Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με μεγάλη διαφορά η καλύτερη ρομ και κομπλέ σε όλα η 1535ST.....

Εδώ και μερικές μέρες δοκιμάζω την 1537dev η οποία είναι επίσης τέλεια!

Την ινδική δεν την άντεξα ούτε μισή μέρα. :down:

Πιο αργή και από τον Μήτρογλου...:lol:

 

Ακριβώς!Η καλύτερη Rom μέχρι στιγμής!Σταθερότατη και γρήγορη! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος να αυξήσω τα επίπεδα της έντασης ήχου? Ακόμα και το πιο χαμηλό έχει δυνατό ήχο. Θα ήθελα αντί για 5-6 επίπεδα να είχε τα 2πλάσια.

 

[Την LTT lemonade έχω. Είναι China-based]

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα για φίλο. Θέλει ελληνικό μενού οπότε φοβάμαι να αλλάξω την ρομ, γιατί αν η Ινδική σέρνεται άντε να ξαναβρώ την ίδια.

 

Είναι πανέμορφο σε κίτρινο :)

Μου άρεσε ο φορτιστής του επειδή είναι 2000mA.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα για φίλο. Θέλει ελληνικό μενού οπότε φοβάμαι να αλλάξω την ρομ, γιατί αν η Ινδική σέρνεται άντε να ξαναβρώ την ίδια.

 

Είναι πανέμορφο σε κίτρινο :)

Μου άρεσε ο φορτιστής του επειδή είναι 2000mA.

Amps εννοεις μάλλον. 2a είναι ο φορτιστής.

 

Ή ινδική δεν "σέρνεται" αλλά σίγουρα υποβάθμιζει τις δυνατότητες του κινητού

Link to comment
Share on other sites

Αν και το throttling παραμένει :/

 

 

Τίποτα καλύτερο που έχεις παρατηρήσει από τις dev?

 

Νομίζω... ότι η κατανάλωση μπαταρίας έχει μειωθεί. Με 3g ανοικτό από 7:00 - 15:00 και WiFi από 15:00 - 24:00 και κάμποσες κλήσεις, σερφάρισμα κλπ πάει δύο μέρες άνετα...

Link to comment
Share on other sites

Στην Carbon 2.0 πάω να εγκαταστήσω την εφαμοργή Contacts+ και μου λέει this app is not compatible with your device. Δοκίμασα να στείλω το apk από άλλη συσκευή, πήγα να κάνω έτσι install αλλά μου βγάζει πάλι not installed. Τι μπορεί να φταίει? Με άλλες ρομ μια χαρά γινόταν η εγκατάσταση.

 

Το lockscreen του vibeui αυτό με τις τυχαίες φωτογραφίες υπάρχει τρόπος να το κατεβάσω από κάπου για να το βάλω σε άλλη συσκευή? Υπάρχει κάτι αντίστοιχο έστω σε άλλη εφαρμογή?

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου είναι αξιόπιστο site. Πριν 2 εβδομάδες μου ήρθε το Lenovo K3 Note σε κίτρινο χρώμα που παρήγγειλα απο everbuying.net.

Δεν είχε root και είχε παλιά rom (1520 αν θυμάμαι καλά). Ελληνικά είχε αλλά ήταν εν μέρη Ελληνικά και εν μέρη Αγγλικά.

Εγώ το έκανα root δοκίμασα 2-3 roms και τελικά κατέληξα στην ινδική 1.12 που είναι η μόνη νομίζω με πλήρη ελληνικά και όλα δουλεύουν άψογα πλεον.

 

 

καλησπέρα επειδή θέλω να δοκιμάσω την ινδικη λόγο ελλήνικών και μόνο όχι επειδή έχω κάποιο άλλο θέμα με το κινητό ...είναι τόσο αργή όσο λένε??? εχω 4g vodafone θα καταλάβω τόσο μεγάλη διαφορά?...είμαι μια τυπική χρήστης κινητού χωρίς πολλά πολλά..εφαρμογές προγράμματα κτλ

θέλω να δουλεύει η κάμερα σωστά..να παίζω κανένα παιχνίδι και Mesenger fb τα κλασσικά...είναι όλα οκ? α! και το notification led και ο ήχος

να την δοκιμάσω?

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο λέτε :-)

2000mA = 2A :-)

Διάβασα mAh για κάποιον λόγο

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπέρα επειδή θέλω να δοκιμάσω την ινδικη λόγο ελλήνικών και μόνο όχι επειδή έχω κάποιο άλλο θέμα με το κινητό ...είναι τόσο αργή όσο λένε??? εχω 4g vodafone θα καταλάβω τόσο μεγάλη διαφορά?...είμαι μια τυπική χρήστης κινητού χωρίς πολλά πολλά..εφαρμογές προγράμματα κτλ

θέλω να δουλεύει η κάμερα σωστά..να παίζω κανένα παιχνίδι και Mesenger fb τα κλασσικά...είναι όλα οκ? α! και το notification led και ο ήχος

να την δοκιμάσω?

Για έναν χρήστη σαν εσένα ή ινδική είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Mα βλέπω και στα ξένα fora που όλοι παραδέχονται ότι είναι κάποια κλικ πιο αργόστροφη από τις μαμίσιες αλλά οι μισοί δε τη παλεύουν με την ROW λεπτό και οι άλλοι μισοί λένε ότι είναι νορμάλ και ανεκτή και μια χαρά. Γι αυτό απορώ κι εγώ. Τη πρώτη φορά παλιότερη version την είχα κρατήσει καμιά βδομάδα τώρα την έβαλα για δύο περίπου και ήταν απελπισία. Μα τι στο καλό τα δικά μας είναι πιο σχιστομάτικα από άλλα και θέλουν πάση θυσία κινέζικη version?? :p:p:lol::lol::lol::lol:

 

Εγώ πιστεύω πως το πόσο αργή φαίνεται σε κάποιον η ινδική σχετίζεται με την χρήση που κάνει.

Αν π.χ. ο άλλος βάζει 10-20 εφαρμογές μόνο μπορεί να την παλέψει με την ινδική.

Σε μένα που κάνω πολύ βαριά χρήση η ινδική δεν αντέχεται ούτε μια ώρα.

 

Με τα επίπεδα έντασης την παλεύετε ρε παιδιά? Ακόμα και στο χαμηλότερο είναι πολύ δυνατό.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως το πόσο αργή φαίνεται σε κάποιον η ινδική σχετίζεται με την χρήση που κάνει.

Αν π.χ. ο άλλος βάζει 10-20 εφαρμογές μόνο μπορεί να την παλέψει με την ινδική.

Σε μένα που κάνω πολύ βαριά χρήση η ινδική δεν αντέχεται ούτε μια ώρα.

 

Με τα επίπεδα έντασης την παλεύετε ρε παιδιά? Ακόμα και στο χαμηλότερο είναι πολύ δυνατό.

 

Kι εγώ έτσι έλεγα στην αρχή που ήταν απλά λίγο πιο αργοκίνητη και τη πάλευα αν τη κρατήσεις όμως καμιά δεκαριά μέρες τότε σπας το κινητό :lol::p

Αυτό είναι πρόβλημα της LTT γιατί ούτε η Ινδική το είχε αλλά νομίζω ούτε η Ιταλική 1.10 που ήταν βασισμένη στο android 5 αντίθετα το είχαν αυτές που βασίζονται στο android 5.1. Βασικά ας μας πει κάποιος με official 1535 αν έχει το θέμα ακόμα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να θυμηθώ γιατί έβγαλα την 1535 st και ξαναέβαλα την 1532 ltt. Κάτι δεν μου είχε αρέσει αλλά δεν θυμάμαι.

Πάντως θα ήθελα να είχαν oi official περισσότερες επιλογές δικτύου και όχι μόνο τις αυτόματες.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως το πόσο αργή φαίνεται σε κάποιον η ινδική σχετίζεται με την χρήση που κάνει.

Αν π.χ. ο άλλος βάζει 10-20 εφαρμογές μόνο μπορεί να την παλέψει με την ινδική.

Σε μένα που κάνω πολύ βαριά χρήση η ινδική δεν αντέχεται ούτε μια ώρα.

 

Με τα επίπεδα έντασης την παλεύετε ρε παιδιά? Ακόμα και στο χαμηλότερο είναι πολύ δυνατό.

Ναι κάπως έτσι, για εμάς που το κινητό είναι ο δεύτερος υπολογιστής δεν κάνει

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Kι εγώ έτσι έλεγα στην αρχή που ήταν απλά λίγο πιο αργοκίνητη και τη πάλευα αν τη κρατήσεις όμως καμιά δεκαριά μέρες τότε σπας το κινητό :lol::p

Αυτό είναι πρόβλημα της LTT γιατί ούτε η Ινδική το είχε αλλά νομίζω ούτε η Ιταλική 1.10 που ήταν βασισμένη στο android 5 αντίθετα το είχαν αυτές που βασίζονται στο android 5.1. Βασικά ας μας πει κάποιος με official 1535 αν έχει το θέμα ακόμα

Δεν έχω πρόβλημα έντασης με την 1535

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι πρόβλημα της LTT γιατί ούτε η Ινδική το είχε αλλά νομίζω ούτε η Ιταλική 1.10 που ήταν βασισμένη στο android 5 αντίθετα το είχαν αυτές που βασίζονται στο android 5.1. Βασικά ας μας πει κάποιος με official 1535 αν έχει το θέμα ακόμα

 

Σε ποιό πρόβλημα αναφέρεσαι? Στα επίπεδα έντασης που ανέφερα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω πρόβλημα έντασης με την 1535

 

Η LTT βασίζεται στην 1532. Δεν είναι ότι υπάρχει κάποιο τραγικό πρόβλημα, απλά τα επίπεδα έντασης δεν είναι επαρκή.

Προσπάθησα να δω μήπως γίνεται κάτι με το engineering mode αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία και είπα να ρωτήσω πρώτα.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα, θελω να σας πω μην κανετε παραγγελια απο το Gearbest, μπορει να δειχνει οτι το εχει στοκ, αλλα δεν το εχει , εχω παραγειλει το λενοβο απο της 8 του μηνος και στην αρχη μου ειπαν μετα απο δικο μου ψαξιμο, οτι θα εχουν στοκ σε 3 με 10 μερες και εχθες μου ειπαν δεν ξερουν ποτε θα το εχουν και ζητησα τα λεφτα μου πισω, προσοχη...!!!!!!

το αγορασα ξανα απο vickmall οι ανθρωποι ειναι κυριοι....!!!!

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το carbon αλλα δεν λειτουργουν ορισμενα πραγμα εκτος το Led στης ειδοποιησης που δεν με νοιαζει να σας πω την αληθεια...

αλλα κινησεις οπως διπλο click στην οθονη για ανοιγμα...φταιει η ρομ? θελει αλλαγει? η υπαρχει αλλος τροπος?

επισης ειμαι λιγο ανιδεος και την carbon δεν την εβαλα εγω....:X :X :X

 

Υ,Γ κατεβαζω την lemochelo...και με κανενα guide θα την εβαζα? αξιζει? η ποια μου προτινετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα. Λεω να το χτυπησω και γω το εργαλειο απο tinydeal μιας και ειναι το φτηνοτερο και εχει στοκ στη Γερμανια με 10Ε παραπανω.

Εχει παραγγειλει ποτε κανεις απο κει; Γνωμες για το κινητο; Ευκολο το ρουταρισμα;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό πρόβλημα αναφέρεσαι? Στα επίπεδα έντασης που ανέφερα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Η LTT βασίζεται στην 1532. Δεν είναι ότι υπάρχει κάποιο τραγικό πρόβλημα, απλά τα επίπεδα έντασης δεν είναι επαρκή.

Προσπάθησα να δω μήπως γίνεται κάτι με το engineering mode αλλά φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία και είπα να ρωτήσω πρώτα.

 

 

Nαι σε αυτό λέω με τα επίπεδα έντασης. Ειδικά στις ειδοποιήσεις που θέλω να βάλω viber/whatsapp στο πολύ χαμηλό και ειναι πάλι υπερβολικά δυνατό είναι σπάσιμο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Nαι σε αυτό λέω με τα επίπεδα έντασης. Ειδικά στις ειδοποιήσεις που θέλω να βάλω viber/whatsapp στο πολύ χαμηλό και ειναι πάλι υπερβολικά δυνατό είναι σπάσιμο

 

Έχω βρει κατι ρυθμίσεις στo engineering mtk settings αλλά δεν ξέρω τι να κάνω ακριβώς.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως το πόσο αργή φαίνεται σε κάποιον η ινδική σχετίζεται με την χρήση που κάνει.

Αν π.χ. ο άλλος βάζει 10-20 εφαρμογές μόνο μπορεί να την παλέψει με την ινδική.

Σε μένα που κάνω πολύ βαριά χρήση η ινδική δεν αντέχεται ούτε μια ώρα.

 

Με τα επίπεδα έντασης την παλεύετε ρε παιδιά? Ακόμα και στο χαμηλότερο είναι πολύ δυνατό.

 

Συγνωμη αλλα σε αυτο το κινητο το μεγαλο αρνητικο ειναι το μεγαφωνο.Προσωπικα εχω χανει πολλες κλησεις αφου δεν ακουω το κινητο,λογου χαμηλεις εντασεις.Εχω βαλει απειρα mp3 ,αλλα τιπ.Τωρα αν εχεις πραγματικα προβλημμα και δεν κανεις πλακα απλως βαλε ενα αλλο αρχειο mp3 ,με χαμηλωμενη ενταση.

Αν βρεθει και αλλος με προβλημμα μεγαλης εντασεις ηχειου,φευγω βολιδα ρε ωριλα για καθαρισμα αυτιων.

Σοβαρα τωρα,με την αγορα (οταν με το καλο το βγαλουν σαν αξεσουαρ) του καπακι με το κεραμικο ηχειο θα εχουμε καμια βελτιωση οσο αφορα την ενταση του ηχου?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το carbon αλλα δεν λειτουργουν ορισμενα πραγμα εκτος το Led στης ειδοποιησης που δεν με νοιαζει να σας πω την αληθεια...

αλλα κινησεις οπως διπλο click στην οθονη για ανοιγμα...φταιει η ρομ? θελει αλλαγει? η υπαρχει αλλος τροπος?

επισης ειμαι λιγο ανιδεος και την carbon δεν την εβαλα εγω....:X :X :X

 

Υ,Γ κατεβαζω την lemochelo...και με κανενα guide θα την εβαζα? αξιζει? η ποια μου προτινετε?

Οποία Ρομ δεν είναι lenovo based (VibeUI) δεν έχει όλα αυτά τα πράγματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγνωμη αλλα σε αυτο το κινητο το μεγαλο αρνητικο ειναι το μεγαφωνο.Προσωπικα εχω χανει πολλες κλησεις αφου δεν ακουω το κινητο,λογου χαμηλεις εντασεις.Εχω βαλει απειρα mp3 ,αλλα τιπ.Τωρα αν εχεις πραγματικα προβλημμα και δεν κανεις πλακα απλως βαλε ενα αλλο αρχειο mp3 ,με χαμηλωμενη ενταση.

Αν βρεθει και αλλος με προβλημμα μεγαλης εντασεις ηχειου,φευγω βολιδα ρε ωριλα για καθαρισμα αυτιων.

Σοβαρα τωρα,με την αγορα (οταν με το καλο το βγαλουν σαν αξεσουαρ) του καπακι με το κεραμικο ηχειο θα εχουμε καμια βελτιωση οσο αφορα την ενταση του ηχου?

Αυτό είναι θέμα συγκεκριμένων roms. Δεν είναι αδύναμο το ηχείο αλλά οι κλήσεις για κάποιο λόγο είναι χαμηλά.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα σε αυτο το κινητο το μεγαλο αρνητικο ειναι το μεγαφωνο.Προσωπικα εχω χανει πολλες κλησεις αφου δεν ακουω το κινητο,λογου χαμηλεις εντασεις.Εχω βαλει απειρα mp3 ,αλλα τιπ.Τωρα αν εχεις πραγματικα προβλημμα και δεν κανεις πλακα απλως βαλε ενα αλλο αρχειο mp3 ,με χαμηλωμενη ενταση.

Αν βρεθει και αλλος με προβλημμα μεγαλης εντασεις ηχειου,φευγω βολιδα ρε ωριλα για καθαρισμα αυτιων.

Σοβαρα τωρα,με την αγορα (οταν με το καλο το βγαλουν σαν αξεσουαρ) του καπακι με το κεραμικο ηχειο θα εχουμε καμια βελτιωση οσο αφορα την ενταση του ηχου?

Με τις τελευταίες εκδόσεις ο ήχος στο δυνατό είναι μια χαρά, δε χάνεις κλήσεις αν δε το έχεις με το ηχείο προς το κάτω έτσι ώστε να το κλείνει κάτι με την εξυπνάδα τους εκεί που το έβαλαν. Το πρόβλημα που λέμε είναι άλλο ότι θέλεις πχ το βράδυ να έχεις την ένταση στο πολύ χαμηλό και είναι πάλι δυνατή. Δηλαδή αν έχει 10 σκαλοπάτια και στο 10 είναι η ένταση στο φουλ το βάζεις στο πρώτο σκαλοπάτι και η ένταση είναι στο 50% αντί να είναι στο 10% όπως πχ με την Ινδική rom.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι νεος στο forum και δεν εχω ασχοληθει ποτε με root και τα σχετικα επομενως αν δε ειναι αποραιτητο δεν θα ηθελα να ασχοληθω και τωρα.Κατεληξα σε αυτο κινητο για τα χαρακτηριστικα και την τιμη του και θελω να ρωτησω αν το παρω απο κινεζικο μαγαζι θα εχω θεμα με την stock rom? Απο το κινητο δεν εχω τρομερες απαιτησεις γιατι απο πλευρας gaming και εφαρμογων με καλυπτει το tablet καιτο PC μου θελω ομως να σηκωνει κανα παιχνιδακι.Ακομα εχω μια απορια υπαρχει κινεζικο μαγαζι που να σου στελνει σφραγισμενο το κινητο? Τελως εχω βρει αυτα τα δυο μαγαζια ( http://www.minideal.net/lenovo-k3-note-teana-angelic-voice-smartphone-4g-lte-android-5-0-5-5inch-fhd-2gb-16gb-64bit-mtk6752-octa-core-1-7ghz.html# ( http://www.to2c.com/lenovo-k3-note-teana-version.html )τα οποια εχουν το κινητο στην εκδοση που θελω (teana) ποια ειναι η αποψη σας για τα μαγαζια γιατι συνηθως αγοραζω απο bang good και δεν εχω ασχοληθει με αλλα. Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον :) . Edited by Sokk
Link to comment
Share on other sites

http://www.needrom.com/download/androium-2-k3n/

 

Οποίος δεν βαριέται ας δοκιμάσει αυτήν την Ρομ. Φαίνεται να έχει ότι ή carbon αλλά και με lenovo apps μέσα, όπως ή κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε θεμα με την ενταση πειραξτε τη απο το engineering mode και καθαρισατε εχει και στο forum οδηγο.Εγω πχ αυξησα το max volume σε ολα τα modes και τελος.

Τη συσκευη την εχω καμια βδομαδα με την 1535ST απο τη πρωτη στιγμη.Πλακα πλακα και το root αν εξαιρεσεις καναδυο εφαρμογες που το χρειαζονται τζαμπα το εκανα μου φαινεται.Ουτε κανα launcher αλλαξα(το swipe up και το T9 με εχουν βολεψει πολυ) και οι κινεζικες εφαρμογες δεν τρεχουν πουθενα.Στον stock power manager,στο gsam και στο wakelock detector δεν τις βλεπω πουθενα τι να πω.Μπραβο τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...