Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σημερα ανοιξα το καπακι κι εγω

Ανοιγει σχετικα ευκολα δεν ειναι κολλημενο αλλα εχει πολλα κλιπς και για αυτο ειναι στιβαρο χωρις τριξιματα

Το μονο που φαινεται ειναι η μπαταρια η οποια ειναι τυπου tablet...

Εβγαλα φωτο

Απλα ας μου θυμισει καποιος πως να την ανεβασω!!!

 

Πώς ανοιξες τα πρώτα κλιπάκια ωστε να ανοιξεις μετά και τα υπολοιπα με μια κάρτα. Με νυχια που δοκιμασα δεν γινεται, καρτα δεν χωράει, και με μικρο κατσαβίδι που δοκίμασα θα χρειαστει να του κανω εμφανισιακά ζημιά για να το ανοιξω. Η μπαταρια ειναι ευκολο να βγει απο το πλαστικό και να συνδεθει μια άλλη?

 

Οσον αφορά τα δικά μου νέα, δυστυχώς χτες εκλεισε απο μπαταρία και δεν ξανανοιξε :(:(:( Καμιά ιδέα ? Το βάζω στο φορτιστή , τπτ. Το συνδέω με υπολογιστή τπτ. Κραταω πατημένο το power button για κανα λεπτο ειτε στην πριζα ειτε εκτος τπτ. Το άφησα στην πριζα κανα 10ωρο τπτ. Δοκιμασα άλλο φορτιστή, τπτ.Δοκιμασα volume buttons με power button, παλι τπτ. Δεν δονειται δεν αναβει το blue led, δεν αναγνωριζεται απο τον υπολογιστή, τπτ. Πεθανε ??? Πιστευω ότι φταιει η μπαταρια, γιατι και αλλες δυο φορες που τελειωσε η μπαταρια και εκλεισε έκανε κανα 3λεπτο για να αναψει καποιο φωτακι και να δειξει οτι φορτιζει. Τωρα τι μουφα μπαταριες βάζει η doogee δεν ξέρω αλλα σε 3-4 χρονων κινητα ανοιγουν σε δευτερολεπτα με το που θα τα βάλεις στην πριζα.

 

Τελος εχει γυριζει κανεις πισω κινητο να μου πει διαδικασια και κόστος? Η doogee τα αλλάζει η πρέπει να επικοινωνήσω με gearbest που ειχε αγοραστεί? Φανταζομαι καλυτερα απο gearbest μιας και ακομα δεν εχουν περασει οι εξι μηνες απο την αγορα με paypal που με καλύπτει οποτε αν μου αρχισουν τις δικαιολογιες να τους πιεσω μέσω paypal οτι και καλα δεν τηρουνε την εγγύηση, αν και φαντάζομαι οτι θα με ταλαιπωρήσουν περισσότερο. Επισης να μην τους πω οτι το κινητό ειναι ρουταρισμένο έτσι?

Edited by eddieobscurant
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όπως βλέπεις το συρταράκι των καρτών στην αριστερή υποδοχή μπαίνει κάθετα η σιμ και στην δεξιά μπαίνει οριζόντια η sd ! :)

 

http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1aG31JVXXXXX6XXXXq6xXFXXXj/Original-black-DOOGEE-F5-5-5-OGS-FHD-MTK6753-Android-5-1-4G-LTE-FDD-smartphone.jpg

Ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

Πώς ανοιξες τα πρώτα κλιπάκια ωστε να ανοιξεις μετά και τα υπολοιπα με μια κάρτα. Με νυχια που δοκιμασα δεν γινεται, καρτα δεν χωράει, και με μικρο κατσαβίδι που δοκίμασα θα χρειαστει να του κανω εμφανισιακά ζημιά για να το ανοιξω. Η μπαταρια ειναι ευκολο να βγει απο το πλαστικό και να συνδεθει μια άλλη?

 

Οσον αφορά τα δικά μου νέα, δυστυχώς χτες εκλεισε απο μπαταρία και δεν ξανανοιξε :(:(:( Καμιά ιδέα ? Το βάζω στο φορτιστή , τπτ. Το συνδέω με υπολογιστή τπτ. Κραταω πατημένο το power button για κανα λεπτο ειτε στην πριζα ειτε εκτος τπτ. Το άφησα στην πριζα κανα 10ωρο τπτ. Δοκιμασα άλλο φορτιστή, τπτ.Δοκιμασα volume buttons με power button, παλι τπτ. Δεν δονειται δεν αναβει το blue led, δεν αναγνωριζεται απο τον υπολογιστή, τπτ. Πεθανε ??? Πιστευω ότι φταιει η μπαταρια, γιατι και αλλες δυο φορες που τελειωσε η μπαταρια και εκλεισε έκανε κανα 3λεπτο για να αναψει καποιο φωτακι και να δειξει οτι φορτιζει. Τωρα τι μουφα μπαταριες βάζει η doogee δεν ξέρω αλλα σε 3-4 χρονων κινητα ανοιγουν σε δευτερολεπτα με το που θα τα βάλεις στην πριζα.

 

Τελος εχει γυριζει κανεις πισω κινητο να μου πει διαδικασια και κόστος? Η doogee τα αλλάζει η πρέπει να επικοινωνήσω με gearbest που ειχε αγοραστεί? Φανταζομαι καλυτερα απο gearbest μιας και ακομα δεν εχουν περασει οι εξι μηνες απο την αγορα με paypal που με καλύπτει οποτε αν μου αρχισουν τις δικαιολογιες να τους πιεσω μέσω paypal οτι και καλα δεν τηρουνε την εγγύηση, αν και φαντάζομαι οτι θα με ταλαιπωρήσουν περισσότερο. Επισης να μην τους πω οτι το κινητό ειναι ρουταρισμένο έτσι?

Ξεκινησα απο μια γωνια απο την πλευρα των ηχειων με το νυχι ...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα απο μια γωνια απο την πλευρα των ηχειων με το νυχι ...

 

thanks , δικιο ειχες απο κάτω ανοιγει πολύ εύκολα.

 

Τελικά σε μένα δεν ήταν θέμα μπαταριας, αλλα το καλωδιακι που μεταφέρει το ρεύμα στη μπαταρία ειναι σχεδόν κομμένο στην μέση και μάλλον αυτό ειναι το πρόβλημα. Παρ'όλο που θά θελα να να σβήσω τα δεδομενα μου πριν το στειλω πισω, δεν βλεπω να το κάνω μιας και βγαζοντας τη μπαταρια και βαζοντας μια άλλη ισως να μην καταφέρω να την βάλω πάλι μέσα όπως ήταν. Τελος ο ποιοτικος έλεγχος της doogee δεν φαινεται να ειναι και πολύ σοβαρος καθώς οπως φαινεται και στην άλλη φωτο στο πανω μέρος φαινεται σαν να ειναι φαγωμένο λιγο το πλαστικό. Ελπιζω να μην το βρουν σαν δικαιολογιες για να μου αρνηθουν την εγγύηση.

 

Τελος οπως ειπα και πιο πανω αν καποιος γνωριζει την διαδικασια, κοστος και χρονος μεχρι να μου ρθει πισω το κινητο ας βοηθήσει, γιατι αν ειναι να περιμενω τουλαχιστον κανα διμηνο οπως εγώ το υπολογιζω θα ταν προτιμότερο στο εντωμεταξύ να πάρω και καποιο άλλο για να κάνω τη δουλεια μου.

 

http://i64.tinypic.com/15q3pyb.jpg

 

http://i63.tinypic.com/2weaq21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λογικα διμηνο χρειαζεται...τουλαχιστον..

 

Γιατι δεν ενωνεις το καλωδιακι ??

 

Και οι φωτο δεν φαινονται..

Link to comment
Share on other sites

Λογικα διμηνο χρειαζεται...τουλαχιστον..

 

Γιατι δεν ενωνεις το καλωδιακι ??

 

Και οι φωτο δεν φαινονται..

 

Εγώ μια χαρά τις βλέπω με chrome, οριστε και τα λινκ

 

http://i63.tinypic.com/2weaq21.jpg

 

http://i64.tinypic.com/15q3pyb.jpg

 

 

Οπως βλέπεις δεν ενώνεται

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια χαρά τις βλέπω με chrome, οριστε και τα λινκ

 

http://i63.tinypic.com/2weaq21.jpg

 

http://i64.tinypic.com/15q3pyb.jpg

 

 

Οπως βλέπεις δεν ενώνεται

τωρα τις ειδα και εγω αλλα δεν καταλαβα ποιο καλωδιακι εννοεις..
Link to comment
Share on other sites

τωρα τις ειδα και εγω αλλα δεν καταλαβα ποιο καλωδιακι εννοεις..

 

αυτό http://i63.tinypic.com/i291d5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω του f5 το εχω στα χερια μου 20 μερες.

Οι εντυπωσεις μου ειναι καλες για το κινητο βαση των χρηματων που εχω δωσει (130e).

Δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης και δεν ψαχνομαι ουτε για root αλλα ουτε πως θα βγαλω την μπαταρια.

Με λογικη χρηση που του κανω μου κραταει η μπαταρια σχεδον 2 μερες.

Με την φωτογραφικη μηχανη δεν μπορω να πω οτι ειναι και το τελειο της.

Για να βγει μια καλη φωτο πρεπει να το κραταω σταθερο για 5''περιπου.

Κολληματα παντως εχει.

Με προβληματιζει οτι αρκετα παιδια θα το στειλουν πισω γιατι εχει προβλημα.

Λες να συμβει και σε μενα...... ?????

Στο sami s4 χρησιμοποιουσα τον nova launcher o οποιος ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.

Στο f5 δεν δουλευει οπως πρεπει.(πχ ΔΕΝ κλεινει το τηλεφωνο μετα απο 30'')

Εαν εχετε να προτεινετε καποιον launcher ο οποιος να δουλευει αψογα δεκτη η καθε σας σκεψη.Αυτα προς το παρον

Θα επανερθω με νεοτερα....

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω του f5 το εχω στα χερια μου 20 μερες.

Οι εντυπωσεις μου ειναι καλες για το κινητο βαση των χρηματων που εχω δωσει (130e).

Δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης και δεν ψαχνομαι ουτε για root αλλα ουτε πως θα βγαλω την μπαταρια.

Με λογικη χρηση που του κανω μου κραταει η μπαταρια σχεδον 2 μερες.

Με την φωτογραφικη μηχανη δεν μπορω να πω οτι ειναι και το τελειο της.

Για να βγει μια καλη φωτο πρεπει να το κραταω σταθερο για 5''περιπου.

Κολληματα παντως εχει.

Με προβληματιζει οτι αρκετα παιδια θα το στειλουν πισω γιατι εχει προβλημα.

Λες να συμβει και σε μενα...... ?????

Στο sami s4 χρησιμοποιουσα τον nova launcher o οποιος ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.

Στο f5 δεν δουλευει οπως πρεπει.(πχ ΔΕΝ κλεινει το τηλεφωνο μετα απο 30'')

Εαν εχετε να προτεινετε καποιον launcher ο οποιος να δουλευει αψογα δεκτη η καθε σας σκεψη.Αυτα προς το παρον

Θα επανερθω με νεοτερα....

εγω εχω τον hola launcher και δουλευει αψογα

 

Εχει και διπλο χτυπημα στην οθονη για σβησιμο οθονης

 

Μπορει να συμβει στον καθενα καθε ειδους προβλημα ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το παρήγγειλα 4/1/2016 και σήμρα πυ έκανα έλεγχο στο tracking, μου βγάζει αυτό:

RS375884158NL

 

In Transit

 

Netherlands

(

PostNL International Mail

)

 

Greece

(

ELTA

)

 

Latest Event -- 2016-01-11 03:30 The item is pre-advised

 

Destination Country - Tracking Consuming: 721 ms

 

Origin Country - Cache Time: 2016-01-11 16:27

2016-01-11 03:30

 

The item is pre-advised

Ξέρει κάποιος σε πόσο να το περιμένω:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τον hola launcher και δουλευει αψογα

 

Εχει και διπλο χτυπημα στην οθονη για σβησιμο οθονης

 

Μπορει να συμβει στον καθενα καθε ειδους προβλημα ...

 

δεν σου δειχνει τις εισερχομενες κλησεις και τα μηνυματα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Edited by skordasdim
Link to comment
Share on other sites

Στο sami s4 χρησιμοποιουσα τον nova launcher o οποιος ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.

Στο f5 δεν δουλευει οπως πρεπει.(πχ ΔΕΝ κλεινει το τηλεφωνο μετα απο 30'')

Εαν εχετε να προτεινετε καποιον launcher ο οποιος να δουλευει αψογα δεκτη η καθε σας σκεψη.Αυτα προς το παρον

Θα επανερθω με νεοτερα....

 

 

H τελευταια έκδοση του nova launcher (premium) μαζι με tesla unread σε μένα δουλευε κανονικά οπότε κάποια ρύθμιση ειναι σε σενα που πρέπει να φτιάξεις. Gestures κλπ τα ειχα όλα απενεργοποιημένα, εκτος απο το slide unlock

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά τα δικά μου νέα, δυστυχώς χτες εκλεισε απο μπαταρία και δεν ξανανοιξε

Κάτι μου λέει ότι έπαθε ότι και το δικό μου (διάβασε προηγούμενες σελίδες)

 

Τελος εχει γυριζει κανεις πισω κινητο να μου πει διαδικασια και κόστος?

 

Το έστειλα πίσω εγώ ...

Η διαδικασία δεν είναι δύσκολή αλλά θέλει υπομονή ...

Στέλνεις mail στο μαγαζί που το αγόρασες με περιγραφή του προβλήματος

Ζητάς να σου στείλουν την διεύθυνση που θα το στείλεις

Στα ΕΛΤΑ το στέλνεις ως "μεγάλο φάκελο" συστημένο και κόστος γύρω στα 7-8€

Σχετικά δες και εδώ --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6497809#post6497809

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι έπαθε ότι και το δικό μου (διάβασε προηγούμενες σελίδες)

 

 

 

Το έστειλα πίσω εγώ ...

Η διαδικασία δεν είναι δύσκολή αλλά θέλει υπομονή ...

Στέλνεις mail στο μαγαζί που το αγόρασες με περιγραφή του προβλήματος

Ζητάς να σου στείλουν την διεύθυνση που θα το στείλεις

Στα ΕΛΤΑ το στέλνεις ως "μεγάλο φάκελο" συστημένο και κόστος γύρω στα 7-8€

Σχετικά δες και εδώ --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6497809#post6497809

 

thanks θα επικοινωνήσω και γω αυριο μεθαυριο με gearbest και θα σας πω εντυπώσεις. Ελπιζω να ναι όσο καλες όσο και οι δικες σου αλλα δεν το νομιζω.

 

και γω παντως οπως και συ κυριως εκνευριστηκα γιατι ειχα φαει αρκετο χρόνο για να το σετάρω όπως ήθελα, παρηγγειλα και hands free που σε μενα δεν δουλευαν αυτα που ειχα, καινουρια microsd κλπ. Δλδ αν μου χαλουσε τις πρωτες 2-3 μερες που το χαζευα δεν θα με ένοιαζε τοσο

Link to comment
Share on other sites

thanks θα επικοινωνήσω και γω αυριο μεθαυριο με gearbest και θα σας πω εντυπώσεις. Ελπιζω να ναι όσο καλες όσο και οι δικες σου αλλα δεν το νομιζω.

 

και γω παντως οπως και συ κυριως εκνευριστηκα γιατι ειχα φαει αρκετο χρόνο για να το σετάρω όπως ήθελα, παρηγγειλα και hands free που σε μενα δεν δουλευαν αυτα που ειχα, καινουρια microsd κλπ. Δλδ αν μου χαλουσε τις πρωτες 2-3 μερες που το χαζευα δεν θα με ένοιαζε τοσο

 

Παιδια νομιζω οτι σε λιγο καιρο θα τα στειλουμε πισω για αντικατασταση....

Εχουν χαλασει σε αρκετους το κινητα απο εδω στο νημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι σε λιγο καιρο θα τα στειλουμε πισω για αντικατασταση....

Εχουν χαλασει σε αρκετους το κινητα απο εδω στο νημα

 

ωχχχχ λες ?

Αν είναι έτσι θα πρέπει κάποιος από εμάς με καλή γνώση αγγλικής να στείλει ένα mail ομαδικής διαμαρτυρίας στη μαμα DOOGEE

να δούμε τι θα κάνουμε ! ........ δεν μας τα χάρισε κανείς !

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

 

Οσον αφορά τα δικά μου νέα, δυστυχώς χτες εκλεισε απο μπαταρία και δεν ξανανοιξε :(:(:( Καμιά ιδέα ? Το βάζω στο φορτιστή , τπτ. Το συνδέω με υπολογιστή τπτ. Κραταω πατημένο το power button για κανα λεπτο ειτε στην πριζα ειτε εκτος τπτ. Το άφησα στην πριζα κανα 10ωρο τπτ. Δοκιμασα άλλο φορτιστή, τπτ.Δοκιμασα volume buttons με power button, παλι τπτ. Δεν δονειται δεν αναβει το blue led, δεν αναγνωριζεται απο τον υπολογιστή, τπτ. Πεθανε ???

 

Το έπαθα κι εγώ πριν λίγες μέρες. Δεν ξέρω γιατί, αλλά αν σβήσει από μπαταρία, θέλει κανα 45λεπτο + μέχρι να πάρει εμπρός. Απ' ότι δείχνει, δεν είναι πρόβλημα μόνο του δικού σου και δικού μου αλλά μάλλον ολόκληρης παρτίδας. Μ' αυτά και μ' αυτά, από τότε που έγινε αυτό φροντίζω τουλάχιστον να μην ξανασυμβεί και προσέχω να μη σβήσει. Στη χειρότερη των περιστάσεων, αν είμαι κάπου και δεν μπορώ να έχω τρόπο φόρτισης, και πάει να ξεψυχήσει, θα το τερματίσω μόνος μου στο 3 με 4% έτσι ώστε να μπορεί να ανοίξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η πλήρης εκφορτίση μέχρι και το τελευταίο watt ίσχυε για τις μπαταρίες βασισμένες στο Νικέλιο οι οποίες είχαν το λεγόμενο “Memory effect».

Με λίγα λόγια, αυτές οι μπαταρίες μείωναν με τον καιρό την χωρητικότητά τους εάν δεν τις φόρτιζες με πλήρεις εκφορτίσεις-φορτίσεις. Έπρεπε δλδ να εξαντλείς κάθε φορά την μπαταρία πριν να αρχίσεις να την φορτίζεις.

Οι σύγχρονες μπαταρίες Ι.Λ. (Ιόντων λιθίου) δεν πάσχουν από κανένα είδος “memory effect” και δεν χρειάζονται πλήρεις εκφορτίσεις.

Για την ακρίβεια, σε αυτές τις μπαταρίες συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Η πλήρης εκφόρτιση έχει καταστροφικές συνέπειες για τα ιόντα της μπαταρίας, και πρέπει να αποφεύγεται ... :)

 

ποστ #700 στη σελίδα 47 .... καλό δικό μας είναι να διαβάζουμε παιδιά .... μπορεί να προλάβουμε κάτι

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι σε λιγο καιρο θα τα στειλουμε πισω για αντικατασταση....

Εχουν χαλασει σε αρκετους το κινητα απο εδω στο νημα

μην ξεχνατε πως ερχονται απο την αλλη ακρη του κοσμου και ποιος ξερει τι ταλαιπωρια τρωνε στους διαφορους σταθμους που καθονται μεχρι να φτασουν στα χερια μας....εγω απο τα τεσσερα που εφερα το ενα μονο χτυπησε ηχειο...αυτα..
Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνατε πως ερχονται απο την αλλη ακρη του κοσμου και ποιος ξερει τι ταλαιπωρια τρωνε στους διαφορους σταθμους που καθονται μεχρι να φτασουν στα χερια μας....εγω απο τα τεσσερα που εφερα το ενα μονο χτυπησε ηχειο...αυτα..

Φιλε μου εαν ειναι καλα πακεταρισμενο δεν εχει αναγκη.Στην Ελλαδα,ολα μα ολα (και τα επωνυμα εννοω,που πωλουνται εδω) απο την αλλη ακρη του κοσμου ερχονται.Απλα το μοντελο αυτο δειχνει να εχει θεματακια δυστηχως.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κώστα τα επώνυμα που πωλούνται εδώ έρχονται μετά Βαΐων και κλάδων σε ομαδικά κουτιά σε άκρως προστατευτική συσκευασία με ενδείξεις "εύθραυστο κλπ κλπ

Τα δικά μας έρχονται του κλότσου και του μπάτσου με οοοολη την αλληλογραφία ...

κατα καιρούς έχω παραλάβει δέματα στραπατσαρισμένα ... η ταχυδρόμησα μας κάθε φορά φορά που έχω γράμμα-δέμα το πετάει ψηλά και σκάει κάτω σα σκατό ... και όταν την έκανα την παρατήρηση μου είπε "να πληρώνετε έξτρα για ασφάλεια και δεν είμαι υποχρεωμένη να στο δίνω στο χέρι !

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Κώστα τα επώνυμα που πωλούνται εδώ έρχονται μετά Βαΐων και κλάδων σε ομαδικά κουτιά σε άκρως προστατευτική συσκευασία με ενδείξεις "εύθραυστο κλπ κλπ

Τα δικά μας έρχονται του κλότσου και του μπάτσου με οοοολη την αλληλογραφία ...

κατα καιρούς έχω παραλάβει δέματα στραπατσαρισμένα ... η ταχυδρόμησα μας κάθε φορά φορά που έχω γράμμα-δέμα το πετάει ψηλά και σκάει κάτω σα σκατό ... και όταν την έκανα την παρατήρηση μου είπε "να πληρώνετε έξτρα για ασφάλεια και δεν είμαι υποχρεωμένη να στο δίνω στο χέρι !

Μπα.....μην το λες αυτο,εαν δεις το........μετά Βαΐων και κλάδων......θα αλλαξεις γνωμη για το 800αρι που εσκασες(οχι εσυ,λεμε τωρα,γενικο σχολιο)για να μην πω τωρα τι εχω δει σε μεγαλες αλυσιδες ηλεκτρικων-ηλεκτρονικων.......

Και δεν κανουν ολα τα Κινεζομαγαζα το ιδιο πακετο,καποιοι σεβονται τον πελατη τους,και κανουν πακετα θωρηκτα.....κυριολεκτικο αυτο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μπα.....μην το λες αυτο,εαν δεις το........μετά Βαΐων και κλάδων......θα αλλαξεις γνωμη για το 800αρι που εσκασες(οχι εσυ,λεμε τωρα,γενικο σχολιο)για να μην πω τωρα τι εχω δει σε μεγαλες αλυσιδες ηλεκτρικων-ηλεκτρονικων.......

Και δεν κανουν ολα τα Κινεζομαγαζα το ιδιο πακετο,καποιοι σεβονται τον πελατη τους,και κανουν πακετα θωρηκτα.....κυριολεκτικο αυτο.

 

Τουλάχιστον Για την banggood μπορώ να πω ότι τα πακέτα τους είναι όντως θωρηκτά ...

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...