Jump to content

Lenovo A7-10


antrenik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά! Είναι το πρωτο μου ταμπλέτες και μάλιστα το πήρα πριν λίγες ώρες!

Έχω μια απορία, ψάχνω τόση ωρα και δεν βρίσκω το κουμπί για το μενού. Δηλαδή να δω τις εφαρμογές και όλα αυτά που έχει μέσα. Δεν θέλω να πάω στις ρυθμίσεις, στο μενού θέλω να πάω. Ξέρει κανείς να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 200
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια απο χθες κοιταω μηπως ερθει καποια αναβαθμιση αλλα δεν ηρθε τιποτα,οπως διαβαζω σε ολους χρηστες οτι εχει ερθει, εχω την 4.4.2

Μηπως φταει που οταν το πηρα εσβησα κατι παιχνιδια που ειχε μεσα (frog Hd,κ.τλ) κανω ελεγχο για ενημερωσεις αλλα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια απο χθες κοιταω μηπως ερθει καποια αναβαθμιση αλλα δεν ηρθε τιποτα,οπως διαβαζω σε ολους χρηστες οτι εχει ερθει, εχω την 4.4.2

Μηπως φταει που οταν το πηρα εσβησα κατι παιχνιδια που ειχε μεσα (frog Hd,κ.τλ) κανω ελεγχο για ενημερωσεις αλλα τιποτα...

 

Η 4. 4. 2 δουλεύει μια χαρά!!!! Γιατί η αναβάθμιση??? Η οποία δεν κάθεται σε όλους καλά!!! Μερικές φορές βγάζει διάφορα. Ρίξε μια ματιά στις προηγούμενες σελίδες αν θες. Το tablet είναι φοβερό ως έχει κατά την άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια απο χθες κοιταω μηπως ερθει καποια αναβαθμιση αλλα δεν ηρθε τιποτα,οπως διαβαζω σε ολους χρηστες οτι εχει ερθει, εχω την 4.4.2

Μηπως φταει που οταν το πηρα εσβησα κατι παιχνιδια που ειχε μεσα (frog Hd,κ.τλ) κανω ελεγχο για ενημερωσεις αλλα τιποτα...

 

Και εγώ που το πήρα προχθές ακόμα δεν μου έχει βγάλει τίποτα για αναβάθμιση αν και η αλήθεια είναι ότι όντως πήγε σε αρκετούς στραβά η αναβάθμιση οπότε ίσως και να μην χάνουμε πολλά...

Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.το ταμπλετακι υποστηριζει otg;ευχαριστω
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά νομίζω ότι υποστηρίζει βάση reviews στο internet. Μόλις το δοκίμασα και εγώ και όντως υποστηρίζει. Edited by Starback
Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση αλλα αν καποιος που το εχει δοκιμασει;
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα!!!! :happy:

 

να εισαι καλα ευχαριστω.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι κατα την γνώμη μου το ταμπλετ στην τιμή που ειναι τώρα ειναι πολυ καλό! Μια απορια γιατι μπερδεύτηκα με διάφορα βίντεο στο youtube.

Αν θέλω να κανω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων,πως γινεται; Μεσα απο τις ρυθμίσεις ή πρέπει να κανω κατι άλλο όπως ειδα σε αρκετα βίντεο;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που το πήρα προχθές ακόμα δεν μου έχει βγάλει τίποτα για αναβάθμιση αν και η αλήθεια είναι ότι όντως πήγε σε αρκετούς στραβά η αναβάθμιση οπότε ίσως και να μην χάνουμε πολλά...

 

πήγε στραβά σε οποίους είχαν πάνω την 5ρα και πήγαν να την κάνουν χωρίς να κάνουν πρώτα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων .

αλλά και να σκαλώσει κάτι και να brickari η διαδικασία είναι παρά πολύ εύκολη να περάσεις οποία έκδοση θέλεις .

προσωπικά μπορεί να έχω πάνω την 5ρα τώρα αλλά η 4.4.2 στο συγκεκριμένο tablet πάει καλύτερα και όταν δεν βαριέμαι θα το επαναφέρω εκεί πάλι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι κατα την γνώμη μου το ταμπλετ στην τιμή που ειναι τώρα ειναι πολυ καλό! Μια απορια γιατι μπερδεύτηκα με διάφορα βίντεο στο youtube.

Αν θέλω να κανω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων,πως γινεται; Μεσα απο τις ρυθμίσεις ή πρέπει να κανω κατι άλλο όπως ειδα σε αρκετα βίντεο;

 

 

Από το μενού :

Ρυθμίσεις >αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά >επαναφορά εργοστασιακων δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Από το μενού :

Ρυθμίσεις >αντίγραφα ασφαλείας και επαναφορά >επαναφορά εργοστασιακων δεδομένων.

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ταμπλετ 1 χρόνο και κάτι. Τον τελευταίο μήνα χάνω ποσοστό μπαταρίας κυρίως σε κατάσταση αναμονής. Μπορεί να διορθωθεί κάπως??

 

 

Χρησιμοποίησα battery doctor για 1 εβδομάδα αλλά δεν είδα διαφορά.

Edited by Darkpurple
Link to comment
Share on other sites

Έχω το ταμπλετ 1 χρόνο και κάτι. Τον τελευταίο μήνα χάνω ποσοστό μπαταρίας κυρίως σε κατάσταση αναμονής. Μπορεί να διορθωθεί κάπως??

 

 

Χρησιμοποίησα battery doctor για 1 εβδομάδα αλλά δεν είδα διαφορά.

 

κάνε μια επαναφορά για αρχή και κοίτα πως πάει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα στα 59 ευρω.αστερακι το μικρο,για τα λεφτα του τελειο.otg,που με ενδιεφερε, δουλευει αψογα.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

βγήκε και η 150810 στις 23 του μηνός αλλά OTA δεν ήρθε ακόμα

 

Και αυτή android 5 δεν είπες πως είναι?

Μήπως ξέρεις τι βελτιώσεις έχει σε σχέση με τις προηγούμενες 5αρες?

Τόσο καιρό που δουλεύεις την 5 έχεις διαφορά κατανάλωσης στην μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Και αυτή android 5 δεν είπες πως είναι?

Μήπως ξέρεις τι βελτιώσεις έχει σε σχέση με τις προηγούμενες 5αρες?

Τόσο καιρό που δουλεύεις την 5 έχεις διαφορά κατανάλωσης στην μπαταρία?

 

δεν γνωρίζω δεν την έχω περάσει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμπεριφορά μπαταρίας απο την 4.4. 2 στα 5 έχει αλλαγή? Διαρκεί το ίδιο η άλλαξε??

 

για μένα στην χρήση που κάνω full game είναι το ίδιο πράμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo A7-10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...