Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωρινά πάντως με αυτό που πρότεινες, την εκκαθάριση δεδομένων, λειτούργησε.

Τώρα..στην πορεία θα δείξει.

 

Τελικά ..πάλι τα ίδια ...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ..πάλι τα ίδια ...:mad:

 

Εγω εκτος απο εκκαθαριση δεδομενων, εβαλα και το No Root Firewall οπως προταθηκε πολυ σωστα απο εναν συναδελφο και μπλοκαρα ολες τις εφαρμογες της leagoo. Δεν εχω δει ποτε διαφημιση απο τοτε!!! :)

:p
Link to comment
Share on other sites

Ενα περίεργο που μου κανε σήμερα,ειναι οτι δεν μπορω να απενεργοποιησω ή να ενεργοποιήσω το wi-fi απο την μπαρα των συντομευσεων,και πρεπει να μπω στις ρυθμισεις να το κανω.Το εικονιδιο δεν αλλαζει.

Σε 2 βδομαδες χρονιζει ελπιζω να μη γερασε!

Ουτε bluetooth,ουτε ρυθμισεις,ουτε επαφες με παει απο τη μπαρα.

Edited by akalefk
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκτος απο εκκαθαριση δεδομενων, εβαλα και το No Root Firewall οπως προταθηκε πολυ σωστα απο εναν συναδελφο και μπλοκαρα ολες τις εφαρμογες της leagoo. Δεν εχω δει ποτε διαφημιση απο τοτε!!! :)

 

Τι ακριβώς είναι αυτό? Για βοήθησέ με λίγο βήμα βήμα..

Σ ευχαριστώ πολύ ..

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους νεο update...τωρα το κατεβάζω...για να δούμε...θα λύσει τίποτα ή θα τα κάνει χειρότερα???
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους νεο update...τωρα το κατεβάζω...για να δούμε...θα λύσει τίποτα ή θα τα κάνει χειρότερα???

Το θεμα εδω,κατ εμε παντα,δεν ειναι εαν θα δουθουν λυσεις,αλλα το οτι η εταιρια,τοσο καιρο με την 1η κυκλοφορια του κτν,το υποστηριζει ακομα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σωστό κ αυτο... πάντως με την πρώτη ματιά ένα θεματάκι που είχα μου το έλυσε... επίσης μεγάλωσαν τα εικονίδια του σήματος του κινητού... τωρα η ένδειξη 3G ή 4G είναι τεράστια...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα θέμα με το όταν πατούσα το κεντρικό κουμπί που κλείνει όλες τις εφαρμογες μου κρατούσε παντα μια ενεργή, συνήθως αυτή που είχα ανοίξει πρωτη μετα απο επανεκκίνηση, αυτό λύθηκε... Δεν έχω δει προς το παρόν κάτι άλλο.. Γενικά δεν είχα θέματα οποτε... Μονο αυτή η διαφημιστική σελιδα στο chrome συνεχίζει αν κ τώρα που το σκέφτομαι ίσως να θέλει εκκαθάριση δεδομένων για να είμαι απόλυτα σίγουρη γιαυτό...
Link to comment
Share on other sites

Άλλος που να προχώρησε στην αναβάθμιση?

Να μας πεί υπέρ-κατά και διαφορές ..

την κανω κ ενημερωνω.220 MB ειναι

Εγινε η ενημερωση χωρις προβλημα.Δε βλεπω κατι ιδιαίτερο.Δεν υπαρχουν νεες leagooεφαρμογες.Αυτο που αναφερθηκε με τα μεγαλυτερα σηματα των δυο καρτων.Επισης,όταν κατεβαζεις τη γραμμη,σου γραφει "Δεν υπαρχουν ειδοποιησεις" κατι περιττό δηλαδη.

Αυτο που λεει ο φιλος δεν κραταει οντως καποια εφαρμογη στην εκκαθαριση.Aυτο ενω μου το κανε σταματησε εδω κ λιγο καιρο,ειχα απενεργοποιησει ολα της leagoo. Πριν την ενημερωση τα ενεργοποιησα για το φοβο των Ιουδαίων.

Σε ενα antutu που ετρεξα μου γραψε 24480,πριν ειχα 22700,αν λεει κατι αυτο.

Edited by akalefk
Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα και γώ στην αναβάθμιση 270mb έλεγε εμένα.. Μου εμφάνισε app store,leagoo share & leagoo beauty.

Τα αφήνουμε ως έχουν?

Κι επίσης στην αρχική οθόνη μου εμφάνισε 2 Google Chrome. Aπ οτι είχα διαβάσει αυτό υπήρχε και στην ποηγούμενη αναβάθμιση

την οποία όμως δεν ειχα κάνει. Πως καταργούμε το ένα εικονίδιο chrome?

Edited by Lnk
Link to comment
Share on other sites

Προχώρησα και γώ στην αναβάθμιση 270mb έλεγε εμένα.. Μου εμφάνισε app store,leagoo share & leagoo beauty.

Τα αφήνουμε ως έχουν?

Κι επίσης στην αρχική οθόνη μου εμφάνισε 2 Google Chrome. Aπ οτι είχα διαβάσει αυτό υπήρχε και στην ποηγούμενη αναβάθμιση

την οποία όμως δεν ειχα κάνει. Πως καταργούμε το ένα εικονίδιο chrome?

Kαταρχην μετα το update(και το οποιο update) καλο θα ειναι να κανεις μια επαναφορα,εαν ειναι εφικτο,λυνει πολλα τετοια μικροθεματακια.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εχω θεμα με τις ειδοποιησεις μετα την αναβαθμιση.ουτε καν τα mail Edited by akalefk
Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά φοβάμαι να κάνω μη χάσω τις ρυθίσεις που έχω.

Εμένα πάλι το αντίθετο.. φτιάχτηκαν όλες οι ειδοποιήσεις.

Πχ πριν δν χτύπαγαν τα mail, τωρα οκ.

 

Το διπλό chrome πως το καταργούμε χωρίς επαναφορά εργοστασιακών??

Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά φοβάμαι να κάνω μη χάσω τις ρυθίσεις που έχω.

Εμένα πάλι το αντίθετο.. φτιάχτηκαν όλες οι ειδοποιήσεις.

Πχ πριν δν χτύπαγαν τα mail, τωρα οκ.

 

Το διπλό chrome πως το καταργούμε χωρίς επαναφορά εργοστασιακών??

Διαγραφη εφαρμογων,ξανα εγκατασταση κ επανηλθαν.Διπλη εφαρμογη δεν ειχα ποτέ,αλλα γιατι δε δοκιμαζεις να τους διαγραψεις.

Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα αλλα δεν μου έχει την επιλογή κατάργηση εγκατάστασης όπως με τις άλλες εφαρμογές.

Μου βγάζει μόνο αναγκαστική διακοπή-απενεργοποίηση κ εκκαθάριση δεδομένων.

Κατάργηση εφαρμογής δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

και μετα το update 220mb R35_0616 το eset εξακολουθει

να εντοπιζει την εφαρμογη συστηματος beautyMakeup ως trojan.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα αλλα δεν μου έχει την επιλογή κατάργηση εγκατάστασης όπως με τις άλλες εφαρμογές.

Μου βγάζει μόνο αναγκαστική διακοπή-απενεργοποίηση κ εκκαθάριση δεδομένων.

Κατάργηση εφαρμογής δεν έχει.

Κανε απενεργοποιηση στον εναν κ λογικα θα εισαι οκ τοτε.

Link to comment
Share on other sites

έκανα και εγω την εκατάσταση.

δεν έχω αντιληθφει ακόμα καμια διαταραχη...!!!

φίλε LNK στην προηγουμενη αναβάθμηση και εμένα μου είχε βγάλει διπλα κάποια εικονίδια.

δυστηχος ο μοναδικος τρόπος είναι απο όσο κατάλαβα να γίνει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμήσεων για να εξαφανηστουν τα διπλα εικονίδια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Το κινητό της ανηψιάς μου off..

Ξαφνικά δεν λειτουργούσε το κουμπί ενεργοποίησης wifi και στις επιλογές του wifi πάνω δεξιά στις τελίτσες, δεν εμφανίζει καμία επιλογή. Του έκανε επαναφορά εργοστασιακών, τίποτα. Τπ έστειλα στο εξουσιοδοτημένο safesales και μου παν μητρική και δεν αξίζει να το φτιάξω. Έχει κανείς καμία άλλη ιδέα? Αν μπορώ να κάνω κάτι άλλο?

Όλα τα άλλα λειτουργούν μια χαρά. Μόνο αυτό το πρόβλημα παρουσίασε.

Μπορώ να κάνω κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Το κινητό της ανηψιάς μου off..

Ξαφνικά δεν λειτουργούσε το κουμπί ενεργοποίησης wifi και στις επιλογές του wifi πάνω δεξιά στις τελίτσες, δεν εμφανίζει καμία επιλογή. Του έκανε επαναφορά εργοστασιακών, τίποτα. Τπ έστειλα στο εξουσιοδοτημένο safesales και μου παν μητρική και δεν αξίζει να το φτιάξω. Έχει κανείς καμία άλλη ιδέα? Αν μπορώ να κάνω κάτι άλλο?

Όλα τα άλλα λειτουργούν μια χαρά. Μόνο αυτό το πρόβλημα παρουσίασε.

Μπορώ να κάνω κάτι άλλο?

Απο που και ποτε ειναι αγορασμενο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...