Jump to content

[Microsoft Lumia] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το 640DS να προχωρήσω στην αγορά;

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc128da-eu-evo-plus-128gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576983

 

Την έχει κανείς;

 

Εναλλακτικά κάποια άλλη πρόταση; Στα 128gb πάντα. Η 64άρα είναι οριακή για τα δεδομένα που έχω.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 494
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα θέλω να πάρω ένα mount για να βάζω το κινητό στο αυτοκίνητο. Εχει να μου προτείνει κάποιος κανένα που να εχει δουλέψει και να τον εχει αφήσει ευχαριστημένο; Είτε απο Ελλάδα είτε απο εξωτερικό.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by Dpan9
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για το Lumia 950XL ερώτηση:

Εκτός από Nillkin ποια άλλη μάρκα προτείνετε για tempered glass; Τις Nillkin δε μπορώ να τις βρω σε ελληνικό κατάστημα και από έξω κοστίζουν πολύ

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για το Lumia 950XL ερώτηση:

Εκτός από Nillkin ποια άλλη μάρκα προτείνετε για tempered glass; Τις Nillkin δε μπορώ να τις βρω σε ελληνικό κατάστημα και από έξω κοστίζουν πολύ

 

Ευχαριστώ

 

Thn ιδια ακριβως ερωτηση εχω εγω για Lumia 640 xl.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για το Lumia 950XL ερώτηση:

Εκτός από Nillkin ποια άλλη μάρκα προτείνετε για tempered glass; Τις Nillkin δε μπορώ να τις βρω σε ελληνικό κατάστημα και από έξω κοστίζουν πολύ

 

Ευχαριστώ

Έχω πάρει nillkin tempered glass από ebay για το 640XL που έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Εκτός του προβλήματος με τα calital controls, όπου και δυσκολεύει λίγο την αγορά από ebay, δεν νομίζω πως είναι ακριβές. Αν δεις και στο skroutz, για να πάρεις μία αρκετά καλή, περίπου τα ίδια χρήματα θέλεις.

Δες επίσης από ebay για 950XL και από skroutz επίσης

Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει nillkin tempered glass από ebay για το 640XL που έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Εκτός του προβλήματος με τα calital controls, όπου και δυσκολεύει λίγο την αγορά από ebay, δεν νομίζω πως είναι ακριβές. Αν δεις και στο skroutz, για να πάρεις μία αρκετά καλή, περίπου τα ίδια χρήματα θέλεις.

Δες επίσης από ebay για 950XL και από skroutz επίσης

 

ΟΚ φίλε σε ευχαριστώ. Τελικά την παράγγειλα από το ebay. Βασικά ήθελα να αποφύγω την μανούρα με τα capital controls και την μεγάλη καθυστέρηση αλλά τελικά δεν υπήρχε άλλη λύση. ΕΠειδή πρώτη φορά θα χρησιμοποιήσω τζαμάκι βλέπω πως υπάρχει επιλογή στο πάχος. Εγώ παράγγειλα το 0.2mm, έκανα καλά ή μήπως έπρεπε να πάω στα 0.33mm;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια αφελη ερωτηση?αναμεσα στα tempered glasses του 1 ευρω που ειναι της πλακας και των nilikn που κανουν 5-6 υπαρχει ενδιαμεση ποιοτητα (και κατηγορια τιμης?).Αφελως νομιζα οτι ολα ειναι ιδια και εβαλα του 1 ευρω με αποτελεσμα να γεμισει γραμμες,

Καλα δεν ειναι ολα αχαρακτα?

Link to comment
Share on other sites

Gia tempered glass το αγορασα παντως.

http://www.ebay.com/itm/High-Resolution-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-Nokia-Lumia-640-640XL-/131634756142?var=&hash=item6459ee523c

 

Καμια ιδεα/απαντηση στην ερωτηση μου?Καποια προταση απο καποιον με δοκιμασμενη λυση?

Link to comment
Share on other sites

Πάρε νιλκιν φίλε είναι σταθερή αξία. Όσο για τα φτηνιαρικα έιναι θέμα τύχης μάλλον. Στο ταμπλετ έχω ένα από κινα με 2 ευρώ εδώ και κάνα χρόνο και είναι μία χαρά. Σε κινητό που είχα πάρει φτηνό δεν δούλευε το touch της οθόνης και το πεταξα.

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε παρηγγειλα και εγω μια NILLKIN μπας και δω διαφορα,Να υποθεσω οτι δε θα εχω προβλημα να απεγκαταστησω την παλια?

Να χτυπησω και διαφανη θηκη NILLKIN η θα κιτρινησει και αυτη οπως οι φτηνες? Καποιος που την εχει να μας πει αντυπωσεις?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε παρηγγειλα και εγω μια NILLKIN μπας και δω διαφορα,Να υποθεσω οτι δε θα εχω προβλημα να απεγκαταστησω την παλια?

Να χτυπησω και διαφανη θηκη NILLKIN η θα κιτρινησει και αυτη οπως οι φτηνες? Καποιος που την εχει να μας πει αντυπωσεις?

Όχι είναι πολύ εύκολο να την απεγκαταστησεις. Σχετικά με τις θήκες είχα πάρει μία λευκή νιλκιν για ένα παλιότερο κινητό και το χρώμα αλλοιώθηκε μετά από καιρό. Όχι πολύ βέβαια αλλά αν το παρατηρουσες φαινοταν

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

OKok then θα βαλω το τζαμακι μολις φτασει.Οσο για τη θηκη θα περιοριστω στις φτηνες.Thanks m8.

Είχα πάρει στο παρελθόν ένα απλό tempered glass από eshop για το 640XL και από την αρχή που το έβαλα είχα αρκετά θεματάκια. Έχω βάλει αρκετές φορές tempered glasses σε διάφορες συσκευές που είχα. Αυτή από την πρώτη στιγμή που την έβαλα, είχε φοσκαλίτσες που δεν έφευγαν, ούτε και μετά από αρκετό χρονικό διάστημα. Πήρα Nillkin και όταν την έβαλα, λες και μπήκε από μόνη της. Έχει τέλεια εφαρμογή. Επίσης πήρα και αυτή την Nillkin θήκη. Την έχω από τον Απρίλιο και είναι πολύ βολική. Μάλιστα δεν είχα δει πάλι στο παρελθόν σε διάφορες άλλες διάφανες θήκες που είχα πάρει, θήκη να έχει τάπα για την mini USB θήρα και για την θήρα των ακουστικών.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

διαβάζοντας τα προηγούμενα μηνύματα για το 950 και το 640 αγόρασα από ebay http://www.ebay.com/usr/gadgetwear?_trksid=p2047675.l2559 σήμερα για τις οθόνες προστασία της nillkin.

 

για το 640 της γυναίκας πήρα μια θήκη πουγκί δερματίνη από πλαίσιο και για εμένα σκέφτομαι μιά θήκη από νεοπρένιο της Shockshock http://www.agorashop.gr/store/thiki-pougki-lumia-950.html

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

file το πρωτο σου λινκ ειναι ακυρο.

 

Καλημέρα, δουλεύει αλλά δοκιμάσε και αυτό http://stores.ebay.com/gadgetwear/

 

για το 950 διάλεξα την samsung 64gb pro plus http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200029232

 

το 950 ακόμα δεν το έχω ανοίξει από το κουτί του, μέχρι να πάρω όλα του τα παρελκόμενα!

Edited by elias74gr
nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Τι κάρτα να του βάλω για να μην έχω προβλήματα ταχύτητας και γενικότερα,γιατί φούλαρε και θέλω να του δώσω λίγη ανάσα..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Τι κάρτα να του βάλω για να μην έχω προβλήματα ταχύτητας και γενικότερα,γιατί φούλαρε και θέλω να του δώσω λίγη ανάσα..

 

μια 32 ή 64 άρα samsung class10 και είσαι άρχοντας.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορεί να μου προτείνει power bank 8000+ για lumia 950, θέλω να φορτίζει γρήγορα και το κινητό και το power bank . Θέλω κάτι αξιόπιστο και δοκιμασμένο από εσάς, όχι κινεζιά γιατί δε θέλω να μου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα στο κινητό και να είναι σε λογική τιμή (μέχρι 30 ευρώ ας πούμε).

Είναι καλύτερο να έχω πχ δύο powerbank 4000-5000 ή ένα μεγάλο 10αρι.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi 20000mAh Mobile Power Bank Quick Charging

 

Ότι καλύτερο κυκλοφορεί... Με Quick Charge μάλιστα και δύο USB εξόδους για να φορτίζεις κι άλλη συσκευή...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το μικρό δεν έχει γρήγορη φορτιση νομίζω ενώ το 20.000 είναι και πιο καινούριο...

 

Εγώ έχω εδώ και 1.5 χρόνο το μικρό και είμαι υπερευχαριστημένος

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...