Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

Oneplus, επειδή ήταν φτηνό, είχε top χαρακτηριστικά, ήταν αντρόιτ, ήταν ξεκλείδωτο από την μαμά (επέτρεπε) ρούτ, υποστήριξη ρομ.Είμαι πλήρως ευχαριστημένος με αυτό που έχω, και να βγει το δεύτερο δεν θα πάω φυσικά γιατί δεν έχω ακόμα χορτάσει/ευχαριστηθεί, ακόμα αυτό.Μείον: μεγάλη οθόνη

Πλην: μεγάλη οθόνη....

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xiaomi RedMi 1S

Το έχω 1 χρόνο τώρα και για το κόστος του, πιστεύω πως είναι η καλύτερη επιλογη που εχω κάνει.

Όταν κάποια στιγμη αλλάξω κινητο, πάλι Xiaomi θα πάρω !

Link to comment
Share on other sites

IPHONE 6 PLUS Και δεν το πουλαω αλλα ουτε και το αλλαζω :)Υπερ ευχαριστημενος...επιτελους πεταξα το ipad και το 5 αρι μου και τα εχω ολα σε ενα!Πεταει κανω τα παντα και απο μπαταρια σκιζει :)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

xperia Z1 compact...... τα κορυφαία specs (για την εποχή του, αλλά ακόμη και σήμερα) σε "μικρή" οθόνη.... ότι ακριβώς έψαχνα !!!!!!!!!!!!!!!!!

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Motorola moto g 2014 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Η απόδοση της συσκευής για τα θέλω μου, είναι πολύ καλύτερη από συσκευές διπλής, καμιά φορά και τριπλης, αξίας.

 

Η επόμενη συσκευή μου αν δεν είναι Nexus θα είναι και πάλι μοτορολα αφού η εταιρία φαίνεται να βαδίζει πάλι σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Duos 2. Με βολεύει η τεσσάρα οθόνη, ότι είναι δίκαρτο και η τιμή του (μτχ). Βέβαια είναι αργό,κολλάει που και που, έχει μικρή ram αλλά με root και Nova launcher κάτι γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο κύριες συσκευές. Ένα Νοκια 930 όταν είμαι με την κόρη μου για να μπορώ να την βγάζω εκπληκτικές φωτογραφίες ανα πάσα στιγμή και ένα Blackberry Passport (μεγάλη λατρεία :love::love::love::love:) για όλα τα υπόλοιπα.
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Duos 2. Με βολεύει η τεσσάρα οθόνη, ότι είναι δίκαρτο και η τιμή του (μτχ). Βέβαια είναι αργό,κολλάει που και που, έχει μικρή ram αλλά με root και Nova launcher κάτι γίνεται.

Και η μπαταρια μετρια σχετικα...

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

LG G2. Ψάχνοντας αρκετά, το επέλεξα γιατί διέθετε τη μεγαλύτερη μπαταρία και την καλύτερη αυτονομία με αυτά τα χαρακτηριστικά και την τιμή. Αγοράστηκε τον Οκτώβριο του 2013 στα 400 ευρώ από το ebay και στην κυριολεξία δεν ξανακοίταξα για κινητό.

Μέχρι πριν από 2-3 μήνες ένιωθα πως η αυτονομία του είχε περιοριστεί στην 1,5 ημέρα, αλλά με την αναβάθμιση σε Lollipop (και το full wipe που έκανα) η συσκευή επανήλθε στα καλύτερά της.

Αν το άλλαζα (και η LG δεν έβγαζε ένα ΚΑΛΟ G5).. θα πήγαινα σε κανένα Xperia Ζ4 Compact (Καθώς ίσως κάποια στιγμή να χρειαστώ κάτι μικρότερο αλλά ποτέ κάτω από ανάλυση FHD) ή για κανένα Samsung Note 5 αν με βολέψει το μέγεθος..

Link to comment
Share on other sites

Galaxy Note 3 the King.

όλα τα άλλα....

και ότι άλλο γράφει η υπογραφή μου

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Απο τα χριστούγεννα και μετά έχω "αραξει" με ενα z3 compact. Το ανθρώπινο μέγεθος του, η απρόσκοπτη λειτουργία του και κυρίως η ανεπανάληπτη αυτονομία του, θα κάνουν την αντικατάσταση του πολύ δύσκολη υπόθεση.

 

Μοναδικό μελανό σημείο του, οι βραδινές φωτογραφίες...

Edited by bill79
Link to comment
Share on other sites

Τα δύο τελευταία της υπογραφής μου.. !!!

(το μόνο κακό είναι... ότι είναι βονταφον μπραντεντ) :(

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πολλά χρονια και για 6 μήνες πλέον iPhone 6 Plus 64GB... Δεν το περίμενα να με κερδίσει και πλέον δεν το αλλάζω
Link to comment
Share on other sites

Samsung s4mini , αλλά δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Thl5000. Δικαρτο 5'' full hd με kitkat, 13mpixel Sony camera module με καλό led φλας και hdr-panoramic κλπ., και 5000 μιλλιαμπερ μπαταρία.

Τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...