Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο ποιο εύκολος τρόπος να περάσεις μία ROM είναι π πληκτρολόγηση στο κινητό *#*#2846579#*#* και μετά αφού έχεις φτιάξει τον φάκελο dload στην κάρτα μνήμης με την σχετική ROM μέσα σε αυτό πας στην επιλογή 4 Software Upgrade και ξεκινά η εγκατάσταση της ROM.
Link to comment
Share on other sites

Πού τους βρίσκετε αυτούς τους κωδικούς, υπάρχουν κάπου σε λίστα;
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Τη βοηθεια σας παρακαλω

οταν παταω να κανω κληση και ακουμπαω στο αυτι μου τη συσκευη η οθονη κλεινει κανονικα οταν ομως το παρω απο το αυτι μου δεν ανοιγει η οθονη και πρεπει πριν μπει πχ ο τηλεφωνητης του αλλου να πατησω το πλαινο κουμπι για να ανοιξει η οθονη

γιατι γινετε αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου παιδιά πήρε ΟΤΑ αναβάθμιση την 574. Περίεργο γιατί για την πρώτη αναβάθμιση (αν θυμάμαι καλά την 560) την είχα πάρει απο Hicare. Δεν το έψαξα καλά ακόμα για εντυπώσεις αλλά έχω μία ερώτηση σε αυτούς που την έχουν... Το αναγνωριστικό Huawei που έβγαλε στης ρυθμίσεις τι είναι;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ποια αναβάθμιση;
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδιά ποια αναβάθμιση;

 

Συζητάμε αναλυτικά για αυτό λίγες σελίδες πισω. Διάβασε και θα καλυφθείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συζητάμε αναλυτικά για αυτό λίγες σελίδες πισω. Διάβασε και θα καλυφθείς.

τι αναλυτικά ρε αδερφέ 574 δεν υπάρχει πουθενά τι παπατζα έχει παιχτεί

Edited by loyros
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, έχω πρόβλημα, κατέβασα το Ρολόι της Google για ξυπνητήρι, αλλα δεν χτυπάνε οι επαναλαμβανόμενες αφυπνίσεις... Αν βάλω ενα νέο ξυπνητήρι θα χτυπήσει, αλλα αυτα που εχω καθημερινά δεν χτυπανε... Εκτός αν τα κλείσω και τα ξανανοιξω,οποτε χτυπάνε μία φορά,αλλα την δεύτερη όχι... έχετε καμιά ιδέα τι συμβαίνει? Την έχω προστατευόμενη εφαρμογή εννοείται...
Link to comment
Share on other sites

[...]Το αναγνωριστικό Huawei που έβγαλε στης ρυθμίσεις τι είναι;

Η Huawei προσφέρει έναν επιπλέον χρόνο στην υπάρχουσα διετή εγγύηση. Το αναγνωριστικό είναι εφαρμογή που πιστοποιεί οτι είσαι κάτοχος συσκευής της ώστε να κατοχυρώσεις την επέκταση.

Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

τι αναλυτικά ρε αδερφέ 574 δεν υπάρχει πουθενά τι παπατζα έχει πεχτει

 

AF1QipNM8sn5rNbIFIhX4_7V8zcege_2DKeJfPvn-AcA

 

louros αφού δεν ασχολεισε με το θέμα δεν θα λες ότι να ναι...:X:X Η Β574 έχει βγει εδώ και 1 εβδομάδα και είναι η η αναβάθμιση για dual sim της Β564 Λίγες σελίδες πίσω υπάρχουν λεπτομέρειες για κατέβασμα...

Edited by sefis33
Xiaomi Mi9T
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τι αναλυτικά ρε αδερφέ 574 δεν υπάρχει πουθενά τι παπατζα έχει πεχτει

 

Την έχω βάλει σε συσκευή δικού μου προσώπου από την πρώτη μέρα που βγήκε, αν δεν διαβάσεις δεν κάνεις τίποτα όσο και να γκρινιάζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Την έχω βάλει σε συσκευή δικού μου προσώπου από την πρώτη μέρα που βγήκε, αν δεν διαβάσεις δεν κάνεις τίποτα όσο και να γκρινιάζεις.

 

Τελικά το GPS έχει πρόβλημα με την Β574?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει βγάλει ενημέρωση για την 574,τωρα είμαι στην 564

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Β181. Από εκείνη τη μέρα η μπαταρία τρέχει νερό προς τα κάτω. Το βγάζω από το φορτιστή στις 12 το βράδυ και το πρωι ειναι στο 72% !!! (πριν με την 140 έπαιζα στο 92)

 

Βλέπω ότι έχει αυξημένα Google Play Services. και φυσικά ετοιμότητα κυψέλης.

 

Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το GPS έχει πρόβλημα με την Β574?

δυσκολευτηκε λιγακι αλλα ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το βιολι που οταν περνεις τηλ και ακουμπησεις το αυτι σου στην οθονη κλεινει και οταν το βγαλεις δεν ανοιγει και πρεπει να πατησεις το πλαιονο κουμπι πως θα το φτιαξουμε ?ξερει κανεις ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! Αγόρασα το κινητό απο Vodafone για να το έχω dual sim. Στο αρχικό πόστ υπήρχε ένα link από mega για να κατεβάσω official firmware ώστε να εμφανιστεί η επιλογή διαχείρισης dual sim. Το link πλέον δεν δουλεύει!

Ποιος είναι ο τρόπος ώστε να γίνει το τηλέφωνο dual sim; ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

το παρακολουθώ το θέμα και την έχουν βαλει δύο άτομα όλοι κι ολοι.συν τοις άλλοις η περιγραφή της αναβάθμισης που λέτε είναι ίδια με τν 564 τώρα τι κατεβάσετε ένας θεός ξέρει από hicare δεν βγάζει τιποτα αλλά ούτε και από την αναβάθμιση λογισμικού της συσκευής. Edited by athanaso77
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ σε 574 υπάρχει πρόβλημα μπαταρίας. Πιθανόν να θέλει επαναφορά για να δουλέψει σωστά.
Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι βάλε νεκρά κ χαλάρωσε το παρακολουθώ το θέμα και την έχουν βαλει δύο άτομα όλοι κι ολοι.συν τοις άλλοις η περιγραφή της αναβάθμισης που λέτε είναι ίδια με τν 564 τώρα τι κατεβάσετε ένας θεός ξέρει από hicare δεν βγάζει τιποτα αλλά ούτε και από την αναβάθμιση λογισμικού της συσκευής.

 

Όχι φίλε μου την έχουμε βάλει περισσότεροι, απλά δυο άτομα είναι που έχουν γράψει γι αυτό :)

 

Το link του firmware το δίνει ένας φίλος μερικές σελίδες πίσω, σε οδηγεί κατ' ευθείαν στο κατέβασμα δεν θα δείς κάτι απο κάποια σελίδα.

Edited by sargio01
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου την έχουμε βάλει περισσότεροι, απλά δυο άτομα είναι που έχουν γράψει γι αυτό :)

 

Το link του firmware το δίνει ένας φίλος μερικές σελίδες πίσω, σε οδηγεί κατ' ευθείαν στο κατέβασμα δεν θα δείς κάτι απο κάποια σελίδα.

 

Η Β574 δείχνει χώρα προέλευσης; Η Β564 ήταν από Πολωνία και Ολλανδία.

Επίσης μερικές σελίδες πριν που έδωσε ο athanaso77 το λινκ, σερνόταν υπερβολικά πολύ και το σταμάτησα για άλλη φορά, όμως έδειχνε πως ήταν σε όγκο 1,5 gb. Μήπως έχετε διαθέσιμο το pdf της εγκατάστασης να μας επικολλήσετε την πρώτη σελίδα για τις τεχνικές ππληροφορίες της; Ο Eegw πιο πάνω έγραψε για ΟΤΑ 448 mb που δεν εμφανίζεται ακόμα σε μας, σαφώς έχει να κάνει με τη χώρα προέλευσης και αν ξέρει να μας πει ποια είναι.

Link to comment
Share on other sites

Για αναβαθμίσεις σε HUAWEI αξιόπιστο είναι και αυτό το site http://huaweifirmware.com/ . Η 574 για παράδειγμα στο συγκεκριμένο site κατεβαίνει από server της Google σφαίρα.
Link to comment
Share on other sites

Για αναβαθμίσεις σε HUAWEI αξιόπιστο είναι και αυτό το site http://huaweifirmware.com/ . Η 574 για παράδειγμα στο συγκεκριμένο site κατεβαίνει από server της Google σφαίρα.

 

Α σωστά, το είχα ξεχάσει αυτό γιατί δεν το θεωρούσα και τόσο γρήγορα ενημερωμένο. Θενκ γιου.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επίσης μερικές σελίδες πριν που έδωσε ο athanaso77 το λινκ, σερνόταν υπερβολικά πολύ και το σταμάτησα για άλλη φορά, όμως έδειχνε πως ήταν σε όγκο 1,5 gb.

 

Έτυχε να πέσεις σε overload του server μιας και το link προέρχεται μέσα από τους ίδιους τους server της Huawei και όχι από κάποια άγνωστη πηγή. 1.5GB είναι επειδή πρόκειται για τη full rom και όχι το OTA update.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...