Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα , μολις το πηρα και εγω στα χερια μου , ειναι τελειο!!!!!! ερωτηση , η 6.0.1 εχει καθολου bugs ? η ολα τρεχουν ρολόι ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα , μολις το πηρα και εγω στα χερια μου , ειναι τελειο!!!!!! ερωτηση , η 6.0.1 εχει καθολου bugs ? η ολα τρεχουν ρολόι ?

 

Όλα μια χαρά τρέχουν.

Καλορίζικο και απόλαυσε το.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχουμε βρει λύση για τον γρήγορο ασύρματο φορτιστή; εγώ λέω να το πάω στην Samsung για Service

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βρω κάπου πληροφορίες για το πως να δουλεύω στην κάμερα την προηγμένη λειτουργία;

 

φίλε μου κάνε δοκιμές μόνος σου αναλογα με το περιβάλλον φωτισμό και άλλους παραμέτρους!!η ρώτα κάποιον φωτογράφο!!(φίλο εννοούσα αν έχεις!!:p)

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο στελιο..hard reset οπωσδηποτε μετα την αναβαθμιση!ποιας χωρας ειναι το δικο σου?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Όλα μια χαρά τρέχουν.

Καλορίζικο και απόλαυσε το.

παιδια εγω εχω ενα προβληματακι..

συχνα ενω ειμαι στο ιντερνετ κλεινη μονο του το wifi...

και χρειαζεται να το ξαναανοιξης

6.0.1 ειμαι....ειναι bug τησ 6.0.1

το εχει προσεξει αλλος?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω εχω ενα προβληματακι..

συχνα ενω ειμαι στο ιντερνετ κλεινη μονο του το wifi...

και χρειαζεται να το ξαναανοιξης

6.0.1 ειμαι....ειναι bug τησ 6.0.1

το εχει προσεξει αλλος?

όχι φίλε εγώ τουλάχιστον δεν έχω δει κάτι τέτοιο!!:blink: κανε μια επαναφορά εργοτασιακον !!μηπως και στρώσει!!

Link to comment
Share on other sites

όχι φίλε εγώ τουλάχιστον δεν έχω δει κάτι τέτοιο!!:blink: κανε μια επαναφορά εργοτασιακον !!μηπως και στρώσει!!

εγω βρηκα πως στρωνει αλλα μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει τι προβλημα εχεις...:lol:

Kernel Features:

- Based on SM-G928F_EUR_MM_Opensource

- Updated Initramfs to BPC1

- Arm64 gcc linaro toolchain

- init.d Support

- Fix Deep Sleep

- SELinux: Set to Permissive

- Pre-Rooted and Busybox

- Fix WiFi

- Fix Screen Mirroring

- Flags and Optimization

Link to comment
Share on other sites

εγω βρηκα πως στρωνει αλλα μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει τι προβλημα εχεις...:lol:

Kernel Features:

- Based on SM-G928F_EUR_MM_Opensource

- Updated Initramfs to BPC1

- Arm64 gcc linaro toolchain

- init.d Support

- Fix Deep Sleep

- SELinux: Set to Permissive

- Pre-Rooted and Busybox

- Fix WiFi

- Fix Screen Mirroring

- Flags and Optimization

Δεν καταλαβαίνω τι γράφεις αν και νομίζω ότι έχεις ανεβάσει το changelog από root kernel,αλλά πάλι δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχει ο Μάνθος

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι γράφεις αν και νομίζω ότι έχεις ανεβάσει το changelog από root kernel,αλλά πάλι δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα έχει ο Μάνθος

οτι το προβλημα υπαρχει γιατη το εχω δει απο την αρχη με 6.0.1...

με bpb6

με bpc1

με bpc3 στοκ

και 2 διαφορετικες κοστουμ ρομ...

οποτε το προβλημα υπαρχει και ο αουνταξ με αυτον τον κερνελ τον λυνει....

- Fix WiFi

τωρα ειμαι σιγουρος οτι καταλαβες..

Link to comment
Share on other sites

Είχα φίλε την συσκευή ένα μήνα και με 5.1.1 και 6.0.1 και δεν είχα ποτέ τέτοιο πρόβλημα,σου το κάνει σε όλα τα δίκτυα wifi;
Link to comment
Share on other sites

Και γω παιδιά δεν έχω κανένα θέμα με WiFi. Και λόγω δουλειάς αλλάζω μέσα στην ημέρα πάρα πολλά δίκτυα ασύρματα. Πάντα στοκ.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει hard reset ,συνέβαινε κ με την 5.1 ,είπα θα ναι κάνα bug αλλα ούτε με την 6 διορθώθηκε, έκανα επαναφορά και set up as new αλλά τίποτα....καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό στην Android 6 στο παιχνίδι nfs no limits μετά από μερικούς αγώνες lagari απίστευτα.... Το frame rate πέφτει σε σημείο που δεν μπορείς να παίξεις.... Πριν στην Android 5 δεν είχα θέμα. Και έχω κάνει και format .... Τι σόι throttling κάνει το κινητό θα το πετάξω στη θάλασσα...και δεν έχω power saving mode. Έχω κάνει και clear Cash .
Link to comment
Share on other sites

οτι το προβλημα υπαρχει γιατη το εχω δει απο την αρχη με 6.0.1...

με bpb6

με bpc1

με bpc3 στοκ

και 2 διαφορετικες κοστουμ ρομ...

οποτε το προβλημα υπαρχει και ο αουνταξ με αυτον τον κερνελ τον λυνει....

- Fix WiFi

τωρα ειμαι σιγουρος οτι καταλαβες..

φιλε αν καταλαβες τι εγραψες εσυ τοσο καταλαβαν και οι αλλοι???εγω τουλαχιστον δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα και φυσικα θα το καταλαβαινα μιας και ειμαι συχνά στο internet και αν υπήρχε καποια διακοπη λογικα δεν θα ειχα internet!!!

αλλα εσυ για εξήγησε λιγο καλυτερα τι θες να πεις !!!εισαι root με custom rom??και εχες αλλάξει kernel??

Link to comment
Share on other sites

φιλε αν καταλαβες τι εγραψες εσυ τοσο καταλαβαν και οι αλλοι???εγω τουλαχιστον δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα και φυσικα θα το καταλαβαινα μιας και ειμαι συχνά στο internet και αν υπήρχε καποια διακοπη λογικα δεν θα ειχα internet!!!

αλλα εσυ για εξήγησε λιγο καλυτερα τι θες να πεις !!!εισαι root με custom rom??και εχες αλλάξει kernel??

Ναι παιζει με custom rom.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά από 2 μέρες χρήσης άφησα λιγο το note 3 στην άκρη (phronesis 6.1) βλέπω ότι το κιν είναι πραγματικό πιστόλι. Καμία μα καμία καθυστέρηση πουθενά και οι εφαρμογές μένουν στο multitask πολύ ώρα σε θέση μάχης χωρίς να καθυστερεί να φορτώσει. Το μόνο που με χαλάει και γιαυτό θα το δώσω σε λιγο καιρό είναι η έλλειψη sd.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...