Jump to content

Sony Xperia Z3+ / Z3+ Dual (Z3 Plus)


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Sony κυκλοφόρησε την ευρωπαϊκή έκδοση του Xperia Z4 με ονομασία Xperia Z3+.

 

Α premium smartphone that features a 5.2” full HD screen, a 20.7MP main camera, 5MP front camera, and octa-core 64-bit processor. Xperia Z3+ is slim (6.9mm) and lightweight (144g), and comes waterproof and dust-tight (IP65/68). Read on for all the specs for Xperia Z3+.

 

Slim, lightweight, and waterproof design

With a design that’s slimmer (6.9mm) and lighter (144g), Xperia Z3+ is crafted to be waterproof* and dust-tight (IP65/68), making it ideal for use in all situations. Xperia Z3+ features a capless USB port to make it easier and more convenient to charge. Also, the magnetic charging pin has been removed, resulting in a more seamless and minimalist look.

 

Sony camera technologies included

Xperia Z3+ offers the best of Sony’s Cyber-shot and Handycam technologies to ensure a superior camera performance, and extends these technologies to the main and front cameras. This provides superior photos, even in low light, with both the front and rear camera.

 

20.7MP main camera with ISO12800 sensitivity, 4K recording/output and more

The main camera features the 20.7MP camera with Exmor RS™ for mobile image sensor, BIONZ™ for mobile processing engine, and a 25mm wide-angle G lens. Improved Superior Auto automatically optimises settings to give you the best possible picture and can recognize up to 52 different scenes. Capture detail even in low light conditions, thanks to the ISO12800 sensitivity and large 1/ 2.3 image sensor. Get great shots even when there is strong backlight, with HDR for photos and videos. Preserve and enjoy precious moments in high quality with 4K video recording and output.

 

Octa-core 64 bit processor for powerful performance

Xperia Z3+ comes with the Snapdragon™ 810 octa-core 64 bit processor** for fast browsing and an optimal graphics experience. Xperia Z3+ comes with LTE Cat 6 and Wi-Fi MIMO support to enable faster connection speeds of up to 300 Mbps data transfer (actual speed may differ according to operator networks)***.

 

Ultra-bright 5.2” Full HD smart adaptive display

Xperia Z3+ features an ultra-bright 5.2” Full HD smart adaptive display that provides increased brightness and contrast, without losing stamina. Sony’s TRILUMINOS™ Display for mobile with Live Colour LED and X-Reality for mobile ensure sharper and more vivid colours. Intuitive contrast enhancement delivers the most optimised viewing experience, even in bright sunlight.

 

Colour and availability

Z3+ comes available in four colour options – Black, White, Copper and Aqua Green. Xperia Z3+ will launch globally from June 2015 in both Single SIM and Dual SIM*** variants.

 

Κάμερα και βίντεο

  • 20.7 MP with auto focus
  • 8x Digital Zoom
  • 4K Recording
  • HDR, Superior Auto, Wide angle lens (25 mm), ISO12800
  • 5 MP front camera, Full HD video
  • Sony Exmor R™ for mobile
  • SteadyShot™ – video stabilisation
  • Superior Auto – automatic scene selection
  • Image stabiliser
  • Geotagging – add location info to your photos

 

Συνεδεσιμότητα

  • aGPS**
  • Bluetooth® 4.1 wireless technology
  • 3.5 mm audio jack (CTIA)
  • DLNA Certified®
  • NFC
  • GLONASS**
  • Miracast, Screen Mirroring, Chromecast
  • Native USB tethering
  • Synchronisation via Exchange ActiveSync®, Facebook™, Google™ and SyncML™**
  • USB High speed 2.0 and Micro USB support
  • Wi-Fi MiMo and Wi-Fi Hotspot functionality
  • ANT+™ sport, fitness, health support

 

Οθόνη και σχεδιασμός

  • 5.2” 1080p FHD, IPS display sRGB130% TRILUMINOS for mobile, X-Reality for mobile

 

Ψυχαγωγία

  • PlayMemories**

 

Επεξεργαστής (CPU)

  • Qualcomm Snapdragon 810 (MSM8994)
  • Adreno 430 GPU
  • Octa-core 64 bit processor

 

Μνήμη και αποθήκευση

  • 3 GB RAM
  • Up to 32 GB flash memory*****
  • Up to 128 GB microSD™ card

 

Ήχος

  • S-Force
  • Clear Audio+ – Sound improvement software
  • Clear Bass™
  • DSEE HX
  • xLoud™ Experience
  • High-res audio
  • FM Radio
  • Stereo Recording
  • Audio playback, supported file formats: .3gp, .3gpp, .mp4, .m4a, .aac, .mnv, .mp3, .mid, .xmf, .mxmf, .rtttl, .rtx, .ota, .imy, .ogg, .mkv, .mka, .wav, .flac, .wma (ASF), .dsf(DSF), .dff(DSDIFF), .mkv, .ac3, .ra

 

Δίκτυα

  • GSM GPRS
  • UMTS HSPA (3G)
  • LTE (4G) (not available in all markets) / LTE (4G) Cat 6

 

 

Xperia Z3+ (E6553) white paper

Xperia Z3+ Dual (E6533) white paper

 

http://www.static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/05/Xperia-Z3-Plus_7-640x434.jpg

http://www.static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/05/Xperia-Z3-Plus_8-640x443.jpg

http://www.static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/05/Xperia-Z3-Plus_10-640x313.jpg

http://www.static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/05/Group-640x520.png

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 570
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Z3

BATTERY*Non-removable Li-Ion 3100 mAh batteryStand-byUp to 890 h (2G) / Up to 740 h (3G)Talk timeUp to 14 h (2G) / Up to 16 h (3G)Music playUp to 130 h

 

 

Z3+

BATTERY*Non-removable Li-Ion 2930 mAh batteryStand-byUp to 580 h (2G) / Up to 590 h (3G)Talk timeUp to 12 h (2G) / Up to 17 h (3G)Music playUp to 91 h

 

Ένα πολύ δυνατό σημείο είχε και το χάνει κι αυτό... κατά τα άλλα δεν πουλάς με τπτ ένα Ζ3 για να πάρεις ένα Ζ3+ κρίμα για την Σονυ γιατί ενώ πριν ήταν το κορυφαίο κατ εμε πλέον δεν δινει το κάτι παραπάνω

 

Υ.Γ Ε ρε γλέντια αν ξεκινάει κι από τα 700-739 ευρώ....

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Z3

BATTERY*Non-removable Li-Ion 3100 mAh batteryStand-byUp to 890 h (2G) / Up to 740 h (3G)Talk timeUp to 14 h (2G) / Up to 16 h (3G)Music playUp to 130 h

 

 

Z3+

BATTERY*Non-removable Li-Ion 2930 mAh batteryStand-byUp to 580 h (2G) / Up to 590 h (3G)Talk timeUp to 12 h (2G) / Up to 17 h (3G)Music playUp to 91 h

 

Ένα πολύ δυνατό σημείο είχε και το χάνει κι αυτό... κατά τα άλλα δεν πουλάς με τπτ ένα Ζ3 για να πάρεις ένα Ζ3+ κρίμα για την Σονυ γιατί ενώ πριν ήταν το κορυφαίο κατ εμε πλέον δεν δινει το κάτι παραπάνω

 

Υ.Γ Ε ρε γλέντια αν ξεκινάει κι από τα 700-739 ευρώ....

Οι επίσημοι αριθμοί αποκαλύπτουν και προδίδουν παράλληλα το πισωγύρισμα στην αυτονομία σε σχέση με το z3.

Ασυγχώρητη!!

Περιμένουμε να επανορθώσει με το z4 όποτε βγει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στο Google διάβασα ότι στην Γερμανία θα το φέρει πρώτη η Ο2 στα 699€...

Και στην Αγγλία

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-z3-plus

Αλλα δεν βλεπω να περπατάει καθολου καλα στην αγορά.

Άσε που θα αντικατασταθεί σχετικά σύντομα.

Τζάμπα σπατάλη πόρων,ωρών και βέβαια μάρκετινγκ ενώ θα μπορούσαν να βγάλουν κατι πιο ουσιαστικό και διαφορετικό σε 3-4 μήνες.

Λες και η Qualcomm τους εχει το μαχαίρι στο λαιμό και με το ζόρι να βγαλουν συσκευη με αυτόν τον επεξεργαστή.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και στην Αγγλία

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-z3-plus

Αλλα δεν βλεπω να περπατάει καθολου καλα στην αγορά.

Άσε που θα αντικατασταθεί σχετικά σύντομα.

Τζάμπα σπατάλη πόρων,ωρών και βέβαια μάρκετινγκ ενώ θα μπορούσαν να βγάλουν κατι πιο ουσιαστικό και διαφορετικό σε 3-4 μήνες.

Λες και η Qualcomm τους εχει το μαχαίρι στο λαιμό και με το ζόρι να βγαλουν συσκευη με αυτόν τον επεξεργαστή.

 

Συμφωνώ απόλυτα.Ας έβγαζε σε 3-4 μήνες μια συσκευή όπως λες με κάτι το διαφορετικό. Δεν μας τα λέει καλά η Sony αυτή την φορά.

Ένα καινούργιο Design και την καμερα στο αυτόματο να βελτιωσουν χρειάζεται κατά την δική μου γνώμη. Φυσικά να κρατήσουν και τα θετικά απ τις προηγούμενες συσκευές (Ζ2+3)

Link to comment
Share on other sites

Για μενα καλα εκανε και το εβγαλε για να υπαρχει ανταγωνισμός και να μην πηγαίνουν οι τιμες στο θεο. Εξαλου σχεδον 9 μηνες πέρασαν απο το Ζ3 δεν ειναι και λίγοι σε σχεση με προηγούμενες ναυαρχίδες. Και το οτι το ονόμασε Ζ3+ ειναι καλη κίνηση μαρκετιγκ στα πρότυπα της Apple.

 

Επίσης βλέπω οτι εχει καλύτερη selfie κάμερα σε σχέση με τα iPhone 6 Plus, Galaxy S6 Edge, LG G4 και τα χρώματα της οθόνης απεικονίζονται καλύτερα:

Link to comment
Share on other sites

Σαν να βλέπω ήδη την τιμή στα μεγαλομαγαζα..699, γιατί παραπάνω δεν το βλέπω να την παλεύει..
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν το βρηκα καπου ειπα να ανοιξω εγω ενα θεμα με το καινουργιο κινητο της Sony!/

 

Τα τεχνικά χαρακτηριστικά του Sony Xperia Z3+ είναι ίδια με τα χαρακτηριστικά του Xperia Z4 και περιλαμβάνουν οθόνη LCD 5,2 ιντσών 1080p, με πάχος 6,9mm και βάρος 144g, ενώ το πλαίσιο είναι μεταλλικό από κράμα αλουμινίου και θα είναι διαθέσιμο σε τέσσερα χρώματα.

 

H κύρια κάμερα του Xperia Z3+ είναι 20,7MP εξοπλισμένη με τεχνολογία SteadyShot και λειτουργία Active Mode, ενώ η μπροστινή διαθέτει ευρυγώνιο φακό 25mm και αισθητήρα 5,1MP. H λήψη video είναι 4K. Ηχητικά το Xperia Z4 διαθέτει τον codec LDAC.

 

Επεξεργαστής είναι ο 8-core Snapdragon 810 με πυρήνες χρονισμένους στα 2GHz και 1,GHz και συνοδεύεται από 3GB RAM. Η ενσωματωμένη μνήμη είναι 32GB και το Z4 δέχεται κάρτες microSDXC έως 128GB.

 

Η Sony λέει ότι, για μία ολόκληρη μέρα χρήσης αρκούν μόλις 45 λεπτά φόρτισης χρησιμοποιώντας το πιστοποιημένο φορτιστή Qualcomm Quick Charge 2.0, όπως ο UCH10 [μόνο για τις συσκευές Single SIM].

 

Στον τομέα της συνδεσιμότητας η Sony λέει ότι, το Ζ3+ με LTE Cat 6 επιτυγχάνειταχύτητες έως 300Μbps, αν το επιτρέπει το δίκτυο, ενώ υποστηρίζεται Wi-Fi MIMO.

 

Η παγκόσμια διάθεση του Sony Xperia Z3+ ξεκινά από τον Ιούλιο του 2015, όπως αναφέραμε παραπάνω. Θα είναι διαθέσιμο σε Single Sim και σε Dual Sim. Πληροφορίες για τις τιμές διάθεσης δεν δόθηκαν από τη Sony.

 

 

EDIT: ΜΟΛΙΣ ειδα οτι υπαρχει τελικα οποτε επειδη δεν ξερω πως σβηστε το θεμα :P

Link to comment
Share on other sites

μία παρατήρηση γι αυτό που λέτε για την μπαταρία..

Είναι πιο μικρή από του Z3 οκ, αλλά:

εφόσον είναι 8πύρηνο, και οι 4 "δεύτεροι" επεξεργαστές δουλεύουν σε πιο χαμηλή συχνότητα,

αυτό δεν σημαίνει ότι θα υπάρχει και χαμηλότερη κατανάλωση μπαταρίας όταν η συσκευή δουλεύει στο "ρελαντί"?

όταν δουλεύει δλδ με τους χαμηλότερα χρονισμένους πυρήνες? για απλή χρήση μιλάω και όχι για απαιτητικές εφαρμογές.

 

δυστυχώς όλο αυτό γίνεται με την μπαταρία, για να λεπτύνει το κινητό και να διαφοροποιηθεί, από το αμέσως προηγούμενο, μια που σχεδιαστικά δεν άλλαξαν κάτι.

 

δεν ξέρω κατά πόσο περισσότερο ο 810 ρουφάει μπαταρία σε σχέση με τον 801, αλλά

ίσως, λέω ίσως, να δούμε παρόμοια νούμερα αυτονομίας με Z3.

στο θέμα του επεξεργαστή και ειδικότερα του 810, εμένα με ανησυχεί λίγο το θέμα που έχει με την υπερθέρμανση..

 

Πάντως δεν είναι η επόμενη ναυαρχίδα σίγουρα, είναι μία αναβάθμιση του z3, οπότε καλά έκαναν και το ονόμασαν έτσι. Πράγματα όπως η βελτίωση της ποιότητας της μπροστινής κάμερας, το πιο γρήγορο wifi (για το remote play υποθέτω), 3gb ραμ ddr4, βελτίωση auto mode στις φωτό είναι μπαλώματα.

καλοδεχούμενα, αλλά μπαλώματα.

 

Τώρα η τιμή........ όλα από αυτό θα εξαρτηθούν.

Θεωρώ πως αρχικά θα είναι απλησίαστη, λογικά θα πέσει και κάνα 60άρι το Z3 όσο πλησιάζει η κυκλοφορία του καινούργιου οπότε θα είναι δίλημμα.

Το θέμα είναι ότι σε βάθος χρόνου, το z3+ λόγω 64bit, θα έχει καλύτερη απόδοση θεωρητικά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε όλα όσα λες φίλε μου και θα προσθεσω τις περισσότερες αναβαθμίσεις (για όποιον τον ενδιαφέρει αυτό) αφού μιλάμε για μία συσκευή που βγήκε 9 μήνες μετά το Ζ3.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μία παρατήρηση γι αυτό που λέτε για την μπαταρία..

Είναι πιο μικρή από του Z3 οκ, αλλά:

εφόσον είναι 8πύρηνο, και οι 4 "δεύτεροι" επεξεργαστές δουλεύουν σε πιο χαμηλή συχνότητα,

αυτό δεν σημαίνει ότι θα υπάρχει και χαμηλότερη κατανάλωση μπαταρίας όταν η συσκευή δουλεύει στο "ρελαντί"?

όταν δουλεύει δλδ με τους χαμηλότερα χρονισμένους πυρήνες? για απλή χρήση μιλάω και όχι για απαιτητικές εφαρμογές.

 

δυστυχώς όλο αυτό γίνεται με την μπαταρία, για να λεπτύνει το κινητό και να διαφοροποιηθεί, από το αμέσως προηγούμενο, μια που σχεδιαστικά δεν άλλαξαν κάτι.

 

δεν ξέρω κατά πόσο περισσότερο ο 810 ρουφάει μπαταρία σε σχέση με τον 801, αλλά

ίσως, λέω ίσως, να δούμε παρόμοια νούμερα αυτονομίας με Z3.

στο θέμα του επεξεργαστή και ειδικότερα του 810, εμένα με ανησυχεί λίγο το θέμα που έχει με την υπερθέρμανση..

 

Δεν ισχύει αυτό που λες διότι τα επίσημα νούμερα έχουν ανακοινωθεί, σίγουρα θα έχει χαμηλότερη αυτονομία

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που λες διότι τα επίσημα νούμερα έχουν ανακοινωθεί, σίγουρα θα έχει χαμηλότερη αυτονομία

 

Xperia Z3+

Battery

2930 mAh

Talk time: up to 17 hours

Standby time: up to 590 hours

Music listening: Up to 91 hours

Video playback: Up to 580 min

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3-plus/

 

Xperia Z3

Battery

3100 mAh

Talk time: up to 16 hours***

Standby time: up to 920 hours***

Music listening time: up to 130 hours***

Video playback time: up to 10 hours***

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3/

Edited by joe-4
Link to comment
Share on other sites

Xperia Z3+

Battery

2930 mAh

Talk time: up to 17 hours

Standby time: up to 590 hours

Music listening: Up to 91 hours

Video playback: Up to 580 min

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3-plus/

 

Xperia Z3

Battery

3100 mAh

Talk time: up to 16 hours***

Standby time: up to 920 hours***

Music listening time: up to 130 hours***

Video playback time: up to 10 hours***

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z3/

[Κι εγώ αυτό έχω ανεβάσει παραπάνω γιατί το κάνεις σε εμένα παράθεση ?

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

[Κι εγώ αυτό έχω ανεβάσει παραπάνω γιατί το κάνεις σε εμένα παράθεση ?

 

Εμενα λεει καποια πραγματα παραπανω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι επίσημοι αριθμοί αποκαλύπτουν και προδίδουν παράλληλα το πισωγύρισμα στην αυτονομία σε σχέση με το z3.

Ασυγχώρητη!!

Περιμένουμε να επανορθώσει με το z4 όποτε βγει.

 

Μα ειναι το Ιαπωνικό Ζ4 απλα η παγκόσμια εκδοση λέγεται Ζ3+. Καλύτερα να περιμένεις το Ζ5.

Edited by joe-4
Link to comment
Share on other sites

Εμενα λεει καποια πραγματα παραπανω.

 

Λέει το video playback παραπάνω, αλλά και πάλι δεν κατάλαβα γιατί μου το έκανες παράθεση, δεν είναι χειρότερη η μπαταρία του Ζ3+? Είπα κάτι λάθος ?

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Λέει το video playback παραπάνω, αλλά και πάλι δεν κατάλαβα γιατί μου το έκανες παράθεση, δεν είναι χειρότερη η μπαταρία του Ζ3+? Είπα κάτι λάθος ?

 

Ναι συμφωνώ μαζι σου και ηθελα να συμπληρώσω αυτο που ειπες οτι ειναι λίγο χειρότερη αλλα οχι με τεράστια διαφορά αν και λένε οτι παλι κρατάει 2 μερες. Για μενα επρεπε να αυξηθεί η μπαταριά και οχι να μειωθεί εστω κι αν είναι για λιγο. Αλλα αμα λεπταίνεις πολυ τη συσκευή λογικό ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Στην πράξη μπορεί να έχει ελάχιστη η καμία διαφορά ,σίγουρα τα έχουν υπολογίσει ,και πάλι η διάρκεια είναι plus + σε σχέση με τον ανταγωνισμό ,προσωπικά μου αρέσει περισσότερο από το Ζ3 άσχετα αν το αγοράσω η όχι ,ιδίως το aqua

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Ας έρθει πρώτα και μετά ας πέσει κράξιμο για την αυτονομία.

Προσωπικά εγώ περιμένω φοβερή διαχείριση και αυτονομία και πάλι.

2 είναι αυτά πού μου την έσπασαν κι ετσι την απέκλεισα σαν αγορά την συσκευή αυτή.

Απουσία μαγνητικής φόρτισης.

Ούτε και ασύρματη φόρτιση.

Για μένα αυτό ηταν must have,δεν θέλω ρε παιδί μου επαφή με usb.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ο λόγος που υπήρχε η μαγνητική φόρτιση ηταν λόγω φλαπ. Τώρα που έμεινε ακάλυπτη αφαίρεσαν την μαγνητική για να γίνει πιό μινιμαλιστική η συσκευή.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ας έρθει πρώτα και μετά ας πέσει κράξιμο για την αυτονομία.

Προσωπικά εγώ περιμένω φοβερή διαχείριση και αυτονομία και πάλι.

2 είναι αυτά πού μου την έσπασαν κι ετσι την απέκλεισα σαν αγορά την συσκευή αυτή.

Απουσία μαγνητικής φόρτισης.

Ούτε και ασύρματη φόρτιση.

Για μένα αυτό ηταν must have,δεν θέλω ρε παιδί μου επαφή με usb.

Πλεον η usb δεν καλυπτεται,οποτε η μαγνητικη φορτιση δεν ειναι απαραιτητη.Επιτελους επρεπε να γινει εδω και καιρο,η μπαταρια που επεσε δεν ειναι κατι ιδαιτερο.Σαν αναβαθμιση ειναι σχετικα καλη απο z,z1 και z2.Παλι κρατησε την FHD οθονη(θα ηθελα να βαλει 4K,αλλα αφου βλεπουμε οτι οι Cpu ζοριζονται και οι συσκευες υπερθερμαινεται,οποτε καλη κινηση). Το μονο μειον κατ'εμε οτι τα εικονιδια της εγιναν αρκετα μεγαλα και φαινονται λιγο αντιαισθητικα κατα την γνωμη μου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ποσο πιο φωτεινη να εγινε από την ηδη πολύ υψηλη φωτεινοτητα του z3:blink:

Παντως λενε ότι είναι πιο θερμη από την υπερβολικη ψυχρη του z3 στον τονο του λευκου.

Βασικα αυτό που θελει είναι να μειωθουν οι τιμες του μαυρου με αυξηση contrast και τιμες πιο κοντα στις 6500 να εχουν καλυτερη πιστοτητα τα χρωμματα γενικοτερα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3+ / Z3+ Dual (Z3 Plus)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...