Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά μπροστά όντως πιάνει τέλεια ο Screen Protector.

Για πίσω έχω βάλει είδη γυαλί.

απο που το πηρες και σε τι τιμη ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα πιανει τελεια ειμαι σιγουρος.Εγω εβαλα αυτη και ειναι super.http://www.cellphones.gr/p/5577/

Πιάνει όλη την οθόνη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πιάνει όλη την οθόνη?

Ναι η μπροστά μεμβράνη πιάνει όλη την οθόνη χωρίς κανένα περιθώριο δεξιά αριστερά, εκεί που κάνει την κουρμπα.

Επίσης δεν αφήνει σχεδόν καθόλου δαχτυλιες.

Η πίσω μεμβράνη αφήνει αρκετά κενά δεξιά αριστερά, αλλά έχω είδη βάλει γυαλί και ούτως ή άλλως δεν θα την χρεισιμοποιουσα.

απο που το πηρες και σε τι τιμη ?

Από Amazon. De

Τιμή δεν θυμάμαι.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πιάνει όλη την οθόνη?

 

Ναι κανονικα πιανει ολη την οθονη και εχει πολυ καλη αισθηση στο χερι.Ειναι για το s6 edge υποψιν γιατι θυμαμαι @ταξιδιώτης οτι εχεις το s6 flat.

Link to comment
Share on other sites

Η τροποποιημενη μου clear view cover. Κόλλησα ένα μαντηλακι για να αποφύγω τις γρατζουνιες τουλάχιστον δεν κλαίω τα 50 ευρω.

Και το απίστευτο δούλευουν και οι λειτουργίες κανονικά. [ATTACH]61363[/ATTACH][ATTACH]61364[/ATTACH][ATTACH]61365[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Η τροποποιημενη μου clear view cover. Κόλλησα ένα μαντηλακι για να αποφύγω τις γρατζουνιες τουλάχιστον δεν κλαίω τα 50 ευρω.

Και το απίστευτο δούλευουν και οι λειτουργίες κανονικά. [ATTACH]61363[/ATTACH][ATTACH]61364[/ATTACH][ATTACH]61365[/ATTACH]

 

Θα μπορούσε άνετα να είναι μαλακό το πίσω μέρος....αλλά καμια φορά η εταιρίες είναι πραγματικα για κλάματα....

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικα πιανει ολη την οθονη και εχει πολυ καλη αισθηση στο χερι.Ειναι για το s6 edge υποψιν γιατι θυμαμαι @ταξιδιώτης οτι εχεις το s6 flat.

Εννοείται εχω το flat,όμως μαζεύω πληροφορίες για να φέρω στο μαγαζί ότι είναι καλό και ποιοτικό για το edge.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μια εβδομαδα κι ακομα να ερθει. Απο Τριτη τωρα... :( Edited by truckman
παράθεση deleted μηνύματος
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανεις από που να αγοράσω το παρακάτω αξεσουάρ?

 

http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-devices/wearables/gear/SM-R321NZWAEUR#

 

έχω επικοινωνήσει με την samsung λέει ότι κυκλοφορεί είδη σε καταστήματα... εγώ δεν το έχω βρει πουθενά... αν μπορείτε σας παρακαλώ να με ενημερώσει κάποιος αν το έχει βρει επειδή ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά...

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανεις από που να αγοράσω το παρακάτω αξεσουάρ?

 

http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-devices/wearables/gear/SM-R321NZWAEUR#

 

έχω επικοινωνήσει με την samsung λέει ότι κυκλοφορεί είδη σε καταστήματα... εγώ δεν το έχω βρει πουθενά... αν μπορείτε σας παρακαλώ να με ενημερώσει κάποιος αν το έχει βρει επειδή ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά...

 

Δες αυτό εδώ: http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/_SAMSUNG-GEAR-VR-Pearl-White-SM-R320NPWAEUR-,99452,486539,2037351.html?langId=-18&etcc_med=Price+Search+Engine&ref=bestprice.gr&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=bestprice.gr&et_lid=194&et_cid=3

 

Είναι για το ΝΟΤΕ 4, ίσως κάνει και για τα Galaxy S6 / S6 Edge

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

εχει κανεις εντυπωση απο την θηκη της SPIGEN neo hybrid?

 

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0808/0067/products/GS6_edge_title_NH_silver_1024x1024.jpg?v=1429836768

 

Την ειχα αγορασει για το S5 και ενω στην φωτο φαινεται λεπτη εκανε το κινητο να μοιαζει με τουβλο! :mad:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

εχει κανεις εντυπωση απο την θηκη της SPIGEN neo hybrid?

 

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0808/0067/products/GS6_edge_title_NH_silver_1024x1024.jpg?v=1429836768

 

Την ειχα αγορασει για το S5 και ενω στην φωτο φαινεται λεπτη εκανε το κινητο να μοιαζει με τουβλο! :mad:

 

Είναι άριστη φίλε μου....καμία σχέση με τούβλο,είναι πολύ λεπτή και μαζεμενη και από την πίσω πλευρά προστατευει την κάμερα και δεν γλυστραει σε όποια επιφάνεια και να αφήσεις το κινητό!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Είναι άριστη φίλε μου....καμία σχέση με τούβλο,είναι πολύ λεπτή και μαζεμενη και από την πίσω πλευρά προστατευει την κάμερα και δεν γλυστραει σε όποια επιφάνεια και να αφήσεις το κινητό!

 

Αυτήν έχω από την πρώτη στιγμή στο gun metal χρώμα. Η θηκη ειναι κορυφή...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αγόρασα σήμερα το s6 και καπάκι με ένα 10άρικο του αγόρασα θήκη διάφανη και screen protector σε μαγαζί της Ομόνοιας. Επειδή αυτό όμως έγινε για να έχω άμεσα προστασία και θέλω να αγοράσω κάτι καλύτερο, ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

α) ποιά θήκη original της samsung είναι αυτή που "γρατζουνάει" το κινητό? Η clear view? (κάπου την είχε πάρει το μάτι μου τόσο καιρό που παρακολουθώ το θέμα αλλά δεν θυμάμαι ποιά!) και,

β) καμιά δοκιμασμένη και καλή επιλογή για το s6 το μαύρο?

Ευχαριστώ:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s21 fe

Link to comment
Share on other sites

α) ποιά θήκη original της samsung είναι αυτή που "γρατζουνάει" το κινητό? Η clear view? (κάπου την είχε πάρει το μάτι μου τόσο καιρό που παρακολουθώ το θέμα αλλά δεν θυμάμαι ποιά!) και,

β) καμιά δοκιμασμένη και καλή επιλογή για το s6 το μαύρο?

 

α) Ναι και απέφυγέ την.

β) http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/thikes/Samsung-Flip-Wallet-P-Galaxy-S6-Black%C2%A0-EF-WG920PBEGWW.htm

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που μου δείχνεις είναι στύλ πορτοφόλι χωρίς να έχω καθόλου εικόνα της οθόνης? Νομίζω ότι δεν θα μου αρέσει! Στο s4 έχω την θήκη της samsung με το ενεργό τζαμάκι με το οποίο κάνεις τις βασικές λειτουργίες και πάλι δεν με βολεύει.

Αυτό το σετάκι που πουλάει η vodafone στα 40 ευρώ με ασύρματο φορτιστή και μία θήκη είναι vfm? Το έχει πάρει κανείς? Η θήκη είναι σιλικόνης?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s21 fe

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το που αγόρασα(43€)τον ασύρματο φορτιστή, την επόμενη μέρα είδα το πακέτο της Vodafone με 39.90.

Είναι καλή επιλογή γιατί σκέψου με 43 εγώ πήρα μόνο τον φορτιστή. Από θήκες εγώ πρωτεινω uag. Παρέχει μεγάλη προστασία με λίγο όγκο παραπάνω.. Επίσης πολύ καλή φαίνεται και η spigen neo hybrid metal. Δεν την έχω αλλά σκέφτομαι να την πάρω στο άμεσο μέλλον..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το που αγόρασα(43€)τον ασύρματο φορτιστή, την επόμενη μέρα είδα το πακέτο της Vodafone με 39.90.

Είναι καλή επιλογή γιατί σκέψου με 43 εγώ πήρα μόνο τον φορτιστή. Από θήκες εγώ πρωτεινω uag. Παρέχει μεγάλη προστασία με λίγο όγκο παραπάνω.. Επίσης πολύ καλή φαίνεται και η spigen neo hybrid metal. Δεν την έχω αλλά σκέφτομαι να την πάρω στο άμεσο μέλλον..

Απο το πακετο που λες, εγω τη θηκη δεν τα καταφερα να τη βαλω με τιποτα. Κοντεψα να σπασω το κινητο, και την πεταξα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο εδω ...

http://www.ebay.com/itm/331513093103?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=540679339279&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT την παραπανω θηκη? για να μαθω ποσες μερες εκανε να παραλαβει?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Απο το πακετο που λες, εγω τη θηκη δεν τα καταφερα να τη βαλω με τιποτα. Κοντεψα να σπασω το κινητο, και την πεταξα.

 

Τόσο χάλια?

Και εγώ νόμιζα ότι έχασα καμία σοβαρή θήκη...

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια?

Και εγώ νόμιζα ότι έχασα καμία σοβαρή θήκη...

Εμενα με βολεψε η προσφορα γιατι ειμαι επαρχια και γλυτωσα τα μεταφορικα. Ναι η θηκη χαλια, αστα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

εψαξα να δω την προσφορα στο σαιτ της βονταφον αλλα δεν την βρηκα,υπαρχει ακομα η τελειωσε?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

εψαξα να δω την προσφορα στο σαιτ της βονταφον αλλα δεν την βρηκα,υπαρχει ακομα η τελειωσε?ευχαριστω.

Σήμερα πήγα σε κατάστημα vodafone και είχε πάρα πολλά πακέτα στα 39,90, οπότε η προσφορά ισχύει κανονικά!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s21 fe

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...