Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θα εχεις θέμα με την επισκευή, ενημέρωσε μας ωστόσο για τις εξελίξεις.

 

Φυσικα και θα ενημερωσω,πιστευω μονο να εχουν ανταλλακτικο και μην κανουν 2-3 βδομαδες..Δεν εχω αλλο κινητο..Η procordia εχει γνησια ανταλλακτικα?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα οντως!Μακαρι να πανε ολα καλα!!Θα ενημερωσω παλι εδω!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω για ενα προβλημα.Δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλα:Το g4 μιας φιλης ενω επεζε στο youtube μουσικη εσβησε ξαφνικα.Το εβαλε να φορτισει μιπως ηταν απο αυτο αλλα δεν ηταν.Πατησε το power αλλα δεν αναψε.Το συνδεσε στο pc και δεν το αναγνωρηζε.Εχετε καμια ιδεα για το τι μπορει να εγεινε??
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια θελω να ρωτησω για ενα προβλημα.Δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλα:Το g4 μιας φιλης ενω επεζε στο youtube μουσικη εσβησε ξαφνικα.Το εβαλε να φορτισει μιπως ηταν απο αυτο αλλα δεν ηταν.Πατησε το power αλλα δεν αναψε.Το συνδεσε στο pc και δεν το αναγνωρηζε.Εχετε καμια ιδεα για το τι μπορει να εγεινε??

 

Έχουμε ναι... διάβασε εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430256

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που παρατηρώ είναι ότι δεν έχω καλό σήμα όταν το έχω 2g.μολις το γυρίσω 2g και μετά πάλι 2g το σήμα είναι άψογο. Άμα κλείσει η οθόνη με κάνει πάλι το ίδιο. Τι μπορεί να φταίει?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα θέμα που παρατηρώ είναι ότι δεν έχω καλό σήμα όταν το έχω 2g.μολις το γυρίσω 2g και μετά πάλι 2g το σήμα είναι άψογο. Άμα κλείσει η οθόνη με κάνει πάλι το ίδιο. Τι μπορεί να φταίει?

 

Βάλτο να έχει μόνο GSM.

Link to comment
Share on other sites

Ναι GSM το έχω μόνο αλλά κάποιες φορές το σήμα είναι πολύ ασταθες. Μόνο άμα το γυρίσω wcdma και ξανά GSM στρώνει. Έχω Vodafone καινούρια sim. Στο redmi note 2 που είχα πάντα ήταν φουλ.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι GSM το έχω μόνο αλλά κάποιες φορές το σήμα είναι πολύ ασταθες. Μόνο άμα το γυρίσω wcdma και ξανά GSM στρώνει. Έχω Vodafone καινούρια sim. Στο redmi note 2 που είχα πάντα ήταν φουλ.

 

Δεν κάνεις κάτι λάθος Γιάννη.. το G4 εχει αδύναμο δέκτη σήματος, είχα κι εγω αυξομειώσεις και ενας απο τους λόγους που το έδωσα το κινητό ήταν η μέτρια κεραία του.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια? Πω.. Και θεωρουταν ναυαρχίδα. Που αντί να είναι όλα τέλεια σε μερικά πράγματα το βάζουν κάτω κινητά τον 150 ευρώ..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια? Πω.. Και θεωρουταν ναυαρχίδα. Που αντί να είναι όλα τέλεια σε μερικά πράγματα το βάζουν κάτω κινητά τον 150 ευρώ..

Το θέμα είναι όμως τι γίνεται και με τις τιμές SAR......

Link to comment
Share on other sites

Σαν θέμα Software με μοιάζει εμένα..Σε αυτό με το sar θα συμφωνήσω φίλε μου...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κανένα θέμα με το σήμα. Βέβαια το έχω μόνιμα στο αυτόματο με 4g

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε μόνο gsm όσο είχα με το optimus g έχω και με το g4 . 4 με 5 γραμμες μόνιμα . Και 3 γραμμές μΕ 4g μέσα στο σπίτι. Κανένα θέμα κοινώς, καμία διακοπη σε κλήση κλπ. Δε καταλαβαίνω πως προκύπτει ότι έχει αδύναμο δέκτη
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι Γενικό αυτό; Επειδή δεν έχω δει τίποτα περίεργο προς το παρόν τουλάχιστον . Έξω δεν έχω παρατηρήσει αλλά σήμερα που είδα ,είχα φουλ σήμα στην παραλία της πολης καθώς και οταν ήμασταν στον κτηνίατρο (κλειστός χώρος ). Εκεί το 4g ήταν με 2 γραμμές καθώς όσο πλησιάζεις στην παραλία έχω παρατηρήσει ότι είναι χειρότερη η λήψη 3g/4g ( ίσχυε και με το optimus g αλλά και το g2 της κοπέλας μου )
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι σχετικα με το πληκτρολόγιο? Εχω βαλει αγγλικα qwerty αλλα στα ελληνικα μου δινει μονο επιλογη qwertz. Ξέρετε κάτι για το θεμα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Προτού δώσω το κινητό στον κουριερ να το κάνω επαναφορά? Έχω μέσα κάποιες εφαρμογές, επαφές και τον λογαριασμό μου στο Google.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Προτού δώσω το κινητό στον κουριερ να το κάνω επαναφορά? Έχω μέσα κάποιες εφαρμογές, επαφές και τον λογαριασμό μου στο Google.

 

θα σου έλεγα ναι. ούτως ή άλλως μάλλον θα του κάνουν και οι ίδιοι.

Link to comment
Share on other sites

Oκ φιλε μου!!Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση.Διαβαζω στο xda οτι αυτο το φενομενο με την οθονη παρατηρειται μονο στα κινητα που εχουν android marshmallow????

 

http://forum.xda-developers.com/g4/general/screen-burn-t3322515/page4

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να ρωτησω κατι σχετικα με το πληκτρολόγιο? Εχω βαλει αγγλικα qwerty αλλα στα ελληνικα μου δινει μονο επιλογη qwertz. Ξέρετε κάτι για το θεμα?

 

qwertz και ελληνικά δεν πάνε μαζί, εκτός και αν ρωτάς κάτι άλλο που δεν έχω καταλάβει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο το πηραν απο ελτα courier.αυριο θα ειναι procordia.Για να δουμε..!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/d2e189bd86517bfa420339088299c2ec.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160405/9c255a5cdedf094df7e632cde4cb9b2a.jpg

 

Για αυτο λεω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...