Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χτες με 5.1 που δεν ειχα κάνει αναβαθμιση ακομα εγραψα οτι ηταν ετσι : στο δικο μου branded cosmote δεν εχω κανει ακομα αναβαθμιση και μου δείχνει orizinal csc code = cos , ενω στο available csc δειχνει κενο.

Σημερα το πρωι που εκανα αναβαθμιση μεσω ΟΤΑ επιβεβαιωνω και εγω οτι ειναι κενά και τα δύο πια

Οπότε έτσι ειναι η εκτος αν θέλει κάποια αναβάθμιση το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας ιταλική συσκευή?γιατί η δικιά μου μέσω ota δεν έχεις έρθει τίποτα από 6.0.1

 

Η αν μπορει να μου δωσει ενα link για να περασω ελληνικη rom χωρις να γραψει ο knox?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανένας ιταλική συσκευή?γιατί η δικιά μου μέσω ota δεν έχεις έρθει τίποτα από 6.0.1

φιλε μου εχω εχω ιταλικο αλλα μαλλον το δικο μου ειναι vodafone branded μιας και εχω μια εφρμογη της vodafone που δεν μπορώ να το διαγράψω!!μου ηρθε ota σημερα 1443mb!!!

εχει γινει ο τηλεφωνο τουμπανω μιλαμε με 1.8gb ελεύθερο!!το multitasking εχει βελτιωθεί παρα πολυ μιλαμε!!!(το θυμομουν απο οταν ειχαι το s6 με marsmalow beta!!!)και αυτο που θυμάμαι ειναι οτι καποιες εφαρμογες δεν δουλεύουν σωστα!!π.χ samsung info τα δείχνει λειψά θελει update η εφαρμογη και greek wpa δεν βρισκει wifi!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω εχω ιταλικο αλλα μαλλον το δικο μου ειναι vodafone branded μιας και εχω μια εφρμογη της vodafone που δεν μπορώ να το διαγράψω!!μου ηρθε ota σημερα 1443mb!!!

εχει γινει ο τηλεφωνο τουμπανω μιλαμε με 1.8gb ελεύθερο!!το multitasking εχει βελτιωθεί παρα πολυ μιλαμε!!!(το θυμομουν απο οταν ειχαι το s6 με marsmalow beta!!!)και αυτο που θυμάμαι ειναι οτι καποιες εφαρμογες δεν δουλεύουν σωστα!!π.χ samsung info τα δείχνει λειψά θελει update η εφαρμογη και greek wpa δεν βρισκει wifi!!!

 

Ε τοτε εμενα που εχει μεσα εφαρμογες τις ΤΙΜ wind δλδ δεν θα αργησει να ερθει..

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την τσεχική marshmallow, η οποία καθησε τόσο καλά που δεν θέλω να κάνω hard reset και ξαναστήσιμο.

Μια επιλογούλα στην προσβασιμότητα μου άρεσε πολυ, μπορείς να ανοίγεις την οθόνη με gesture πανω απο τον proximity sensor. Αυτό είναι ωραίο σε συνδυασμό με την καινούργια επιλογή να μην μπορεί να ανοίγει η οθόνη σε τσέπες και τσάντες.

Link to comment
Share on other sites

To δικό μου Edge+ έχει CSC TTR και CSC Country, Austria.

To Smartswitch δεν έχει ακόμα firmware. Γνωρίζουμε κάτι;

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν έχουν πάρει πολλές χώρες ακόμα,από εβδομάδα ίσως γιατί βλέπω δίνει κατά ριπας σε s7 και s7 edge.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την τσεχική marshmallow, η οποία καθησε τόσο καλά που δεν θέλω να κάνω hard reset και ξαναστήσιμο.

Μια επιλογούλα στην προσβασιμότητα μου άρεσε πολυ, μπορείς να ανοίγεις την οθόνη με gesture πανω απο τον proximity sensor. Αυτό είναι ωραίο σε συνδυασμό με την καινούργια επιλογή να μην μπορεί να ανοίγει η οθόνη σε τσέπες και τσάντες.

 

Αυτό υπάρχει από τότε που βγήκε το S6.

Link to comment
Share on other sites

To δικό μου Edge+ έχει CSC TTR και CSC Country, Austria.

To Smartswitch δεν έχει ακόμα firmware. Γνωρίζουμε κάτι;

 

off topic, αλλα η Αυστρια μας εκλεισε τα συνορα. Η Samsung δεν θα δωσει update :lol:

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...

Θελω να περάσω με odin σε ενα branded s6 edge+ cosmote την τελευταία Ελληνική MM , θα γράψει το knox ?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν γράφει έχω αλλάξει πάνω από 4 firmware την τελευταία εβδομάδα

Να εισαι καλα φιλε μου... σε ευχαριστω...

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...

Θελω να περάσω με odin σε ενα branded s6 edge+ cosmote την τελευταία Ελληνική MM , θα γράψει το knox ?

Μπορεί κάποιος να δώσει ένα link να το κάνουμε και εμείς οι άσχετοι;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δώσει ένα link να το κάνουμε και εμείς οι άσχετοι;

 

οριστε παιδια εδω ειναι οποις θελει την κατεβαζει και την περναει!!!!εχει και οδηγίες;)

http://www.sammobile.com/firmwares/download/66612/G928FXXU2BPB6_G928FEUR2BPB6_EUR/

Link to comment
Share on other sites

οριστε παιδια εδω ειναι οποις θελει την κατεβαζει και την περναει!!!!εχει και οδηγίες;)

http://www.sammobile.com/firmwares/download/66612/G928FXXU2BPB6_G928FEUR2BPB6_EUR/

 

Είσαι ωραίος ευχαριστώ πολύ.. Ελπίζω να μην πειράζει τον knox

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλή μου Samsung και για την BTU. Τόσο καιρό ήταν η πρώτη που έπαιρνε όλες τις αναβαθμίσεις (όντας Αγγλική) και τώρα την αφήσατε στο τέλος..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...