Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια κατοχος και εγω της τηλεφωναρας...Με απασχολει κατι τωρα τελευταια ομως!Φοραω την 6s αξιζει να παω στην 7s η aosp η την μαμισια που φοραγε απο κινα???Ρωταω για την original για τυχον updates καλυτερη καμερα οπως λετε εδω καλυτερη μπαταρια...οι κινεζιες θα βγουν λογικα με καποια εφαρμογη και τα αγγλικα σαν γλωσσα μια χαρα μου ειναι...(οχι ελληνικα εννοω).Για δωστε τα φωτα σας....Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H 9s του ιταλού φαίνεται καλή. Την έβαλα εχθες το απόγευμα. Το 1ο που παρατήρησα είναι ή καμερα που είναι πολύ ανώτερη από aosp

 

o nova launcher δουλευει ή ακομη;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατοχος και εγω της τηλεφωναρας...Με απασχολει κατι τωρα τελευταια ομως!Φοραω την 6s αξιζει να παω στην 7s η aosp η την μαμισια που φοραγε απο κινα???Ρωταω για την original για τυχον updates καλυτερη καμερα οπως λετε εδω καλυτερη μπαταρια...οι κινεζιες θα βγουν λογικα με καποια εφαρμογη και τα αγγλικα σαν γλωσσα μια χαρα μου ειναι...(οχι ελληνικα εννοω).Για δωστε τα φωτα σας....Ευχαριστω!

 

9S aroma του Ιταλού.

Link to comment
Share on other sites

Περασα την 9s ολα κανονικα,στο τελος reboot και περιμενω να ανοιξει.Ανοιγει και η οθονη λευκη.Και στο recovery και εκει λευκη οθονη ,βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Περασα την 9s ολα κανονικα,στο τελος reboot και περιμενω να ανοιξει.Ανοιγει και η οθονη λευκη.Και στο recovery και εκει λευκη οθονη ,βοηθεια.

 

κρατα παρατεταμενα το πληκτρο power μεχρι να κλεισει η συσκευη...

περιμενε λιγο και αναψετο ξανα....

 

αν δεν πετυχει και αυτο ξαναφλασαρε τη ρομ με τουλαχιστον τριπλα wipe,και ενδιαμεσα στα wipe κανε επανεκινηση το recovery.

 

Σαν να μην μας τα λεει καλα το twrp.

Θεωρω ο,τι πολλα προβληματα που εμφανιζονται μετα το φλασαρισμα ρομ σε αρκετους ευθυνεται το recovery.

ξερει κανεις αν υπαρχει κανα cwm ή philz recovery για τη συσκευη μας?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : η εργοστασιακή rom η του Ιταλού τι λένε από μπαταρία ? Πόση ώρα οθόνη βγάζουν ? Με την ultimate είμαι ικανοποιημένος αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και τις υπέρυθρες και το mute button.
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : η εργοστασιακή rom η του Ιταλού τι λένε από μπαταρία ? Πόση ώρα οθόνη βγάζουν ? Με την ultimate είμαι ικανοποιημένος αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω και τις υπέρυθρες και το mute button.

 

Εγω με το ζορι βγαζω 3ς ωρες με Wi-fi μονο κιολας , τωρα αλλοι βγαζουν και 3μιση - 4

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και πέρασα την ColorOs Camera αλλά τζίφος. Μόνο μάυρη οθόνη...κρίμα. Αγόρασα την cameringo αλλά δεν είναι τόσο καλή όσο η coloros. Έχει κανείς υπόψιν καμιά δυνατή εφαρμογή για κάμερα? Με ενδιαφέρει το slow motion και η δημιουργία gif. Επίσης πέραν του slopro δεν έχω βρει κάποια αξιόλογη εφαρμογή επεξεργασίας βίντεο και επιλογής συγκεκριμένου τμήματος του βίντεο ως slowmotion. Κάτι ακόμα, μπορούμε να επιλέξουμε με πόσα fps μπορεί να τραβάει η κάμερα βίντεο? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είχα αναφέρει πριν από 2-3 μέρες για ένα πρόβλημα που είχα με τις εξερχόμενες κλήσεις που τερματιζονται μετά από κάποια δευτερόλεπτα αφότου ξεκινήσει η συνομιλία. Ξαναφλασαρα την ρομ αλλα πάλι τα ίδια. Αυτο που παρατήρησα είναι ότι πριν τερματιστεί η κλήση μπαίνει για 2 δευτερόλεπτα στην αναμονή και μετά τερματιζεται.ολα αυτά γίνονται μόνο όταν κάνω εγώ κλήση και όχι όταν δέχομαι. Επίσης η μπαταρία πέφτει από το 15 στο 5 ακαριαία και αμέσως μετά στο 1%.ολα αυτά με την massopa. Καμία βοήθεια κανείς;
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και πέρασα την ColorOs Camera αλλά τζίφος. Μόνο μάυρη οθόνη...κρίμα. Αγόρασα την cameringo αλλά δεν είναι τόσο καλή όσο η coloros. Έχει κανείς υπόψιν καμιά δυνατή εφαρμογή για κάμερα? Με ενδιαφέρει το slow motion και η δημιουργία gif. Επίσης πέραν του slopro δεν έχω βρει κάποια αξιόλογη εφαρμογή επεξεργασίας βίντεο και επιλογής συγκεκριμένου τμήματος του βίντεο ως slowmotion. Κάτι ακόμα, μπορούμε να επιλέξουμε με πόσα fps μπορεί να τραβάει η κάμερα βίντεο? Ευχαριστώ!

Δοκίμασε fv-5 camera. Εγώ αυτήν έχω και είμαι πολύ καλή.

Κατέβασε και cinema fv-5 για βίντεο.

Τραβάει και 4Κ

Τώρα slow motion και gif δεν ξέρω αν φτιάχνει

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια χρειαζομαι τα φωτα σας. φιλος που μολις αγορασε τη συσκευη προσπαθησε να κανει update και τωρα εχει μονο αγγλικα και κινεζικα. προσπαθησε να κανει ρουτ και να φλασαρει ρομ αλλα το ρουτ δεν πετυχαινει και η ρομ δεν αναγνωριζει τις υπογραφες. υπαρχει πουθενα κανενας οδηγος για ρουτ και φλασαρισματος ρομ; αν ναι ποια ρομ να περασει το παιδι;

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια χρειαζομαι τα φωτα σας. φιλος που μολις αγορασε τη συσκευη προσπαθησε να κανει update και τωρα εχει μονο αγγλικα και κινεζικα. προσπαθησε να κανει ρουτ και να φλασαρει ρομ αλλα το ρουτ δεν πετυχαινει και η ρομ δεν αναγνωριζει τις υπογραφες. υπαρχει πουθενα κανενας οδηγος για ρουτ και φλασαρισματος ρομ; αν ναι ποια ρομ να περασει το παιδι;

ευχαριστω εκ των προτερων

 

σελιδα 50 τα εχει ολα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μόλις το παρέλαβα και δεν μου αναγνωρίζει την sim και στις επαφές μου βγάζει μια μαύρη οθόνη... Τι μπορώ να κάνω;
ΕΛΛΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Mε την 9s..καινούργιο το πήρες φιλε

 

Το πηρα για τον ξαδερφο μου. Μου αρεσε ομως πολυ και εμενα. Κανε ενα αναλυτικο review για την 9s, τυχον μειονεκτηματα κλπ.. Αν εχεις κανει ηδη πες μου σελιδα, σ ευχαριστω nazgul. To vickmall πρεπει να το εστειλε με την 7s. Σου φαινεται η 9s πολυ καλυτερη;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μόλις το παρέλαβα και δεν μου αναγνωρίζει την sim και στις επαφές μου βγάζει μια μαύρη οθόνη... Τι μπορώ να κάνω;

 

Αφού δεν σου αναγνωρίζει την sim λογικό είναι να μην βλέπει ούτε τις επαφές. Δοκίμασε με άλλη sim ή πήγαινε στην εταιρία κινητής σου να σου βάλουν νέα sim ( έχει αναφερθεί και παλαιότερα αυτό το πρόβλημα ).

Link to comment
Share on other sites

σελιδα 50 τα εχει ολα

 

Ευχαριστώ. Ελληνικά υποστηρίζει έτσι δεν είναι; το πρόβλημα είναι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Ελληνικά υποστηρίζει έτσι δεν είναι; το πρόβλημα είναι εκεί.

 

Aν θέλει Ελληνικά περνάει την 009S και είναι κομπλέ http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x600/487479-rom-letv-x600-bb72-basata-su-eui-stock.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...