Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Βάλε το πακέτο με τα Ελληνικά και το έχει μέσα με όλες τις μάρκες και Ελληνικά....:lol:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6929470#post6929470

 

 

 

Ή συσκευή από ελληνικά καλά πάει... Κάνα πακέτο μόνο για τα χειριστήρια δεν υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ή συσκευή από ελληνικά καλά πάει... Κάνα πακέτο μόνο για τα χειριστήρια δεν υπάρχει;

Υπομονή μέχρι την Παρασκευή και θα σου φτιάξω ένα ζιπάκι μόνο για το τηλεχειριστήριο. Ποια έκδοση φοράς?TWRP έχεις?

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ! 14s του Ιταλού με twrp.. Δεν ξέρω αν αξίζει να βάλω τη 17 του. Την έβγαλε τελικά ο Ιταλός. Έτσι δεν είναι;

 

Για να καταλάβω. Τι κινητό έχεις? US ή CN? Πίσω γράφει

C E 0560?Αν ναι έχεις US. Τότε για να ξέρεις ο Ιταλός δεν θα ξαναβγάλει άλλη rom για εμάς. Επίσης καλό θα είναι να πας στον πίνακα ελέγχου >υπογραφή και να το γράψεις να φαίνεται. Το ζιπάκι που έχω είναι για την επίσημη 11s. Δεν κάνει γι αυτή που έχεις. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Cn είναι. Από τις πρώτες παρτίδες. Είχα μείνει με την εντύπωση ότι κάπου στις πρόσφατες σελίδες είχε αναφερθεί 17s του Ιταλού. Ίσως το συγκράτησα λάθος!
Link to comment
Share on other sites

Cn είναι. Από τις πρώτες παρτίδες. Είχα μείνει με την εντύπωση ότι κάπου στις πρόσφατες σελίδες είχε αναφερθεί 17s του Ιταλού. Ίσως το συγκράτησα λάθος!

Αν έχεις CN φυσικά και έχει βγει 17s και του Ιταλού και του Mr Rush και φυσικά επίσημη και update.... έχεις πολλές επιλογές. Να βάλεις την 17s γιατί βελτιωσε πολύ την μπαταρία και το GPS δουλεύει σφαίρα. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει πρόχειρο link για τη 17s; Στο facebook του τη δίνει σε link με donation. Επίσης θέλω αναβάθμιση του twrp για να την περάσω;

 

Ορίστε... σπαρταραει https://mega.nz/#!90NhjSCY!t-cb9Hh4u2mbR4r8oZIXYljjjYg8-Tc9ccS1sL4PfP0

Δεν νομίζω να θέλει αλλαγή του TWRP αλλά ίσως να θέλει να έχεις περασμένη την 13s. Πάντως αν κάνεις clean install δλδ κάνεις wipe τα πάντα εκτός internal δεν νομίζω να εχεις πρόβλημα. :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Τη 13s; Ή 14 δεν περιλαμβάνει έτσι και αλλιώς ο,τι και η 13;

 

Διάβασε παραπάνω στο νήμα τι ακριβώς παίζει με την Official πάντα.... Με την 17 του Ιταλού δεν νομίζω να έχεις θέμα με clean install.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

.........! Τη 13s; Ή 14 δεν περιλαμβάνει έτσι και αλλιώς ο,τι και η 13;

Δεν έχουν σχέση , η 14s είναι port από άλλο κινητό

Ρίξε μία ματιά εδώ, http://letv.re/index.php?/topic/1623-Tutorial-on-how-to-install-Cuoco92-17S?

 

Sent from my Le 1 Pro using Tapatalk

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Στην official την καθαρή μαζί με τα ελληνικά, λείπει το dolby app. Ξέρει κάποιος πως μπορούμε να το ενεργοποιησουμε γιατί το έχω δει σαν apk συστήματος αλλά χωρίς το εικονίδιο πουθενά.
Letv 1 pro US
Link to comment
Share on other sites

Στην official την καθαρή μαζί με τα ελληνικά, λείπει το dolby app. Ξέρει κάποιος πως μπορούμε να το ενεργοποιησουμε γιατί το έχω δει σαν apk συστήματος αλλά χωρίς το εικονίδιο πουθενά.

 

Καλησπέρα. Ποια έχεις την 11s την επίσημη με το πακέτο γλώσσας ή την 11s που έχω ανεβάσει με ενσωματωμένα τα Ελληνικά για να σου πω. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Την έχω 2 μέρες τώρα και είναι πολύ καλή!

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γράφω από κινητό και δεν πρόσεξα καλά την ερώτηση. Την Official την 11s με το πακέτο γλώσσας που έβαλα μετά

Letv 1 pro US
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Την έχω 2 μέρες τώρα και είναι πολύ καλή!

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γράφω από κινητό και δεν πρόσεξα καλά την ερώτηση. Την Official την 11s με το πακέτο γλώσσας που έβαλα μετά

Ωραία. Δες εδώ και κάνε ότι λέει http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6884221#post6884221

;) edit Μην κάνεις backup δεν χρειάζεται.

 

Στάλθηκε από το Le 1 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ,αν και δε ξεκινησε καλα!

Προβλημα με το τηλεφωνο.. Χτες το βραδυ το αφησα να φορτισει,ειχε ξεφορτισει.κοιμηθηκα και σηκωθηκα σημερα και το εβγαλα απο την μπριζα. δεν αναβει .Δειχνει μονιμα ενα κοκκινο λαμπακι αναμενο ακομη και αν το εχω εκτος μπριζας..

το κινητο δεν αναβει..Μονο το κοκκινο λαμπακι αναμενο..

Αυτο ηταν λετε?το ματιασα.....

Letv X800 US

Official 11s Translated

with Greek Language

Link to comment
Share on other sites

το κοκκινο λαμπακι είναι μονιμως αναμμενο.φοβαμαι οτι υπερφορτιστηκε ολο τ βραδυ... Edited by jimigats

Letv X800 US

Official 11s Translated

with Greek Language

Link to comment
Share on other sites

το κοκκινο λαμπακι είναι μονιμως αναμμενο.φοβαμαι οτι υπερφορτιστηκε ολο τ βραδυ...

Δημήτρη απλά έπεσε κάτω από 2% και συνήθως τα κάνει αυτά. Πάτησε συνεχόμενα τα vol + & power μπαίνει TWRP? Αν ναι δοκίμασε μέσα από TWRP να συνδέσεις τον φορτιστή. Δείχνει στην μπαταρία το ποσοστό και το + δίπλα που σημαίνει ότι φορτίζει? Άστο να φορτίζει μέχρι το 15% και κάνε reboot to system. :)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

και εγενετο φως!!!! κρατησα για 2 λεπτα πατημενα το power και το volume μπηκε επιτελους ρεκοβερυ κα ιεκανα rebboot ολα καλα!!! η μπαταρια αναψε πρασινο φως κα ιδεινει 100/100 φορτισμενη.το κιηντο δουλευει.. ευχαριστω παιδες ,ευχαριστω chris .τι εφταιξε δε ξερω...

Letv X800 US

Official 11s Translated

with Greek Language

Link to comment
Share on other sites

Νημα για το le pro 3 υπαρχει στο φορουμ?

Απ τα πρωτα hands on φαινεται φοβερη συσκευη.Θα ειναι το δωρο μου για τα χριστουγεννα νομιζω:cool:

Link to comment
Share on other sites

Νημα για το le pro 3 υπαρχει στο φορουμ?

Απ τα πρωτα hands on φαινεται φοβερη συσκευη.Θα ειναι το δωρο μου για τα χριστουγεννα νομιζω:cool:

 

Καλησπέρα

Ρίξε μια ματιά εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=441661&highlight=Letv+Leeco+3+pro

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Το US model εχει updates? γενικα ειναι καλη η Rom η να βαλω Custom Rom? Επισης πως προτεινετε να περασω Root για να μην Brickarei σε Official μετα απο Update?
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει καποιος αδυναμία εστίασης στην κάμερα; να προσπαθεί δηλαδή συνέχεια να εστιάσει; Μου χει τύχει σε κοντινή απόσταση και σε ζούμ

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by aggelos74

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...