Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα παιδια ενδιαφερομε να παρω το P8 Lite

εχουμε ομως κολησει με το χρωμα.Υπαρχει κανενας φιλος που να εχει την εκδοση Gold

http://citisshop.com/index.php?route=product/product&product_id=11158

και

http://eurotelshop.gr/index.php?route=product/product&product_id=1257

 

αυτα τα 2 e-shop εχω βρει και το εχουν αλλα αυτο που παρατηρω ειναι διαοφρετικες φωτο του κινητου απο την εκδοση του μαυρο ή του ασπρου.Μπορει καποιος φιλος ενα εχει την εκδοση σε gold να με βοηθησει?

 

Ναι... και είναι πολύ ωραίο... το έχει μία φίλη και μάλιστα σήμερα τις έδειχνα κάποια κόλπα....:-)

Μου είπε από που το πήρε αλλά δεν θυμάμαι να σου πω... Θα την ρωτήσω και θα επιστρέψω...

 

 

Λοιπόν... το μαγαζί λέγεται kaizer και είναι στην Ομόνοια !!!

Edited by pmakridis
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ενδιαφερομε να παρω το P8 Lite

εχουμε ομως κολησει με το χρωμα.Υπαρχει κανενας φιλος που να εχει την εκδοση Gold

http://citisshop.com/index.php?route=product/product&product_id=11158

και

http://eurotelshop.gr/index.php?route=product/product&product_id=1257

 

αυτα τα 2 e-shop εχω βρει και το εχουν αλλα αυτο που παρατηρω ειναι διαοφρετικες φωτο του κινητου απο την εκδοση του μαυρο ή του ασπρου.Μπορει καποιος φιλος ενα εχει την εκδοση σε gold να με βοηθησει?

Αυτό είναι ο ορισμος της απάτης, δείχνει το p8 και πουλάει το p8 lite, ασε που δεν αναφέρει αν είναι ale-21, δεν θέλεις να το πάρεις αν δεν είναι.

Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχω το p8 lite μου εδώ και 20 μερες και μόλις προχθές ενεργοποιησα το 4g (δεν είχα παρατηρήσει ότι δεν είχε ενεργοποιηθεί) Λοιπον παρατήρησα ότι με το 4g ρουφάει την μπαταρία σαν τρελό!!! Το έχετε προσέξει και εσείς ή μόνο σε μένα συμβαίνει? Γιατί για 20 μερες κράταγε πχ 1 μέρα, τωρα με το 4g ανοιχτό την τρώει την μπαταρια για πλάκα
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτή φλασάρω για να κάνω δίκαρτο; (Vodafone ALE-21 έχω)

 

http://consumer.huawei.com/my/mobile-phones/support/downloads/detail/p8lite-my.htm?id=45581

Σε συσκευή από ΟΤΕ /COSMOTE έκανα τα :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6589636#post6589636

+

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6592537#post6592537

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατοχος και εγω του τηλ και σε ενα γρηγορο ψαξιμο για εφαρμογες οπως λεξικο αγγλο ελλη , file manager , battery saver κτλ ολα μου ζητουσαν μεχρι και το χρωμα απο τις καλτσες μου .Δεν υπαρχουν εφαρογες χωρις να ειναι μαρτηργιαρες στην google
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα κι εγώ σήμερα στο κλαμπ του P8 Lite. Να πω μόνο πως εντυπωσιάστηκα που έγινε σχεδόν εν ριπή οφθαλμού, κάνα 15λεπτο, η μεταφορά data και προγραμμάτων μέσω NFC από το LG L90 χωρίς ν' αγχωθώ να τα στήνω όλα από την αρχή.

 

Παρατήρησα πως είναι επίσης "πολωνικό" το P8 Lite. Από την Πολωνία δεν ξεκινάνε συνήθως οι πρώτες αναβαθμίσεις απ' ότι έχω καταλάβει για πολλά μοντέλα διαφόρων εταιρειών;

 

Εντυπώσεις και απορίες αργότερα, είναι ALE σε 170 προσώρας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι πατησα και εκει που παταω τα νουμερα για να παρω τηλ διπλα μου βγαζει κατι βελακια και μετακινητε το πληκτρολόγιο τι να κανω για να τα βγαλω?
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις λυση για το προβλημα με το teslaunread badges?Η ειδοποιηση για τις αναπαντητες κλησεις βγαινει πανω στις επαφες και οχι στο dialer οπως θα επρεπε!
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις λυση για το προβλημα με το teslaunread badges?Η ειδοποιηση για τις αναπαντητες κλησεις βγαινει πανω στις επαφες και οχι στο dialer οπως θα επρεπε!

Δες μήπως έχεις κάνει κάποιο λάθος στις ρυθμίσεις. Σ εμένα μια χαρά δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως έχεις κάνει κάποιο λάθος στις ρυθμίσεις. Σ εμένα μια χαρά δουλεύει.

 

Δηλαδη σ'εσενα στις ρυθμισεις του tesla unread για τις αναπαντητες σου δειχνει το εικονιδιο του dialer?Σ'εμενα δειχνει τις επαφες,απο διπλα λεει missing calls και δεν μπορω να το αλλαξω.Κοιταξα τις ρυθμισεις και δεν βρισκω κατι.Εψαξα και γενικα στο ιντερνετ και δεν βρηκα κατι σχετικο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω βαλει tempered glass 3 διαφορετικες μαρκες και στης 3 φορες μου χαλαει πανω δεξια διπλα απο την κάμερα μεσα σε ενα μηνα. το εχει παθει καποιος αλλος εχω φρικάρει... Η 2 εχουν βγάλει υγρασία μεσα σε 15 μερες και η ποιο ακριβη που εβαλα μετα απο 10 μερες σημερα μου εβγαλε φουσκαλα.. Και η 3 στο ιδιο σημείο πρεπει να φταίει το κινητο τι να πω.... Τερμα τα τζαμακια παω για ζελατινα Edited by sefis33
Xiaomi Mi9T
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω βαλει tempered glass 3 διαφορετικες μαρκες και στης 3 φορες μου χαλαει πανω δεξια διπλα απο την κάμερα μεσα σε ενα μηνα. το εχει παθει καποιος αλλος εχω φρικάρει... Η 2 εχουν βγάλει υγρασία μεσα σε 15 μερες και η ποιο ακριβη που εβαλα μετα απο 10 μερες σημερα μου εβγαλε φουσκαλα.. Και η 3 στο ιδιο σημείο πρεπει να φταίει το κινητο τι να πω.... Τερμα τα τζαμακια παω για ζελατινα

Έχω περίπου 2 μήνες την Nillkin 9H+ χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω βαλει tempered glass 3 διαφορετικες μαρκες και στης 3 φορες μου χαλαει πανω δεξια διπλα απο την κάμερα μεσα σε ενα μηνα. το εχει παθει καποιος αλλος εχω φρικάρει... Η 2 εχουν βγάλει υγρασία μεσα σε 15 μερες και η ποιο ακριβη που εβαλα μετα απο 10 μερες σημερα μου εβγαλε φουσκαλα.. Και η 3 στο ιδιο σημείο πρεπει να φταίει το κινητο τι να πω.... Τερμα τα τζαμακια παω για ζελατινα

Ή ο τροπος που τα τοποθετεις. Μπορει σε εκεινο το σημειο να πιανεις το τζαμακι λιγο αδεξια.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω περίπου 2 μήνες την Nillkin 9H+ χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

Ακριβώς το ίδιο nillkin 9H+ τουλάχιστον 3 μήνες δεν έβγαλε κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω βαλει tempered glass 3 διαφορετικες μαρκες και στης 3 φορες μου χαλαει πανω δεξια διπλα απο την κάμερα μεσα σε ενα μηνα. το εχει παθει καποιος αλλος εχω φρικάρει... Η 2 εχουν βγάλει υγρασία μεσα σε 15 μερες και η ποιο ακριβη που εβαλα μετα απο 10 μερες σημερα μου εβγαλε φουσκαλα.. Και η 3 στο ιδιο σημείο πρεπει να φταίει το κινητο τι να πω.... Τερμα τα τζαμακια παω για ζελατινα

 

και σε εμενα εβγαλαν προβλημα και τα H9 ( δυο κομματια) και οι ζελατινες γεμισαν αντε μην πω, οποτε τα εβγαλα ολα.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις απο vodafone? Σε ποια ενημερωση ειναι; αγορασα πριν 5 ημερες το τηλ και ηταν στην b140. Δεν εβγαζε αναβαθμιση. Επικοινωνησα με huawei και μου εστειλαν μεσω οτα την b181. Ειναι η 5.1.1
Link to comment
Share on other sites

ποια εχεις τωρα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποια εχεις τωρσ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με την αναβαθμιση τι γινεται ρε παιδια ; θα την παρουμε φετος ;

 

Ποια εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ κάτοχος εδώ και μια βδομάδα Του p8 lite και κατενθουσιασμένος, του έκανα και root και έδεσε το γλυκό, άντε να δούμε τώρα ποτέ θα έρθει το update σε 6 Edited by vazos

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το επιασα???? Τι εκανες και τι τους ειπες???? το πηρα και εγω απο vodafone με αναβαθμιση πριν 3 μερες και ειναι στην 5.1 με b140...Ουτε εμενα βγαζει αναβαθμιση και καθομαι και κατεβαζω την 170...την 188 και μετα την 6.0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...