Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην πρώτη σελίδα του θέματος και στην υπογραφή του james55.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπας και έχει περάσει κανείς απο Χόντο και είδε πόσο έκπτωση έχουν βάλει σε μαγιό-πετσέτες κλπ;

Σκέφτομαι να πάρω ένα φτηνό μαγιό για καθημερινή χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω UPS έρχονται.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το ειδα,αλλα νομιζα οτι ηταν εταιρια του εξωτερικου και συνεργαζεται με καποια στην ελλαδα :p αλλα και παλι Χανια δεν νομιζω να εχουμε UPS
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το ειδα,αλλα νομιζα οτι ηταν εταιρια του εξωτερικου και συνεργαζεται με καποια στην ελλαδα :p αλλα και παλι Χανια δεν νομιζω να εχουμε UPS

 

Χανια εχουμε Speedex.

Link to comment
Share on other sites

ε αυτο ρωταω :p με speedex θα γινει η παραδοση?

 

Ε ναι, τι λεμε τοση ωρα;:pΝα περιμενεις να σου ερθει το δεμα πιο νωρις απ' οτι γραφει το tracking της UPS.

Link to comment
Share on other sites

ελα ομως που δεν γραφει :p λεει δεν βρηκε τον κωδικο αλλα μαλλον ειναι επειδη σημερα σταλθηκε απο οτι γραφει στο yoox
Link to comment
Share on other sites

ελα ομως που δεν γραφει :p λεει δεν βρηκε τον κωδικο αλλα μαλλον ειναι επειδη σημερα σταλθηκε απο οτι γραφει στο yoox

 

Για την UPS θα σου δωσει εναν αλλο κωδικο μολις στειλουν την παραγγελια απο την αποθηκη.Αυτο που λες εσυ ειναι μαλλον ο κωδικος της παραγγελιας, γι΄αυτο δεν τον βρισκει.

Link to comment
Share on other sites

οχι τον κωδικο ups λεω

 

Your order was shipped on 16-07-2009.

You may track the delivery through the UPS Tracking Number 1Z95152xxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

οχι τον κωδικο ups λεω

 

Your order was shipped on 16-07-2009.

You may track the delivery through the UPS Tracking Number 1Z95152xxxxxxxxxxxx

 

Η αληθεια ειναι οτι η UPS αργει αρκετα να ανανεωσει την κατασταση του δεματος οποτε μου φαινεται λογικο να μην προλαβαν καν να περασουν στο συστημα την παραγγελια σου.Δοκιμασε ξανα το βραδυ η αυριο το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Μπας και έχει περάσει κανείς απο Χόντο και είδε πόσο έκπτωση έχουν βάλει σε μαγιό-πετσέτες κλπ;

Σκέφτομαι να πάρω ένα φτηνό μαγιό για καθημερινή χρήση.

 

Στο ΣΤΟΚ του Γλου στην Αλιμου που εχει Quicksilver τσιμπησα μαγιουδακι με 15 ή 20ε δεν θυμαμαι, ετσι οπως λες για απλη χρηση/ρεζερβα!Εχει και πολυ μεγαλη ποικιλια! Βεβαια ολο και κατι αλλο θα παρεις οπως σαγιοναρα,βερμουδα ή εστω κατι αφου ολες οι τιμες εκει παιζουν. Ουτε κοσμο εχει, και μεγαλο μαγαζι ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Ναι με τους Γλούδες έχω ένα "αθλητικό" θέμα και δεν πολυπλησιάζω :p

 

Θα περάσω αύριο απο Χόντο να δω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.

 

Ξέρει άραγε κανείς που θα μπορούσα να βρω καλές προσφορές σε επώνυμα εσώρουχα (Tommy, D&G, Ralph Lauren κ.τ.λ.). Προφανώς ενδιαφέρομαι για αξιόπιστο και δοκιμασμένο κατάστημα που θα πουλάει stock προηγούμενων ετών.

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Tommy Hilfiger θα βρεις στο dress-for-less,απο το οποιο περιμενω την πρωτη μου παραγγελια,σε λιγες μερες,νομιζω θα πανε ολα καλα,αλλα για να μην προτρεχω θα ενημερωσω σε λιγες μερες οταν εχω τα ρουχα
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα πανε,παρελαβα πριν λιγες μερες απο εκει.Εφαγα μια καθυστερηση ομως(2 βδομαδες συνολο) μαλλον γιατι εμπλεκονται και τα ΕΛΤΑ.Κατα τα αλλα,πολυ καλο μαγαζι,με φοβερες τιμες.
Screw you guys,I'm going home.........
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό μαγαζί !!

 

Mπορεί κανείς να μου πει αν όλα είναι οκ με το συγκεκριμένο ? Είναι original τα ρούχα ? Φόροι στο τελωνείο ?

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα πανε,παρελαβα πριν λιγες μερες απο εκει.Εφαγα μια καθυστερηση ομως(2 βδομαδες συνολο) μαλλον γιατι εμπλεκονται και τα ΕΛΤΑ.Κατα τα αλλα,πολυ καλο μαγαζι,με φοβερες τιμες.

 

δηλαδη περα απο τις 7-14 μερες που λενε στο site εσενα ηρθαν +2 εβδομαδες μετα? :cry:

 

τελωνειο δεν εχει,ερχονται απο ΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους.. Θα ήθελα να σας ρωτησω σχετικά με το http://www.e-men.gr .... Έχει κάποιος από εσάς ψωνίσει από εκεί?? Βασικά ενδιαφέρομαι για ρολόι. Λέει πως σου στελνουν και πιστοποιητικό γνησιότητας και έχει και τρελές τιμές!!! Είναι όντως όλα οκ με το μαγαζί αυτό ή κάποιο λάκο έχει η φάβα?? Βασικά με έβαλαν σε σκέψεις για την αυθεντικότητα οι πάρα πολύ χαμηλές τιμές του. Περιμένω απαντήσεις σας!!!
Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει ρολοι απο τις 3/7 και ακομα το περιμενω! Ελειψη λεει εχουν στο συγκεκριμενο...Δεν ξερω γενικα εγω ειχα διαβασει καλα πραγματα αλλα με αυτη την καθυστερηση με εχουν απογοητευσει
Link to comment
Share on other sites

Κατα τα άλλα εκτός την καθηστέρηση είναι δηλαδή οκ?? όλα αυθεντικά?? Βασικά μάρεσε αυτό.... http://www.e-men.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=prod_details&product_id=5565&category_id=44&option=com_virtuemart&Itemid=1 Σαν μάρκα σε ρολόγια δεν μου είναι γνωστή. Αξίζει το συγκεκριμένο ρολόι??
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω παρει ακομα στα χερια μου αλλα απο οτι λενε γνησια ειναι.. δες και εδω περισοτερα πραγματα για ρολογια http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=50514 νομιζω η μαρκα που αναφερεις συζητηθηκε καπου στις τελευταιες σελιδες του τοπικ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...