να βρουμε προβλημα σε μια κατά γενικη ομολογια εξαιρετικη συσκευη....το εχω ξανα πει,το μονο της "μειονέκτημα" ειναι η μπαταρια της που για βαρια χρηση δε θα βγαλει την ημερα αν κι αυτο ακομη μετριαζεται με σωστη παραμετροποιηση των εφαρμογων ,η δυνατοτητα δε της αφαιρουμενης μπαταριας εξαλείφει το προβλημα.

Χαρειτε τη συσκευη σας,ειναι απο τις πιο value for money συσκευες στο συνολο των Android κινητων τη στιγμη που μιλαμε. :cool:

 

Έτσι ακριβώς φίλε !! Προσωπικά δεν δίνω σεντς για αυτή την ιστορία... αφού δεν βλέπω με γυμνό οφθαλμό κάτι ξεκάθαρο να με ενοχλεί στην οθόνη δεν ασχολούμαι καν να το ψάξω... Χαίρομαι το κινητό μου και το έχω για να με εξυπηρετεί και να καλύπτει τις ανάγκες μου. Και όχι για να είμαι εγώ σκλάβος του και να με αγχώνει χωρίς λόγο.... :D

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα νέα για τούς λάτρεις...προστέθηκε και το δικοο μας

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

 

Υπάρχει τρόπος και να κλειδώνει & να μην φαίνεται τίποτα?

Αλλιώς δώρον άδωρον, lg χωρίς εγγύηση για κανένα λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα νέα για τούς λάτρεις...προστέθηκε και το δικοο μας

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

Υπάρχει τρόπος και να κλειδώνει & να μην φαίνεται τίποτα?

Αλλιώς δώρον άδωρον, lg χωρίς εγγύηση για κανένα λόγο.

 

απαπα δεν παίζει να ξαναξεκλειδώσω LG μετά το άγχος που τράβηξα με το G4 που ήταν ξεκλείδωτο και άρχισε το θέμα με τα bootloops... Άγχος μην κλείσει και δεν ξανανοίξει κάθε μέρα = 230€ αλλαγή πλακέτας εκτός εγγυήσης :cry::cry::cry:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ξανακλειδώνει ο bl πάλι αλλά το θέμα της εγγύησης δεν ξέρουμε τι παίζει.όπως έγραψα και στο θέμα του g5, μπορείς πχ να ζητήσεις unlock να μην το κάνεις ποτέ εκεί τι θα παίξει, θα έχεις εγγύηση ή όχι?το ίδιο θα συμβεί αν το ξεκλειδώσεις και το κλειδώσεις πάλι.

 

υγ. με αυτό τον τρόπο ξεκλειδώματος η lg κρατάει τα imei των unlock συσκευών.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ισως βρουν κάτι τώρα που ξεκλειδώνει....οτι κλειδώνει ξεκλειδώνει...και ανάποδα...δεν είμαι φαν...όποτε...

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Ποια spigen την liquid crystal clear?

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

Την ultra hybrid

 

Μεγειες! Με την πρώτη ευκαιρία πάρε μια nano sim γιατί τα sim tray της LG είναι αρκετά ευαλωτα και χαλάς εύκολα

αυτο που μπαινει η sim χαλαει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...