Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνωμη αλλα σε αυτο το κινητο το μεγαλο αρνητικο ειναι το μεγαφωνο.Προσωπικα εχω χανει πολλες κλησεις αφου δεν ακουω το κινητο,λογου χαμηλεις εντασεις.Εχω βαλει απειρα mp3 ,αλλα τιπ.Τωρα αν εχεις πραγματικα προβλημμα και δεν κανεις πλακα απλως βαλε ενα αλλο αρχειο mp3 ,με χαμηλωμενη ενταση.

Αν βρεθει και αλλος με προβλημμα μεγαλης εντασεις ηχειου,φευγω βολιδα ρε ωριλα για καθαρισμα αυτιων.

Σοβαρα τωρα,με την αγορα (οταν με το καλο το βγαλουν σαν αξεσουαρ) του καπακι με το κεραμικο ηχειο θα εχουμε καμια βελτιωση οσο αφορα την ενταση του ηχου?

 

Όχι δεν κάνω πλάκα, σοβαρά έχω πρόβλημα με την δυνατή ένταση στην χαμηλότερη κλίμακα.

Δεν ξέρω αν η μέγιστη ένταση είναι γενικά χαμηλή, δεν μου έχει χρειαστεί δυνατός ήχος από το ηχείο αλλά δεν παρατήρησα κακή ένταση γενικά. Όμως στην χαμηλότερη κλίμακα οι ειδοποιήσεις βαράνε πολύ δυνατά και μου σπάνε τα νεύρα.

 

Οσοι εχετε θεμα με την ενταση πειραξτε τη απο το engineering mode και καθαρισατε εχει και στο forum οδηγο.Εγω πχ αυξησα το max volume σε ολα τα modes και τελος.

Τη συσκευη την εχω καμια βδομαδα με την 1535ST απο τη πρωτη στιγμη.Πλακα πλακα και το root αν εξαιρεσεις καναδυο εφαρμογες που το χρειαζονται τζαμπα το εκανα μου φαινεται.Ουτε κανα launcher αλλαξα(το swipe up και το T9 με εχουν βολεψει πολυ) και οι κινεζικες εφαρμογες δεν τρεχουν πουθενα.Στον stock power manager,στο gsam και στο wakelock detector δεν τις βλεπω πουθενα τι να πω.Μπραβο τους.

 

Ωραίος.

Βρήκα και τον οδηγό.

Edited by stelios_85_07
ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΕΝΤΑΣΗΣ ΗΧΟΥ

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν κάνω πλάκα, σοβαρά έχω πρόβλημα με την δυνατή ένταση στην χαμηλότερη κλίμακα.

Δεν ξέρω αν η μέγιστη ένταση είναι γενικά χαμηλή, δεν μου έχει χρειαστεί δυνατός ήχος από το ηχείο αλλά δεν παρατήρησα κακή ένταση γενικά. Όμως στην χαμηλότερη κλίμακα οι ειδοποιήσεις βαράνε πολύ δυνατά και μου σπάνε τα νεύρα.

 

 

 

Ωραίος.

Βρήκα και τον οδηγό.

 

Το εκανες φιλε μου,γιατι εγω δεν εχω την επιλογη που αναφερει ο οδηγος στο mobileuncle ,engineer mode -engineer mode (mtk) αλλα δεν κανει κατι οταν πληκτρολογο στο dialer to *#*#κλπ

Κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Το εκανες φιλε μου,γιατι εγω δεν εχω την επιλογη που αναφερει ο οδηγος στο mobileuncle ,engineer mode -engineer mode (mtk) αλλα δεν κανει κατι οταν πληκτρολογο στο dialer to *#*#κλπ

Κανω κατι λαθος?

 

Βάλε το mobile uncle tools και έχει επιλογή για engineer mode

Link to comment
Share on other sites

Το εκανες φιλε μου,γιατι εγω δεν εχω την επιλογη που αναφερει ο οδηγος στο mobileuncle ,engineer mode -engineer mode (mtk) αλλα δεν κανει κατι οταν πληκτρολογο στο dialer to *#*#κλπ

Κανω κατι λαθος?

Έχεις την 1535? Ούτε σε εμένα δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα σε αυτο το κινητο το μεγαλο αρνητικο ειναι το μεγαφωνο.Προσωπικα εχω χανει πολλες κλησεις αφου δεν ακουω το κινητο,λογου χαμηλεις εντασεις.Εχω βαλει απειρα mp3 ,αλλα τιπ.Τωρα αν εχεις πραγματικα προβλημμα και δεν κανεις πλακα απλως βαλε ενα αλλο αρχειο mp3 ,με χαμηλωμενη ενταση.

Αν βρεθει και αλλος με προβλημμα μεγαλης εντασεις ηχειου,φευγω βολιδα ρε ωριλα για καθαρισμα αυτιων.

Σοβαρα τωρα,με την αγορα (οταν με το καλο το βγαλουν σαν αξεσουαρ) του καπακι με το κεραμικο ηχειο θα εχουμε καμια βελτιωση οσο αφορα την ενταση του ηχου?

 

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ μέχρι που αποφάσισα να εγχειρίσω το κινητό. Ξεβιδώνεις τις βιδούλες, ξεκουμπώνεις το πίσω καπάκι και βλέπεις το αξιοθρήνητο ηχειάκι. Αυτό έχει 2 μεταλλικά ελάσματα (η αιτία του κακού) που ακουμπούν πάνω στη πλακέτα. Στην δική μου περίπτωση το ένα απο τα δύο ελάσματα ήταν πιο μαλακό απο το άλλο και το ενίσχυσα. Απο τότε έχω κανονική ένταση. Θα σωθούμε πάντως οριστικά μόνο με το teena ηχείο-καπάκι.

Mobile : One+8T
Link to comment
Share on other sites

Όσοι περάσατε την ROW/Ινδική, ποιόν οδηγό ακολουθήσατε και σας δούλεψε χωρίς προβλήματα;

 

καλησπερα και απο εμενα, θελω να σας πω μην κανετε παραγγελια απο το Gearbest, μπορει να δειχνει οτι το εχει στοκ, αλλα δεν το εχει , εχω παραγειλει το λενοβο απο της 8 του μηνος και στην αρχη μου ειπαν μετα απο δικο μου ψαξιμο, οτι θα εχουν στοκ σε 3 με 10 μερες και εχθες μου ειπαν δεν ξερουν ποτε θα το εχουν και ζητησα τα λεφτα μου πισω, προσοχη...!!!!!!

το αγορασα ξανα απο vickmall οι ανθρωποι ειναι κυριοι....!!!!

Αυτό ξαναπές το. Κι εγώ την πάτησα με τα διάφορα «αξιόπιστα» που έχουν πει εδώ, αλλά μόνο αυτοί είναι κύριοι.

 

Καλησπερα ειμαι νεος στο forum και δεν εχω ασχοληθει ποτε με root και τα σχετικα επομενως αν δε ειναι αποραιτητο δεν θα ηθελα να ασχοληθω και τωρα.Κατεληξα σε αυτο κινητο για τα χαρακτηριστικα και την τιμη του και θελω να ρωτησω αν το παρω απο κινεζικο μαγαζι θα εχω θεμα με την stock rom? Απο το κινητο δεν εχω τρομερες απαιτησεις γιατι απο πλευρας gaming και εφαρμογων με καλυπτει το tablet καιτο PC μου θελω ομως να σηκωνει κανα παιχνιδακι.Ακομα εχω μια απορια υπαρχει κινεζικο μαγαζι που να σου στελνει σφραγισμενο το κινητο? Τελως εχω βρει αυτο τα δυο μαγαζια ( http://www.minideal.net/lenovo-k3-note-teana-angelic-voice-smartphone-4g-lte-android-5-0-5-5inch-fhd-2gb-16gb-64bit-mtk6752-octa-core-1-7ghz.html# ( http://www.to2c.com/lenovo-k3-note-teana-version.html )τα οποια εχουν το κινητο στην εκδοση που θελω (teana) ποια ειναι η αποψη σας για τα μαγαζια γιατι συνηθως αγοραζω απο bang good και δεν εχω ασχοληθει με αλλα. Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον :) .

Κάνε μια ερώτηση στο Vickmall, ίσως μπορούνε να σου το βρουν σε λίγες ημέρες.

Αν μπλέξεις με το 2toc μπορεί όλα να πάνε καλά, μπορεί και να το μετανιώσεις. Όπως και να 'χει, θα το μετανιώσεις από αυτούς αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις την εγγύηση της συσκευής.

Το mini είναι ανάμεικτο... σε κάποιους είναι οκ το σέρβις σε κάποιους κάνουν τον Κινέζο. Μάλλον είναι σε ποιόν θα πέσεις.

Με τον Βικ έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι κι αν γίνει. Πραγματικά ότι κι αν γίνει. Ο τύπος θα σε βοηθήσει όσο δεν πάει άλλο.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Όσοι περάσατε την ROW/Ινδική, ποιόν οδηγό ακολουθήσατε και σας δούλεψε χωρίς προβλήματα;

 

 

Αυτό ξαναπές το. Κι εγώ την πάτησα με τα διάφορα «αξιόπιστα» που έχουν πει εδώ, αλλά μόνο αυτοί είναι κύριοι.

 

 

Κάνε μια ερώτηση στο Vickmall, ίσως μπορούνε να σου το βρουν σε λίγες ημέρες.

Αν μπλέξεις με το 2toc μπορεί όλα να πάνε καλά, μπορεί και να το μετανιώσεις. Όπως και να 'χει, θα το μετανιώσεις από αυτούς αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις την εγγύηση της συσκευής.

Το mini είναι ανάμεικτο... σε κάποιους είναι οκ το σέρβις σε κάποιους κάνουν τον Κινέζο. Μάλλον είναι σε ποιόν θα πέσεις.

Με τον Βικ έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι κι αν γίνει. Πραγματικά ότι κι αν γίνει. Ο τύπος θα σε βοηθήσει όσο δεν πάει άλλο.

Δεν χρειάζεσαι κανέναν ιδιαίτερο οδηγό. Stock recovery, μετονομασία της rom σε update.zip, τοποθέτηση στην sd και φλασαρεις σαν αρχοντας.

 

Αλλιώς spflashtool, πανευκολη διαδικασία.

Edited by psarogen
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!Η καλύτερη Rom μέχρι στιγμής!Σταθερότατη και γρήγορη! ;)

 

Από θέμα κάμερας και μπαταρίας?

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται πρiν καμια ωρα παραγγειλα με paypal k prepaid πειραιως το meizu m2 note! Ειχα διαβασει οτι λειτουργει το πευπαλ κ δοκιμασσ...επιτυχως!

Αντενα ρθει να το συγκρινω με το κ3...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαρέθηκα να περιμένω να βγει μια custom vibeui που να δουλεύουν όλα θα περάσω 1535 stable αυριο. Μπορώ να την περάσω μέσω της custom TWRP που εχω τώρα ή flashtool? Και μετά αν θέλω να περάσω custom TWRP και superSU πρεπει να το κανω στα καπάκια με το που βάλω την ROM χωρίς να ανοίξω πρώτα το τηλ (διάβασα ότι ξαναφλασάρει μόνο του την stock recovery αν δεν το κανεις ετσι αλλα μπορει να μη καταλαβα και καλα)
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι κανέναν ιδιαίτερο οδηγό. Stock recovery, μετονομασία της rom σε update.zip, τοποθέτηση στην sd και φλασαρεις σαν αρχοντας.

 

Αλλιώς spflashtool, πανευκολη διαδικασία.

Το κακό με τη αυθεντική recovery είναι ότι είναι στα κινέζικα. Πρέπει να μαντέψεις ποιά είανι η σωστή επιλογή.

Edited by talos_2002

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με τη αυθεντική recovery είναι ότι είναι στα κινέζικα. Πρέπει να μαντέψεις ποιά είανι η σωστή επιλογή.

Εμένα είχε επιλογή για αγγλικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή βαρέθηκα να περιμένω να βγει μια custom vibeui που να δουλεύουν όλα θα περάσω 1535 stable αυριο. Μπορώ να την περάσω μέσω της custom TWRP που εχω τώρα ή flashtool? Και μετά αν θέλω να περάσω custom TWRP και superSU πρεπει να το κανω στα καπάκια με το που βάλω την ROM χωρίς να ανοίξω πρώτα το τηλ (διάβασα ότι ξαναφλασάρει μόνο του την stock recovery αν δεν το κανεις ετσι αλλα μπορει να μη καταλαβα και καλα)

Μπορείς να φλασαρεις με twrp αρκεί να πειραξεις το updater script, αλλιώς θα σου βγάλει error.

 

Με την κινεζική πρέπει να κανεις πρώτα boot να σεταρεις το συστημα και μετά να βάλεις gapps και supersu αλλιώς θα σου κρασαρει το WiFi. Στην δικιά μου περίπτωση είχα stock recovery και έβαλα μετά την εγκατάσταση custom με SPflashtools. Με το που μπήκα πρώτη φορά στο custom recovery με ρώτησε αν θέλω να κρατήσω μόνιμα αυτό το recovery, έκανε κάτι και έμεινε.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ μέχρι που αποφάσισα να εγχειρίσω το κινητό. Ξεβιδώνεις τις βιδούλες, ξεκουμπώνεις το πίσω καπάκι και βλέπεις το αξιοθρήνητο ηχειάκι. Αυτό έχει 2 μεταλλικά ελάσματα (η αιτία του κακού) που ακουμπούν πάνω στη πλακέτα. Στην δική μου περίπτωση το ένα απο τα δύο ελάσματα ήταν πιο μαλακό απο το άλλο και το ενίσχυσα. Απο τότε έχω κανονική ένταση. Θα σωθούμε πάντως οριστικά μόνο με το teena ηχείο-καπάκι.

 

είχα και εγώ πρόβλημα με χαμηλό ήχο αλλά από ότι κατάλαβα παίζει ρόλο και η ρομ τώρα με vibeul s121 visnu lemonade έχω αρκετά δυνατό ήχο, και app με καλό αποτέλεσμα είναι το speaker boost omega centauri software

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται πρiν καμια ωρα παραγγειλα με paypal k prepaid πειραιως το meizu m2 note! Ειχα διαβασει οτι λειτουργει το πευπαλ κ δοκιμασσ...επιτυχως!

Αντενα ρθει να το συγκρινω με το κ3...

 

Εισαι σιγουρος οτι λειτουργει?

Link to comment
Share on other sites

O developer της Carbon έγραψε ότι έχει ετοιμάσει fix για το πρόβλημα της εγκατάστασης στην sd card. Το δοκιμάζει και αν δουλεύει ΟΚ θα το ανεβάσει στο μπλογκ του:

https://miyerb.wordpress.com/2015/09/16/rom-update-carbon-k3-lite-2-0-storage-patch/

 

Ερώτηση για όσους έχετε την nexus:

Όταν πατάμε το μεσαίο πλήκτρο και εμφανίζονται τα recent apps, πως γίνεται να κάνουμε καθαρισμό όλων?

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται πρiν καμια ωρα παραγγειλα με paypal k prepaid πειραιως το meizu m2 note! Ειχα διαβασει οτι λειτουργει το πευπαλ κ δοκιμασσ...επιτυχως!

Αντενα ρθει να το συγκρινω με το κ3...

 

Εγώ πάντως τώρα δοκίμασα με paypal και κάρτα Πειραιώς και τίποτα. Declined. Όταν λες prepaid ποια εννοείς ? Αυτη που την αγοράζεις μεσω winbank ?

Εγώ είχα το Meizu Μ1 και το σύγκρινα. Ποιοτικώς το Μ1 ανωτερο και στο πιασιμο καλυτερο και στις φωτο καλυτερο. Στον ήχο παραδόξως το κ3 ακουγόταν καλύτερα και δυνατότερα απο τα ηχεία του.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παντως μετα απο κανα μηνα χρησης...

Η ινδικη ρομ ειναι χαλια...

αυτο ακριβως τιποτα αλλο...

κολλαει κ τρωει πολυ μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τώρα δοκίμασα με paypal και κάρτα Πειραιώς και τίποτα. Declined. Όταν λες prepaid ποια εννοείς ? Αυτη που την αγοράζεις μεσω winbank ?

Εγώ είχα το Meizu Μ1 και το σύγκρινα. Ποιοτικώς το Μ1 ανωτερο και στο πιασιμο καλυτερο και στις φωτο καλυτερο. Στον ήχο παραδόξως το κ3 ακουγόταν καλύτερα και δυνατότερα απο τα ηχεία του.

 

Εαν εχεις καβα λεφτα στο paypal κανεις ανετα συναλαγη, αν κανεις χρηση καρτας δεν γινετε, υπαρχει τροπος να παρακαμψεις τα capital controls απο το paypal, ετσι αγορασα το δικο μου,οποιος θελει πληροφοριες , prive...

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαρέθηκα να περιμένω να βγει μια custom vibeui που να δουλεύουν όλα θα περάσω 1535 stable αυριο. Μπορώ να την περάσω μέσω της custom TWRP που εχω τώρα ή flashtool? Και μετά αν θέλω να περάσω custom TWRP και superSU πρεπει να το κανω στα καπάκια με το που βάλω την ROM χωρίς να ανοίξω πρώτα το τηλ (διάβασα ότι ξαναφλασάρει μόνο του την stock recovery αν δεν το κανεις ετσι αλλα μπορει να μη καταλαβα και καλα)

 

που θα την βρω

 

 

1535ST

και πως θα την περασω

 

Το έχω ξαναπέι πολλές φορές αλλά θα το ξαναπώ.Αν είστε root περνάτε απλά αυτό εδώ το twrp https://drive.google.com/file/d/0B5oTMOqjH0_TVUw2QlNwRDFhSUE/view το οποίο φλασαρεται μεσω spflash tools ή πολύ απλά με το mobileuncle tools ή το flashify απο το κινητό κατεβάζοντας ενα απο τα δύο . Για να το βρει το πρόγραμμα το ξεζιπάρετε και το βάζετε μόνο το αρχείο recovery.img στην sd χύμα.

 

Το mobileuncle tools υπάρχει εδώ για 64 bit https://www.dropbox.com/s/sg9uijwaxmp7bdh/movileuncle%2064bits.apk?dl=0

Το twrp υπάρχει επισης και σε zip για εγκατάσταση μέσω revocery ειτε twrp είτε cwm. https://drive.google.com/drive/folders/0B5oTMOqjH0_TflI0Y2hMbFlCNC1HZGY4UVlLN1JmeE5jMk40WFhEcEU3M0N2dndWbEZLdFk

 

Η rom είναι εδώ https://mega.nz/#F!DkxVWSbZ!5TlqY7Ge_YuvKzSn7X52Wg

 

Την κατεβάζετε και την πετάτε χύμα στην SD . Δεν χρειάζεται αυτό που λέει ο psarogen ,με αυτό το twrp περνάνε κανονικά όλες οι official stable k developers. Η εγκατάσταση γίνεται με wipe πρώτα και μετά install zip . Αφου γίνει η εγκατάσταση περνάμε μετα su pro k gapss αυτα που γράφω στον οδηγό στην πρώτη σελίδα.

 

off topic ( Εχθές το βράδυ,1 η ώρα νταν αγορά απο vickmall lenovo k3 note μαζί με θήκες κλπ αξίας 180 € έγινε κανονικά με χρεωστική eurobank χωρίς balance στο paypal , κανονικά απευθείας με την καρτα) :-)

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Παντως μετα απο κανα μηνα χρησης...

Η ινδικη ρομ ειναι χαλια...

αυτο ακριβως τιποτα αλλο...

κολλαει κ τρωει πολυ μπαταρια.

 

Welcome to the club! :p

Άντεξες ένα μήνα;;; Είσαι πολύ υπομονετικός φίλε μου :blink:

 

H LTT lemonade που για μένα μέχρι τώρα είναι η τελειότερη rom τελειοποιήθηκε κι άλλο (μάλλον :D)

Σήμερα ανέβασαν οι Ισπανοί τη νέα version VIBEUI_V2.8_1537_LTT_LEMONADE (09/16/2015). H προηγούμενη βασιζόταν στην 1532 να θυμίσω και πάμε στη 1537. Πλήρως λειτουργικό Xposed framework v74 !

 

http://www.mediafire.com/download/8r8ae71xx2jr0qm/VIBEUI_V2.8_1537_LEMONADE.zip

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Διόρθωση του λινκ:

https://mega.nz/#F!DkxVWSbZ!5TlqY7Ge_YuvKzSn7X52Wg

 

Ωπ σωστός δεν ξέρω γιατί μου το έβγαλε έτσι, από το PC το έκανα.

Link to comment
Share on other sites

 

off topic ( Εχθές το βράδυ,1 η ώρα νταν αγορά απο vickmall lenovo k3 note μαζί με θήκες κλπ αξίας 180 € έγινε κανονικά με χρεωστική eurobank χωρίς balance στο paypal , κανονικά απευθείας με την καρτα) :rolleyes:

 

Τωρα εβαλα ενα φιλο να δοκιμασει με Πειραιως αλλα τιποτα......

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...