Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κριμα που εχουν οριο 55kB :mad: θα σου εστελνα πιο πολλα ! αλλα για αρχή τσίμπα αυτο.... :) τα περισσότερα με καλά γραφικά και τα πιο γνωστα τα καινούργια είναι απο 60-80 κΒ! :cry:

(ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΧΩΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΡΕ ΣΕΙΣ :) )

 

Eχουμε πει οτι απαγορευεται η επισυναψη τετοιων αρχειων για να μην εχουμε προβληματα με τις εταιριες,συμφωνα με τους Όρoυς Χρήσης.

Γιατι να δημιουργησουμε προβλημα στο myphone ? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eχουμε πει οτι απαγορευεται η επισυναψη τετοιων αρχειων για να μην εχουμε προβληματα με τις εταιριες,συμφωνα με τους Όρoυς Χρήσης.

Γιατι να δημιουργησουμε προβλημα στο myphone ? :worry:

 

 

sorry ρε παιδιά , δεν το ήξερα! Δεν θα ξαναγίνει.... εξάλλου ενα ταβλάκι είναι μωρέ!! συγνώμη και πάλι.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

sorry ρε παιδιά , δεν το ήξερα! Δεν θα ξαναγίνει.... εξάλλου ενα ταβλάκι είναι μωρέ!! συγνώμη και πάλι.... :cry:

 

Η καλυτερη λυση φιλε μου ειναι να ανοιξετε ενα yahoo ή pathfinder group για να μπορειτε να ανεβασετε την συλλογη σας εκει.Ετσι θα τα εχετε ολα συγκεντρωμενα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ενα αρχειο jar θελω να βαλω εχω ελευθερη μνημη 1.3ΜΒ και το αρχειο ειναι 21ΚΒ εχω την 6.4 Pc suite. Ενω πριν με τις υπερυθρες ηταν ενταξει τωρα που αλλαξα και χρησιμοποιω bt μου βρισκει το τηλ. κανονικα αλλα δεν στελνει τιποτα,ουτε εικόνα ούτε ήχο μέσω Pc suite.

Για εικόνα και ήχο γιατί μπλέκεσαι με το Pc Suite ? Κάνε δεξί κλίκ στο αρχείο,Send To, BlueTooth Device και είσαι οk. :cool:

Σαν WIDCOMM το βγάζει το ΒΤ μου τα Windows αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το Pc Suite, σε κανένα υποπρόγραμμα του.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia eimai kainourios sto forum kai tha ithela na rotiso to eksis: exo kataliksei sto 6230 alla i vodafone leei oti dinei doro akoustiko kai mnimi 32MB... auta perilamvanontai nai i oxi sto paketo an to paro apo cosmote... epeidi eimai idi xristis ekei k thelo na kratiso to idio noumero...

 

euxaristo ek twn proterwn...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά! Μη τρως τα μαρκετινίστικα κόλπα της Voda. Σε κάθε συσκευασία περιλαμβάνονται: Συσκευή, φορτιστής, οδηγίες χρήσης, μπαταρία, CD εφαρμογών, stereo ακουστικά/handsfree και μια MMC card μεγέθους 32ΜΒ. Αυτά προβλέπονται από τη Nokia κι όχι από τους providers...
Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες ριξτε μια ματιά στο επόμενο , κατι λενε για καινούργιο firmware v5.26 , αμα ξέρει κανείς τιποτα ας πει..... :cool:

 

http://www.expansys.cz/forumthread.asp?code=108417&thread=3376

Link to comment
Share on other sites

Guest VAGGELISA
ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ DRIVERS GIA 6230 GIA Handset manager Data Suite.TO ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΤΟΥΣ ΔΡIVERS...ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ?
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά! Μη τρως τα μαρκετινίστικα κόλπα της Voda. Σε κάθε συσκευασία περιλαμβάνονται: Συσκευή, φορτιστής, οδηγίες χρήσης, μπαταρία, CD εφαρμογών, stereo ακουστικά/handsfree και μια MMC card μεγέθους 32ΜΒ. Αυτά προβλέπονται από τη Nokia κι όχι από τους providers...

Πολύ σωστός :D .Χαίρομαι που συναντάω ακόμα έναν αντιvodafonakia.Πάντως αν μπορούσε η voda να μην έχει την mmc ή να είχε μικρότερη,θα το είχε κάνει. (βλέπε GX30i με 8 mb MMC :p )

 

Οπότε katalanos απο όπου και να το πάρεις ,το ίδιο είναι.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

kalimera tekna :O ... na sas rotiso... thelo na balo logotypo sto kinito mou. mou irhe ena, to emfanisa, patao apothikefsi kai.... tsoup! tipota.leei adinati. kserei kaneis tipota epi tou thematos?
Link to comment
Share on other sites

kalimera tekna :O ... na sas rotiso... thelo na balo logotypo sto kinito mou. mou irhe ena, to emfanisa, patao apothikefsi kai.... tsoup! tipota.leei adinati. kserei kaneis tipota epi tou thematos?

Δεν γνωρίζω αλλά θέλω να ρωτήσω και εγώ αν μπορώ να εξαφανίσω εντελώς το λογότυπο του παροχέα απο την οθόνη.

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

exo q ego. kai stin othoni grafei vodafone gr (ama de xothei tha skasei) kai apo kato q-telcom. e, oti eikona kai na bgalo xalia einai me tosa grammata pano. an mporousan tha empainan kai oi idioi tin othoni. anameno loipon ta neotera. thanxxx
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω αλλά θέλω να ρωτήσω και εγώ αν μπορώ να εξαφανίσω εντελώς το λογότυπο του παροχέα απο την οθόνη.

 

Mπορεις ,στελνοντας ενα κενο λογοτυπο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=525864#post525864

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=525870#post525870

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=607943#post607943

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

signomi kiolas etsi? eimai ligo... to katebasa to arxeiaki. exo kai tis iperithres etoimes... pos eipate vazoume to logo meta? auta ta mobimb kai to oxygen ti einai? sorry e? alla.. den katexo kai poly :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

paidia exw ena kammeno pixel... ti paizei? apo nokia club mou eipan oti panw apo 2 pixel ginetai antikatastash othonhs.... mporw na kanw kati?
Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και από μένα. Μπορώ να πω πως αν και παλιό (σχετικά) μέλος του site δεν χρειάστηκε τόσο καιρό να εκφράσω κάποια απορία μου, γιατί πολύ απλά είχατε δώσει ήδη απάντηση.....! Τώρα όμως έφτασε η ώρα..! Λοιπόν, μετά την αναβάθμιση απο 4.24 σε 5.24, παρατήρησα το εξής ανησυχητικό..! Ο ήχος των ακουστικών κατά την αναπαραγωγή των τραγουδιών που έχω στην multimedia card είναι βαθύς και η ένταση πολύ χαμηλή,....σχεδόν δεν ακούγεται! Το ραδιόφωνο αντιθέτως παίζει άψογα, πράγμα που σημαίνει ότι δεν φταίνε τα ακουστικά...! Ή κάνω λάθος; Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα; Καμιά λύση;

Ευχαριστώ προκαταβολικά και sorry για το μεγάλο μήνυμα,...δεν θα ξαναγίνει!

Link to comment
Share on other sites

filoi an iksera tha sas apantousa. ego pali exo allo. katevasa loipon k go san xristis to mobiMB kai to oxygen gia na peraso ena blank logotypo sto kinito mou. ta trexo pou lete, syndeo yperithres, theto se leitourgeia kai tis iperithres tou kin mou( oi opoies douleuoun mia xara) alla... de diabazei ti syskeui mou oute me sfaires. an kserete tipota... ola einai kalodexoumena. thanxxx :worry:
Link to comment
Share on other sites

filoi an iksera tha sas apantousa. ego pali exo allo. katevasa loipon k go san xristis to mobiMB kai to oxygen gia na peraso ena blank logotypo sto kinito mou. ta trexo pou lete, syndeo yperithres, theto se leitourgeia kai tis iperithres tou kin mou ( oi opoies douleuoun mia xara) alla... de diabazei ti syskeui mou oute me sfaires. an kserete tipota... ola einai kalodexoumena. thanxxx :worry:

 

Den mas eipes pia ekdosi tou oxygen katevases, tha sou proteina na dokimaseis me tin teleutaia pou exei vgei !! oso gia to gegonos pou den sundeete, epeidi to kanei kai se mena kapou kapou, kane restart kai ksanadokimase ! i mporei na ftaiei kai to Pc suite pou 'trexei' sunexei sto taskbar , apenergopoiise to kai prospathise pali! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν χρησιμοποιώ το MobiMB , αλλα επιδή το ακούω συνέχεια τελευταία , ΠΡΟΣΟΧΗ οσοι το χρησιμοποιειτε γιατι βρηκα σε ενα ξένο post αυτο:

 

:!: Exclamation WARNING !!! 6230 MMC + MobiMB 2.3/4

Due to a bug in MobiMb large MMC cards (256+) can be corrupted.

 

You will loose All your data.

 

It's not posible to format or rename you card without a Pc MMC R/W

 

Some repport they don't have the above problem but alot of people do - so take care

__________________

Regards Dr.Bizar - Xored.dk :!:

 

οσο για τον προηγούμενο φιλο , το oxygen ειναι στο

http://www.opm-2.com/

και το MobiMB

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=184110

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, με ενδιαφέρει το 6230 και θα ήθελα να ξέρω αν πραγματικά αξίζει να το πάρω. Κατά την γνώμη μου η οθόνη του είναι μικρών διαστάσεων και μικρής ανάλυσης(128χ128pixels).Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, με ενδιαφέρει το 6230 και θα ήθελα να ξέρω αν πραγματικά αξίζει να το πάρω. Κατά την γνώμη μου η οθόνη του είναι μικρών διαστάσεων και μικρής ανάλυσης(128χ128pixels).Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Η οθονη του ειναι οντως μικρης αναλυσης αλλα αξιζει να το παρεις :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, με ενδιαφέρει το 6230 και θα ήθελα να ξέρω αν πραγματικά αξίζει να το πάρω. Κατά την γνώμη μου η οθόνη του είναι μικρών διαστάσεων και μικρής ανάλυσης(128χ128pixels).Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Θα συμφωνήσω με τον φίλο nervous.Δυστυχώς έπρεπε να υπάρχει κάποιο "μειονέκτημα" στο κινητό και αυτό έμελε να είναι η οθόνη του.Πιστεύω όμως πως το MP3,η ΜΜC,το Radio,η Cam/Video του και το επιβλητικό ύφος του, το ισορροπούν. ;)

Αλλά το θέμα είναι τι ζητάς.Αν δεν σε χαλάει η αρκετά καλή 64k 128x128 οθόνη του και ζητάς ΟΛΑ τα υπόλοιπα ατού του, τότε μπορείς να προχωρήσεις σε μια ΚΑΛΗ αγορά.

 

P.S. Μήπως να έστελνα βιογραφικό στην Nokia για πωλητής ή υπεύθυνος πωλήσεων ? :p :p :p :p :blink:

The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...