Jump to content

myphone POLL: Ποιο πληκτρολόγιο Android προτιμάτε;


one_tree_hill
 Κοινοποίηση

Ποιο είναι το πληκτρολόγιο Android της προτίμησής σας;  

851 members have voted

  1. 1. Ποιο είναι το πληκτρολόγιο Android της προτίμησής σας;

    • Προεπιλογή κατασκευαστή (stock)
      143
    • Fleksy
      21
    • Go Keyboard
      11
    • Google Keyboard
      95
    • Minuum
      0
    • Smartkeyboard
      13
    • MultiLing keyboard
      10
    • Swiftkey
      315
    • Swype
      161
    • Άλλο
      82


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 194
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To stock Samsung μ'έχει βολέψει πιό πολύ από όλα.

Έχω αγοράσει τις pro versions από Swiftkey, Swype, Flexy.

Τα δούλεψα και τα τρία αλλά επέστρεψα στο stock.

ΑΙΤΙΟΛΌΓΗΣΗ: Δεν μπορώ κυρίως τα πέρα-δώθε σε γράμματα αριθμούς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Ronnie 2004♥2018
Link to comment
Share on other sites

SwiftKey εδω και 2 χρόνια αλλα χανει αρκετα εμφανισιακα! Το πληκτρολογιο του coolpad f2 μου είναι πολυ πιο εντυπωσιακο!
Link to comment
Share on other sites

To αποτέλεσμα του poll μέχρι στιγμής με αφήνει με το στόμα ανοιχτό. Πώς είναι δυνατόν να προτιμά κάποιος το swiftkey από το swype;;; Στο tablet μου για κάποιον λόγο δεν υποστηρίζεται το swype και αναγκάστηκα να βάλω swiftkey. Ε, καμιά ώρα το tablet θα φύγει στον τοίχο ακριβώς λόγω του swiftkey. Απίστευτα αργό και με τραγική πρόβλεψη, μου κάνει την ζωή πραγματικά δύσκολη. Αρχίζω να πιστεύω ότι κάτι δεν κάνω σωστά, δεν μπορεί να είναι τόσο κακό.
Link to comment
Share on other sites

καλά δεν έχει επιλογή για το touchpal? εγώ χρησιμοποιώ το touchpall, 2ο στην επιλογή μου έχω το swiftkey μαζί με το fleksy. πιστεύω το touchpal είναι το καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγιο της Sony απο τo xda κι ας έχω βάλει Cyanogenmod. Έχει swipe και είναι πολύ πιο ελαφρύ από τα γνωστά πληκτρολόγια.
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Touchpal. Συνδυάζει πολύ ισορροπημένα τα καλά των Swiftkey και Swype. Νομίζω ότι θα έπρεπε να υπάρχει και ως διακριτή επιλογή στην ψηφοφορία, καθώς είναι από τα πιο συχνά αναφερόμενα στο αντίστοιχο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Συνηθως το προεπιλεγμενο πληκτρολογιο αρκει αυτο να εχει επανω απο τα γραμματα την σειρα με τους αριθμους,αυτο ειναι το πιο βασικο το οποιο το θεωρω απαραιτητο.
Link to comment
Share on other sites

Swiftkey και γραφίδα (Note).
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

TouchPal :D :rolleyes:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Smartkeyboard απο μενα,λογω του οτι εχει πληρες πληκτρολογιο με t9,οποιαδηποτε αλλη γραφη δε μου αρεσει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Swype από τότε που βγηκε απο την beta εκδοση και ειμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Ταχυτητα και πολύ κάλη πρόβλεψη.

 

Θα ήθελα μόνο να υπάρχει επιλογή για τοπικό μπακ απ του προσωπικού λεξικου αντι για αποθήκευση στους σερβερς της εταιριας.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολύ καιρό το swiftkey αλλά από τότε που δοκίμασα το flesky, δεν το αλλάζω με τίποτα! Απλά θέλει να το συνηθίσεις γιατί στην αρχή ίσως σου φανεί κάπως.
Link to comment
Share on other sites

Xρησιμοποιώ στο S to Google keyboard και σε S4,Note 4 stock γιατί τα έχουν βελτιώσει πάρα πολύ στο swyping και βολεύει αφάνταστα το ότι έχει τους αριθμούς πάνω από τα γράμματα.:)
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Touchpal και από εμένα για όσο καιρό είχα android... κρίμα που δεν ειναι στην λίστα.

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Mετά από καιρό χρήσης του swiftkey και το swype (κατά περιόδους), πλέον χρησιμοποιώ το stock Google Κeyboard και δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν και με το swype ειχα καλυτερη προβλεψη, για καποιον ανεξηγητο λογο μου αρεσει περισσοτερο το swiftkey!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...