Jump to content

Cosmote TV


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι κανένας που δεν έχει κάνει την αναβάθμιση στο τηλέφωνο να μας ανεβάσει την προηγούμενη v0.8.73;

Στο #214 έχει λινκ με το αρχείο που θες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το είχα ήδη δοκιμάσει...αλλά καμία σχέση, μόνο την εφαρμογή δεν κατεβάζει αλλά την μάνα του και τον πατέρα του...εξάλλου δες το σχόλιο κάτω από το post που λες....Μπορεί να το κάνει extract κάποιος το apk αρκεί να μην έχει κάνει την ενημέρωση.
Link to comment
Share on other sites

Το είχα ήδη δοκιμάσει...αλλά καμία σχέση, μόνο την εφαρμογή δεν κατεβάζει αλλά την μάνα του και τον πατέρα του...εξάλλου δες το σχόλιο κάτω από το post που λες....Μπορεί να το κάνει extract κάποιος το apk αρκεί να μην έχει κάνει την ενημέρωση.

Τη μάνα του και τον πατέρα του την κατεβάζει όταν πατάς στο download apk. Πρέπει να πας στο σκέτο download στη μέση της σελίδας δεξιά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα το καινούριο update σταμάτησε και εμένα... :(

Μήπως έχει ακόμα κάποιος την έκδοση 0.8.73 για tablet να την ανεβάσει; Έχω βρει μόνο αυτή για το κινητό..

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα και εγώ. Δουλεύει κανονικά. Πώς γίνεται να μην κάνει αυτόματη ενημέρωση;; Μέσα από την εφαρμογή δεν βρήκα κάτι ή στο playstore;;;
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση των εφαρμογών δεν εξαρτάται από τις ίδιες, αλλά είναι ειδική ρύθμιση που υπάρχει στο Play Store και ισχύει για όλες.

Θα πας λοιπόν στο Play Store και θα πατήσεις τις 3 γραμμές πάνω αριστερά για να σου ανοίξει το μενού.

Από εκεί θα επιλέξεις "Ρυθμίσεις" και η πάνω - πάνω επιλογή από την καρτέλα "Γενικά" θα σου γράφει "Αυτόματη Ενημέρωση Εφαρμογών".

Εκεί ορίζεις "Χωρίς αυτόματη ενημέρωση εφαρμογών".

Μετά θα κοιτάξεις λίγο πιο κάτω στην καρτέλα "Ειδοποιήσεις" και θα επιλέξεις το κουτάκι δίπλα από το "Διαθέσιμες ενημ/σεις εφαρμογών".

Έτσι, θα έχεις ειδοποίηση κάθε φορά που θα υπάρχει μια νέα ενημέρωση για οποιαδήποτε εφαρμογή και πλέον χειροκίνητα θα επιλέγεις ποια θέλεις να αναβαθμίσεις και ποια να την αφήσεις όπως είναι.

Η πραγματική τέχνη της συζήτησης, δεν είναι μόνο να λέει κάποιος το σωστό πράγμα στο κατάλληλο σημείο, αλλά ν' αφήνει ανείπωτο το λάθος πράγμα στη δελεαστική στιγμή!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που δοκίμασα τώρα, μου κατέβασε ένα apk με την ονομασία gr.ote.otetvgo.androidphone.downloader.apk

Δεν είναι αυτό δηλαδή. Όταν πας να το τρέξεις σου λέει ότι είναι all-in-one;

 

 

Edit: Δοκίμασε και αυτό

 

μπορουμε να βρουμε το λινκ γιατι δεν δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να βρουμε το λινκ γιατι δεν δουλευει?

Δοκίμασε το λινκ από το #214 και δες και λίγο το #228

Αν δε βγάλεις άκρη, θα προσπαθήσω να ανεβάσω πάλι το apk γιατί σ' αυτό που είχα ανεβάσει έληξε το λινκ του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κανείς να παίξουμε λίγο με το apk, π.χ. να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε bypass το check για το root ας μου πει (δεν έχω OTE TV οπότε δε μπορώ να το δοκιμάσω εγώ :p)..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, προχθές πήγα σε ένα κατάστημα γερμανός για να κάνω ενεργοποίηση του OTE TV Go, μου έδωσαν τους κωδικούς και όλα κομπλέ...Κατεβάζω την εφαρμογή στο tablet ( εχω sim με σύνδεση) και μόλις βάζω τους κωδικούς μου βγάζει άγνωστο σφάλμα! Πήγα πάλι στον γερμανο και μου είπανε να πάρω τηλέφωνο στο 13888... καμιά ιδέα?

ευχαρτιστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, προχθές πήγα σε ένα κατάστημα γερμανός για να κάνω ενεργοποίηση του OTE TV Go, μου έδωσαν τους κωδικούς και όλα κομπλέ...Κατεβάζω την εφαρμογή στο tablet ( εχω sim με σύνδεση) και μόλις βάζω τους κωδικούς μου βγάζει άγνωστο σφάλμα! Πήγα πάλι στον γερμανο και μου είπανε να πάρω τηλέφωνο στο 13888... καμιά ιδέα?

ευχαρτιστώ

Ποιο tablet έχεις;

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο tablet έχεις;

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω το LG G Pad 8.0" 4G (16GB).

προσπάθησα και με την 0.8.73 έκδοση και μου βγάζει "Η σύνδεση απέτυχε (μήνυμα λάθους 20106)"

Edited by goodjohn75
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να δουλεύει κάνε ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα τάμπλετ το οποίο το πήρα βασικά για να βλέπω στο ote tv go καμιά μπαλίτσα όταν είναι κατειλημμένη η tv από παιδικά. Μέχρι πριν λίγες μέρες, έβλεπα κανονικά. Σήμερα που πήγα να δω, μου έβγαλε μήνυμα ''Δεν υποστηρίζεται η αναπαραγωγή σε rooted συσκευές''

Είναι με την έκδοση 0.9-tablet, και δεν το έχω κάνει root. Τι μπορεί να συμβαίνει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το all in one και έπειτα το ΟΤΕ TV. Δεν είναι η έκδοση για tablet αλλά αν εξαιρέσουμε το menu δουλεύει μια χαρά μέχρι να βγει update για την κρεμασμένη έκδοση. Είχα και εγώ το ίδιο θέμα σε ένα Lenovo tablet απλό. Απλά κατεβάζει και ένα κατάστημα εφαρμογών μαζί που λέγεται all in one αλλά τέτοια ώρα τέτοια λογια.
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το all in one και έπειτα το ΟΤΕ TV. Δεν είναι η έκδοση για tablet αλλά αν εξαιρέσουμε το menu δουλεύει μια χαρά μέχρι να βγει update για την κρεμασμένη έκδοση. Είχα και εγώ το ίδιο θέμα σε ένα Lenovo tablet απλό. Απλά κατεβάζει και ένα κατάστημα εφαρμογών μαζί που λέγεται all in one αλλά τέτοια ώρα τέτοια λογια.

Αν πας πιο κάτω έχει ένα download που είναι χωρίς το all in one. Το είχα κατεβάσει και το δοκίμασα μετά από το προχθεσινό παρατράγουδο. Δούλεψε αλλά την επόμενη μέρα, ήθελε απεγκατάσταση και εγκατάσταση εκ νέου. Δεν μπορούσε να το ανοίξει.

 

Έχεις Pm

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
βγήκε καινούριο update σήμερα αλλά το πρόβλημα του να κολλάει στο αρχικό logo screen όταν το έχω ρυθμίσει να κάνει αυτόματη σύνδεση δεν λύθηκε, ούτε σε wifi ούτε σε 4G.
Link to comment
Share on other sites

βγήκε καινούριο update σήμερα αλλά το πρόβλημα του να κολλάει στο αρχικό logo screen όταν το έχω ρυθμίσει να κάνει αυτόματη σύνδεση δεν λύθηκε, ούτε σε wifi ούτε σε 4G.

 

Ειχα το ιδιο προβλημα με σενα,ειχα μιλησει αρκετες φορες με τον οτε και μου ειχαν πει οτι το προβλημα δεν ηταν απο την πλευρα τους!

Καθε φορα που το κατεβαζα και εβαζα τα στοιχεια μου για πρωτη φορα ολα οκ,δουλευε μια χαρα σε τηλ και ταμπλετ!

Μετα εαν ηθελα να το ξαναβαλω δεν δουλευε με τιποτα και κολλαγε στην αρχικη οθονη!Τελικα οπως διαπιστωσα μετα απο αρκετο ψαξιμο δικο μου,ο λογος ηταν οτι τελειωνοντας δεν εκανα αποσυνδεση του χρηστη,αλλα εβγαινα πατωντας το κουμπι προς τα εξω!

Αυτη ειναι η εμπειρια μου,ελπιζω να βοηθησα!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα κι αυτό που είπες αλλά δυστυχώς δεν βλέπω να λειτουργεί σε μένα. απλά μπαίνει στη λίστα με τα κανάλια και πρέπει να κάνω ξανά login για να γίνουν διαθέσιμα. ουσιαστικά όταν κάνω αποσυνδεση χάνεται και η επιλογή για αυτόματη σύνδεση από την μνήμη της εφαρμογής. η απάντηση τους ότι δεν είναι δικό τους θέμα, δεν με πείθει. η εφαρμογή δούλευε μια χαρά σε παλαιότερη έκδοση και μετά από updates σταμάτησε. ε τι κάνει νιαου στα κεραμιδια να μας πουν.
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα κι αυτό που είπες αλλά δυστυχώς δεν βλέπω να λειτουργεί σε μένα. απλά μπαίνει στη λίστα με τα κανάλια και πρέπει να κάνω ξανά login για να γίνουν διαθέσιμα. ουσιαστικά όταν κάνω αποσυνδεση χάνεται και η επιλογή για αυτόματη σύνδεση από την μνήμη της εφαρμογής. η απάντηση τους ότι δεν είναι δικό τους θέμα, δεν με πείθει. η εφαρμογή δούλευε μια χαρά σε παλαιότερη έκδοση και μετά από updates σταμάτησε. ε τι κάνει νιαου στα κεραμιδια να μας πουν.

 

Να βοηθησω ηθελα φιλε,ελπιζω συντομα να λυσεις το προβλημα!;)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...