Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο bangood τα περασμένα χριστούγεννα :(

Ωραια εγγυηση εχεις λογικα.Μιλα μαζι τους για να σου πουν τι γινεται.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα shark 1 μηπως ξερετε τι κανουν οι μικρες εικονιτσες στην αριστερη σελιδα που εχειε το widget για φωτογραφιες? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα shark 1 μηπως ξερετε τι κανουν οι μικρες εικονιτσες στην αριστερη σελιδα που εχειε το widget για φωτογραφιες? ευχαριστω

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430739

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το κινητό πλέον το έχω δώσει σε φίλο και δεν το παρακολουθώ το θέμα, έχει παρατηρήσει κάνεις προβλήματα αφής στο τηλ; αλλού να πατάς και άλλα να βγάζει;

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το κινητό πλέον το έχω δώσει σε φίλο και δεν το παρακολουθώ το θέμα, έχει παρατηρήσει κάνεις προβλήματα αφής στο τηλ; αλλού να πατάς και άλλα να βγάζει;

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οχι αλλα επειδη εχει τυχει σε αλλες συσκευες:

- ισως εχει χαλασει το digitizer, τσεκαρετε λιγο με τo screen touch test

- ισως έχει φουσκωσει η μπαταρια και πιεζει την οθονη (βγαλτε δειτε την μπαταρια)

- ισως συβαινει κατι αλλο τρεχαγυρευοπουλος

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για όσους έχουν θέματα με το adware που ήρθε με το firmware update, αυτό που έκανα εγώ ήταν καταρχάς να το rootάρω ακολουθώντας τις οδηγίες που δίνει ο φίλος εδώ και στη συνέχεια να απεγκαταστήσω όλες τις infected εφαρμογές της Leagoo (Beauty, Share, Apps κλπ).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
....αγορασα το Elite 5 από το περιφημο VICKMALL...μου παρουσιασε πρόβλημα εντος της εγγυησης , τους το εστειλα 2/9 μετα από επικοινωνια μαζι τους .Μετα από αλεπαλληλα μηνυματα αποφασισαν σημερα να μου απαντησουν ότι το εστειλαν για επισκευή και ότι ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ πλεον τι γινετε με το τηλ. μου....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ από ποιο μαγαζι ψωνιζουν και από ποια χωρα,,...
Link to comment
Share on other sites

....αγορασα το Elite 5 από το περιφημο VICKMALL...μου παρουσιασε πρόβλημα εντος της εγγυησης , τους το εστειλα 2/9 μετα από επικοινωνια μαζι τους .Μετα από αλεπαλληλα μηνυματα αποφασισαν σημερα να μου απαντησουν ότι το εστειλαν για επισκευή και ότι ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ πλεον τι γινετε με το τηλ. μου....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ από ποιο μαγαζι ψωνιζουν και από ποια χωρα,,...

Και υποτίθεται οτι είναι σοβαρό μαγαζί.Διάβασε ή και γραψε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=400749&page=31 και εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408645&page=60 ίσως πάρεις καμιά ιδέα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά. Πρόσφατος κάτοχος του εν λόγω πολύ καλού κινητού και ήθελα να ρωτήσω κάτι. Μήπως έχει μεγάλη ακτινοβολία; το χρησιμοποίησα λίγο και με έπιασε το κεφάλι μου η αλήθεια είναι. Μπορώ να βρω κάπου τον δείκτη sar?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

όταν το ειχα πρωτοπάρει πέρσι είχα κοιτάξει και ήταν κάπου στο 0.7 αλλά δεν είμαι και σίγουρη. Το έψαξα, αλλά δεν βρήκα κάτι για να σου πω σίγουρα πόσο είναι. Αν λειτουργείς και τις 2 σιμ τότε νομίζω αυξάνεται η ακτινοβολία. Έχει υψηλό πάντως, δεν αντέχεται. Εγώ μιλάω με hands free... Δυστυχώς τα κινέζικα΄κινητά έχουν συνήθως αρκετά υψηλό δείκτη
Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματικά μου δημιουργεί θέμα όχι όταν μιλάω κυρίως όταν κάνω τσατ η βλέπω βίντεο. Η όταν ακόμη το έχω και κοντά μου. Δυστυχώς χρησιμοποιώ και τις δύο κάρτες. Οπότε η ακτινοβολία μάλλον πάει στο Θεό αλλά δεν γίνεται να συνεχίσω να το χρησιμοποιω έτσι. Ευχαριστώ για την απάντηση

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Από leagoo.gr μου είχαν πει:

Head 0.317 W/kg

body 0.461 W/kg

 

Μου φαίνεται λίγο μικρό και ίσως αυτές οι τιμές είναι με τη μια μόνο sim. Ίσως ο δικός μου οργανισμός δεν δέχεται την ακτινοβολία τι να πω ;; :lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια μιας και δεν θυμαμαι(αλλαξα και pc!)εχω ενος φιλου το κινητο και θελω να του περασω την τελευταια rom.το προβλημα μου ειναι οτι εχω κολλησει σε ¨MTP usb device failed¨.

εχω βαλει τους drivers,εχω τικαρει το usb tebbuging,αλλα με το που αρχιζω το flash tool και βαζω την μπαταρια πανω κολλαω εκει.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια μιας και δεν θυμαμαι(αλλαξα και pc!)εχω ενος φιλου το κινητο και θελω να του περασω την τελευταια rom.το προβλημα μου ειναι οτι εχω κολλησει σε ¨MTP usb device failed¨.

εχω βαλει τους drivers,εχω τικαρει το usb tebbuging,αλλα με το που αρχιζω το flash tool και βαζω την μπαταρια πανω κολλαω εκει.

 

update:ακυρο παιδια ,χωρις να αλλαξω κατι τελικα ξεκινησε.ατιμα windows....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
100 ημερες και περιμενω (χαχαχα) το κινητακι που πηγε κινα για επισκευή....ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ ΑΠΟ ..............V I C K M A L L
Link to comment
Share on other sites

100 ημερες και περιμενω (χαχαχα) το κινητακι που πηγε κινα για επισκευή....ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ ΑΠΟ ..............V I C K M A L L

 

Γιαυτο εγω το αγόρασα απο Ελλάδα,κ ας ηταν πιο ακριβό.. για να ξέρω κ ποιον εχω απέναντι μου κ εν αναγκη να παω και στο κατάστημα η ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω κανενα μεταχειρισμενο σε κακη κατασταση (σπασμενο , κτλ) για καποια ανταλακτικα...

Εαν εχει καποιος στο συρταρι του κανενα ας μου στειλει π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω εδώ και 9 μηνες και δυστυχώς έχει σοβαρό πρόβλημα με την οθόνη του. Ασπριζει στα καλά καθούμενα άλλες φορές τρεμοπαιζει σαν τρελό, άλλες φορές χάνει τα χρώματα του και πάρα πολύ συχνά κολλάει και θέλει βγάλσημο μπαταρίας. Δεν το έχω κάνει τίποτα ακόμα και για αυτό ρωτάω πρώτα εδώ μήπως ξέρετε κάτι.

 

Καμία ιδέα;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Σήμερα το είχα στην τσέπη μου και κατάλαβα ότι έκανε επανεκκίνηση.

 

Όντος, βγάζοντας το βλέπω ότι κάνει επανεκκίνηση και μετα απο λίγο στην οθόνη βλέπω το εξής.....

 

Εκκίνηση Android

Βελτιστοποίηση της εφαρμογής 13 Από 173

 

Αυτό κράτησε κάμποση ώρα, μετα έγραψε......εκκίνηση εφαρμογών ......και ξεκίνησε να λειτουργεί ξανά το τηλέφωνο.

 

Δεν κατέβασα καμία νέα εφαρμογή πρόσφατα.

 

Ξέρει κάνεις τη είναι αυτό ?

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Σήμερα το είχα στην τσέπη μου και κατάλαβα ότι έκανε επανεκκίνηση.

 

Όντος, βγάζοντας το βλέπω ότι κάνει επανεκκίνηση και μετα απο λίγο στην οθόνη βλέπω το εξής.....

 

Εκκίνηση Android

Βελτιστοποίηση της εφαρμογής 13 Από 173

 

Αυτό κράτησε κάμποση ώρα, μετα έγραψε......εκκίνηση εφαρμογών ......και ξεκίνησε να λειτουργεί ξανά το τηλέφωνο.

 

Δεν κατέβασα καμία νέα εφαρμογή πρόσφατα.

 

Ξέρει κάνεις τη είναι αυτό ?

 

αυτο ειναι λες και εκανες system update

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η τελευταία rom, μου στάλθηκε από την leagoo πριν λίγες μέρες με σκοπό να την περάσω σε ένα φίλο που έχει θέμα. Δίνω το λινκ και εδώ μήπως την χρειαστεί κανένας φίλος http://w.mail.qq.com/cgi-bin/ftnExs_download?t=exs_ftnapp_download.html&isappinstalled=&frommailapp=&terminal=&f=xhtml&k=58613235b1b59ba8f449d6ae42385556175356045c0a50065a4c500601094f5000575718070d065415530204065c04530c50565055384a646054040554672d307c3e77792c6c273b0d5204003067345516561c073a6b5352095101044b4a0316385c4662,8a25e8bd

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...