Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αύγουστο θα παίζει 400ευρω,άσε που θα έχουν φύγει οι πρώτες παρτίδες.

Τότε ειναι προτιμότερη αγορά.

Εκτός τωρα μονο απο Amazon αγορά να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε αναποδιές.

Στάνταρ για μετα το καλοκαίρι μιλάμε. Οι τιμές θα εχουν προσγειωθεί και το κινητό θα έχει δείξει τον χαρακτήρα του.

Προσωπικα, αν ολα πάνε καλά με το τηλέφωνο, το βλέπω για Χριστουγεννιατικο δωράκι! :p

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.

αν δεν παρεις δερματινο και αργοτερα θελησεις δερματινο καπακι σαν τηλεφωνο δεν ειναι ακριβως το ιδιο?

δηλ αν παρεις δερματινο καπακι δεν μπαινει και γινεται σαν να το αγορασες με δερμα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.

αν δεν παρεις δερματινο και αργοτερα θελησεις δερματινο καπακι σαν τηλεφωνο δεν ειναι ακριβως το ιδιο?

δηλ αν παρεις δερματινο καπακι δεν μπαινει και γινεται σαν να το αγορασες με δερμα?

 

Ναι, έτσι όπως τα λες είναι. Εξάλλου αν αγοράσεις το δερμάτινο, απ' ότι έχω διαβάσει, δίνουν και το πλαστικό καπάκι στη συσκευασία.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παιδιά αν το πάρεις στην πλαστική έκδοση από το skroutz δεν θα μπορείς να το βρείς το δερμάτινο καπάκι μετά, πιστεύω ότι θα πουλιέται και ξεχωριστά, τη θα γίνει αν θελήσεις να αλλάξεις το δέρμα όταν χαλάσει, μέσα στην συσκευασία έχει πλαστικό καπάκι σε χρυσό πλαστικό που δεν νομίζω να το βάλει και κανένας τόσο χτυπητό χρώμα του είναι θα προτιμούσα σε μαύρο.
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα το χω και γω.

 

Μας πούλησες;

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παιδιά αν το πάρεις στην πλαστική έκδοση από το skroutz δεν θα μπορείς να το βρείς το δερμάτινο καπάκι μετά, πιστεύω ότι θα πουλιέται και ξεχωριστά, τη θα γίνει αν θελήσεις να αλλάξεις το δέρμα όταν χαλάσει, μέσα στην συσκευασία έχει πλαστικό καπάκι σε χρυσό πλαστικό που δεν νομίζω να το βάλει και κανένας τόσο χτυπητό χρώμα του είναι θα προτιμούσα σε μαύρο.

Στανταρ θα πουλιούνται και ξεχωριστά. Και αν οχι εδω, το ebay θα γεμίσει σε χρόνο dt με οτι καπάκι θα γουστάρεις!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μας πούλησες;

 

Οχι ρε συ μην εξηγησε ετσι.

Το g3 ηταν και θα ειναι απο τα πιο καλα κινητα που ειχα και οτι γνωριζω θα ειμαι εκει και θα τα λεμε. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σ'ωραιος!!!!!!!

 

Ειμουνα Τακη αναμεσα σε g4 και flex2 αλλα εαν εβρισκα το 32αρι flex2 μπορει και να το παιρνα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ μην εξηγησε ετσι.

Το g3 ηταν και θα ειναι απο τα πιο καλα κινητα που ειχα και οτι γνωριζω θα ειμαι εκει και θα τα λεμε. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ειμουνα Τακη αναμεσα σε g4 και flex2 αλλα εαν εβρισκα το 32αρι flex2 μπορει και να το παιρνα.

Το ξέρεις φίλε ότι κάνω πλάκα. Ούτως ή άλλως και εγώ σε αυτό το thread θα μεταφερθώ οσονούπω, απλώς περιμένω λίγο να δώ μερικές αξιολογήσεις ακόμα και μετά να κάνω το βήμα. Με υγεία φίλε το g4 σου και απροβλημάτιστο!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρεις φίλε ότι κάνω πλάκα. Ούτως ή άλλως και εγώ σε αυτό το thread θα μεταφερθώ οσονούπω, απλώς περιμένω λίγο να δώ μερικές αξιολογήσεις ακόμα και μετά να κάνω το βήμα. Με υγεία φίλε το g4 σου και απροβλημάτιστο!

 

Ευχαριστω να σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καινουριος και εγω παρελαβα φρέσκο φρέσκο με τη δερμάτινη καφε πλατη. Ευχαριστημένος το έστησα και πρώτη καλή φόρτιση. Θα επανέλθω σύντομα με εντυπώσεις και θα παραμείνω συγκρατημένος !
Link to comment
Share on other sites

Καινουριος και εγω παρελαβα φρέσκο φρέσκο με τη δερμάτινη καφε πλατη. Ευχαριστημένος το έστησα και πρώτη καλή φόρτιση. Θα επανέλθω σύντομα με εντυπώσεις και θα παραμείνω συγκρατημένος !

 

Καλοριζικο.Ειχε μεσα πλαστικο καπακι η συσκευασια εκτος απο το δερμα??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα την έκδοση με τη μαύρη δερμάτινη πλάτη. μέσα είχε εκτός απο ένα σετάκι κόκκινα ακουστικά και ένα έξτρα γυαλιστερό πλαστικό κάλυμμα.

το σέταρα το μεσημέρι και μου έχει κάνει εντύπωση το πόσο ομαλά λειτουργεί. δεν έχω διαπιστώσει κάποιο lag. benchmark κλπ δεν έχω τρέξει αλλα τρέχει πολύ όμορφα η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα την έκδοση με τη μαύρη δερμάτινη πλάτη. μέσα είχε εκτός απο ένα σετάκι κόκκινα ακουστικά και ένα έξτρα γυαλιστερό πλαστικό κάλυμμα.

το σέταρα το μεσημέρι και μου έχει κάνει εντύπωση το πόσο ομαλά λειτουργεί. δεν έχω διαπιστώσει κάποιο lag. benchmark κλπ δεν έχω τρέξει αλλα τρέχει πολύ όμορφα η συσκευή.

Benchmark και Antutu έτρεξα εγώ, δεν βγάζει τίποτα το συναρπαστικό αλλά σε real life ότι πιο smooth έχω δουλέψει

Τα νούμερα ΔΕΝ λένε κάτι

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Benchmark και Antutu έτρεξα εγώ, δεν βγάζει τίποτα το συναρπαστικό αλλά σε real life ότι πιο smooth έχω δουλέψει

Τα νούμερα ΔΕΝ λένε κάτι

Σωστά. Είναι εξαιρετικά σμουθ τηλ.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε ολους.

Παιδια μια ερωτηση.

Σε αυτους που πηρανε την grey εκδοση ειχε ακουστικα μεσα η συσκευασια?

Επισης γενικα απο τι αρ παρτιδας ξεκινανε?

Και ενα τελευταιο παρακολουθησα κατι unboxing στο youtube και σε δερματινα και πλαστικα και παραξενευτικα διοτι στο πλαισιο που μπαινει η μπαταρια εγραφαν not for sale. Σε εσας ετσι γραφουν?

Εγω το περιμενω αυριο και το πηρα απο το crazy Sundays του eshop μιας και με βολεψε ο τροπος πληρωμής αλλα ελπιζω μην ειναι κανενα not for sale γιατι θα τους το φερω στο κεφαλι.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Benchmark και Antutu έτρεξα εγώ, δεν βγάζει τίποτα το συναρπαστικό αλλά σε real life ότι πιο smooth έχω δουλέψει

Τα νούμερα ΔΕΝ λένε κάτι

+1.

Αν το τηλέφωνο ρολαρει σωστά και δεν παρουσιάζει σκαλωματα στο browsimg τα νουμερα του Antutu ας τα χαίρονται οσοι τους ενδιαφέρουν.

Απο ποιότητα συνομιλίας τι λεει?

Σήμα?

Και αν μπορείς δες και wifi και gps.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια να τεστάρετε σήμα και ποιοτητα μικροφωνου,ακουστικού..Δεν τα πηγαινε και πολυ καλα η LG σε αυτο τον τομέα..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...