Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

....τελικα και τα LEAGOO σαν όλα τα κινεζικα.....στην αρχη περιφημα και στην συνεχεια για κλωτσιες.....

....πλεον δεν φορτιζει με τιποτα -ουτε με γλυκόλογα..ουτε με μπινελικια-...όλα μανισια...και για έναν φιλο πιο πριν δοκιμασα και μπριζες της γειτονιας αλλα ΔΕΝ...πολύ κριμα

 

Στην Αθήνα υπάρχει ένα κατάστημα που ονομάζεται Δήσιος, και έχει μπαταρίες - και τα ηλεκτρονικά εργαλεία για να σου πει αν δουλεύουν τα περιφερειακά σου (φορτιστές, κλπ) Υποθέτω, το ίδιο μπορούν να κάνουν και άλλα μαγαζιά με ηλεκτρονικά.

 

Αν θες να του δώσεις μία ευκαιρία, ίσως αξίζει τον κόπο να δοκιμάσεις (αν θυμάμαι καλά, έξω είχα βρει ανταλλακτική μπαταρία με ~€10)

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα" :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ηρεμία!

Όλοι θα τα παίρναμε με ενα κινητό που θα τα φτυνε γρήγορα,και μπορει να λεγαμε και μια κουβέντα παραπάνω.

Μπορει το κινητο για μας να ναι σουπερ,γι αυτον που του κατσε η στραβή θα ειναι παντα χάλια ομως

@dodcal αν θες δοκιμαζουμε με καποιον απο μας με τη δικη μας μπαταρία,και εχω και μια εξτρα αγορασμενη που τσεκαρουμε και με αυτη επισης

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Εχω θεμα με τις φωτογραφιες μεσω τις μπροστινης καμερας.οι φωτογραφιες οι περισσοτερρες βγαινουν θολες εως απαραδεκτες.καπως διορθωνουν εαν τραβηχτουν μεσω λειτουργιας hdr.υπαρχει τροπος μονιμης ρυθμισης αυτης της λειτουργιας?
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία!

Όλοι θα τα παίρναμε με ενα κινητό που θα τα φτυνε γρήγορα,και μπορει να λεγαμε και μια κουβέντα παραπάνω.

Μπορει το κινητο για μας να ναι σουπερ,γι αυτον που του κατσε η στραβή θα ειναι παντα χάλια ομως

 

Είναι πολύ πιθανό - αν ήμουν εγώ ο άτυχος, θα ήμουν πολύ απογοητευμένος και θυμωμένος πάντως, καθώς δεν έχω και πολύ περιθώριο να το αντικαταστήσω... :)

 

 

 

@dodcal αν θες δοκιμαζουμε με καποιον απο μας με τη δικη μας μπαταρία,και εχω και μια εξτρα αγορασμενη που τσεκαρουμε και με αυτη επισης

 

Θυμάσαι πόσο έκανε; Είναι σωστή η εντύπωσή μου για ~€10;

Edited by impreza_sti
"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα" :confused:
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πιθανό - αν ήμουν εγώ ο άτυχος, θα ήμουν πολύ απογοητευμένος και θυμωμένος πάντως, καθώς δεν έχω και πολύ περιθώριο να το αντικαταστήσω... :)

 

 

 

 

 

Θυμάσαι πόσο έκανε; Είναι σωστή η εντύπωσή μου για ~€10;

14$ την ειχα παρει απο banggood τοσο εχει και τωρα.16,40€ από Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία!

Όλοι θα τα παίρναμε με ενα κινητό που θα τα φτυνε γρήγορα,και μπορει να λεγαμε και μια κουβέντα παραπάνω.

Μπορει το κινητο για μας να ναι σουπερ,γι αυτον που του κατσε η στραβή θα ειναι παντα χάλια ομως

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν θες δοκιμαζουμε με καποιον απο μας με τη δικη μας μπαταρία,και εχω και μια εξτρα αγορασμενη που τσεκαρουμε και με αυτη επισης

 

....μονο η διαθεση που εδειξες με υποχρεώνεις....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

το πρόβλημα =μετα από πολλες δοκιμε και προσπάθειες-πιστευω πως είναι στο καλωδιο φορτισης(δεν το αναγνωριζει πια το κινητο ο υπολογιστης}..και αλλαξα και την μπριζα του φορτιτση

Edited by dodcal
Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν ποστ. Βρισκόμαστε εδώ για να συζητάμε ήρεμα και πολιτισμένα. Χωρίς προσωπικές ειρωνείες αντιπαραθέσεις και χαρακτηρισμούς.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Εάν γράφω μήνυμα.. εάν αλλάξω τη γλώσσα σε αγγλικά..χάνονται τα ελληνικά.

Δηλαδή πρέπει μετά να πάω στις ρυθμίσεις, κι αλλαγή γλώσσας πληκτρολογίου σε ελληνικά.

Το παθαίνει κανείς άλλος αυτό?

Μου το έκανε ξαφνικά καμια βδομάδα τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Εάν γράφω μήνυμα.. εάν αλλάξω τη γλώσσα σε αγγλικά..χάνονται τα ελληνικά.

Δηλαδή πρέπει μετά να πάω στις ρυθμίσεις, κι αλλαγή γλώσσας πληκτρολογίου σε ελληνικά.

Το παθαίνει κανείς άλλος αυτό?

Μου το έκανε ξαφνικά καμια βδομάδα τώρα..

 

Απο οτι βλεπω καθε δεκα μερες χανεις τα Ελληνικα! :p

Βαλε βρε ενα πληκτρολογιο τριτου (σουφτκι π.χ.) οπως εχει αναφερθει πιο πανω, να ηρεμησεις.

Εγω εχω απενεργοποιησει και το πληκτρολογιο Αντροιντ και ξενοιασα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το έπαθα και εγώ αυτό με το πληκτρολόγιο. Πολλές φορές μέχρι να το καταλάβω απάντησα στα κινέζικα!! :P

Εμένα κάνει κάτι άλλο περίεργο. Ενώ μπορεί να είμαι σε μια εφαρμογή και να παίζω, κλειδώνει μόνο του, χωρίς να πατήσω το κουμπί και χωρίς να υπάρχει λόγος.

Είχα τη flip case που μου ήρθε δώρο όταν το παράγγειλα. Την έβγαλα τώρα μηπως φταίει αυτή. Έχει συμβεί σε κανένα;

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει και σε μένα κάποιες φορές ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο οτι βλεπω καθε δεκα μερες χανεις τα Ελληνικα! :p

Βαλε βρε ενα πληκτρολογιο τριτου (σουφτκι π.χ.) οπως εχει αναφερθει πιο πανω, να ηρεμησεις.

Εγω εχω απενεργοποιησει και το πληκτρολογιο Αντροιντ και ξενοιασα.

Όχι κάθε 10 μέρες. Πολύ συχνότερα..

Πως γίνεται η αλλαγη πληκτρολογίου?Αυτό που προτείνεις δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει και σε μένα κάποιες φορές ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι κάθε 10 μέρες. Πολύ συχνότερα..

Πως γίνεται η αλλαγη πληκτρολογίου?Αυτό που προτείνεις δηλαδη?

 

Αν κατεβασεις πχ το Σουιφτκι θα σου ζητησει μονο του να ενεργοποιηθει. Ετσι απλα.

Επισης αυτο γινεται μεσα απο τις ρυθμισεις, γλωσσα και εισαγωγη.

Προαιρετικα μπορεις να απενεργοποιησεις και το αντροιντ πληκτρολογιο μεσα απο το ρυθμιςεις, εφαρμογες και .... τελος.:)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Σκευτομε πολυ σοβαρα να το αγορασω ... Αξιζει τα λεφτα του ?? Διαβασα αρκετα προβληματα σε αρκετες σελιδες που διαβασα και αρχιζω να ανησυχω... Δεν μπορω να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες για να εχω πληρη εικονα... Τι προτεινετε ? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σκευτομε πολυ σοβαρα να το αγορασω ... Αξιζει τα λεφτα του ?? Διαβασα αρκετα προβληματα σε αρκετες σελιδες που διαβασα και αρχιζω να ανησυχω... Δεν μπορω να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες για να εχω πληρη εικονα... Τι προτεινετε ? Ευχαριστω

Προβληματάκια υπαρχουν πάντα σε όλα τα κινητά.Αλλά απο οτι παρακολουθώ τα περισσότερα σε αυτό το κινητό τα εχουν προσπερασει οι φίλοι που τα χουν.

Εχω πάρει δυο κινητά,και τα δυο ειναι μια χαρά.Θα σου έλεγα προχωρα άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις παρελαβα το κινητο :D σαν πρωτη εντυπωση φενεται πολυ καλο !! Τι θα μου προτεινατε νατου περασω για να γλυτωσω τυχων προβληματα στο μελλον ? Εχω διαβασει οτι καποια εχουν θεμα με το πληκτρολογιο κτλ... Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις παρελαβα το κινητο :D σαν πρωτη εντυπωση φενεται πολυ καλο !! Τι θα μου προτεινατε νατου περασω για να γλυτωσω τυχων προβληματα στο μελλον ? Εχω διαβασει οτι καποια εχουν θεμα με το πληκτρολογιο κτλ... Ευχαριστω

 

Φίλε μου από πού το πήρες; Γιατί το vickmall μου λέει ότι έχει σταματήσει η παραγωγή του.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου από πού το πήρες; Γιατί το vickmall μου λέει ότι έχει σταματήσει η παραγωγή του.

 

skroutz 152 με μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου από πού το πήρες; Γιατί το vickmall μου λέει ότι έχει σταματήσει η παραγωγή του.

 

Δεν θελω να πω κατι, απλα επισημαινω και μου κανει εντυπωση οτι και σε θεματα αλλων συσκευων εχω διαβασει φιλους να αναφερουν οτι .... οπως τους ειπε το Βικμολ, εχει σταματησει η παραγωγη του.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

κανα μαγαζι στην ελλαδα να το εχει διαθεσιμο ξερετε; γιατι στο σκρουτζ δεν υπαρχει πουθενα..
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να πω κατι, απλα επισημαινω και μου κανει εντυπωση οτι και σε θεματα αλλων συσκευων εχω διαβασει φιλους να αναφερουν οτι .... οπως τους ειπε το Βικμολ, εχει σταματησει η παραγωγη του.

 

Και για να συνεχίσω τα νέα από το Vickmall, μόλις μου απάντησε ότι αυτοί θέλουν πάρα πολύ να μου επιστρέψουν τα χρήματα, από την ακυρωμένη παραγγελία, αλλά δεν τους αφήνει το Paypal...

Link to comment
Share on other sites

Και για να συνεχίσω τα νέα από το Vickmall, μόλις μου απάντησε ότι αυτοί θέλουν πάρα πολύ να μου επιστρέψουν τα χρήματα, από την ακυρωμένη παραγγελία, αλλά δεν τους αφήνει το Paypal...

 

δωσε τους iban να σου τα καταθεσουν

Link to comment
Share on other sites

κανα μαγαζι στην ελλαδα να το εχει διαθεσιμο ξερετε; γιατι στο σκρουτζ δεν υπαρχει πουθενα..

 

Εγώ το είχα πάρει από εδώ https://www.my24shop.gr/ αλλά από ότι βλέπω δεν το έχουν τώρα... μπορείς να τους ρωτήσεις βέβαια γιατί πριν λίγο καιρό το είχε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...