Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρήστο καλωσόρισες στο myphone

Εγώ ήμουν ένας απο αυτούς που το "γύρισα πίσω" ... και ίσως ήμουν άτυχος ... Πιστεύω όμως ότι έπεσα στην περίπτωση που λέμε...

Παρόλο που δεν έχω πλεον το F5, Εξακολουθώ να έχω τις καλύτερες εντυπώσεις απο το λίγο χρονικό διάστημα χρήσης του.

Έχουν πουληθεί πολλές χιλιάδες απ αυτά και έχουν αναφερθεί λίγες περιπτώσεις σαν την δικιά μου ...

Σε εναν φίλο που το έφερα μαζί με το δικό μου δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα ...

Πάντως η γνώμη μου είναι ότι δεν έκανες καλά που το αγόρασες απ το ebay

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ελπιζω φιλε μου να μην ειμαι και εγω ατυχος και πεσω σε προβληματικο.

προσπαθουσα και απο αλλου αλλα δεν μπορουσα λογω capital control και ουτε με το κολπο με την pay pal.

μονο απο ebay καταφερα. αυτο που κλεινει και δεν ξανα ανοιγει με προβληματησε :wacko:

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο καλωσόρισες στο myphone

Εγώ ήμουν ένας απο αυτούς που το "γύρισα πίσω" ... και ίσως ήμουν άτυχος ... Πιστεύω όμως ότι έπεσα στην περίπτωση που λέμε...

Παρόλο που δεν έχω πλεον το F5, Εξακολουθώ να έχω τις καλύτερες εντυπώσεις απο το λίγο χρονικό διάστημα χρήσης του.

Έχουν πουληθεί πολλές χιλιάδες απ αυτά και έχουν αναφερθεί λίγες περιπτώσεις σαν την δικιά μου ...

Σε εναν φίλο που το έφερα μαζί με το δικό μου δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα ...

Πάντως η γνώμη μου είναι ότι δεν έκανες καλά που το αγόρασες απ το ebay

 

Τι νεα εχεις απο το κινητο λευτερη???

Link to comment
Share on other sites

Τι νεα εχεις απο το κινητο λευτερη???

 

Έχει φτάσει κινα απο τις 16/1 ,,, λογικά θα πρέπει μέσα στις επόμενες μέρες να το έχουν στα χέρια τους ...

Θα ενημερώσω σχετικά ....

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ελπιζω φιλε μου να μην ειμαι και εγω ατυχος και πεσω σε προβληματικο.

 

δεν νομίζω ... ... προφανώς εγώ έπεσα στην "κακή" παρτίδα και όσο βγάζουν καινούργιες τόσο λιγότερα προβλήματα θα υπάρχουν ...

Ήδη υπάρχει διαθέσιμη μια μεγάλη αναβάθμιση όπως μας πληροφορούν τα παιδιά εδώ.

Καλορίζικο να είναι, και μην σκέφτεσαι αρνητικά ,,, μια χαρά συσκευάρα είναι !

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Αντιμετωπίζει κάποιος κάτοχος πρόβλημα σύνδεσης με bluetooth ?

Σε προσπάθεια μου σύνδεσης bluetooth hands free της νοκια διαπίστωσα οτι το f5 δε βλέπει καν το ακουστικό !

 

Έχει τύχει κάτι αντίστοιχο σε κάποιον?

 

Ευχαριστώ

Κώστας

Κι εγώ NOKIA Bluetooth έχω. Το BH-118, αυτό με το μανταλάκι, και κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Αντιμετωπίζει κάποιος κάτοχος πρόβλημα σύνδεσης με bluetooth ?

Σε προσπάθεια μου σύνδεσης bluetooth hands free της νοκια διαπίστωσα οτι το f5 δε βλέπει καν το ακουστικό !

 

Κώστα όταν είχα συνδέσει δυο bluetooth ένα i-tech και κάποιο κινέζικο είχαν δουλέψει και τα δυο σωστά .

Κάνεις σωστά όλες τις διαδικασίες ώστε το F5 να "βλέπει" το bluetooth ? (πχ παρατεταμένο πάτημα του on-off)

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεναs τη διευθυνση του gearbest. γιατι το δικο μου ταπεξε!!

 

,,,,,,,,,,,,, και δεν είσαι ο μόνος ... :X ...

 

Θα τους στείλεις ένα mail για να σου πουν την ακριβή διεύθυνσή τους στα Αγγλικά .

Το στέλνεις ως μεγάλη συστημένη επιστολή .......... φωτο το γράμμα κλπ κλπ ...

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

τα χω κανει ολα αλλα αυτοι το χαβα τους δεν στελνουν τη διευθυνση με τιποτα

 

Κάποιος φίλος έγραψε ότι στην Κίνα έχουν για 15 μέρες εορτασμούς για την δικιά τους νέα χρονιά .

Μήπως έπεσες στην περίπτωση και δεν υπάρχει κανείς από εκεί για να σου απαντήσει λόγο αργιών ? ...

...αν και πιστεύω ότι το gearbest είναι απ τα καλά μαγαζιά

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος φίλος έγραψε ότι στην Κίνα έχουν για 15 μέρες εορτασμούς για την δικιά τους νέα χρονιά .

Μήπως έπεσες στην περίπτωση και δεν υπάρχει κανείς από εκεί για να σου απαντήσει λόγο αργιών ? ...

...αν και πιστεύω ότι το gearbest είναι απ τα καλά μαγαζιά

Μπα απο τα καλα δεν θα το ελεγα πια.......παρα πολλα παραπονα στο τοπικ τους.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μπουταρη κανονικα αλλα δεν ανοιγη η οθονη ,το touch δουλευει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απαντηση απο gearbest

 

 

Thank you for ordering from Gearbest.

 

Sorry about the delay reply and we wish to take this opportunity to apologize to you for any inconvenience caused.

 

At Gearbest we are always here to help all our customers.

 

However we have noticed that a dispute has been opened on your order.

 

At this time, your order amount is being held by PayPal for a review.

 

Due to Paypal settings, we are therefore unable to apply the RMA for you as long as the Paypal case is open.

 

If you want a return faster, we kindly ask close the dispute now so that we can reimburse you.

 

 

Please rest assured we are willing to help you in a professional and friendly manner.

 

Usually there is always a way for us to resolve the issue to your satisfaction.

 

 

We look forward to hearing from you very soon.

 

Thank you for your cooperation.

 

Best regards

Ruri

 

Gearbest Customer Service

 

http://www.gearbest.com

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τι επαθε θα μας πεις???

μπουταρη κανονικα αλλα δεν ανοιγη η οθονη ,το touch δουλευει

Link to comment
Share on other sites

μπουταρη κανονικα αλλα δεν ανοιγη η οθονη ,το touch δουλευει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απαντηση απο gearbest

 

 

Thank you for ordering from Gearbest.

 

Sorry about the delay reply and we wish to take this opportunity to apologize to you for any inconvenience caused.

 

At Gearbest we are always here to help all our customers.

 

However we have noticed that a dispute has been opened on your order.

 

At this time, your order amount is being held by PayPal for a review.

 

Due to Paypal settings, we are therefore unable to apply the RMA for you as long as the Paypal case is open.

 

If you want a return faster, we kindly ask close the dispute now so that we can reimburse you.

 

 

Please rest assured we are willing to help you in a professional and friendly manner.

 

Usually there is always a way for us to resolve the issue to your satisfaction.

 

 

We look forward to hearing from you very soon.

 

Thank you for your cooperation.

 

Best regards

Ruri

 

Gearbest Customer Service

 

http://www.gearbest.com

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μπουταρη κανονικα αλλα δεν ανοιγη η οθονη ,το touch δουλευει

ανοιξες case στο paypal και περιμενεις να σε βοηθησουν???

Ουτε μια στο εκατομμυριο...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παίδες ένα έχω να πω ... το συγκεκριμένο κντ το πήραμε για σουπερ ντούπερ και σύμφωνα με αυτά που δημοσιεύονταν εδώ και εκεί

...και τελικά ήταν σκέτη απογοήτευση ! ... εύχομαι αυτοί που το έχουν να μην τους συμβεί τίποτα, αλλά δεν θα αισθάνονται και πολύ άνετα με όλα αυτά που διαβάζουν εδώ ...

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

βλεπω σε ολους χαλαει σιγ σιγα. απο οτι καταλαβα ειναι μεγαλο ρισκο αυτο το κινητο. λετε να ακυρωσω το δικο μου? δεν το εχω παραλαβει ακομα αλλα το σκεφτομαι σοβαρα. δεν λεει να το παρω και μετα να το στελνω πισω και να περιμενω μηνες να φτασει και να μου στειλουν αλλο κτλ.
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παίδες ένα έχω να πω ... το συγκεκριμένο κντ το πήραμε για σουπερ ντούπερ και σύμφωνα με αυτά που δημοσιεύονταν εδώ και εκεί

...και τελικά ήταν σκέτη απογοήτευση ! ... εύχομαι αυτοί που το έχουν να μην τους συμβεί τίποτα, αλλά δεν θα αισθάνονται και πολύ άνετα με όλα αυτά που διαβάζουν εδώ ...

Ναι δυστηχως,σε σχεση με αλλα μοντελα της εταιριας που εχουν βγει σκυλια,π.χ. Χ5-Χ5 pro,το F5 δεν.......:)

 

@Christos999

Ειναι και αυτη μια σκεψη........σοβαρη θα ελεγα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστηχως,σε σχεση με αλλα μοντελα της εταιριας που εχουν βγει σκυλια,π.χ. Χ5-Χ5 pro,το F5 δεν.......:)

 

Ναι ... Ιδικά το X5 .... ένα κντ που δεν έχει ούτε 60€ !!!

Το θέμα είναι ότι και εγώ το έχω στείλει πίσω (και απ τους πρώτους μάλιστα) για αντικατάσταση ...

Αυτό που θα μου αντικαταστήσουν θα είναι σωστό ή θα έχω πάλι τα ίδια ? ... Λογικά θα έχουν βελτιώσει την παρτίδα με τόσα που θα τους έχουν επιστραφεί !

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βλεπω σε ολους χαλαει σιγ σιγα. απο οτι καταλαβα ειναι μεγαλο ρισκο αυτο το κινητο. λετε να ακυρωσω το δικο μου? δεν το εχω παραλαβει ακομα αλλα το σκεφτομαι σοβαρα. δεν λεει να το παρω και μετα να το στελνω πισω και να περιμενω μηνες να φτασει και να μου στειλουν αλλο κτλ.

 

@Christos999 ειλικρινά δεν ξέρω τι να σε συμβουλέψω φίλε μου ...

Δεν μπορεί να μην έχουν βελτιώσει τις καινούργιες παρτίδες , αλλά δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για τίποτα .

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το ακυρωσω και να παρω το ulefone power η το xiaomi redmi note 3?

δεν νομιζω οτι θα προσπαθησουν να το βελτιωσουν απο την στιγμη που το βγαλανε και σε 32gb

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ανοιξες case στο paypal και περιμενεις να σε βοηθησουν???

Ουτε μια στο εκατομμυριο...

και βεβαια ανοιξα case στο paypal,οτι και να παρειs και δουλεψη μια εβδομαδα και μετα τους ζηταs να το επιστρεψειs και αυτοι δεν σου δινουν διεύθυνση παρα μονο σου λενε στηλε βιντεο η φωτο και τους τα στελνειs και παλι τουs ζητάς διεύθυνση αλλα τιποτα ε ναι ανοιγηs case
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια παρατήρηση...όσοι έχετε πρόβλημα στο κινητό το είχατε πάρει από gearbest; Αν κάνω λάθος διορθώστε με! Φαντάζοναι θα είχατε μπει και στην τεράστια λίστα αναμονής για προπαραγγελία! Δεν θέλω να πώ τίποτα κακό για το μαγαζί απλά επειδή η λίστα αναμονής ήταν μεγάλη μήπως πήραν απο την doogee οτι κινητό υπήρχε διαθέσιμο,ακόμα και τα σκάρτα, και τελικά αυτά κατέλιξαν στους μακρινούς προορισμούς για να αποθαρύνονται οι πελάτες να μπουν στην λογική επιστροφής...
Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το ακυρωσω και να παρω το ulefone power η το xiaomi redmi note 3?

δεν νομιζω οτι θα προσπαθησουν να το βελτιωσουν απο την στιγμη που το βγαλανε και σε 32gb

αξιζει γιατι το redmi note 3 εχει 180 ευρω ...για το 2/16 μιλαμε παντα ...το 3/32 εχει 210€

 

Το πηρε ενας φιλος μου και το ειδα ....

Το μονο του πλεονεκτημα ειναι ο επεξεργαστης του και η μπαταρια του

 

Μιλας για δυο διαφορετικα κινητα

 

Και μηπως εχεις την εντυπωση οτι τα xiaomi δεν χαλανε???

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποσοι ειστε τελικα ολοι εσεις που εχετε προβλημα με το κινητο ρε παιδια???

Εγω εχω φερει τεσσερα και ολα δουλευουν αψογα εκτος απο της ανηψιας μου που αν εχετε διαβασει πιο πανω θα θυμαστε οτι ειχε προβλημα με το ηχειο του που τελικα επισκευαστηκε εδω ελλαδα χθες ....οποτε δεν εχει προβλημα ουτε αυτο...

 

Οι αγορες απο την κινα ειναι ρισκο απο πολλες αποψεις ....οποιος δεν εχει υπομονη και γερο στομαχι να μην το κανει

 

Ας αγορασει απο Ελλαδα για να ειναι ησυχος και αυτος και εμεις οι υπολοιποι...

Σταματηστε λοιπον να κατηγορειτε το κινητο γιατι για τα λεφτα που δωσαμε ειναι αψογο....απλα καποιοι φανηκανε ατυχοι ...

Ετσι ειναι η ζωη...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια παρατήρηση...όσοι έχετε πρόβλημα στο κινητό το είχατε πάρει από gearbest; .

 

όχι φίλε μου .... δεν νομίζω ότι είναι θέμα gearbest ... κάτι άλλο συμβαίνει και η εταιρία θα πρέπει να πάρει σοβαρά μέτρα αν θέλει να λέγεται "σοβαρή" (μιλάω για την DOOGEE) δεν δικαιολογείται τόση μαζική επιστροφή της συγκεκριμένης συσκευής !

Αν διαβάσετε στο net το τι επιστροφές γίνονται απο όλο τον κόσμο θα καταλάβετε ... (εγώ το πήρα απο banggood)

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...