Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ το πήρα προχθές από τη Cyta. Τουμπανάκι το τηλέφωνο...! Δεν κολλάει πουθενά, πολύ καλή διαχείριση της μνήμης, (συνεχώς στα 600MB περίπου κατηλειμμένα, κάμερα άνω του μετρίου, πολύ δυνατό ηχείο. Μέχρι στιγμής άψογο!!

 

Πες μας και για την μπαταρια..! επειδη με ενδιαφερει η καμερα ειναι καλυτερου επιπεδου απο lg g2 ggalaxy s4? ή δωσε παραδειγμα απο ενα τηλεφωνο που νομιζεις. και απο βραδυνη ληψη?

Aπο hands on Κωστα βλαχακη φαινετε οτι ειναι σε καλο επιπεδο γενικα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το m9 απεκλεισε το!!!καλυτερα το m8!!!φετος τα χαλασε ολα η htc..ειδικα που εβγαλε και το m9 plus..ελεος...lg g4 η S6 διαλεξε..G4 εχει τρομερη καμερα αλλα και στο S6 η camera ειναι φοβερη ειδικα τωρα που θα παρει και την mm

 

Ναι και εγώ ανάμεσα στα 2 είμαι τελικά. Το M9 το έχω αποκλείσει. Λόγω ποιότητας κατασκευής και εμφάνισης είμαι πιο κοντά στο S6.

Επειδή σίγουρα είναι μια κουβέντα που έχει γίνει ξανά , υπάρχει κάπου εδώ ένα θέμα η μια συζήτηση για τη σύγκριση των 2;

Link to comment
Share on other sites

Kαλο θα ηταν να δεις αν σε βολευουν οι 5,5 ιντσες του G4.Για πολλους ειναι λιγο μεγαλο.

Απο ποιοτητα κατασκευης το S6 ειναι καλυτερο αλλα δεν εχει αποσπωμενη μπαταρια

ουτε επεκταση μνημης.Και πολλοι λενε οτι δεν τους ενδιαφερει, αλλα δεν εχει ουτε ραδιοφωνο.

Αρα το θεμα ειναι τι θες.Ποιοτητα σε βαρος καποιον χαρακτηριστικων και αν σε βολευει η

μεγαλη οθονη του G4.

nokia3310,nokia3330,nokia3200,nokia7610,nokia7370,sonyerricsonk800i:w00t:,samsung s8300,nokiaN82,lg viewty,htc hero,s2, xiaomi Mi3,LgG4,Honor 8,Htc U11
Link to comment
Share on other sites

το Zuk είναι καλύτερη επιλογή, και με υποστήριξη από cyanogenmod, και από θέμα επεξεργαστή ο 801 που φοράει το Zuk είναι πολύ καλύτερος από του 615 του P1
Link to comment
Share on other sites

μα και στο tablet μου και ανοίγει κλείνει μόνο του (για να μην παίζει άδικα το βράδυ) και δείχνει τις φώτο κατευθείαν (εφόσον είναι στην μπρίζα)

θέμα προγράμματος είναι

 

Φίλε ποιο πρόγραμμα να βάλω ώστε να αλλάζει τις φωτογραφίες μόνο του στην επιφάνια εργασίας;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και χρονια πολλα.

 

Θελω να παρω ενα αξιοπρεπες κινητο android κατω απο 200 ευρω, ειμαι ασχετος απο android γιατι ειχα χρονια iphone. Ποιο πιστευετε ειναι το καλυτερο στην κατηγορια του για την χρονια που φευγει;

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi Note 3/32GB, αλλά και κατι φθηνοτερο αν ηθελες στα 150ευρω και το Note 2/prime (που ειναι σχεδον ιδιο με το note 3 με μικροτερη μπαταρια-χωρις fingerprint sensor-λιγοτερο premium αισθηση αλλά με external sd και αποσπώμενη μπαταρια) είναι εξαιρετικό....
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ;;;

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΧΕΣ 2016 ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ;;;

 

Smartphone Huawei Ascend Mate 7 Premium Dual Sim 32GB Χρυσό

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-huawei-ascend-mate-7-premium-dual-sim-32gb-hryso/prod7253166pp/

 

ή

 

Elephone vowney Pro

http://members.oebesa.gr/4G%20Mobile?product_id=60

 

ή

 

Elephone vowney Lite

http://members.oebesa.gr/4G%20Mobile?product_id=61

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Άμα περιμένεις από την elephone να φέρει το κινητό στην αγορά θα πάρεις σύνταξη.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

χωρις να το εχω δοκιμασει .Δοκιμασε αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=cloudtv.dayframe

που υποστηριζει και ωραριο ,για εξοικονομηση ενεργειας.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και χρονια πολλα.

 

 

 

 

 

Θελω να παρω ενα αξιοπρεπες κινητο android κατω απο 200 ευρω, ειμαι ασχετος απο android γιατι ειχα χρονια iphone. Ποιο πιστευετε ειναι το καλυτερο στην κατηγορια του για την χρονια που φευγει;

 

 

Galaxy J5,Lumia 640.Και τα 2 vfm

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά σε όλους.μια ερώτηση και τα δυο κινητά έχουν play store?και κάτι ακόμα γνωρίζεται ποιος επεξεργαστής είναι πιο ενεργοβόρος από τους δύο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω γνωμες για αυτά τα δυο μοντελα στα 250 ευρω και τα δυο , ποιο λετε να προτιμησω? σημερα πρεπει να αποφασισω , βοηθεια από αυτους που τα ειχαν η ξερουν καλα τα συγκεκριμένα. Ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι υπάρχει κάτι τέτοιο. Ούτε το Z ultra δεν κυκλοφορεί πλέον. Για προσιτές τιμές πάντα.

 

Γιατί δεν υπάρχει κάτι τέτοιο; Τα Note είναι δημοφιλή. Καμείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να δοκιμάσει κάτι παρόμοιο;

 

Πείτε μου, αν είναι, οτιδήποτε έχει βγει ως τώρα (μήπως βρω μεταχειρισμένο) και οτιδήποτε άλλο υπάρχει - όχι απαραίτητα σε χαμηλές τιμές. Δεν μου αρέσουν τα μονοπώλεια. Θέλω να δω και κάτι άλλο να συγκρίνω.

 

Το Xiaomi Redmi Note;

Edited by Black_Drag0n
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και καλη χρονια.

 

Γνωριζει κανεις σε ποιο κινεζικο τηλεφωνο αντιστοιχει το mls iq talk spicy,

για να βρω θεματα που αφορουν το ρουταρισμα του και επισης αξεσουάρ,θηκες,tempered glass κ.λ.

Link to comment
Share on other sites

χωρις να το εχω δοκιμασει .Δοκιμασε αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=cloudtv.dayframe

που υποστηριζει και ωραριο ,για εξοικονομηση ενεργειας.

 

Καλή χρονιά. Το έβαλα αλλά δεν μπορώ να βρω πως θα μπορώ να το κάνω να βγάλει μια μια την φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Το Xiaomi είναι στα 245€, με εγγύηση Amazon, ενώ τα άλλα 2 από Ελλάδα, Skroutz, στα 300€.

Αξίζει να πάω στο εξτρά κόστος; Υπάρχουν διαφορές στην ποιότητα κατασκευής, στην κάμερα, στην οθόνη, τέτοιες που να δικαιολογούν την μετάβαση στην ακριβότερη επιλογή; Είναι ομαλά και αξιόπιστα τα δύο Lg;

Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...