Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε τι ειναι καλυτερο το meizu?

Απ το απλό Letv σίγουρα η οθόνη του Meizu mx5 είναι καλύτερη ,και πιθανώς και η κάμερα .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειδα οτι η μπαταρια του πηγε απο 10% σε 0% σε 3-4λεπτα :wacko:

το εχει παρατηρησει αλλος?

 

Μόνο στην 1η φόρτιση. Μετα κατεβαινει κανονικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απ το απλό Letv σίγουρα η οθόνη του Meizu mx5 είναι καλύτερη ,και πιθανώς και η κάμερα .

 

Απο το pro εννοούσα. Γιατί και amoled εχει και η καμερα ειναι καλύτερη απότι λενε.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στην 1η φόρτιση. Μετα κατεβαινει κανονικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Απο το pro εννοούσα. Γιατί και amoled εχει και η καμερα ειναι καλύτερη απότι λενε.

Η οθόνη του pro ειναι πολυ καλη με καλη χρωματική απόδοση, εχει τύχη να τα δω μαζί , ειναι παρα πολυ καλες και οι δυο ,εδω παει καθαρά θεμα προτίμησης λογο του over saturated του mx5 που εχει amoled , η καμερα δεν ξερω να σου πω δεν ειχα χρονο να της τεσταρο... οποτε καλο ειναι να σου πει καποιος αλλος .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS!!! σφραγισμένο κινητό από vickmall μόλις έβαλα τη σιμ δημιουργήθηκε μια μεγάλη παραμόρφωση στο κάτω μέρος της οθόνης. Πιάνει περίπου το 1/3 της οθόνης. Έκανα επαναφορά αλλά τίποτα. Μου πρότειναν πέρασμα ρομ και αν δεν συνέλθει επιστροφή.

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS!!! σφραγισμένο κινητό από vickmall μόλις έβαλα τη σιμ δημιουργήθηκε μια μεγάλη παραμόρφωση στο κάτω μέρος της οθόνης. Πιάνει περίπου το 1/3 της οθόνης. Έκανα επαναφορά αλλά τίποτα. Μου πρότειναν πέρασμα ρομ και αν δεν συνέλθει επιστροφή.

 

Το βλέπω για hardware.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ναι και γω έτσι το κόβω. Το μαγαζί έχει καλή φήμη για τέτοιες περιπτώσεις;

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί τόση καθυστέρηση στην Αθήνα ή δεν έχει φτάσει ακόμα στην αθήνα?

Το tracking number που μου έχουν δώσει απο geekbuying λεει αυτό:

28-10-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)

23-10-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Φιλε και μενα μου γραφει arrival at destination country 27-10-2015 αλλα τα ελτα λενε οτι ειναι σιγκαπουρη ακομα. Οποτε υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και μενα μου γραφει arrival at destination country 27-10-2015 αλλα τα ελτα λενε οτι ειναι σιγκαπουρη ακομα. Οποτε υπομονη

 

και εμένα ετσι λεει το ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και γω έτσι το κόβω. Το μαγαζί έχει καλή φήμη για τέτοιες περιπτώσεις;

 

Σε δικο μου περιστατικο (βλαβη σε κινητο) δεν με κουρασαν καθολου.ελενξαν τη συσκευη και εκαναν refund αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και μενα μου γραφει arrival at destination country 27-10-2015 αλλα τα ελτα λενε οτι ειναι σιγκαπουρη ακομα. Οποτε υπομονη

 

Ότι λένε στα ελτά ισχύει. Η singapore έχει ένα θέμα με το tracking τον τελευταίο καιρό. Και στο δικό μου κινητό η singapore post έλεγε ότι έφτασε ελλάδα στις 12/10 και τελικά έφτασε στις 24/10

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σημερα την 7ς θα παρακολουθησω και θα σας πω παντως για την ωρα καλα δουλευει εσβησα και καμποσα απο μεσα η καμερα καλη να δω και τη μπαταρια stay tuned!
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εβγαλε 5,5ωρες SOT η μπαταρια με 7s

μεχρι το 9%

 

τωρα θα την δοκιμασω σε 4g και θα αναφερω.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.φίλος παρήγγειλε από coolicool και δεν έχει πάρει tracking number εδώ και 4 μέρες και θέλει να την ακυρώσει.Μπορεί?? Πλήρωσε με PayPal.ποιά διαδικασία να ακολουθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.φίλος παρήγγειλε από coolicool και δεν έχει πάρει tracking number εδώ και 4 μέρες και θέλει να την ακυρώσει.Μπορεί?? Πλήρωσε με PayPal.ποιά διαδικασία να ακολουθήσει?

 

Θα επικοινωνησει με coolicool , live chat ή email ή απο εδω στο Forum στο νημα του coolicool και θα ζητησει ακυρωση και επιστροφη χρηματων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εμενα μου εβγαλε 5,5ωρες SOT η μπαταρια με 7s

μεχρι το 9%

 

τωρα θα την δοκιμασω σε 4g και θα αναφερω.

 

Μωρέ μπράβο!!!! Εγώ με τερμα φωτεινότητα χωρίς αυτόματο και με 4g ή wifi και 2g , 4+ ώρες με την 5s.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ότι λένε στα ελτά ισχύει. Η singapore έχει ένα θέμα με το tracking τον τελευταίο καιρό. Και στο δικό μου κινητό η singapore post έλεγε ότι έφτασε ελλάδα στις 12/10 και τελικά έφτασε στις 24/10

 

Πωπω 12 μερες? Ελπιζω να μην γινει το ιδιο και σε μενα γιατι υποτιθεται πως εγινε shipped 22/10 αρα θα φτασει την αλλη βδομαδα κ αν:D

Link to comment
Share on other sites

Πωπω 12 μερες? Ελπιζω να μην γινει το ιδιο και σε μενα γιατι υποτιθεται πως εγινε shipped 22/10 αρα θα φτασει την αλλη βδομαδα κ αν:D

 

Μην αγχωνεσαι ή αύριο ή μεθαύριο θα ερθει.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Βοηθεια παιδια.Μπηκα στο recovery και ηταν στα κινεζικα.Πατησα τα κουμπια για reboot και system να μου κανει επανεκιννηση και φανηκε να παει να ανοιξει κανονικα αλλα εχει κολησει εκει που λεει eui και starting apps.

Tι κανουμε τωρα?

edit:με το κουμπι του power το εκλεισα και το ανοιξα και ολα κομπλε περασα και τα αγγλικα πολυ ευκολα με τον οδηγο του pik.

Edited by Deponakias
Link to comment
Share on other sites

οι πρωτες εντυπωσεις μου απο την 7s ειναι οτι διοθρωνει σε μεγαλο βαθμο την κιτρινιλα & τα ξεθωριασμενα χρωματα που ειχα αναφερει πιο πριν. :D

 

τα υπολοιπα απο αυριο.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για α περάσω την 7ς (Είμαι με την 5ς) κάνω κατευθείαν install από τη recovery ή πρέπει πρώτα να κάνω wipe;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά για α περάσω την 7ς (Είμαι με την 5ς) κάνω κατευθείαν install από τη recovery ή πρέπει πρώτα να κάνω wipe;

 

Εγώ το έκανα κατευθείαν install και δεν είχα κανένα πρόβλημα . ( Εκτός ότι χρειάστηκε να το κάνω manual reboot στο τέλος , αλλά μπορεί να ίναι και άσχετο )

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται σε 10-12 μερες μετα την ημερα που η singpost λεει οτι εφτασε,οχι σε μια η δυο

 

Τελικα φιλε ειμαι κωλοφαρδος απο οτι φαινεται καθως μπηκα στο σαητ των ΕΛΤΑ σημερα και ειδα οτι χθες εφτασε στο Κεντρο διαλογης Αττικης

και σημερα το πρωι στο Ελτα της περιοχης μου. Οποτε φανταζομαι σημερα-αυριο θα παω να το παρω:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...