Jump to content

myphone POLL: Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;  

868 members have voted

  1. 1. Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;

    • Έως 100 ΜΒ δεδομένων
    • Από 101 - 200 ΜΒ δεδομένων
    • Από 201 - 500 ΜΒ δεδομένων
    • Από 501 - 1023 ΜΒ δεδομένων
    • Από 1 - 3 GB δεδομένων
    • Απεριόριστο (από 3 GB και άνω)
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
    • Δεν έχω πακέτο δεδομένων


Recommended Posts

Εγώ επειδή παίρνω περίπου 1,6GB κάθε μήνα από 2 κάρτες, ψήφισα το 1-3GB! :p

 

Έχω WIND/Q με την προσφορά που παίρνω 1GB κάθε μήνα με 0,88€. Πήρα την προσφορά με 8€ (εφάπαξ) για 9 μήνες, δηλαδή με διαίρεση βγαίνει 0,88€ ανά μήνα για κάθε μήνα του 2015 (το Μάρτιο πήρα την προσφορά), οπότε κάθε 1η του μηνός, παίρνω 1GB μέχρι να βγει ο χρόνος! :)

 

Επίσης, επειδή έχω δίκαρτο κινητό, ο άλλος αριθμός είναι Vodafone CU Φοιτητικό και παίρνω κι εκεί 600ΜΒ κάθε 1η του μήνα τσάμπα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από το CU φοιτητικό είχα 600Mb και 500Mb από την ανανέωση και 200Mb από το πακέτο με τα λεπτά = 1,3Gb (και υπόλοιπο αυτή τη στιγμή 3Mb)

Από την κάρτα για το Internet έχω 4Gb (κυρίως για τον υπολογιστή, αλλά το χρησιμοποιώ και στο κινητό)

Από το F2G φοιτητικό είχα 1Gb και 1,5 από το πακέτο με τα λεπτά (και υπόλοιπο αυτή τη στιγμή 1,5Gb και log and win)

Οπότε, κάθε μήνα καταναλώνω 7,8Gb

 

PS: Έχω και έναν περισσευούμενο αριθμό CU φοιτητικό, οπότε +600Mb και από'κει. Οπότε, 8,4Gb.

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Wind One. 350mb. Δεν τα έχω εξαντλήσει ποτέ!
Μια απ' τα ίδια κι' εγώ, μόνο με τρελό youtube το γονατίζω, με απλό σερφάρισμα όταν απλά το χρειάζομαι, είμαι μια χαρούλα..
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα; :lol: Τους πλήρωνα σταθερά για 13 χρόνια... αρκετά. Το γύρισα σε καρτοκινητό και ησύχασα. Και πλέον με Q τα data είναι πολύ φτηνά. Ειδικά με την προσφορά που έκανε με τα 8Ε.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάποτε είχα συμβόλαια και πληρωνα τα μαλιοκεφαλα μου δλδ 50αρια τον μηνα για να εχω και 200MB internet :blink::blink::blink: τωρα καρτοκινητο whats up και εχω διαθεσιμα σχεδον παντα γυρω στα 2-2.5GB και χαλαω οσα θελω! ευτυχως πανε στον επομενο μηνα οσα μενουν. Επισης να τονισω πως απο τοτε που το εβαλα ΠΟΤΕ δεν εχω βαλει πακετο ομιλιας γιατι απλα βγαινω σπιτι με vpn και εχω asterisk και εχω το σταθερο μου παντου ετσι εχω απεριοριστα σταθερα-υπεραστικα και 720λεπτα στα κινητα και 50sms μεσω ιντερνετ. Αυτα.....:)

Υ.Γ τα συμβολαια που ειχα ηταν πριν χρονια τωρα εχουν αλλα προγραμματα με καλυτερες τιμες, αλλα αν δεν μιλας πολυ στο κινητο δεν πας σε παγιο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα... Εγώ είμαι συνδρομητής Vodafone εχω το red 1 με extra internet 4sharing 10gb... Δηλαδή σύνολο 12gb... Και συνήθως δεν μου φτάνουν....! Λογικά θα βάλω τα 20gb extra... Πληρώνω 30 ευρώ το μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα σας χαιρομαι οσους γραφεται οτι εχετε κατω απο 1 giga και σας φτανει. 2.5 giga το μηνα και παλι οριακα χωρις πολυ προσπαθεια (fb, instagram, surf).

 

1Gb είναι αρκετό να κάνεις τα πάντα αρκεί να μην κάνεις stream video όπου είναι ρουφίχτρα. Αν το συνδυάσεις με wifi σε σπίτι τότε γενικά σου φτάνει και περισσεύει.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

1Gb είναι αρκετό να κάνεις τα πάντα αρκεί να μην κάνεις stream video όπου είναι ρουφίχτρα. Αν το συνδυάσεις με wifi σε σπίτι τότε γενικά σου φτάνει και περισσεύει.

 

Ακριβώς. Κάθε μήνα τα 600 MB που μου δίνει η Cosmote από το φοιτητικό πακέτο φτάνουν και περισσεύουν!

Link to comment
Share on other sites

Καρτοκινητό Wind. Με 10 ευρώ τον μήνα έχω 600 λεπτά προς wind και αυτόματη ανανέωση 1gb internet (το οποίο με φτάνει χωρίς να βλέπω βίντεο, μόνο για διάβασμα). Αν θέλω και λεπτά προς όλους βάζω άλλα 2 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το W με 1,5 gb internet και 1500 λεπτά προς όλους με 40€. Ιανουάριο λήγει το συμβόλαιο και με βλέπω να πηγαίνω προς red 1 ή cosmote 65 plus που τα δίνουνε με φορητότητα 25€.
GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Vodafone Red1 στα 17ε με 2,78Gb!!Και ο αδερφος μου Red1 στα 15ε με 2,78Gb και αυτος!
Link to comment
Share on other sites

400mb και τελειώνουν για πλάκα.. θεωρώ πως σε ένα εργαλείο εργασίας και ψυχαγωγίας όπως το smartphone χρειάζονται αρκετά μεγαλύτερα πακέτα όπως 1,5gb για να έχεις μεγαλύτερη άνεση..
Τωρα: Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z Ultra κ' Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE κ iPad air 2 64gb wifi & cellular :superman:
Link to comment
Share on other sites

Βασικό πάγιο με 400mb internet + 5,5gb internet any way σε iphone και ipad ταυτόχρονα και δεν έχω κλείσει τα δεδομένα ποτέ μου εδω και 1 χρόνο που το έχω.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

4 GB με το ακαδημαϊκο προγραμμα της vodafone για φοιτητες-καθηγητες

και 1 GB με ανανεωση >10€ απο την Wind F2G

 

δεν ειναι και ασχημα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλγσπέρα παιδιά.

 

Εγώ έχω Vodafone Red 1 (18μηνο συμβόλαιο)

Κάθε μήνα έχω 1500 λεπτά και 1500 Sms προς όλους και 2 Gb Mobile internet με 30 Ευρώ το μήνα .

Link to comment
Share on other sites

1gb δωρεάν απο την ανανέωση 10€ του f2g !!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω το W με 1,5 gb internet και 1500 λεπτά προς όλους με 40€. Ιανουάριο λήγει το συμβόλαιο και με βλέπω να πηγαίνω προς red 1 ή cosmote 65 plus που τα δίνουνε με φορητότητα 25€.

 

Αν πας δηλαδη απλα και κανεις φορητοτητα το νουμερο σου σε Red 1 η Plus 65 θα στα δωσουν στα 25e? Εξηγησε το λιγο γιατι και κενα μ ενδιαφερει να φυγω απο Wind W...

Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...