Jump to content

Meizu M2 Note


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έβαλα google services αι τώρα το Play store δε βλέπει δίκτυο.

Θυμάμαι, είχα το ίδιο πρόβλημα με μια άλλη έκδοση που είχα περάσει παλιότερα.

Το είχα παρατήσει κι είχα γυρίσει στη προηγούμενη, δεν αντιμετώπισα το πρόβλημα, τότε.

Τώρα...??

make love not work
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έβαλα google services αι τώρα το Play store δε βλέπει δίκτυο.

Θυμάμαι, είχα το ίδιο πρόβλημα με μια άλλη έκδοση που είχα περάσει παλιότερα.

Το είχα παρατήσει κι είχα γυρίσει στη προηγούμενη, δεν αντιμετώπισα το πρόβλημα, τότε.

Τώρα...??

 

μεσα απο το προγραμα του google services σου δινει την δυνατοτητα αποκαταστασης του play store αν δει το προγραμα οτι εχει προβλημα το play store

ειξε μια ματια

Link to comment
Share on other sites

έχω δοκιμάσει τα πάντα, δε θέλει με τίποτα!

έχω σβήσει όλες τι εφαρμογές, έχω καθαρίσει την cache όλων των google εφαρμογών.

Restart και πάλι απ'την αρχή και τίποτα.

Δε βλέπει ούτε wifi, ούτε data.

Έβγαλα KingRoot, τίποτα. root από Meizu account, τίποτα, σαν να μην είναι root!

 

Σφάλμα Υπηρεσιών Google Play

Edited by okourkoulos
make love not work
Link to comment
Share on other sites

έχω δοκιμάσει τα πάντα, δε θέλει με τίποτα!

έχω σβήσει όλες τι εφαρμογές, έχω καθαρίσει την cache όλων των google εφαρμογών.

Restart και πάλι απ'την αρχή και τίποτα.

Δε βλέπει ούτε wifi, ούτε data.

Έβγαλα KingRoot, τίποτα. root από Meizu account, τίποτα, σαν να μην είναι root!

 

Σφάλμα Υπηρεσιών Google Play

Καλημέρα παίδες. Θέλω να βάλω την 9 αλλά πάλι θα βάλω play store κτλ. Την προηγούμενη φορά είχα κάνει clear data και είχε ταλαιπωρία . Δεν κατάλαβα το κομμάτι όταν την έχω περάσει χωρίς clear data τι πρέπει να προσέξω στην εγκατάσταση του google service? Επίσης έχει καμία καλή αλλαγή η να μην ασχοληθώ καθόλου

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε τη γλύτωσα, αναγκάστηκα να σβήσω τα πάντα και τωρα δουλεύουν όλα ρολόι.

 

Συνεχίζει, όμως το ίδιο πρόβλημα: Όταν πάω να το ξυπνήσω μετά από ώρα κλειδωμένο, κολλάει η οθόνη και δεν ακούει το touch.

Yπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω? Καμιά ιδέα?

Edited by okourkoulos
make love not work
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν και δεν απάντησε κανένας στο #2594 . Δεν πειράζει. Έχω ένα μικρό θέμα όταν με καλούν από περασμένη επαφή μερικές φορές δεν το δείχνει. Το έχει πάθει κανένας άλλος?

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Έχω το m2 note 10 μήνες περίπου και έχει χαλάσει το μικρόφωνο (από ότι φαίνεται) γιατί δεν μπορεί να με ακόυσει κανεις όταν τον καλώ.

 

Μήπως ξέρεται αν υπάρχουν ανταλακτικά που αντικαθιστούν πιθανά χαλασμένο μικρόφωνο, και κάποιον ό οποίος αναλαμβάνει να επισκευάσει κινητά σε παρόμοιες περιπτώσεις. Για παράδειγμα όπως τα kit που στέλνονται από κίνα

 

Την περίπτωση της εγγύησης στην οποία είναι εντός το κινητό την ξεχνάω, διότι έχει ραγίσει η οθόνη λόγω πτώσης πολλούς μήνες πριν.

 

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Έχω το m2 note 10 μήνες περίπου και έχει χαλάσει το μικρόφωνο (από ότι φαίνεται) γιατί δεν μπορεί να με ακόυσει κανεις όταν τον καλώ.

 

Μήπως ξέρεται αν υπάρχουν ανταλακτικά που αντικαθιστούν πιθανά χαλασμένο μικρόφωνο, και κάποιον ό οποίος αναλαμβάνει να επισκευάσει κινητά σε παρόμοιες περιπτώσεις. Για παράδειγμα όπως τα kit που στέλνονται από κίνα

 

Την περίπτωση της εγγύησης στην οποία είναι εντός το κινητό την ξεχνάω, διότι έχει ραγίσει η οθόνη λόγω πτώσης πολλούς μήνες πριν.

 

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια.

 

Πάντως το επίσημο service της meizu είναι κάπου στην Αργυρουπολη αν σε ενδιαφέρει. Εγώ στη θέση σου εκεί θα πήγαινα να το φτιάξω

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αν και δεν απάντησε κανένας στο #2594 . Δεν πειράζει. Έχω ένα μικρό θέμα όταν με καλούν από περασμένη επαφή μερικές φορές δεν το δείχνει. Το έχει πάθει κανένας άλλος?

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν μου έχει συμβεί.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το επίσημο service της meizu είναι κάπου στην Αργυρουπολη αν σε ενδιαφέρει. Εγώ στη θέση σου εκεί θα πήγαινα να το φτιάξω

 

Ευχαριστώ πολύ. θα Ψάξω να το βρω και να το πάω εκεί

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να το παω και γω να μου περασουν τη δικια του 5.1.8 στο σερβις εχεις προβλημα με τις εφαρμογες που πχ δε συσχετιζονται η που δε σου δινει επιλογη με τι να ανοιξεις πχ την εφαρμογη φαρμακεια?

Φίλε μου σήμερα το είδα. Όποτε χρειάστηκε να δω βίντεο το άνοιξε στην εφαρμογή του. Φαρμακεία δεν ξέρω. Μπαίνω στο σαιτ. Γέρικο γαϊδούρι περπατησια δεν αλλάζει :) Πάντως στ' αλήθεια είμαι ευχαριστημένος για αυτά που ζητάω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σήμερα το είδα. Όποτε χρειάστηκε να δω βίντεο το άνοιξε στην εφαρμογή του. Φαρμακεία δεν ξέρω. Μπαίνω στο σαιτ. Γέρικο γαϊδούρι περπατησια δεν αλλάζει :) Πάντως στ' αλήθεια είμαι ευχαριστημένος για αυτά που ζητάω.
τι εννοεις στην εφαρμογη του ?
Link to comment
Share on other sites

Το cleaner στπ security ποσο καταστροφικο ειναι;καταλαβα αργα οτι διαγραφει αρχεια, δεν ξερω με τι κριτηριο.Αν δει rar αρχεια στα downloads τα διαγραφει ετσι απλα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. θα Ψάξω να το βρω και να το πάω εκεί

Δες σελίδα στο facebook. Meizu hellas

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω διαφήμιση, απλώς ενημερώνω ότι στο gearbest έχει προσφορά από την Ευρωπαϊκή αποθήκη θήκη και τζάμι για το m2 note με 0.90€ το ένα.https://cloud.tapatalk.com/s/57db092bc5526/S60915-234556.jpg?

 

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανενα μαγαζι αθηνα που να πουλαει φθηνα τζαμακια για το m2 note ?
Link to comment
Share on other sites

στο gearbest έχει προσφορά από την Ευρωπαϊκή αποθήκη θήκη

 

 

Είναι εύκολο ένα λινκ ?

 

From m2 note with Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://m.gearbest.com/screen-protectors/pp_218930.html?wid=3

 

http://m.gearbest.com/cases-leather/pp_227862.html?wid=3

 

Σε μια βδομάδα είναι εδώ

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

παιδια με τηεν τελευτεα stable ειδα οτι μπηκε και ενα προγραμμα opera max για τα δεδομενα και δεν εχει uninstall!!! πως το βγαζουμε? spyware ειναι?
Link to comment
Share on other sites

παιδια με τηεν τελευτεα stable ειδα οτι μπηκε και ενα προγραμμα opera max για τα δεδομενα και δεν εχει uninstall!!! πως το βγαζουμε? spyware ειναι?

Πάντως εξοικονομεί όντως αρκετά δεδομένα. Μπορώ να πω ότι το βρήκα πολύ χρήσιμο για χρήση με 4g.

Μόνο που υπάρχει νεότερη έκδοση στο play store αλλά δεν το έχουν συνδέσει για να κάνει αναβαθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις στην εφαρμογη του ?

Στην εφαρμογή βίντεο που έχει προεγκατεστημένη. Αν τώρα αλλάξεις το προεπιλεγμένο πρόγραμμα δεν ξέρω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εξοικονομεί όντως αρκετά δεδομένα. Μπορώ να πω ότι το βρήκα πολύ χρήσιμο για χρήση με 4g.

Μόνο που υπάρχει νεότερη έκδοση στο play store αλλά δεν το έχουν συνδέσει για να κάνει αναβαθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

που υπαρχει αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσεξτε το cleaner!Ειναι ρυθμισμενο να καθαριζει ακομα και αν δεν το κανετε χειροκινητα, και οταν καθαριζει διαγραφει αρχεια απο την εσωτερικη μνημη.Δεν ξερω τι φιλτρα εχει αλλα μου χει διαγραψει πολλες φορες αρχεια.Θελει freeze μεχρι να λυθει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα θέμα. Δεν ξέρω αν είναι του τηλεφώνου η όχι. Με περνούν τηλέφωνο ενώ εμφανίζεται ο αριθμός και είναι επαφή περασμένη δεν μου δείχνει το όνομα της επαφής. Επίσης στις αναπάντητες το όνομα της επαφής είναι κανονικά. Το έχει πάθει κανένας????

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τη προηγούμενη τεταρτη 14/9 πήγα cellcom για να δώσω το m2 note λόγω κιτρινίλας στην οθόνη. Η κοπέλα με ενημέρωσε ότι δεν έχουν οθόνες και περιμένουν παραλαβή. Το κινητό το άφησα και μπήκε σε αναμονή. Σήμερα 21/9 μια βδομάδα μετά ακόμα τίποτα. Σε χθεσινή επικοινωνία μου είπε η κοπέλα οτι δεν έχουν έρθει οθόνες οπότε περιμένουμε. Ευγενική εξυπηρέτηση δε μπορώ να πώ αλλα τεράστιο μείον να μην έχουν στοκ για m2 note που είναι το πιο εμπορεύσιμο μοντέλο τους. Θα ξαναγράψω μόλις το παραλάβω για να έχουμε και χρόνο απο παράδοση μέχρι παραλαβή αλλα και εικόνα του κινητού.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...