Jump to content

myphone POLL: Ποιον πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Ποιον πάροχο προτιμάτε;  

1.390 members have voted

  1. 1. Ποιον πάροχο προτιμάτε;

    • Cosmote
      599
    • Vodafone
      370
    • Wind
      274
    • Q
      74
    • Cyta
      26
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      47


Recommended Posts

Cosmote:Έχω από τότε που πήρα το πρώτο κινητό(10+ χρόνια) και δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ.Μενω σε επαρχία και όπου και αν έχω κινηθεί έχω H+. Φοιτητικό Whats up έχω και είμαι καλυμμένος και στην τιμή.

 

 

Vodafone:Πρόσφατα πήρα μια κάρτα να δοκιμάσω το ίντερνετ,έχει βελτιωθεί αισθητά αλλά στους εσωτερικούς χώρους έχω θέμα.Αυτο μου φτάνει παρόλα τα δωράκια που μου είχε δώσει.

 

 

Wind:Έχω 2ο αριθμό από τότε με τα 300' με 10€ και επίσης έχω και το φοιτητικό με 8,5€ και 1,500 λεπτά και MB ΑΛΛΑ μιλάμε για άθλιο σήμα στην επαρχία... Όταν από 2,5GB χαλάω με το ζόρι 300mb και αυτα μου βγάζουν την ψυχή,δεν θέλω κάτι άλλο.Παντως την συμπαθώ μόνο για την οικονομία που κάνεις αλλά και για τις κλήσεις με 2G που δεν έχω θέμα.

 

Συμπερασμα:Η Κοσμοτε είναι πολύ μπροστά με την Vodafone να έχει βελτιωθεί στην περιοχή μου και την Wind απλά να είναι είναι ανύπαρκτη με όπλο βέβαια την οικονομία.Με βάση αυτά και σε συνδυασμό το φοιτητικό Whats up δεν πάω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η Cosmote προηγείται στο σήμα

Η Vodavone έχει μέσο όρο σε όλα

Η Wind την καλύτερη τιμολογιακή πολιτική και προσπαθεί στο σήμα.

Η Cyta παίζει πάνω στο δίκτυο της vodafone νομίζω και έχει ένα-δύο ανταγωνιστικά πακέτα.

Έχω Cyta αυτή την περίοδο. Ικανοποιημένος από το σήμα. Μείον η απουσία 4G δικτύου! Καμία ανακοίνωση για το αν και το πότε θα διατεθεί!!

Demis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ ψήφισα Vodafone γιατί με το φοιτητικό πακέτο έχω σωθεί. Πλήρωνα πάγιο 35 με 37 ευρώ και τώρα με 10 άντε 20 ευρώ το τρίμηνο την βολεύω άνετα.

Sony Xperia Z Ultra

Cubot X17 3/32

Lenovo A588t

Vernee Apollo Lite 4/32

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ψήφισα COSMOTE

 

βέβαια χρησιμοποιώ "καρτοκινητή τηλεφωνία" όχι συμβόλαια

 

έτσι έχω ως πρώτη επιλογή το COSMOTE Whatsup (δεδομένα + κλήσεις) και ως δεύτερη επιλογή μου WIND F2G (δεδομένα + κλήσεις) αλλά όχι πάντα....

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...