Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τουλάχιστον Για την banggood μπορώ να πω ότι τα πακέτα τους είναι όντως θωρηκτά ...

 

Συμφωνω με τον λευτερη.... κ εγω απο banggood το πηρε κ ηταν παρα πολυ καλα πακεταρισμενο....:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, για μένα όλα καλά μέχρι στιγμής και το κινητό, και ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Το πρόβλημα είναι ότι μου έπεσε κάτω ο ο φορτιστής με δύναμη και πλέον δε λειτουργεί. Δοκίμασα να το φορτίσω με το φορτιστή από το τάμπλετ που έχω που δίνει 2Α όπως και ο γνήσιος αλλά φορτίζει απελπιστικά αργά. Εν τέλει το φορτίζω με το φορτιστή από ένα παλιό htc που είχα στο 1Α και φορτίζει όπως θα έπρεπε για αυτή την ένταση ρεύματος. Ωστόσο με είχε βολέψει πολύ η ταχύτατη φόρτιση που έκανε με το δικό του φορτιστή. Ξέρουμε αν και πως μπορώ να προμηθευτώ το γνήσιο φορτιστή της Doogee για το F5;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για μένα όλα καλά μέχρι στιγμής και το κινητό, και ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Το πρόβλημα είναι ότι μου έπεσε κάτω ο ο φορτιστής με δύναμη και πλέον δε λειτουργεί. Δοκίμασα να το φορτίσω με το φορτιστή από το τάμπλετ που έχω που δίνει 2Α όπως και ο γνήσιος αλλά φορτίζει απελπιστικά αργά. Εν τέλει το φορτίζω με το φορτιστή από ένα παλιό htc που είχα στο 1Α και φορτίζει όπως θα έπρεπε για αυτή την ένταση ρεύματος. Ωστόσο με είχε βολέψει πολύ η ταχύτατη φόρτιση που έκανε με το δικό του φορτιστή. Ξέρουμε αν και πως μπορώ να προμηθευτώ το γνήσιο φορτιστή της Doogee για το F5;

 

Φίλε μην τρελαίνεσαι ...

Πήγαινε Σε αυτό το κινεζομαγαζάκι (Σωκράτους 17) και θα βρεις παπάδες ! ,,, σε ότι watt θέλεις και σε τιμές της πλάκας ...

Δεν του κάνω διαφήμιση αλλά σήμερα που το είδα μέσα έπαθα πλάκα απο την ποικιλία των ειδών που είχε !

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Ωστόσο κάτι σε Θεσσαλονίκη θα βοηθούσε πολύ περισσότερο :-P
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Ωστόσο κάτι σε Θεσσαλονίκη θα βοηθούσε πολύ περισσότερο :-P

Η γιαννίτσων και η αισωπου ειναι γεματη απο κινεζομαγαζα...για θεσσαλονικη παντα...

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω τα έχω επισκεφτεί αρκετές φορές. Απλώς με προβληματίζει το γεγονός ότι δοκίμασα το φορτιστή του ταμπλετ που υποστηρίζει fast charge και το φορτίζει πολύ αργά, ενώ ο ίδιος φορτιστής φορτίζει πιο γρήγορα το παλιό μου HTC 8x σε σύγκριση με το δικό του φορτιστή. Άρα ίσως χρειάζεται συγκεκριμένα volt και ampere. Μπορεί κάποιος να μου πει με σιγουριά αυτά τα χαρακτηριστικά ή ακόμα καλύτερα να μου προτείνετε ένα φορτιστής που θα μου ταιριάζει;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε oldy123 ερώτηση :

Το κντ σου δουλεύει κανονικά ? ... κάνει τίποτα παράξενο ?... πχ να κλείνει μόνο του ή να πατάς το on και να κάνει πολύ ώρα να ανοίξει μετά απο πολύ παρατεταμένο πάτημα ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σχεδόν άψογα. Το μόνο θεματάκι είναι ότι κάποιες φορές η οθόνη αφής δεν ανταποκρίνεται. Πολύ καλά. Τότε απλώς κλείνω και ανοίγω ξανά την οθόνη πατώντας το κουμπί στο πλάι. Αυτό μπορεί να το πάθει μια φορά τη μέρα ή και πιο αραιά. Για μένα προσωπικά δεν είναι καν πρόβλημα, λαμβάνοντας υπόψη όψιν πόσα έδωσα και τι πήρα.
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σχεδόν άψογα. Το μόνο θεματάκι είναι ότι κάποιες φορές η οθόνη αφής δεν ανταποκρίνεται. Πολύ καλά. Τότε απλώς κλείνω και ανοίγω ξανά την οθόνη πατώντας το κουμπί στο πλάι. Αυτό μπορεί να το πάθει μια φορά τη μέρα ή και πιο αραιά. Για μένα προσωπικά δεν είναι καν πρόβλημα, λαμβάνοντας υπόψη όψιν πόσα έδωσα και τι πήρα.

Φιλε μου αυτο με την οθονη ειναι ενα θεματακι,εχεις screen protector επανω?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αυτο με την οθονη ειναι ενα θεματακι,εχεις screen protector επανω?

 

Εγώ εδώ και τρεις μέρες έχω βάλει tempered glass και απο τοτε δεν αποκρίνεται η αφή και πολυ καλα!Εννοω οτι πρεπει να το παταω λιγο πιο καλα,και οχι τοσο γρήγορα.Ενω πριν, με την ζελατίνη που είχε στη συσκευασία του, δεν είχα κανένα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδώ και τρεις μέρες έχω βάλει tempered glass και απο τοτε δεν αποκρίνεται η αφή και πολυ καλα!Εννοω οτι πρεπει να το παταω λιγο πιο καλα,και οχι τοσο γρήγορα.Ενω πριν, με την ζελατίνη που είχε στη συσκευασία του, δεν είχα κανένα προβλημα.

Προφανως δεν ειναι καλο το προιον που εβαλες,ποιοτικα εννοω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργια αναβαθμιση και ειναι και μεγαλη ....αντε να δπυμε τι βελτιωνει!!!

Την κατεβαζω ...

Link to comment
Share on other sites

Διορθωθηκε το προβλημα της προσθηκης wifi και βγηκε ξεχωριστη ρυθμιση για το finger sensor...αυτα βρηκα εγω προς το παρον
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργια αναβαθμιση και ειναι και μεγαλη ....αντε να δπυμε τι βελτιωνει!!!

Την κατεβαζω ...

 

απο που την κατεβαζεις ??

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις/Σχετικά με το τηλέφωνο/Ενημερώσεις συστήματος

 

αα το εχω αυτοματο αυτο..καθε εβδομαδα..απλος το εκανα χειροκινητα τωρα ..οντως μεγαλη ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

απο που μπορω να το προμιθευτω?

 

πες ένα γεια φίλε μου ... νέος στο φόρουμ είσαι και καλωσόρισες ...

τι θες να προμηθευτείς ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Αντιμετωπίζει κάποιος κάτοχος πρόβλημα σύνδεσης με bluetooth ?

Σε προσπάθεια μου σύνδεσης bluetooth hands free της νοκια διαπίστωσα οτι το f5 δε βλέπει καν το ακουστικό !

 

Έχει τύχει κάτι αντίστοιχο σε κάποιον?

 

Ευχαριστώ

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα

 

Αντιμετωπίζει κάποιος κάτοχος πρόβλημα σύνδεσης με bluetooth ?

Σε προσπάθεια μου σύνδεσης bluetooth hands free της νοκια διαπίστωσα οτι το f5 δε βλέπει καν το ακουστικό !

 

Έχει τύχει κάτι αντίστοιχο σε κάποιον?

 

Ευχαριστώ

Κώστας

 

Μήπως το ακουστικό σου είναι paired σε προγενέστερη συσκευή και χρειάζεται απλά να γίνει reset για να το δει η νέα σου συσκευή;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι παλιά το είχα linked με ένα galaxy.....το πως γίνεται reset το ακουστικό είναι ένα θέμα....που δε το κατέχω. :(

 

Τελικά συνδέθηκε....ευχαριστώ !

Edited by yoshitoshi
Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν το ειχα προσπαθησα να συνδεσω ενα bluetooth που ειχα και μια χαρα το ειδε και δουλευε πενα ( λεω το ειχα επειδη πλεον εχω ενα Elephone M2)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και συγχαρητηρια για την καλη δουλεια που κανετε. τελικα αξιζει να παρω και εγω το κινητο αυτο η θα μου βγαζει ολο προβληματα και θα το στελνω πισω? το εχω ηδη παραγγειλει απο ebay αλλα αμα ειναι να χαλαει λεω να το ακυρωσω αν γινεται. μηπως με το update που βγηκε να φτιαξουν τα θεμτα που ειχε?
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...