Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας δίνω ένα link από youtube για όποιον ψάχνεται για θήκες και tempered glass. Μόνο και μόνο για τα κοπανήματα που του κάνει του κινητού πάνω στο τραπέζι ο τύπος που έκανε το βίντεο αξίζει να το δει κάποιος :)

 

Την spigen θηκη εχω παρει και εγω,πολυ καλή,ο τυπος βεβαια τα σπαει χαχαχα

 

Send from my LG v10

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την spigen θηκη εχω παρει και εγω,πολυ καλή,ο τυπος βεβαια τα σπαει χαχαχα

 

Send from my LG v10

 

Σημερα που ειδα μπροστα μου την spigen rugged armor δεν αντισταθηκα και την πηρα!:)

Πολυ ωραια θηκη!!!:up:

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σημερα που ειδα μπροστα μου την spigen rugged armor δεν αντισταθηκα και την πηρα!:)

Πολυ ωραια θηκη!!!:up:

 

Την ίδια χρησιμοποιώ και εγώ σε όλες τις συσκευές μου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που ειδα μπροστα μου την spigen rugged armor δεν αντισταθηκα και την πηρα!:)

Πολυ ωραια θηκη!!!:up:

Μόλις την παράγγειλα και εγώ και είναι ετοιμοπαραδοτη. Αύριο θα πάω να την παραλάβω, γενικότερα σε εφαρμογή κτλ νομίζω ότι είναι οκ ε? Αν και spigen είναι ποτέ δεν ξέρεις!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι, spigen είναι αυτή και μάλιστα από τις πιο ποιοτικές της εταιρίας, δεν τίθεται θέμα όσον αφορά την εφαρμογή της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την παράγγειλα και εγώ και είναι ετοιμοπαραδοτη. Αύριο θα πάω να την παραλάβω, γενικότερα σε εφαρμογή κτλ νομίζω ότι είναι οκ ε? Αν και spigen είναι ποτέ δεν ξέρεις!

 

 

Μεχρι τωρα που την εχω ειναι πολυ καλη,αρκετα εφαρμοστη,και ταιριαζει γαντι με το συγκεκριμενο τηλεφωνο!

Αν και ειχα στο μυαλο μου,και την Olixar τελικα κατεληξα στην spigen που μου αρεσε πολυ!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την παράγγειλα και εγώ και είναι ετοιμοπαραδοτη. Αύριο θα πάω να την παραλάβω, γενικότερα σε εφαρμογή κτλ νομίζω ότι είναι οκ ε? Αν και spigen είναι ποτέ δεν ξέρεις!

 

Εάν επιτρέπεται από που την παράγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

Εάν επιτρέπεται από που την παράγγειλες;

Σου στέλνω pm

 

 

 

Ναι, spigen είναι αυτή και μάλιστα από τις πιο ποιοτικές της εταιρίας, δεν τίθεται θέμα όσον αφορά την εφαρμογή της.

 

 

 

Μεχρι τωρα που την εχω ειναι πολυ καλη,αρκετα εφαρμοστη,και ταιριαζει γαντι με το συγκεκριμενο τηλεφωνο!

Αν και ειχα στο μυαλο μου,και την Olixar τελικα κατεληξα στην spigen που μου αρεσε πολυ!

 

Σας ευχαριστώ πολύ! Αυριο με το καλό που θα παραλάβω θα γράψω και εγώ εντυπώσεις.

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τη σκεφτομαι και εγω αυτη τη θηκη. Μεχρι στιγμης εχω τη spigen liquid crystal. Γενικα ειναι καλη,δεν εχει κιτρινισει,ουτε γλυστραει,απ τις διαφανεις σιλικονες ειναι απ τις ποιοτικες. Ωστοσο εχει ενα μειονεκτημα,γι αυτο και σκεφτομαι αυτη που συζητατε: Στο σημειο του φλας εχει στρογγυλο κοψιμο και οχι ενιαιο κοψιμο για καμερα και δακτυλικο αποτυπωμα. Σε συνδυασμο με το γεγονος οτι ειναι διαφανης,κανει αυτο που περιμενετε: διαχυση οταν αναβει το φλας. Την ειχα πατησει παλια με τετοια θηκη και δυστυχως δεν το σκεφτηκα. Προτιμηστε θηκες που εχουν ενιαιο κοψιμο-σταυρο για ολα (φλας,καμερα,δακτυλικο αποτυπωμα) ή τουλαχιστον αν εχει τρυπα για το φλας να ειναι ματ και οχι διαφανης.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την παράγγειλα και εγώ και είναι ετοιμοπαραδοτη. Αύριο θα πάω να την παραλάβω, γενικότερα σε εφαρμογή κτλ νομίζω ότι είναι οκ ε? Αν και spigen είναι ποτέ δεν ξέρεις!

Τάκαρε, αν δεν σου κάνει κόπο, μπορείς σε παρακαλώ να στείλεις και σε εμένα pm για την θήκη? Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Τάκαρε, αν δεν σου κάνει κόπο, μπορείς σε παρακαλώ να στείλεις και σε εμένα pm για την θήκη? Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Ναι φίλος εννοείται

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να ανεβάσετε το link και εδώ, προφανώς δεν πρόκειται για διαφήμιση με ίδιο όφελος.

Μια χαρά τότε. Λοιπόν την παράγγειλα από εδώ http://www.cellphones.gr/p/7349/ λέει ότι είναι άμεσα διαθέσιμη και επειδή είναι το κατάστημα Καλλιθέα και εγώ δουλεύω Μοσχάτο με βολεύει. Νομίζω είναι καλή τιμή 20€ για εγχώρια αγορά καθώς την έχω δει μέχρι και 40€ πριν λίγες μέρες και στο ebay από επίσημο spigen την έχει 16€ + τα έξοδα δηλαδή περίπου αλλά 12€.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια χαρά τότε. Λοιπόν την παράγγειλα από εδώ http://www.cellphones.gr/p/7349/ λέει ότι είναι άμεσα διαθέσιμη και επειδή είναι το κατάστημα Καλλιθέα και εγώ δουλεύω Μοσχάτο με βολεύει. Νομίζω είναι καλή τιμή 20€ για εγχώρια αγορά καθώς την έχω δει μέχρι και 40€ πριν λίγες μέρες και στο ebay από επίσημο spigen την έχει 16€ + τα οποία έξοδα .

 

Χμ... στις φωτογραφίες δεν βλέπω να αναγράφεται πουθενά το λογότυπο της εταιρίας (Spigen) όπως ισχύει στις γνήσιες, αν είναι αυτή... αμφιβάλω για τη γνησιότητά της. Και επειδή όπως έχω πει την έχω δοκιμάσει σε πολλές συσκευές, αν δεν είναι γνήσια δεν αξίζει (και η συγκεκριμένη είναι ακριβή σε αυτή την περίπτωση).

 

Η γνήσια είναι έτσι (και ουσιαστικά είναι άλλη θήκη αν δεις τις λεπτομέρειες)...

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/z/qSoAAOSwwE5WWUUZ/$_20.jpg

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμ... στις φωτογραφίες δεν βλέπω να αναγράφεται πουθενά το λογότυπο της εταιρίας (Spigen) όπως ισχύει στις γνήσιες, αν είναι αυτή... αμφιβάλω για τη γνησιότητά της. Και επειδή όπως έχω πει την έχω δοκιμάσει σε πολλές συσκευές, αν δεν είναι γνήσια δεν αξίζει (και η συγκεκριμένη είναι ακριβή σε αυτή την περίπτωση).

 

Η γνήσια είναι έτσι (και ουσιαστικά είναι άλλη θήκη αν δεις τις λεπτομέρειες)...

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/z/qSoAAOSwwE5WWUUZ/$_20.jpg

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι στις φωτογραφίες που έχει βάλει κάτω τώρα που την παρατηρώ έχει διάφορες... Στην έξω φώτο στο σκρουτζ την δείχνει κανόνικα.. Τώρα ή τα έχουν κάνει μαντάρα στις φωτογραφίες που έχουν επισυναψει μέσα στο site ή όντως είναι κάποια τύπου spigen. Απλά η περιγραφή λέει spigen. Όπως και να έχει θα πάω αύριο να τη δω από κοντά και αναλόγως προχωράω. Υπάρχει περίπτωση να είναι σε επίσημη συσκευασία spigen κτλ και να είναι imitation;

 

 

Edit : βασικά έχουν βάλει φωτογραφίες από θήκη που λέγεται "celio" αν βλέπω σωστά αλλά περιγράφουν spigen. Δεν ξέρω τι να υποθέσω μάλλον στις φωτογραφίες επειδή μοιάζει με την spigen να υπέθεσαν ότι είναι και αυτή και να έκαναν λάθος?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Κυκλοφορούν πολλές imitation, στο internet γίνεται χαμός. Επιβεβαίωσε για τη γνησιότητα της με το ίδιο το κατάστημα. Η γνήσια έχει συσκευασία όπως στη φωτογραφία και στο εσωτερικό έχει καρτελάκι με κωδικό γνησιότητας...

 

Spigen-Neo-Hybrid-Carbon2-1024x681.jpg

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τότε. Λοιπόν την παράγγειλα από εδώ http://www.cellphones.gr/p/7349/ λέει ότι είναι άμεσα διαθέσιμη και επειδή είναι το κατάστημα Καλλιθέα και εγώ δουλεύω Μοσχάτο με βολεύει. Νομίζω είναι καλή τιμή 20€ για εγχώρια αγορά καθώς την έχω δει μέχρι και 40€ πριν λίγες μέρες και στο ebay από επίσημο spigen την έχει 16€ + τα έξοδα δηλαδή περίπου αλλά 12€.

 

 

Φιλε Τακη κοιτα να δεις συμπτωση!

Στο συγκεκριμενο μαγαζι στην Δαβακη ειμουν σημερα(εξυπηρετικοτατοι ολοι τους),για να βγαλω screen protector στο εργαλειο!

Εκει την ειδα και την πηρα 23,90 για την ακριβεια!

Ειναι αυτο που εγραψα οτι μολις την ειδα μου αρεσε πολυ!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν πολλές imitation, στο internet γίνεται χαμός. Επιβεβαίωσε για τη γνησιότητα της με το ίδιο το κατάστημα. Η γνήσια έχει συσκευασία όπως στη φωτογραφία και στο εσωτερικό έχει καρτελάκι με κωδικό γνησιότητας...

 

Spigen-Neo-Hybrid-Carbon2-1024x681.jpg

 

Θα το τσεκάρω από κοντά, thanks για την φώτο. Απλά θα ξεκαθαρίσω ότι σε περίπτωση που δεν υπάρχει εντός καρτελακι με κωδικό γνησιοτητας θα την δώσω πίσω.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χμ... στις φωτογραφίες δεν βλέπω να αναγράφεται πουθενά το λογότυπο της εταιρίας (Spigen) όπως ισχύει στις γνήσιες, αν είναι αυτή... αμφιβάλω για τη γνησιότητά της. Και επειδή όπως έχω πει την έχω δοκιμάσει σε πολλές συσκευές, αν δεν είναι γνήσια δεν αξίζει (και η συγκεκριμένη είναι ακριβή σε αυτή την περίπτωση).

 

Η γνήσια είναι έτσι (και ουσιαστικά είναι άλλη θήκη αν δεις τις λεπτομέρειες)...

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/z/qSoAAOSwwE5WWUUZ/$_20.jpg

 

 

Εχω μπροστα μου το κουτι της θηκης και ειναι πανομοιοτυπο με αυτο που ανεβασες!

Επισης στην πισω πλευρα γραφει made in korea!(δεν ξερω εαν οι spigen ειναι απο Κορεα :O ).

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη σιγουρα δεν ειναι spigen.Ειναι της εταιριας OBLIQ και παρα πολυ κακως λενε οτι ειναι spigen...

 

http://obliqproduct.com/products/androids-cases/lg-v10/obliq-lg-v10-case-flex-pro-series.html

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω μπροστα μου το κουτι της θηκης και ειναι πανομοιοτυπο με αυτο που ανεβασες!

Επισης στην πισω πλευρα γραφει made in korea!(δεν ξερω εαν οι spigen ειναι απο Κορεα :O ).

Είχε καρτελακι γνησιοτητας μέσα?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry κιόλας άσχετο με αυτά που συζητάτε αλλά έχετε πάρει όλοι την 6?από περιέργεια.

 

 

Εγω επειδη σημερα εκανα την πρωτη επαφη με το κινητο,κι ακομα το δουλευω,αυριο θα το συνδεσω μεσω lg pc suite για να την κατεβασω εαν ειναι διαθεσιμη!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη σιγουρα δεν ειναι spigen.Ειναι της εταιριας OBLIQ και παρα πολυ κακως λενε οτι ειναι spigen...

 

http://obliqproduct.com/products/androids-cases/lg-v10/obliq-lg-v10-case-flex-pro-series.html

Θεωρώ ότι μάλλον έχουν κάνει λάθος στις φωτογραφίες. Δύσκολο να πουλάνε άλλης μάρκας θήκη και να την βαφτιζουν spigen

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...