Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

Xiaomi Redmi Note 4G και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Μόνο θέμα τα 8GB της ενσωματωμένης μνήμης, αλλά αυτό λύθηκε με το Link2SD.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Galaxy s4 εδώ και 2 χρόνια είναι η βασική μου συσκευή. Κάνει ότι θέλω αρκετά ικανοποιητικά! Πήρε και 6μηνη παράταση ζωής με την λολιλοπ πριν την αντικατάσταση του με το s6.

2,5 χρόνια αποτελούν...αιώνα για μένα!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia E4 από την Τρίτη και ελπίζω για αρκετά χρόνια ακόμα γιατί έχω βαρεθεί να αλλάζω τρεις την ώρα κινητό! :lol: :lol:

Πολύ καλή σχέση απόδοσης-τιμής και σαν τηλέφωνο υπερκαλύπτει τις δικές μου απαιτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Jiayu G2F.

Πολύ στιβαρή κατασκευή, μικρές διαστάσεις για το μέγεθος της οθόνης του (4,3).

Θα ήθελα αναβαθμίσεις. Η iOcean έχει διαθέσει Android 5 για μοντέλα του ίδιου τσιπ.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Blackberry Z10.. Χωρίς ίχνος lag, 4G και πανέμορφο. Τα δύο μειονεκτήματά του είναι οι λίγες app κι ειδικά η έλλειψη χαρτών τύπου Google/HERE και το ραδιόφωνο. Κατά τα άλλα δεν παίζεται!!
Link to comment
Share on other sites

Nokia lumia 625.

Γιατί έχει καλή ποιότητα κατασκευής, είναι γρήγορο, δεν κολλάει, δεν λαγκάρει, έχει καλή κάμερα

και από navigation και χάρτες είναι άψογο!

Link to comment
Share on other sites

Lg G2 16gb!! το πηρα πριν 1.5 μηνα λογο του κοστους του κ οτι ειχα ακουσει καλες κριτικες.τελικα ειναι πολυ καλο μεχρι στιγμης κ ειμαι απολυτα ευχαριστημενος :rolleyes::rolleyes::happy:
Link to comment
Share on other sites

Thl t100s σε λίγο κλείνω δυο χρόνια πολύ ευχαριστημένος, ram 2048, εσωτερική μνήμη τηλεφώνου 32 GB 1700 επεξεργαστή
Link to comment
Share on other sites

Huawei Honor 6 plus

Με cat6 modem και καλογραμμένο software . πριν είχα LG G3 και το είχα πριν βγει η lollipo για να διορθώσει τα πολλά κωλύματα που είχε.

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy s4.

Το διάλεξα έναντι του LG g2 γιατί έχει επεκτασιμη μνήμη και αποσπωμενη μπαταρία. Η συμπάθεια μου ανήκει στην lg μιας και έτυχε το πρώτο μου smartphone να είναι το LG 4x HD. Ψήνομαι για το g4 στο μέλλον μιας και τηρεί τις προϋποθέσεις μου.

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Τα μέχρι τωρα αποτελεσματα πάντως δεν αντικατοπτρίζουν σε καμια περιπτωση αυτο που καθημερινά βλέπω γύρω μου σε χώρους με πολύ μεγαλη συγκέντρωση ανθρώπων στην Αθήνα (πχ μέτρο).

Το 90% κρατάει Samsung ή iPhone και καποιες φορες βλέπεις και κανένα lg/Sony, αλλα οχι παρά πολύ συχνά. Απο "κινεζικά" σχεδον αποκλειστικά huawei παρατηρώ. Για άλλες μάρκες ειναι ζήτημα να εχω δει να κρατάει κάποιος OPO πάνω απο 2-3 φορες τον τελευταίο χρονο.

Τα κριτήρια επιλογής των συμφορουμιτων ειναι αρκετα διαφορετικά νομίζω.

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Note 4

Έχοντας τα τελευταία 4-5 χρόνια συσκευές samsung στα χέρια μου (s plus και SII) και μιας και ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος προχώρησα ξανά σε samsung και στο note 4...Η μεγαλύτερη οθόνη,οι πολλές δυνατότητες της συσκευής αλλά και οι λειτουργίες με το s-pen -που το κάνουν ξεχωριστό σε σχέση με τον ανταγωνισμό- με έκαναν να το επιλέξω! ;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Oppo find 7a πρωην κατοχος G3, Note 2 και lumia 930 και πολλων αλλον μπορω να μπω οτι ειναι οτι πιο ολοκληρομενο εχω πιασει μεχρι στιγμης με ενα μικρο παράπονο στην χωρητικότητα της μπαταριας αλλα με το VOC charge tis OPPO να καλυπτη αυτη του την αδυναμια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...