Jump to content

Sony Xperia Z5


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω εχω βαλει τα ακουστικα sth30 αλα δεν βλεπω πολυ να δουλευουν καλα οπως δουλευαν στο xperia z

Τι πρόβλημα παρουσιάζουν δηλαδή? δεν έχουν καλό ήχο?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω εχω βαλει τα ακουστικα sth30 αλα δεν βλεπω πολυ να δουλευουν καλα οπως δουλευαν στο xperia z

Κι εγώ αυτά τα ακουστικά έχω και δουλεύουν άψογα.

Εν τω μεταξύ μου ήρθε μια ειδοποίηση για ενημέρωση συστήματος, αλλά δεν έχω κάποιο Wi-Fi τώρα να την κατεβάσω. Την έχει κάνει κανένας; Τι αλλάζει;

Edit αυτές είναι οι αλλαγές https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160419/e2119804109b3c6c9d499b976fafe86f.jpg

Edited by pektis7
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτά τα ακουστικά έχω και δουλεύουν άψογα.

Εν τω μεταξύ μου ήρθε μια ειδοποίηση για ενημέρωση συστήματος, αλλά δεν έχω κάποιο Wi-Fi τώρα να την κατεβάσω. Την έχει κάνει κανένας; Τι αλλάζει;

Edit αυτές είναι οι αλλαγές https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160419/e2119804109b3c6c9d499b976fafe86f.jpg

 

Α, η .185 είναι. Δεν αλλάζει τίποτα, μόνο λύνει ένα glitch που καμιά φορά τα On screen buttons έπεφταν πάνω στα small apps, στην οθόνη των καρτελών του multitasking.

 

 

Τα ακουστικά θα τα δοκιμάσω και εγώ, γιατί τα έχω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα παρουσιάζουν δηλαδή? δεν έχουν καλό ήχο?

παιζουν σιγα και οταν παταω το κουμπακι για να ανοιξει το Player της sony αργει η να το κλεισω το Music player το παταω με ποιο δυναμη σαν να ξεχνιεται ειναι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Μια ερώτηση. Έχω το Ζ5 και ειμαι σουπερ ευχαριστημένος. Το ερωτημα μ εχει να κανει με τη καμερα. Οποια εφαρμογή για φωτο και να βαλω φτανει μαξ μεχρι τα 8ΜΡ. Καμια δεν παει σε αναλυση 23. Ξερουμε γιατί; κάνω κατι λαθος;;; ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισως δεν εγινα αντιληπτος. Η μαμα εφαρμογή φτάνει στα 23. Οποιαδήποτε άλλη και αν βαλω παει μαξ στα 8. Οταν ας πουμε η a better camera σε αλλα κινητα φτανει στο μαξ τους, στο ζ5 μου παει μαξ στα 8
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισως δεν εγινα αντιληπτος. Η μαμα εφαρμογή φτάνει στα 23. Οποιαδήποτε άλλη και αν βαλω παει μαξ στα 8. Οταν ας πουμε η a better camera σε αλλα κινητα φτανει στο μαξ τους, στο ζ5 μου παει μαξ στα 8

Άρα είναι κάποιο θέμα συμβατότητας εφαρμογής...Γιατί δεν χρησιμοποιείς τη μαμά εφαρμογή?

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι οπως λεει ο φιλος. Μονο η μαμα εφαρμογη παει μεχρι 23. Δεν υπαρχει ασυμβατοτητα, απλα ετσι ειναι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιζουν σιγα και οταν παταω το κουμπακι για να ανοιξει το Player της sony αργει η να το κλεισω το Music player το παταω με ποιο δυναμη σαν να ξεχνιεται ειναι

 

Τα δοκίμασα και παίζουν πολύ καλά και δυνατά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχεις κάνεις το Ζ5 Dual Sim να του κάνω μιάμιση ερώτηση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά, έχεις κάνεις το Ζ5 Dual Sim να του κάνω μιά ερώτηση;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εγω εχω το dual και ειμαι super ευχαριστημενος. Δεν εχει κανενα προβλημα! Τις αναβαθμισεις τις πηρε πρωτο απ ολα. Ειναι Ευρωπαικο!

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update που έγινε στην 6 μου έχει βγάλει ένα πρόβλημα που δεν το είχα ποτέ. Έχει συμβεί 2 φορές ως τώρα. Και τις 2 φορές με τις ίδιες συνθήκες. κάνα 3ωρο σε κατάσταση αναμονής με wifi ανοιχτό και αθόρυβο. Το έπιασα για να τσεκαρω τα mail και έκαιγε. Δεν ανταποκρινόταν στο κουμπί για άνοιγμα της οθόνης αλλά το led ειδοποίησης άναβε γιατί είχα μήνυμα. Έκανα reset απτο κουμπί μέσα στο πορτάκι για να ξεκολλήσει. Μετά την επανεκκίνηση δούλευε κανονικά. Το έχει πάθει κανένας?

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update που έγινε στην 6 μου έχει βγάλει ένα πρόβλημα που δεν το είχα ποτέ. Έχει συμβεί 2 φορές ως τώρα. Και τις 2 φορές με τις ίδιες συνθήκες. κάνα 3ωρο σε κατάσταση αναμονής με wifi ανοιχτό και αθόρυβο. Το έπιασα για να τσεκαρω τα mail και έκαιγε. Δεν ανταποκρινόταν στο κουμπί για άνοιγμα της οθόνης αλλά το led ειδοποίησης άναβε γιατί είχα μήνυμα. Έκανα reset απτο κουμπί μέσα στο πορτάκι για να ξεκολλήσει. Μετά την επανεκκίνηση δούλευε κανονικά. Το έχει πάθει κανένας?

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Οχι, δεν μου εχει τυχει. Μαλλον τυχαιο ειναι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχουν περάσει 6 μήνες από την κυκλοφορία του, η τιμή του παραμένει πάνω από το όριο των 400 €. Γιατί;
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχουν περάσει 6 μήνες από την κυκλοφορία του, η τιμή του παραμένει πάνω από το όριο των 400 €. Γιατί;

 

Περάσαν κιόλας 6 μήνες??

Η τιμή αυτή είναι εξαιρετική. Πόσο να πάει δηλαδή? :blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχουν περάσει 6 μήνες από την κυκλοφορία του, η τιμή του παραμένει πάνω από το όριο των 400 €. Γιατί;

 

Δεν είναι LG... ;)

 

Περάσαν κιόλας 6 μήνες??

Η τιμή αυτή είναι εξαιρετική. Πόσο να πάει δηλαδή? :blink:

 

Συμφωνώ!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω σε αυτό που λέτε για την τιμή, απλά μέχρι τώρα η ιστορία έδειχνε ότι κάθε νέο μοντέλο της σειράς Z μετά τους 6 μήνες έπεφτε στα 360-380 ευρώ...
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω σε αυτό που λέτε για την τιμή, απλά μέχρι τώρα η ιστορία έδειχνε ότι κάθε νέο μοντέλο της σειράς Z μετά τους 6 μήνες έπεφτε στα 360-380 ευρώ...

 

Sony & Apple ρίχνουν δύσκολα τις τιμές οχι μόνο στα κινητά αλλά σε ολα τα είδη. Τουλάχιστον όμως έχουν μεταπολιτική αξία και κρατάνε καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Sony & Apple ρίχνουν δύσκολα τις τιμές οχι μόνο στα κινητά αλλά σε ολα τα είδη. Τουλάχιστον όμως έχουν μεταπολιτική αξία και κρατάνε καιρό.

 

Να έλεγες htc και Apple να το καταλάβω. Η Sony τις έριχνε πολύ τις τιμές τα τελευταία χρόνια. Με το Ζ5 άργησε λιγο αλλά γενικά όλα τα Ζ έπεφταν αρκετά στο 6μηνο. Μόνο η LG την ξεπερνάει σε πτώση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...