Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπαίνεις στην αλληλογραφία, κάτω δεξιά πατάς τις τρεις τελείες, ρυθμίσεις, ειδοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στην αλληλογραφία, κάτω δεξιά πατάς τις τρεις τελείες, ρυθμίσεις, ειδοποιήσεις.

 

Σε ευχαριστώ. Με όλα τικαρισμένα εξακολουθώ να μην έχω ήχο στα mail.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα τελικα σημερα να παω να παρω ενα microsoft lumia 640.Να παρω το dual ή το lte?Ποιες ειναι οι διαφορες τους?Να τονισω οτι θα χρησιμοποιω αρκετα το gps με συνδεση δεδομενων(αν παιζει καποιο ρολο στην επιλογη :p )

 

Αποκλειστικά και μόνο στην ταχύτητα δεδομένων. Το dual, που πωλείται επίσημα στην Ελλάδα, είναι μόνο 3g. Το lte έχει μεγαλύτερη ταχύτητα δεδομένων, σε δίκτυα κινητής, άλλα παίρνει μόνο μία κάρτα. Σε γνωστό site, μπορείς βρεις και dual lte.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

παιδες βοηθεια.περασα τα 10 με την εξης διαδικασια:

-hard reset τα 8.1(με αυτα ημουν)

-upgrade advisor και κατεβασμα τα 10(στην 107 με πηγε)

-επαναφορα του τηλεφωνου

-ολες τις ενημερωσεις που μου εβγαλε τις εκανα

παω στην ενημερωση τηλεφωνου.μου βγαζει την 164.ολοκληρωνει το κατεβασμα της ενημερωσης,κανει και τον ελεγχο ,φτανει 100% και βγαζει το μυνημα<<ορισμενα αρχεια ενημερωσεων λειπουν η εχουν προβληματα.θα γινει ξανα αποπειρα ληψης της ενημερωσης αργοτερα.κωδικος σφαλματος (0x80073712)>>.την επανελαβα 7 φορες τουλαχιστον...

καμια βοηθεια?εχω απο τις 3 το μεσημερι και δεν θα αντεξω rollback παλι στα 8.1 και παλι απο την αρχη

Μαλλον δεν έχει τύχει σε άλλον?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεμα με το τηλέφωνο το ειχα και με τα windows 8.1 το εχω και με τα 10 οταν το τηλέφωνο ειναι σε 4G χανω κλησεις με ποσοστο 60 % στις 10 τις 6 τις κλησεις της χανω σε ασχετες φασεις δηλαδη να το εχω παρατημενο σε αναμονη π.χ για 2 ωρες να το καλεσω και να χανω την κληση η... να το παρω να χτηπησει και μετα οταν το παρω στο καπακι να χανω την κληση ακομα και 2 φορες μετα απο την κληση που χτυπησε τις επομενες να τις χανω και την 4τι φορα να χτηπησει να πω εδω οτι οταν χανω κληση σχεδον αμεσως μου ερχεται μηνυμα {οχι παντα αμεσως }οτι με καλεσαν επισης οταν στελνω μηνυμα και ειναι σε 4G mode αργουν η αναφορες παραδωσεις ολα τα παραπανω οταν ειναι σε 3G mode δεν συμβαινουν εχω αλλαξει 2 φορες sim μηπως ηταν αυτο αλλα δεν... τα ιδια μου κανει και φυσικα η καρτες ειναι 4G να πω εδω οτι δεν ειναι αναγκη να εχω ανοιχτο το lte στο internet για να μου το κανει απλα οταν το εχω σε mode 4G απο το menu γινεται το μπαχαλο που λεω....ευχαριστω περιμενω τις απαντησεις και τι προτεινετε

 

http://s24.postimg.org/yfdhqn59x/IMG_20160322_042320.jpg

 

 

Αγορασμενο απο ελλαδα και αρκετα γνωστο καταστημα {lumia 640 one sim}

 

Edit

 

Να πω οτι εχω 4μπαρες σημα σε LTE

 

 

Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης

 

Εβαλα μια καρτα τς cosmote στο 640 που εχω θεμα και του εκανα απο ενα αλλο τηλέφωνο 37 εισερχομενες κλησεις σε 4G mode ολες ειχαν επιτυχια εκανα 25 εισερχομενες με καρτα vodafone που παλι την εβαλα στο 640 σε 4G mode ολες επιτυχια στο ιδιο τηλέφωνο η καρτες αν ειχε θεμα το τηλέφωνο δεν θα ειχα θεμα και με της αλλες δυο εταιρειες... μετα κανω 10 με την καρτα τις wind εεεεεεεε η 5 απο τγς 10 χαθηκαν

 

 

Σοβαρο προβλημα δυκτιου της wind το βλεπω και οχι του τηλεφώνου εαν ειχε θεμα το τηλέφωνο θα το εκανε με ολες

 

 

Τα συμπερασματα δικα σας!!!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by niotheros
Γραφή τύπου SMS

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειστικά και μόνο στην ταχύτητα δεδομένων. Το dual, που πωλείται επίσημα στην Ελλάδα, είναι μόνο 3g. Το lte έχει μεγαλύτερη ταχύτητα δεδομένων, σε δίκτυα κινητής, άλλα παίρνει μόνο μία κάρτα. Σε γνωστό site, μπορείς βρεις και dual lte.

 

Ουσιαστηκα το 4g ποιανει στα κιητα οταν εισαι σε εξωτερικο χωρο που εχεις φουλ σημα προκειμενου να εχεις καλυτερο ιντερνετ οταν θα ανοιξεις τα δεδομενα?

Link to comment
Share on other sites

Τα 10αρια μου'χουν σπασει τα νευρα. Πιο ασταθή δεν γινεται...

 

Ανοιγω facebook και μετα απο ενα λεπτο κλεινει, ανοιγω edge και αμα του καπνισει παιζει αλλες φορες κλεινει , παταω καμερα για φωτογραφια κανει 10 δευτερολεπτα να ανοιξει .

 

Μαυρο χάλι. Ειχα tp την 107 και επαιζε τζάμι. Μολις πηρε την 164 εγινε *********.

 

Βγαινω απο tech.pr. Περναω με rec.tool τα 8.1 , κανω την αναβαθμιση με update advisor και παλι τα ιδια... μουρχεται να του σκασω μια στο εδαφος να γινει σκονη μεχρι και το tapatalk κλεινει.

Edited by niotheros
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

Μέσω του Windows central βρήκα το παρακάτω link, στο οποίο βρίσκεται μεταξύ άλλων και το appx για την Οθόνη γρήγορης ματιάς. Το κατεβάζετε στο κινητό σας, το κάνετε εγκατάσταση και εμφανίζεται το μενού των ρυθμίσεων της Οθόνης Γρήγορης Ματιάς στα Πρόσθετα.

 

https://onedrive.live.com/?authkey=%21ABRihRRvkwDlNKc&id=82E12CC32F8AF242%2186580&cid=82E12CC32F8AF242

 

Καλημέρα.

iOS απο 2009...ήρθε η ώρα να δώσω νέα ευκαιρία στα windows...:)

 

Ερώτηση : ποιό από όλα κάνουμε εγκατάσταση για να επανέλθει η "οθόνη γρήγορης ματιάς" και πώς το κάνουμε ; :O

 

Υ.Γ Στο 640XL που έχω τα 10άρια μπήκαν κανονικά. Στο 640 dual μου λέει οτι συνεργάζονται με τον πάροχο κλπ...κλπ...κοινώς γιόκ αναβάθμιση ακόμα :worry:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

iOS απο 2009...ήρθε η ώρα να δώσω νέα ευκαιρία στα windows...:)

 

Ερώτηση : ποιό από όλα κάνουμε εγκατάσταση για να επανέλθει η "οθόνη γρήγορης ματιάς" και πώς το κάνουμε ; :O

 

Υ.Γ Στο 640XL που έχω τα 10άρια μπήκαν κανονικά. Στο 640 dual μου λέει οτι συνεργάζονται με τον πάροχο κλπ...κλπ...κοινώς γιόκ αναβάθμιση ακόμα :worry:

 

Λογικα εγκαθιστας αυτο που λεει glance screen. Δεν εχω δοκιμασει αυτα τα πακετα αλλα αν ειναι με ψηφιακη υπογραφη της ms η εγκατασταση γινεται κανοντας κλικ πανω τους.

 

Για το 640 που σου βγαζει αυτο το μηνυμα , πρεπει να δωσει οκ ο παροχος πρωτα. Προς το παρον μονο με insider (επιλογη release preview) μπαινουν σε αυτο δεκαρια.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα εγκαθιστας αυτο που λεει glance screen. Δεν εχω δοκιμασει αυτα τα πακετα αλλα αν ειναι με ψηφιακη υπογραφη της ms η εγκατασταση γινεται κανοντας κλικ πανω τους.

Θα το δοκιμάσω γιατί μετά απο hard reset (640 XL) έχασα κάποιες ρυθμίσεις στα πρόσθετα (νομίζω οτι δεν είναι μόνο η glance screen..πρέπει να έφυγαν και άλλα...δεν πρόλαβα να τα δώ καλά και δεν τα θυμάμαι).

Θα επανέλθουν άραγε αργότερα με κάποια αναβάθμιση;;;;;;

 

Για το 640 που σου βγαζει αυτο το μηνυμα , πρεπει να δωσει οκ ο παροχος πρωτα. Προς το παρον μονο με insider (επιλογη release preview) μπαινουν σε αυτο δεκαρια.

Σε αναμονή λοιπόν...:-)

Προτιμώ να μήν μπλέξω με preview...(δέν ξέρω αν έχω δίκιο αλλά έτσι πιστεύω...)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις απαντήσεις :rolleyes:

 

edit

ΟΚ! Επανήλθε η οθόνη γρήγορης ματιάς! :-)

Κάτι ακόμα : υπήρχε και μία ακόμη ρύθμιση εκεί (στα πρόσθετα) η οποία με άφησε να απενεργοποιήσω την δόνηση όταν πατάς τα κάτω "πλήκτρα". Αυτή πώς επανέρχεται;;;;;

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Συγγενικό μου πρόσωπο που αγόρασε τη συσκευή πριν ~2 βδομάδες (και δεν έχει γνώσεις πάνω στο θέμα γενικά) μου ανέφερε ότι το μεγάγωνο του τηλεφώνου δεν χτυπάει όταν δέχεται κλήση. Επειδή με WP δεν έχω τρομερή επαφή, υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που μπορεί να φταίει (από θέμα software);

Με ένα γρήγορο google search κάποιος ανέφερε ότι ήταν θέμα hardware και όταν πίεζε λίγο το ηχείο έφτιαχνε. Έχει τύχει σε κάποιον άλλον εδώ μέσα;

Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Συγγενικό μου πρόσωπο που αγόρασε τη συσκευή πριν ~2 βδομάδες (και δεν έχει γνώσεις πάνω στο θέμα γενικά) μου ανέφερε ότι το μεγάγωνο του τηλεφώνου δεν χτυπάει όταν δέχεται κλήση. Επειδή με WP δεν έχω τρομερή επαφή, υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που μπορεί να φταίει (από θέμα software);

Με ένα γρήγορο google search κάποιος ανέφερε ότι ήταν θέμα hardware και όταν πίεζε λίγο το ηχείο έφτιαχνε. Έχει τύχει σε κάποιον άλλον εδώ μέσα;

Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

 

Υποθετω αν εχει ηδη τσεκαρει οτι δεν εχει βαλει σιγαση με τα πληκτρα εντασης, το μονο αλλο σημειο που χρειαζεται να τσεκαρει ειναι αν στις Ρυθμισεις ..... Συστημα ...... Ειδοποιησεις και ενεργειες, η εφαρμογη του τηλεφωνου εχει ενεργοποιημενο τον ηχο και εχει επιλεγει καποιος υπαρχοντας ηχος κλησης.

 

Οι υπολοιπες εφαρμογες του παιζουν ηχο στο ηχειακι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.οταν κατεβαζουμε την ιδια σελιδα με 3g και μς 4 g τρωνε τα ιδια μεγκαμπαιτ?μονο η ταχυτητα αλλαζει?

Έχω ακούσει απο έναν φίλο μου ότι του φαίνεται να "φεύγουν" πιο γρήγορα τα μεγκαμπαιτ που χρησιμοποιει 4g

Εγώ γενικά μετά από αυτό δεν χρησιμοποιώ 4g

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω αν εχει ηδη τσεκαρει οτι δεν εχει βαλει σιγαση με τα πληκτρα εντασης, το μονο αλλο σημειο που χρειαζεται να τσεκαρει ειναι αν στις Ρυθμισεις ..... Συστημα ...... Ειδοποιησεις και ενεργειες, η εφαρμογη του τηλεφωνου εχει ενεργοποιημενο τον ηχο και εχει επιλεγει καποιος υπαρχοντας ηχος κλησης.

 

Οι υπολοιπες εφαρμογες του παιζουν ηχο στο ηχειακι?

 

Αυτό που είπε ο φίλος... Τσέκαρε αν δουλεύουν πχ στην μουσική...

 

Σας ευχαριστώ και τους 2 που απαντήσατε. Επειδή δεν έχει τρομερή επαφή με την τεχνολογία, ξέρει μόνο τα βασικά. Μου είπε ότι έχει πάει την ένταση στο τέρμα και δοκίμασε να το καλέσει ο ίδιος αλλά τίποτα.

Οπότε κρατάω να ελέγξω (όταν το έχω στα χέρια μου):

- "Ρυθμισεις ..... Συστημα ...... Ειδοποιησεις και ενεργειες"

- Αν παίζει ήχος από κάποια εφαρμογή

Αν και πιστεύω οτι δεν σχετίζεται (και απλά έτυχε), να αναφέρω ότι είχε δοκιμάσει τα ακουστικά που είχε από το προηγούμενο Nokia ("dumb" phone) και δεν τα εντόπιζε.

 

Θέλω να πιστεύω ότι "σκαλίζοντας" κάτι έχει πατηθεί (ή έχει φάει "σκάλωμα" και θέλει κανά reset) και δεν φταίει κάτι στο hardware.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης

 

Εβαλα μια καρτα τς cosmote στο 640 που εχω θεμα και του εκανα απο ενα αλλο τηλ 37 εισερχομενες κλησεις σε 4G mode ολες ειχαν επιτυχια εκανα 25 εισερχομενες με καρτα vodafone που παλι την εβαλα στο 640 σε 4G mode ολες επιτυχια στο ιδιο τηλ η καρτες αν ειχε θεμα το τηλ δεν θα ειχα θεμα και με της αλλες δυο εταιρειες... μετα κανω 10 με την καρτα τις wind εεεεεεεε η 5 απο τγς 10 χαθηκαν

 

 

Σοβαρο προβλημα δυκτιου της wind το βλεπω και οχι του τηλ εαν ειχε θεμα το τηλ θα το εκανε με ολες

 

 

Τα συμπερασματα δικα σας!!!

 

Μα, έτσι κι αλλιώς, η Wind έχει χειρότερο δίκτυο από τους άλλους 2.

 

Αυτό που έκανα και έκανε μπαμ η διαφορά, ήταν το εξής.

 

Δεδομένα, σε 3g, με Frog.

Δεδομένα, σε 3g, με Wind.

 

Και οι 2 κάρτες, ταυτόχρονα στην ίδια συσκευή, με εναλλαγή στο ποια κάρτα θα μου δίνει δεδομένα.

 

Με Wind, ζεσταίνεται αρκετά η συσκευή.

 

Με Frog (που δεν είναι σε πρώτη προτεραιότητα στο δίκτυο της Cosmote), χλιαρή, στη χειρότερη περίπτωση.

 

Ουσιαστηκα το 4g ποιανει στα κιητα οταν εισαι σε εξωτερικο χωρο που εχεις φουλ σημα προκειμενου να εχεις καλυτερο ιντερνετ οταν θα ανοιξεις τα δεδομενα?

 

Ουσιαστικά και σε εσωτερικό χώρο έπρεπε να πιάνει το 4g. Αλλά, με τον τρόπο που γίνονται όλα στην Ελλάδα, κάτι τέτοιο θα αργήσει. Με όλους τους παρόχους.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια του προηγούμενου ποστ μου (για το θέμα με το ηχείο).

Το έπιασα στα χέρια μου το κινητό, το "πασπάτευσα", δοκίμασα αυτά που είπατε (ρυθμίσεις και αν παίζει το ηχείο σε άλλες εφαρμογές).

Το ηχείο και οταν δεχόταν κλήση και στις άλλες εφαρμογές έπαιζε τόσο σιγανά που έπρεπε να κολήσω το αυτί μου πάνω για να καταλάβω ότι παίζει. Ο ήχος πάντα στο τέρμα (και για ειδοποιήσεις και για εφαρμογές).

Είχα διαβάσει σε κάποιο ξένο forum το ακόλουθο: "[...] using your fingers press by applying little pressure near the speaker area (the small hole) on the back cover." .

Όταν το δοκίμασα, ο ήχος επανερχόταν. Όταν μετακινούσα λίγο τα δάχτυλα σταμάταγε πάλι. Τελικά, το πίεσα σε κάποια φάση που ήταν ακουμπισμένο και δείχνει να έφτιαξε.

Ο συγγενής λέει θα πάει αύριο στον τύπο που το αγόρασε να δει αν μπορεί να κάνει κάτι.

Λέτε να γίνεται τίποτα απευθείας ή πάει για αντικατάσταση του ηχείου;

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα στα 8.1

 

Εχουν καποια καλα στοιχεία τα 10αρια αλλα ειναι εντελως unpolished λειτουργικο.

 

Και εγω γύρισα στα 8.1.

Πολύ όμορφα τα 10 αλλά με πολλά μικροπροβλήματα.

Κατανάλωση μπαταρίας 25% περισσότερη.

Δεν είχα ήχο στα mail μου.

Δεν μπορούσα να βάλω ξεχωριστό ήχο μηνυμάτων για κάθε επαφή. Ενώ τον αποθήκευε χτυπούσε με τον γενικό ήχο.

Δεν μπορούσα να ορίζω στα δεδομένα να μην συνδέομαι σε καθεστώς περιαγωγης και επίσης δεν μπορούσα να ρυθμίσω τι να κάνει η συσκευή όταν έφτανα στο όριο του πακέτου. Με πετούσε έξω.

Το ηχείο κάποιες φορές μπουκωνε και παραμορφωνε τον ήχο.

Στην μουσική δείχνει σαν να φορτώνει πολλές φορές το τραγούδι και είχε μονίμως κολλημένη φωτογραφία εξωφύλλου cd που ήταν αποθηκευμενο με ένα τραγούδι.

Στους χάρτες αργούσε να κλειδώσει το GPS ενώ με τους here κλείδωνε στην στιγμή.

Σε βιντεοκληση skype μια με έβλεπαν ασπρόμαυρα, μια έγχρωμα.

 

Αυτά ειναι μερικά από τα προβλήματα που είχα σε 2 συσκευές 640 & 640xl και στα 8.1 όλα δουλεύουν απροβλημάτιστα. Όταν τα διορθώσει η Microsoft τότε θα τα περάσω πάλι. Θεωρώ ότι τα 10 ειναι ακόμα BETA και θέλουν δουλειά ακόμα. Αυτά όλα από προσωπική εμπειρία και είναι προσωπική μου γνώμη.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

τώρα αν αν σας πω ότι σε εμένα αυτά που λέτε λειτουργούν άψογα....

Αλλά δεν θα σας το πω για να μην νευριάσετε!:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

τώρα αν αν σας πω ότι σε εμένα αυτά που λέτε λειτουργούν άψογα....

Αλλά δεν θα σας το πω για να μην νευριάσετε!:lol:

Σκέψου ότι έκανα hard reset μετά την αναβάθμιση και ακριβώς τα ίδια προβλήματα και στις 2 συσκευές. Έλπιζα ότι θα λύνονταν με καθαρή εγκατάσταση αλλά δεν...

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

win 10 >>>> win 8.1 Πως γυρναμε πισω?

 

win10 >>> μπορουμε να βαλουμε insider τωρα με τα windows 10 πανω?

θελω να παιρνω τα καινουρια updates χωρις να περιμενω τα επισημα της MS windows killer....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

τώρα αν αν σας πω ότι σε εμένα αυτά που λέτε λειτουργούν άψογα....

 

Αλλά δεν θα σας το πω για να μην νευριάσετε!:lol:

 

Μια από τα ίδια.

 

Διαβάζω όλα αυτά τα προβλήματα που έχουν παρουσιαστεί με την αναβάθμιση,στην ίδια συσκευή και πραγματικά απορώ.

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει και κάποιες συσκευές δεν δουλεύουν σωστά, η δικη μου εμπειρία πάντως με τα 10αρια είναι εκπληκτική.

 

Το τηλεφωνο δουλεύει απροβλημάτιστα.

 

 

 

Πιστεύω σε επομενο update να σας λυθούν αυτά τα προβλήματα και να χαρείτε τα 10αρια όπως και εγώ (απροβληματιστα).

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια.

 

Διαβάζω όλα αυτά τα προβλήματα που έχουν παρουσιαστεί με την αναβάθμιση,στην ίδια συσκευή και πραγματικά απορώ.

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει και κάποιες συσκευές δεν δουλεύουν σωστά, η δικη μου εμπειρία πάντως με τα 10αρια είναι εκπληκτική.

 

Το τηλεφωνο δουλεύει απροβλημάτιστα.

 

 

 

Πιστεύω σε επομενο update να σας λυθούν αυτά τα προβλήματα και να χαρείτε τα 10αρια όπως και εγώ (απροβληματιστα).

 

Εγω εδώ και καιτό από τότε που είχα βάλει τα insider πιστεύω ότι είναι καθαρά θέμα τύχης.

Είχα προβλήματα,δεν είχαν οι άλλοι και τούμπαλιν.

Και πάντα με την ίδια διαδικασία...Φαντάσου δηλαδή να ήταν και στο φλου το πως το κάνουμε.:lol::lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...