Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως δεν βλέπω στο δικό μου κιτρινισμενη οθόνη. Έχω την 5s από vickmall και δεν έχω κανένα θέμα με το WiFi. Και δεν έχω ξεπλυμενα χρώματα με την ρύθμιση letv ή vivid.

 

Επιβεβαιωνω και εγώ ακριβώς τα παραπάνω.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη ενδιαφερομαι για την αγορα του μπορει να με πει καποιος μερικα πραγματα σχετικα με την καμερα του?Καταρχην αν εχει ois και σε σχεση με αλλα κινητα ιδιας κατηγοριας π.χ xiaomi mi4 mi note αν εχει καλυτερη φωτογραφικη.Ευχαριστω

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι σε vivid ή letv ρύθμιση δεν αντιλαμβάνομαι την οποιαδήποτε κιτρινάδα. Βέβαια, αν ενδεχομένως μπει δίπλα σε κάποιο άλλο κινητό, εκεί ισως να γίνει αντιληπτό αυτό που αναφέρουν ορισμένοι. Σε κάθε περίπτωση όμως για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, η οθόνη του ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!
Link to comment
Share on other sites

ναι ρυθμιζονται απο εκει, αλλα παραμενει αρκετα κιτρινη (για τα γουστα μου παντα).

 

εχω την εκδοση 6s, το wifi ειναι αδυναμο.

με την aosp ειναι σαφως καλυτερο το wifi. Aρα ειναι θεμα software.

 

Δηλαδή εβαλες το ψυχρο από τις επιλογές της LeTV και σου φάνηκε κίτρινο;;;;;; Τι να πω περι ορεξεως ... :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εβαλες το ψυχρο από τις επιλογές της LeTV και σου φάνηκε κίτρινο;;;;;; Τι να πω περι ορεξεως ... :p

 

εγραψα οτι σε σχεση με το G2 ειναι κιτρινη.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

εγραψα οτι σε σχεση με το G2 ειναι κιτρινη.

Επιβεβαιώνω και εγώ....δίπλα δίπλα με το g2 τα χρωματα ειναι ποιο ατονα, δεν θα τα ελεγα κιτρινα ομως.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε με αυτήν την θήκη αν βάλεις κ σελφοκονταρο θα είσαι ίδιος ο thor!!!!!!!!! Βαρατε με κ ας κλαίω ή κατάσταση!!!!!!!!

xiaomi mi3:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση εκτός τηλεφώνου. Πήγα σήμερα να κάνω παραγγελία άλλη μια συσκευή αλλά δεν μπορώ να κάνω την αγορά. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στο paypal η στο vickmall αλλά όταν πας να κάνεις chek out μέσω paypal ζητάει κάρτα ενώ πριν δεν το έκανε. :(

Ευχαριστώ και συγνώμη αν ρωτάω σε λάθος σημείο.

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα να εχουμε...:)

 

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x600/487479-rom-letv-x600-bb72-basata-su-eui-stock.html

 

εβγαλε την 7s ο Ιταλος..

:wink:

 

οποιος την βαλει να αναφερει πλιζ.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν εισαι με custom rom πως φλασαρεις την stock rom?Με ποιο προγραμμα και πως ξερει κανεις?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα να εχουμε...:)

 

http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x600/487479-rom-letv-x600-bb72-basata-su-eui-stock.html

 

εβγαλε την 7s ο Ιταλος..

:wink:

 

οποιος την βαλει να αναφερει πλιζ.

 

Δεν ξέρω τι φταίει αλλά την πέρασα εχτές το βράδυ και μέχρι το πρωί στις 8:00, με το τηλέφωνο stand by ,μου άδειασε την μπαταρία . Κατά τα άλλα το τηλέφωνο πάει σφαίρα και έχει προσθέσει και κάποιες εφαρμογές ο Ιταλός ( πυξίδα , διαχείριση εφαρμογων και mail ).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι φταίει αλλά την πέρασα εχτές το βράδυ και μέχρι το πρωί στις 8:00, με το τηλέφωνο stand by ,μου άδειασε την μπαταρία . Κατά τα άλλα το τηλέφωνο πάει σφαίρα και έχει προσθέσει και κάποιες εφαρμογές ο Ιταλός ( πυξίδα , διαχείριση εφαρμογων και mail ).

 

θα την βαλω και εγω και θα αναφερω.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι φταίει αλλά την πέρασα εχτές το βράδυ και μέχρι το πρωί στις 8:00, με το τηλέφωνο stand by ,μου άδειασε την μπαταρία . Κατά τα άλλα το τηλέφωνο πάει σφαίρα και έχει προσθέσει και κάποιες εφαρμογές ο Ιταλός ( πυξίδα , διαχείριση εφαρμογων και mail ).

Λοιπόν νεότερα : Το φόρτισα 100% , το καθάρισα με το Housekeeper ( την νέα εφαρμογή που έβαλε ο Ιταλός ) , έκλεισα και όσες εφαρμογές είχα ανοίξει ( από το αριστερό κουμπί ) και το άφησα stand by . Μετά από μία ώρα που το άνοιξα είναι ακόμη στο 100% !!! :confused::confused::confused: Κάτι δεν πάει καλά !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ανταγωνιστεί το Mx5;;;

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ανταγωνιστεί το Mx5;;;

Δεν νομίζω και δεν ειναι στην ιδια κατηγορία χρημάτων , το Letv pro ναι μπορεί και λογικά είναι και καλύτερο .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω και δεν ειναι στην ιδια κατηγορία χρημάτων , το Letv pro ναι μπορεί και λογικά είναι και καλύτερο .

 

Αυτό ακριβως ήθελα να ρωτησω. Το meizu mx5 πρεπει να είναι καλυτερο ε;

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

ειδα οτι η μπαταρια του πηγε απο 10% σε 0% σε 3-4λεπτα :wacko:

το εχει παρατηρησει αλλος?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί τόση καθυστέρηση στην Αθήνα ή δεν έχει φτάσει ακόμα στην αθήνα?

Το tracking number που μου έχουν δώσει απο geekbuying λεει αυτό:

28-10-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)

23-10-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

Link to comment
Share on other sites

ειδα οτι η μπαταρια του πηγε απο 10% σε 0% σε 3-4λεπτα :wacko:

το εχει παρατηρησει αλλος?

 

Και εμένα με την 5ς από το 20% άρχισε να κατεβαίνει σαν τρελό μέχρι που το έβαλα να φορτίσει. Βέβαια ήταν και στην 2η φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί τόση καθυστέρηση στην Αθήνα ή δεν έχει φτάσει ακόμα στην αθήνα?

Το tracking number που μου έχουν δώσει απο geekbuying λεει αυτό:

28-10-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)

23-10-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

αφου σου λεει οτι εφτασε σε 5 ημερες, τι καθυστερηση?

τωρα περιμενε λιγες ημερες την ειδοποιηση

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβως ήθελα να ρωτησω. Το meizu mx5 πρεπει να είναι καλυτερο ε;

Σε τι ειναι καλυτερο το meizu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...