Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Destination Country - Cache Time:2015-10-24 12:55 - Go to official website

2015-10-19 11:32

SINGAPORE, ITEMS IN PACKING

Origin Country - Cache Time:2015-10-24 12:55 - Go to official website

2015-10-22 08:22

Arrival at Destination Post (Country: GR)

2015-10-19 11:32

Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-10-15 03:13

Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

 

2 Νοε και βλέπουμε..... ανυπομονώ να το επεξεργαστώ :p

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο εδω δύσκολα το βλεπω ,μονο κανα παλικάρι αν εχει δεύτερη και μπορεί να σε εξυπηρετήσει , αλλιώς η μια απ της δυο σου έδειξα την έχει στο ευρωπαϊκό τους κατάστημα, χρεώνει αρκετα μεταφορικά ομως θα την εχεις σε 3 εργάσιμες σπιτι σου , έχε το σαν δεύτερη λύση αν δεν βρεις κατι άμεσα απο εδω.

 

Έγινε φίλε μου σ ευχαριστώ. Οποίος μπορεί να με εξυπηρετήσει ας μου στείλει π.μ.:)

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Οι πληροφορίες είναι κατά εκτίμηση .σε επικοινωνία μου με ΕΛΤΑ μου είπαν ότι δεν έχει έρθει ακόμη το δέμα μου Ελλάδα. Πιθανόν την Τρίτη. Έχω ακριβώς τις ίδιες ημερομηνίες. 10/19/2015 11:36

 

ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ, ΣΗΜΕΙΑ σε συσκευασία

 

Χώρα Προέλευσης - Cache Ώρα: 10.24.2015 11:10 - Πηγαίνετε στην επίσημη ιστοσελίδα

10/22/2015 8:21

 

Άφιξη στον προορισμό Ταχυδρομείων (Χώρα: GR)

10/19/2015 11:36

 

Αποστέλλονται στο εξωτερικό (κωδικός χώρας: GR)

10/15/2015 3:13

 

Οι πληροφορίες που λαμβάνονται (Αυτό δεν είναι μια αναγνώριση της φυσικής παραλαβής του αναφερόμενου Εγγεγραμμένο άρθρο)

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω την 06s του ιταλου ολα καλα μεχρι στιγμης.Το θέμα που έχω και στην προηγουμενη

και σε αυτην την rom είναι η φωτεινοτητα στο αυτοματο χαμηλώνει πολύ.Γίνετε να ρυθμισω

στο αυτοματο να έχει πιο πολυ φως? μήπως γίνετε με το engineermode?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό σας δίνει την αισθηση ότι αντεχει σε ενδεχομενες πτώσεις; Σκέφτομαι να το αγοράσω και αυτός είναι ο ενδιασμός μου. Απλά είδα ένα βιντεάκι που πόσταρε ένα παιδί κατι σελίδες πιο πίσω και έχει έναν τύπο που λέει ότι του έχει σπάσει 3 φορες σε 3 μήνες αλλά μάλλον το έχει και χωρίς θήκη γιατί δεν αναφέρει τπτ, μπορεί να είναι και τέρμα ατζαμής ή δεν ξέρω και εγώ τι.

 

Έχει φάει καμιά τούμπα κανενός το le 1; Είδα μερικοί πήρατε και tempered glass για να το προστατέψετε και είανι λογικό. Επίσης η θήκη που έρχεται μαζί με το κινητό δίνει την αίσθηση ότι προστατεύει; Το αγκαλιάζει και προεξέχει και λίγο ή απλά γαντζώνει μονο περιμετρικά;

 

Προσωπικά προέρχομαι από ένα xiaomi 1s το οποίο έχει αντέξει αρκετά εκ των οποίων και 1-2 πολύ καλές πτώσεις , όμως πάντα το είχα σε σιλικονάτη θήκη. Αν τελικά το κινητό αγοραστεί προφανώς και θα το έχω σε θήκη. Better safe than sorry.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στείλτε μου link σε ποιο κατάστημα να βρω το μαύρο χρώμα;;;

 

το αγόρασε καποιος χωρίς πρόβλημα απο άλλο κατάστημα εκτός από to vickmall;

 

Μόνο το άσπρο χρώμα υπάρχει σε αυτό το μοντέλο;

 

προτείνετε μου και ποια ακουστικά να πάρω;

 

από ποιότητα κλησης, ηχείου και μικροφώνου τι λεει;

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στείλτε μου link σε ποιο κατάστημα να βρω το μαύρο χρώμα;;;

 

το αγόρασε καποιος χωρίς πρόβλημα απο άλλο κατάστημα εκτός από to vickmall;

 

Μόνο το άσπρο χρώμα υπάρχει σε αυτό το μοντέλο;

 

προτείνετε μου και ποια ακουστικά να πάρω;

 

από ποιότητα κλησης, ηχείου και μικροφώνου τι λεει;

http://www.minideal.net/letv-le1-32gb-4g-lte-smartphone-mtk6795-2-0ghz-octa-core-5-5-inch-fhd-screen-android-5-0.html

Στης επιλογές εχει και μαυρο χρωμα (in stock) +13ευρω ομως .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι στην ευχη γίνεται με το δικό μου πακέτο.

Εδω και 10 μέρες είναι στην Ελλάδα, και δεν λεει να το κουνήσει από εκεί που είναι

 

2015-10-16 07:54

Arrival at Destination Post (Country: GR)

2015-10-12 15:10

Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-10-12 15:04

Cancelled Dispatch

2015-10-12 13:13

Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-10-08 06:15

Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

 

Μάλλον θα έπεσα στην περίπτωση :mad:

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το tracking στα ΕΛΤΑ. Ο σακος εχει καθυστερηση εως και 10 μερες μεχρι να ανοιχθει απο την αφιξη

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι στην ευχη γίνεται με το δικό μου πακέτο.

Εδω και 10 μέρες είναι στην Ελλάδα, και δεν λεει να το κουνήσει από εκεί που είναι

 

2015-10-16 07:54

Arrival at Destination Post (Country: GR)

2015-10-12 15:10

Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-10-12 15:04

Cancelled Dispatch

2015-10-12 13:13

Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-10-08 06:15

Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

 

Μάλλον θα έπεσα στην περίπτωση :mad:

 

Ακριβώς τα ίδια λέει και σε μένα . Μάλλον θα είναι στον ίδιο σάκο :(

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια λέει και σε μένα . Μάλλον θα είναι στον ίδιο σάκο :(

 

Και το δικό μου ακριβώς τις ίδιες ημερομηνίες. λογικά μέσα στη βδομάδα θα παραλάβουμε

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο τηλέφωνο με τη ρομ 5.0.0.06S της MaxTEAM δουλευει αψογα.. Ελληνικα χωρις κινεζικες εφαρμογες εσβηδα και γω μερικες να αλαφρυνει η ρομ και καμπανα!

 

Τι θα κανουμε με ραδιο δεν ξερω δοκιμασα καποια apk. Fm radio αλλα τιποτα κατι μαλλον ο kernel δεν υποστηρίζει

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει μια παραγγελια προ 15 ημερων στο oppomart Μου εδωσαν tracking number αλλα 10 μερες και πλεον δεν εμφανιζεται πουθενα. Τι μου προτεινεται να κανω? Να ζητησω βοηθεια απο το resolution center του paypal?
Link to comment
Share on other sites

Αμα καποιος εχει καμια αποψη για ραδιο fm ας βοηθήσει..

 

Απανταω σε αλλες αποριες αμα εχει κανενας το εχω 2 μηνες τ ρα και εχω δοκιμσσει ολες τις ρομ.. Και η miui καλη ειναι αλλα την καμερα την "ριχνει" λιγο..

Link to comment
Share on other sites

Αμα καποιος εχει καμια αποψη για ραδιο fm ας βοηθήσει..

 

Απανταω σε αλλες αποριες αμα εχει κανενας το εχω 2 μηνες τ ρα και εχω δοκιμσσει ολες τις ρομ.. Και η miui καλη ειναι αλλα την καμερα την "ριχνει" λιγο..

 

Ποιά rom θεωρείς καλύτερη; Θέλω να το στήσω τώρα για ένα φίλο και ψάχνω μια με τα λιγότερα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Αμα καποιος εχει καμια αποψη για ραδιο fm ας βοηθήσει..

 

Απανταω σε αλλες αποριες αμα εχει κανενας το εχω 2 μηνες τ ρα και εχω δοκιμσσει ολες τις ρομ.. Και η miui καλη ειναι αλλα την καμερα την "ριχνει" λιγο..

Συγνωμη ερώτηση...

Miui στο Letv ? η λάθος κατάλαβα ?

Ενα link ?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, με ενδιαφερει η αγορα του τηλαφωνου πολυ αλλα θελω να μαθω το SAR και δεν μπορω να το βρω πουθενα. μπορει να βοηθησει καποιος?
letv le1pro US model
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, με ενδιαφερει η αγορα του τηλαφωνου πολυ αλλα θελω να μαθω το SAR και δεν μπορω να το βρω πουθενα. μπορει να βοηθησει καποιος?

Αν δεν κανω λαθος φιλε μου ειναι 0,5 που θεωρειτε καλο.

Edited by komp7

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω το κινητό από την Τετάρτη και η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο καλό όσο διάβαζα.Ποιότητα κατασκευής πολύ καλή,δείχνει στιβαρό και στα + το αλουμινένιο πλαίσιο γύρω γύρω. Οθόνη αρκετά καλή με καλή απόκριση αλλά και αίσθηση στο άγγιγμα.Δεν έχω βάλει ακόμα screen protector ή glass,αυτό που έστειλαν δεν κάνει είναι από κάποιο άλλο μοντέλο. Στο λειτουργικό τώρα ,ήρθε με την ρομ του Ιταλού κι απλά εγώ πέρασα την τελευταία μέσω recovery πάρα πολύ εύκολα. Wifi χωρίς προβλήματα μέχρι τώρα,φωτογραφική αρκετά καλή κι αυτή. Δεν την λες την τοπ αλλά βγάζει αξιοπρεπέστατες φωτογραφίες,το ίδιο ισχύει και για την εμπρός κάμερα.Αυτό που με έχει προβληματίσει λίγο είναι η μπαταρία αλλά θα το κοιτάξω της επόμενες μέρες γιατί είδα ότι δεν έμπαινε σε deeb sleep ο επεξεργαστής. Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει απεγκατάσταση του Holla Luncher γιατί νομίζω πως αυτός ήταν ο λόγος που δεν έμπαινε deeb sleep αλλά όπως είπα θα το επιβεβαιώσω της επόμενες μέρες.

Αυτά τα ολίγα κι από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο τηλέφωνο με τη ρομ 5.0.0.06S της MaxTEAM δουλευει αψογα.. Ελληνικα χωρις κινεζικες εφαρμογες εσβηδα και γω μερικες να αλαφρυνει η ρομ και καμπανα!

 

Τι θα κανουμε με ραδιο δεν ξερω δοκιμασα καποια apk. Fm radio αλλα τιποτα κατι μαλλον ο kernel δεν υποστηρίζει

 

Δοκιμασες το Spirit fm?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει οτι δεν εχει ραδιο το κινητο το λεει κ εδω.

 

http://www.devicespecifications.com/en/model/b8a3339e

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το κινητό έχει mtk cpu αν θέλει κάποιος να δοκιμάσει να μπει στο mtk engineering mode και απο εκει στην 3η καρτελλα στο connectivity--> αν υπάρχει μενού με τίτλο fm receiver και βάζοντας ακουστικά να ελέγξει απο εκεί αν παίζει το ραδιόφωνο
Link to comment
Share on other sites

Φοβερο τηλέφωνο με τη ρομ 5.0.0.06S της MaxTEAM δουλευει αψογα.. Ελληνικα χωρις κινεζικες εφαρμογες εσβηδα και γω μερικες να αλαφρυνει η ρομ και καμπανα!

 

Τι θα κανουμε με ραδιο δεν ξερω δοκιμασα καποια apk. Fm radio αλλα τιποτα κατι μαλλον ο kernel δεν υποστηρίζει

 

Μας δίνεις link για την rom MaxTEAM για το Χ800; Thanks :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μας δίνεις link για την rom MaxTEAM για το Χ800; Thanks :)

 

Νομίζω ότι εννοεί αυτήν : http://www.movilesdualsim.com/tema/rom-letv-x600-multilenguaje-basada-en-5-0-006s-by-maxteam.114749/

 

Sorry αυτή είναι για το Χ600 :(

Edited by michsof
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...