Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν το εννοουσα ετσι εγω :p αμα δεις πιο πανω απλα δεν ειχα βρει στο site που τα εβαζαν :lol: :lol: yoox ξανα στην κορυφη :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και που ειναι και δεν την βλεπω εγω? :blink: :blink:

 

edit:μετα απο τοσο καιρο ΝΑΙ! υπαρχει :lol: στο tab denim :p

 

Μη μου πεις οτι τωρα το βλεπεις για πρωτη φορα:lol:.Θα συμφωνησω παντως με τον james.Αν και δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με τα site που αναφερεις, θεωρω οτι το yoox υπερτερει.

 

EDIT:Τωρα μιλας σωστα:lol:

Link to comment
Share on other sites

α ok :) . Πάντως λόγω διακοπών και κρίσης υπάρχουν αρκετά ρούχα για την εποχή και τις προσφορές. Το χειμώνα από το -50% δεν είχε μείνει τπτ.
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται οι παραγγελιες μου απο Αμερικη, προσθετω τις διακοπες ψαχνοντας οικονομικες λυσεις... και μπαινω κι εδω και αναγκαστηκα με στελνετε στο yoox... Δεν εχει και κατι να κανω στην δουλεια και το ψαχνω με τις ωρες βρισκοντας πολυ καλα πραγματα... ΦΩΤΙΕΣ ΑΝΑΒΕΤΕ!
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται οι παραγγελιες μου απο Αμερικη, προσθετω τις διακοπες ψαχνοντας οικονομικες λυσεις... και μπαινω κι εδω και αναγκαστηκα με στελνετε στο yoox... Δεν εχει και κατι να κανω στην δουλεια και το ψαχνω με τις ωρες βρισκοντας πολυ καλα πραγματα... ΦΩΤΙΕΣ ΑΝΑΒΕΤΕ!

 

hehe ... κοίτα το yoox δεν πρόκειται να σταματήσει να φέρνει ρούχα,ειδικά τον τελευταίο χρόνο που γιγαντώνεται θα φέρνει όλο και περισσότερα. Οπότε και να μην αγοράσεις τπτ δεν χάθηκε ο κόσμος,οι προσφορές δεν σταματάνε .Προσωπικά από Μάρτιο δεν έχω αγοράσει σχεδόν τπτ,γιατί περιμένω συγκεκριμένα πράγματα να φέρει.Ίσως αγοράσω next week.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω... οι τιμες που δεν ειναι σβησμενες και δεν δειχνουν εκπτωση ειναι τελικες? Πιο μετα σου βγαζει καποια εκπτωση ή εχουν μονο αυτα που ειναι σβησμενα με πορτοκαλι και απο κατω εχουν νεα τιμη?
Link to comment
Share on other sites

Κατέβηκα στη Dolce.Είχε ένα είδος σορτς με νούμερο 48 που μου έκανε άνετα.

Οπότε μάλλον πάμε για Largeακι το πολύ.Βέβαια χτύπησα και ένα ζευγάρι παπούτσια και ακόμα με πονά η δεξιά τσέπη (τα λεφτά μου ήταν εκεί :cry: ).

Link to comment
Share on other sites

hi paides! exete kamia idea pou tha brw kana magazi na exei abercrombie???? james55 epeidh eisai mprosta opws blepw k to exeis arketa to thema an thes tsekare to site http://www.trikot-home.com/ k des ti paizei ekei, k an exoun telwneia k diafora alla me thn paraggelia. thnx

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

hi paides! exete kamia idea pou tha brw kana magazi na exei abercrombie???? james55 epeidh eisai mprosta opws blepw k to exeis arketa to thema an thes tsekare to site http://www.trikot-home.com/ k des ti paizei ekei, k an exoun telwneia k diafora alla me thn paraggelia. thnx

 

ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!!!! Αλλος ενας ψαχνει την ψαγμενη μαρκα που φοραει ολος ο κοσμος!

Για την σελιδα που λες, οπως τα ειδα απο τις φωτο ΜΑΙΜΟΥ αλλα απο τις καλες... Παρανομο φυσικα και δεν χρειαζεται να το σχολιασουμε καν αυτο.

Τωρα για την αποστόλη μιλαει για ενα φλατ 8,90 ευρω κι επειδη ειναι ευρωπαικο λογικα δεν εχεις και τελωνεια!

 

tip: Κανε ενα ταξιδακι Λονδινο και ψωνισε τα να εισαι και αυθεντικος και ανετος... και οχι ποζερι! ;)

Link to comment
Share on other sites

α ρε james55 :D μολις ανακοινωθηκε μεσω εμαιλ το -60% στο yoox δυστυχως δεν προλαβα χθες να βαλω τα λεφτα στην καρτα και φοβαμαι οτι μεχρι τα απογευμα που θα μπουν τα λεφτα θα παρουν αυτα που θελω :p
Link to comment
Share on other sites

α ρε james55 :D μολις ανακοινωθηκε μεσω εμαιλ το -60% στο yoox δυστυχως δεν προλαβα χθες να βαλω τα λεφτα στην καρτα και φοβαμαι οτι μεχρι τα απογευμα που θα μπουν τα λεφτα θα παρουν αυτα που θελω :p

 

Δοκιμασε την αντικαταβολη.Τα 5,5 ευρω που χρεωνει δεν ειναι τιποτα σε σχεση με αυτα που κερδιζεις απο την εκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

το γρουσουζεψα και μου φαγανε την μια μπλουζα που ήθελα :p αλλα δεν πειραζει διαλεξα αλλη στα γρηγορα :p :p
Link to comment
Share on other sites

αυτη εδω σε μαυρη,και τελικα πηρα αυτην εδω σε ροζ,δεν πιστευω να την πηρες εσυ ε? :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγω το ροζ, αν και μου παει, δεν το εχω τολμησει ακομα!Δεν εχω βρει μια αρκετα απαλη, για τα γουστα μου, αποχρωση.Παντως απο μπλουζες ειμαι καλυμμενος για αυτο το καλοκαιρι.Εστειλα και εναν φιλο μου στην Αμερικη να μου ψωνισει οποτε δεν θα μου παρουσιαστει ελλειψη:p.
Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε συ?πιστευω εδω και πολυ καιρο εχει φυγει αυτη η προκαταληψη που υπηρχε με το ροζ ;)
Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε συ?πιστευω εδω και πολυ καιρο εχει φυγει αυτη η προκαταληψη που υπηρχε με το ροζ ;)

 

Οντως, ευτυχως, ξεπεραστηκε η προκαταληψη σχετικα με το ροζ, απλα εγω αργω λιγο να το παρω χαμπαρι:lol:.Σε αλλους παντως δεν με ενοχλει καθολου, μονο πανω μου δυσκολευομαι να το φανταστω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν την πήρα εγώ :lol:

Ροζ....Δεν με ενοχλεί.Αλλά δεν έχω ούτε ένα ροζ ρούχο :ninja:

 

Πήγα στο Attica σήμερα.Πολύ γέλιο.Τρέχαν σαν τρελοί ρε.Φεύγαν τα ρούχα δεξιά και αριστερά.Dolce τρελές εκπτώσεις...10%,Armani (για πάντα στο λίμάνι) 30%Calvin Κlein 20%.ΩΧ!ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΟ! :lol:

Εγώ πήγα να πάρω μια μπλούζα για το gym και μου λέει μια κοπέλα ότι δεν τις κρατάνε κλπ (δεν είχα τα λεφτά πάνω μου).Τις επιασα κουβέντα της γέλασα και λίγο και τσουπ!Μου την κράτησε :p

Στον πρώτο 1 σορτάκι που ήθελα όμως η άλλη η @#%@# δεν μου το κράταγε με τίποτα.Ασταδιά :cry::D

Αυτά τα τρομερά μου ψώνια απο Attica.Πάντως δεν είναι ωραίο το συναισθημα να τους βλέπεις όλους να τρέχουν σαν τρελοί και εσύ να έχεις σχεδόν ξεμπερδέψει εδώ και βδομάδες;

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!!!! Αλλος ενας ψαχνει την ψαγμενη μαρκα που φοραει ολος ο κοσμος!

Για την σελιδα που λες, οπως τα ειδα απο τις φωτο ΜΑΙΜΟΥ αλλα απο τις καλες... Παρανομο φυσικα και δεν χρειαζεται να το σχολιασουμε καν αυτο.

Τωρα για την αποστόλη μιλαει για ενα φλατ 8,90 ευρω κι επειδη ειναι ευρωπαικο λογικα δεν εχεις και τελωνεια!

 

tip: Κανε ενα ταξιδακι Λονδινο και ψωνισε τα να εισαι και αυθεντικος και ανετος... και οχι ποζερι! ;)

 

CORKALA σε ευχαριστω(1) για το τιπ, το εχω κανει ηδη. επισης ασε τον καθενα να ψαχνει την ψαγμενη μαρκα που φοραει ολος ο κοσμος συμφωνα με τα κριτιρια κ τα γουστα του καθενος. μην κρινεις για να μην κριθεις.... ευχαριστω(2) για τις ινφο σχετικα με το σαιτ...:)

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχει να κανει με γουστα! Τα συγκεκριμενα ρουχα που λες τα φοραω 15 χρονια τωρα, και μεσα σε 3 χρονια εχω δει και Πακιστανο ντελιβερα να τα φοραει... (ΟΧΙ ρατσιστικο σχολιο). Αφου εισαι σε φαση να παραγγειλεις μεσω ιντερνετ και οπως φαινεται ψαχνεις κατι ψαγμενο,ψαξου καλυτερα σε κατι που δεν φοριεται πολυ! Το εψαξα κι αλλο παντως και 9 στα 10 η σελιδα που λες εχει ΜΑΙΜΟΥ!

 

Περασα απο το Mall χτες και ψοφησα στα γελια με τις "εκπτωσεις" και τον κοσμο που δεν σε αφηνε να σταθεις ουτε σε βιτρινα! Και φυσικα το Ελληνικο στοιχειο χτυπησε και παλι... Τα καλα κομματια τους τα μαζεψαν λογω εκπτωσεων...

VKB ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχει να κανει με γουστα! Τα συγκεκριμενα ρουχα που λες τα φοραω 15 χρονια τωρα, και μεσα σε 3 χρονια εχω δει και Πακιστανο ντελιβερα να τα φοραει... (ΟΧΙ ρατσιστικο σχολιο).

 

Προφανώς... :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...