Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θέλω να ρωτήσω το εξής: έχει αλλάξει κάνεις μπαταρία σε NOTE 5? Ξέρουμε καθόλου κόστος; γιατί λογικά σε κάποια φάση όλοι θα το χρειαστούμε αν δεν πάμε σε άλλο τηλέφωνο.

 

Καλη ερώτηση αυτη, θα ενδιέφερε κι εμενα, διότι μετα το φιασκο του Ν7 εχω μεινει με το 5ρι και δεν μου έχει κινήσει κατι αλλο το ενδιαφέρον because SPen...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας. Αξίζει η αγορά του δικαρτου στα 500 καινούργιο που το βρίσκω ή πλέον όχι; Με ανησυχει μόνο η μικρή μπαταρία.

 

Aν ερχεσαι απο το κινητο του αβαταρ σου και με την προυποθεση πως χρησιμοποιεις το S Pen, φυσικα και αξιζει.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Aν ερχεσαι απο το κινητο του αβαταρ σου και με την προυποθεση πως χρησιμοποιεις το S Pen, φυσικα και αξιζει.

Αυτή την περίοδο είμαι με xiaomi redmi note 3 pro αλλά η αλήθεια είναι πως η εμπειρία samsung note μου έλειψε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Αξίζει η αγορά του δικαρτου στα 500 καινούργιο που το βρίσκω ή πλέον όχι; Με ανησυχει μόνο η μικρή μπαταρία.

 

Αν είναι σφραγισμένο αξίζει στα 500€, με την προυπόθεση ότι είσαι note & s-pen lover..!

Συνήθως όσοι έχουν note δύσκολα αλλάζουν καθότι το πενάκι δίνει άλλη διάσταση στην εμπειρία χρήσης και οι κάτοχοι δεν μπορούν χωρίς αυτό. Το ίδιο έχω πάθει και γω!

Όλοι αναμένουμε βέβαια το Note8 που θα βγεί σε 2μήνες!

Είναι κορυφαίο κινητό, αλαγκάριστο, όμορφο, οθονάρα 5.7"amoled, σούπερ κάμερα 16:9 (και όχι 4:3), η nougat απροβλημάτιστη και με έξτρα s-pen features.

Αρνητικά...η έλλειψη sd card και η μέτρια μπαταρία.

Βέβαια η μπαταρία εξαρτάται από τί χρήση κάνεις....εγώ με τη χρήση πού του κάνω έχω 5,5-6h sot εύκολα, άλλοι δεν φτάνουν ούτε 3..

Έχω αλλάξει 5 note5...όλα μονόκαρτα καθώς το δίκαρτο δεν με ενδιαφέρει. Όλα απροβλημάτιστα.

Προχωράς άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Νέα αναβάθμιση 328,15 ΜΒ:

N920CXXU3CQG1

N920COJV3CQG1

N920CXXU3JQG1

 

Δεν έδειξε προς το παρόν κάτι ιδιαίτερο....

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι αναβάθμιση του security patch, το δικό μου έχει του Ιουνίου και ακόμη δεν εμφάνισε τη νέα.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι αναβάθμιση του security patch, το δικό μου έχει του Ιουνίου και ακόμη δεν εμφάνισε τη νέα.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Οι security patches δεν έχουν τόσο μεγάλο μέγεθος 328... ΜΒ, αλλά πολύ μικρότερο από 30 έως 80 ΜΒ....

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το csc code της συσκευής σου;

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

THR/IRAN/IR (ζωή νάχουμε...)

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με το τελευταιο update που περασα χθες..οταν παω να μπω στις ρυθμισεις της καμερας με πεταει εξω..παρατηρησε κανεις αλλο κατι παρομοιο ρε σεις?
Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με το τελευταιο update που περασα χθες..οταν παω να μπω στις ρυθμισεις της καμερας με πεταει εξω..παρατηρησε κανεις αλλο κατι παρομοιο ρε σεις?

 

Τώρα το κοίταξα αυτό που λές...δεν με πετάει έξω, λειτουργεί κανονικά. Και η κάμερα και οι ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το κοίταξα αυτό που λές...δεν με πετάει έξω, λειτουργεί κανονικά. Και η κάμερα και οι ρυθμίσεις.

 

Ευχαριστω..μπορει να θελει κανενα factory reset να στρωσει..ξερω γω τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα με το τελευταιο update που περασα χθες..οταν παω να μπω στις ρυθμισεις της καμερας με πεταει εξω..παρατηρησε κανεις αλλο κατι παρομοιο ρε σεις?

 

...και σε μένα δεν παρουσιάζει το πρόβλημα που αναφέρεις...

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δυστυχως ουτε με factory reset λυθηκε..

Βασιλη τι εννοεις οτι εβγαλε προβλημα μετα το update;Κατεβασε μια ρομ απο Sammobile να την φλασαρεις με odin.και κανε καθαρισμο την μνημη συσκευης.Συνδεσε το και φλασαρε το ρομ με odin.

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη τι εννοεις οτι εβγαλε προβλημα μετα το update;Κατεβασε μια ρομ απο Sammobile να την φλασαρεις με odin.και κανε καθαρισμο την μνημη συσκευης.Συνδεσε το και φλασαρε το ρομ με odin.

 

Εφτιαξε μονο του τελικα..τωρα ολα καλα!Μου το εκανε αφου ειχα περασει το security patch? του Ιουλιου..οποτε λεω λογικα εφαγε καποιο σκαλωμα γιατι πριν ηταν κομπλε!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...