Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Lumia 532.

αλλά το φλας το ξεχάσαν κι εδώ.. λολ

Edited by Dimis164

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί δεν κοιτάς για νεξους 5?λογικά θα το βρείς σε καλή τιμή,ασε που βάζει πολλά φετινά μοντέλα κάτω.+ το οτι είναι νεξους;)

Αλλιώς G2,moto x 2014

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-lenovo.gr/p.Lenovo-Smartphone-S60-5-HD-IPS-4G-LTE-DUALSIM-THiki-silikonis-Memvrani-prostasias-Pearl-White.1180250.html

 

-Απλά άπαιχτο για τα λεφτά του

-δωρεάν έξοδα αποστολής και αντικαταβολής από το συγκεκριμένο site

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα ένα smartphone με καλή κάμερα 5+ ίντσες οθόνη (και 6+ να φτάσουμε καλύτερα :)) καλή μπαταρία και να μην έχει lags..
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για τα πιο δυνατα 4ιντσα που εχουν βγει.

Να υπαρχει διαθεσιμο ως καινουργιο.

Τα φωτα σας...

 

 

Να ξεκινησω με καποια που εχουν 2πυρηνο και 1GB μνημη:

 

Ace 3 καλα μονο αύτο υπαρχει;

...

 

Αυστηρα 4ιντσο! Τα πληκτρα εκτος οθονης.

Να εχει οπωσδηποτε LED flash.

Επισης δεν τα παω καλα με τις amoled οθονες.

 

Το λειτουργικο δεν με ενδιαφερει. Αλλα οπωσδηποτε καρτα μνημης.

Galaxy A3,S4 Mini.Μικρα,λεπτα,παιρνουν και SD.

Αναγκαστικα θα πας στις 4,5 ιντσες για κατι καλο ;)

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα ένα smartphone με καλή κάμερα 5+ ίντσες οθόνη (και 6+ να φτάσουμε καλύτερα :)) καλή μπαταρία και να μην έχει lags..

 

Για το Lumia 640xl μιλάς;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά

 

χάλασε το iphone4S ενός φίλου και τώρα θέλει να γυρίσει σε android με budget γύρω στα 250€, τι προτάσεις έχετε για αυτά τα χρήματα?

δεν έχει καμιά απαίτηση σε μέγεθος,κάμερα κτλ, άπλα ότι πιο value for money σε αυτά τα λεφτά.

ενδεικτικά μια πρόταση που είχε ήταν το HTC Desire 816G Dual

 

ευχαριστώ!

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Με τις σημερινες τιμες του σκρουτζ ή να περιμενει λιγο να ανοιξουν οι συναλλαγες με το εξωτερικο,να φερουν κομματια και να ξαναπεσουν οι τιμες;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Το http://www.skroutz.gr/s/5784485/Asus-Transformer-Book-T100TAF-BING-DK001B-32GB.html φαίνεται ωραίο αλλά μάλλον θα προτιμούσα Android. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με Android;

 

Αν πάω σε κάτι οικονομικό, αυτό εδώ http://www.skroutz.gr/s/2725382/Vero-A8826-8GB.html τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,θα ηθελα να μου προτείνετε καποια κινητα τα οποια κατα την γνωμη σας ειναι αξιοπιστα και ικανοποιουν τις σημερινες αναγκες .(απο 150 -200 ευρω γιατι τοσα διαθετω αυτη την στιγμη )

Εχω ηδη ψαχτει και ειδα καλα σχολια για καποια samsung(4 ,mini,alpha) και lenovo,αλλα θελω και τις γνωμες απο καποια ατομα που εχουν προσωπικες εμπειριες . Σας ευχαριστω

 

Υ.Γ οσο πιο γρηγορα μπορειτε,ειναι αναγκη

Edited by dangeroys
ξεχασα
Link to comment
Share on other sites

Με τις σημερινες τιμες του σκρουτζ ή να περιμενει λιγο να ανοιξουν οι συναλλαγες με το εξωτερικο,να φερουν κομματια και να ξαναπεσουν οι τιμες;

 

με της σημερινές γιατί είναι στην ουσία χωρίς κινητό αυτή τη στιγμή, θέλει μέχρι την άλλη βδομάδα να χει πάρει...

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

με της σημερινές γιατί είναι στην ουσία χωρίς κινητό αυτή τη στιγμή, θέλει μέχρι την άλλη βδομάδα να χει πάρει...

Κοιτα το huawei P8 lite απο καποιο σκρουτζομαγαζο ή απο mediamarkt (το ειχε προσφορα), αν εχει μεινει καποιο κομματι.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,θα ηθελα να μου προτείνετε καποια κινητα τα οποια κατα την γνωμη σας ειναι αξιοπιστα και ικανοποιουν τις σημερινες αναγκες .(απο 150 -200 ευρω γιατι τοσα διαθετω αυτη την στιγμη )

Εχω ηδη ψαχτει και ειδα καλα σχολια για καποια samsung(4 ,mini,alpha) και lenovo,αλλα θελω και τις γνωμες απο καποια ατομα που εχουν προσωπικες εμπειριες . Σας ευχαριστω

 

Υ.Γ οσο πιο γρηγορα μπορειτε,ειναι αναγκη

 

Έχεις δυνατότητα να παραγγειλεις από εξωτερικό;;

 

Αν ναι Huawei Honor 4X από Αmazon.it-197 ευρω

 

Aν όχι δες το νέο Huawei p8 lite από skroutz

Motorola motoG

S3neo κτλ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα κάτι σε Android γτ θέλω να το ψιλό πειράξω

Huawei honor4x

MeizuM1-M2

Xiaomi Mi3

Huawei P8 lite

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy A5 -Sony Xperia Z3 Compact - Samsung Galaxy Alpha

άντε κ ήρθε για καλά το καλοκαίρι, λοιπόν στο θέμα μας,

μια εκτίμηση από κατόχους, ποιο από τα τρία θα επιλέγατε,το θέλω για δώρο στον γιό μου

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου πω ενα αρνητικο του honor 6 η καμερα καλο ειναι να το βαλεις σαν μετρο συγκρισης αλιως το τηλεφωνω ειναι εξαιρετικο απο τα αλλα δεν εχω αποψη επισης εχει βγει και honor 7 πλεον με βελτιωμενη κανερα και 64bit επεξεργαστη και φρεσκοτατο μοντελο επισης στης 27 ιουλη βγαινει oneplus2
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

To Nexus 5 δεν το βρήκα σε καλή τιμή, γιαυτό και τελικά πήρα όντως το Μότο Χ, έδωσα βασικά 100 ευρώ και έκανα νέο συμβόλαιο για ένα χρόνο με 10 ευρώ μεγαλύτερο πάγιο οπότε μου ήρθε αρκετά φτηνό στο τέλος.

 

Πολύ καλές εντυπώσεις προς το παρόν, το μέγεθος που ήταν και η μεγαύτερη αμφιβολία μου θα το συνηθίσω πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω να αγορασω ενα κινεζικο κινητο που ομως να ειναι οκταπυρηνο , να εχει δυο καμερες , φλας , GPS , android , WI-FI , RAM 2 GB , αποθηκευτικος χωρος >8GB , αξιολογη μπαταρια και μεχρι 230 euro

 

εως τωρα βρηκα αυτα : Huawei Honor 4C

Lenovo Golden Warrior A8

Huawei Ascend P8 Lite

Leagoo Elite 2

Meizu M1 Note

Coolpad F1

BlackView Crown

UMI IRON

 

εσεις πιο λετε , εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ειμαι σε μεγαλο διλλημα ποια απο τις 2 συσκευες να παρω(μεταχ/νο).Με ενδιαφερει η camera η μεγαλη οθονη αλλα και καποιες εφαρμογες οπως scan,auto record κλησεων...Απο τη μιά σε android ειναι ανοιχτο σε εφαρμογες ενω σε windows ειναι περιορισμενες και δεν μπορει να μπει καποια custom rom...Θελω τη γνωμη σας παρακαλω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω να αγορασω ενα κινεζικο κινητο που ομως να ειναι οκταπυρηνο , να εχει δυο καμερες , φλας , GPS , android , WI-FI , RAM 2 GB , αποθηκευτικος χωρος >8GB , αξιολογη μπαταρια και μεχρι 230 euro

 

εως τωρα βρηκα αυτα : Huawei Honor 4C

Lenovo Golden Warrior A8

Huawei Ascend P8 Lite

Leagoo Elite 2

Meizu M1 Note

Coolpad F1

BlackView Crown

UMI IRON

 

εσεις πιο λετε , εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο?

 

Huawei honor4x 5.5 inches

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να μπω στον κόσμο των Windows Phone με ένα μοντέλο με μεγάλη οθόνη. Είμαι ανάμεσα στα δύο κινητά του τίτλου (640 XL Vs 1320). Ποιο πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη αγορά; Κριτήρια ταχύτητα σε browsing, παιχνίδια, εφαρμογές, αναβαθμίσεις κλπ.και φυσικά καλύτερος ήχος ομιλίας σε κλησεις. Δεν με απασχολεί διάρκεια μπαταρία, sar, δικαρτο κλπ. Θα μείνει με την αυθεντική rom. Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...