Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια χαρα τους θυμαμαι του κοιλιακους σου παντως,υπαρχουν και χειροτερα πιστεψε με .

παντως χαιρομαι που αποφασισες να σταματησεις να φορας αμανικα ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΙΕΣΗ!!

για καλους κοιλιακους παντως ενα ειναι το μυστικο :ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ!!

 

υγ.εγω παντως λεω να την πεταξω την μπουρκα μωρε,,καλοκαιρακι ηρθε :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tank tops ennow otan lew "fanelakia". Auta lew pws einai wraia... Ta alla pou einai san na exeis kopsei ta manikia tis mplouzas den mou aresoun kai pisteuw pws den einai kolakeutika!

Vevaia oi Kuprioi kseroun kala apo moda...tous bgazw to kapelo....! Opote trapped sumfwnw mazi sou!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για τα tanktops μιλούσα.. τα άλλα ούτε εμένα μ'αρέσουν. Όπως είπες και εσύ είναι σαν να έχουν κόψει απλά τα μανίκια.
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδη εχω φαει κολλημα με τα μπλουζακια της Burberry ,ξερετε κανενα site που να τα παραγγελνεις σε καλυτερη τιμη απ οτι τα βρισκουμαι στα μαγαζια?
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

και να είναι σε καλύτερη, θα πληρώσεις τα ταχυδρομικά οπότε βγαίνει η ίδια τιμή!
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα είναι τα πιο φτηνά νομίζω.... Εδώ αν δεν λανθάνομαι έχουν κοντά στις 100£

 

Εκεί στο Uk (the best you can be), όλα είναι ακριβά σε βαθμό αηδίας... Εδώ κάνουν γύρω στα 100 ευρώ, ήτοι £60...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου πει τιμη για lacoste μπλουζακι κοντομανικο με γιακα πρασινο;

Ειναι τυπου pelouse νομιζω..

Την αγορασα 79Ε απο Φωκά, αλλα μου φαινεται ακριβο για ενα κοντομανικο τοσο απλο..

Link to comment
Share on other sites

Τόσο περίπου πάνε. Το πιο φθηνό που ίσως να το βρεις, είναι 70 ευρώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εγω στα nodos galleries πριν λιγο που πηγα..τα απλα ειχαν ~80 και οσα ειχαν ριγα 126 ..:what:

 

126; Έλεος... :down:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα Lacoste αλλα οντως τσιμπιμενα, αν και πηρα 2 απο attica και το ενα εχει ριγα,και ναι το πηρα 120 ευρω.Καλη επιλογη για t-shirt μπλουζακι σ'αυτο το στυλ ειναι και τα benetton (25 ευρω) και σε πολυ μεγαλη ποικιλια χρωματων.Ενα σε χακι και ενα σε ροδί προστεθηκαν στη ντουλαπα μου πριν κατι μερες :) Για οποιον ενδιαφερεται για benetton,εχει μια μικρη boutique στο Γαλατσι 100 μετρα απ'τον Σαγιακο.Δεν θυμαμαι την οδο δυστυχως.
Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα Lacoste αλλα οντως τσιμπιμενα, αν και πηρα 2 απο attica και το ενα εχει ριγα,και ναι το πηρα 120 ευρω.Καλη επιλογη για t-shirt μπλουζακι σ'αυτο το στυλ ειναι και τα benetton (25 ευρω) και σε πολυ μεγαλη ποικιλια χρωματων.Ενα σε χακι και ενα σε ροδί προστεθηκαν στη ντουλαπα μου πριν κατι μερες :) Για οποιον ενδιαφερεται για benetton,εχει μια μικρη boutique στο Γαλατσι 100 μετρα απ'τον Σαγιακο.Δεν θυμαμαι την οδο δυστυχως.

 

Benetton έχει και στην Ερμού στην πλατεία Καπνικαρέας και στην Κηφισίας απέναντι από το President.

 

Νομίζω πως 120 ευρώ είναι ιδιαίτερα τσιμπημένη τιμή για Lacoste, από τη στιγμή που άλλες μάρκες είναι πολύ φθηνότερες.

 

Τρανταχτό παράδειγμα οι Pringle και η νέα σειρά του οίκου Burberry με την επωνυμία Thomas Burberry. Οι πρώτες κάνουν 80 και οι δεύτερες 75 ευρώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Berberry με 75 ευρω?Τετοια να ακουω και με βλεπω σ.κ να ερχομαι πειραια...ξερετε κανενα μαγαζι στον πειραια που να τις πουλαει?(Μην τρεχω αττικα)
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω βρε VeCo, αλλα πες μου εσυ τι να 'κανα που μου αρεσε ρε συ :p Δεν κανω και παζαρια βλεπεις :)

 

Ναι βρε, δεν λέω τίποτα. Για αυτούς που τα τιμολογούν λέω...

 

Berberry με 75 ευρω?Τετοια να ακουω και με βλεπω σ.κ να ερχομαι πειραια...ξερετε κανενα μαγαζι στον πειραια που να τις πουλαει?(Μην τρεχω αττικα)

 

Δεν ξέρω ποιός τις πουλάει στον Πειραιά (ίσως ο Σαγιάκος; ), αλλά δεν είναι οι κανονικές Burberry (με το καρό δηλαδή στο γιακά). Είναι διαφορετική σειρά, το μόνο σήμα είναι δύο μικρές σημαίες στο στήθος αριστερά που διασταυρώνονται και η μία γράφει "Τ" και η άλλη "Β"...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικά εδώ τα Lacoste έχουν 50-55 στερλίνες στα απλά φανελάκια.... Άρα πάλι πιο φτηνά είναι στην Ελλάδα.

 

Εγώ προσωπικά δεν διαθέτω τέτοια λεφτα για Lacoste όπως είπε και ο Βεκω παίρνεις Burberry με λιγότερα!

Link to comment
Share on other sites

Η πλακα ειναι οτι οποιον ρωταω (τη μανα μου και την αδελφη μου μεχρι στιγμης :lol: )

μου λεει οτι ναι μεν ειναι ακριβα 80Ε για ενα κοντομανικο αλλα θα μου κρατησει για πολυυυ καιρο κατι δεκαετιες μου ελεγαν! :blink:

 

Puta Madre ξερει κανεις που θα βρω;

Ψαχνω μια συγκεκριμενη μακρυμανικη, σε χρωμα ζαχαρί/μπεζ που γραφει μπροστα "liquid cocain". :rolleyes:

Ειναι πιθανοτατα περσινο/χειμερινο μοντελο..

Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικά εδώ τα Lacoste έχουν 50-55 στερλίνες στα απλά φανελάκια.... Άρα πάλι πιο φτηνά είναι στην Ελλάδα.

 

Εγώ προσωπικά δεν διαθέτω τέτοια λεφτα για Lacoste όπως είπε και ο Βεκω παίρνεις Burberry με λιγότερα!

 

+1

 

Πήρα σήμερα μία Burberry καφέ και μία Fred Perry μαύρη. Μία ματιά που έριξα σε τιμές, είχε Trussardi Jeans με 95 ευρώ, Versace με 125 ευρώ, μία D&G 85 ευρώ. Γιατί να πάρω Lacoste;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...