Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω θέμα με τον φορτιστή όταν τον φορτίζω στην αργή φόρτιση για να φτάσει στο 100% κάνει και 6 ώρες, ενώ κανονικά θέλει το πολύ δυόμιση ώρες μάλλον στέλνει λιγότερα αμπερ, στην γρήγορη δεν μου το κάνει. Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία, είναι μέσα στην εγγύηση ο φορτιστής μπορώ δηλαδή να τον στείλω smartec και να μου τον αλλάξουν δωρεάν, πόσο εγγύηση έχουν οι φορτιστές?

 

Κι εμένα έτσι λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,εμενα η συσκευη ειναι, unbranded τωρα με την 6.01 δεν εχει βιντεοκληση τι γινετε τι να κανω help το csc ειναι το http://prntscr.com/aiwtqm

 

Σε ένα άλλο φίλο λίγες σελίδες πριν , του είχα προτείνει το truephone dialer & contacts όπου στις ρυθμίσεις του μπορείς να θέσεις να έχεις κουμπί βιντεοκλήσεων στις επαφές. Το έλυσε έτσι το θέμα. Αν όμως θέλεις να παραμείνεις στον stock dialer τότε ίσως να δοκίμαζες κάποιες άλλες stock roms. Εγώ με τη γαλλική XEF και τη Vodafone πάροχο ( αν παίζει κανένα ρόλο ) έχω κανονικά το κουμπί στον stock dialer ( άσχετα που δεν τον χρησιμοποιώ ).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εμενα η συσκευη ειναι, unbranded τωρα με την 6.01 δεν εχει βιντεοκληση τι γινετε τι να κανω help το csc ειναι το http://prntscr.com/aiwtqm

 

Το ίδιο θέμα έχω κι εγω.. Το θέμα απαντηθηκε μετα απο πολλες συζητήσεις απο την απαντηση #5598. Μας την εκοψαν την βιντεοκληση μετά απο αιτημα του παρόχου στη samsung. Δοκίμασε το προγραμμα που αναλύει ο ipred στην απάντηση #5611 και #5622. Εμένα μου δούλεψε με αυτό το πρόγραμμα.

 

Ευχαριστούμε ipred.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θέμα έχω κι εγω.. Το θέμα απαντηθηκε μετα απο πολλες συζητήσεις απο την απαντηση #5598. Μας την εκοψαν την βιντεοκληση μετά απο αιτημα του παρόχου στη samsung. Δοκίμασε το προγραμμα που αναλύει ο ipred στην απάντηση #5611 και #5622. Εμένα μου δούλεψε με αυτό το πρόγραμμα.

 

Ευχαριστούμε ipred.

 

Τίποτα φίλε μου. Το play store να είναι καλά που προσφέρει πολύ καλύτερες εφαρμογές σε σχέση με πολλές stock. :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω θέμα με τον φορτιστή όταν τον φορτίζω στην αργή φόρτιση για να φτάσει στο 100% κάνει και 6 ώρες, ενώ κανονικά θέλει το πολύ δυόμιση ώρες μάλλον στέλνει λιγότερα αμπερ, στην γρήγορη δεν μου το κάνει. Έχει κανείς αντίστοιχη εμπειρία, είναι μέσα στην εγγύηση ο φορτιστής μπορώ δηλαδή να τον στείλω smartec και να μου τον αλλάξουν δωρεάν, πόσο εγγύηση έχουν οι φορτιστές?

 

Περαστικά φίλε. Κι εγώ είχα προβλήματα με τη φόρτιση ώσπου πήρα νέο φορτιστή και καλώδιο. Τονισαμε αρκετές φορές το πρόβλημα των φορτιστων. Δεν είναι δυνατό να χαλάνε τόσο γρήγορα και να αναγκαζόμαστε να παίρνουμε νέους ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ όταν η ΙΔΙΑ Η SAMSUNG επισήμως δεν πουλάει στο σαιτ της. Τραγικό.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά φίλε. Κι εγώ είχα προβλήματα με τη φόρτιση ώσπου πήρα νέο φορτιστή και καλώδιο. Τονισαμε αρκετές φορές το πρόβλημα των φορτιστων. Δεν είναι δυνατό να χαλάνε τόσο γρήγορα και να αναγκαζόμαστε να παίρνουμε νέους ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ όταν η ΙΔΙΑ Η SAMSUNG επισήμως δεν πουλάει στο σαιτ της. Τραγικό.

 

Άρα αφού το κάνει και σε άλλους μένω με τον ίδιο απλά χρησιμοποιώ μόνο την γρήγορη φόρτιση μικρο το κακό..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά φίλε. Κι εγώ είχα προβλήματα με τη φόρτιση ώσπου πήρα νέο φορτιστή και καλώδιο. Τονισαμε αρκετές φορές το πρόβλημα των φορτιστων. Δεν είναι δυνατό να χαλάνε τόσο γρήγορα και να αναγκαζόμαστε να παίρνουμε νέους ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ όταν η ΙΔΙΑ Η SAMSUNG επισήμως δεν πουλάει στο σαιτ της. Τραγικό.

 

Eυχαριστω,τον φιλο,ipred για την γρηγορη απαντηση τωρα θα την βαλω,,,,,,,,, οκ ολλα καλα το εκανα οπως ειπες και ολλα ενταξει,λειτουργει,κανονικα

Edited by jimmarine
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή εγω που ειχα πορτογαλικη, εκανα clear install μεσω odin την btu και μου ειναι ετσι, δεν εχει κατσει κατι καλα?

 

τελικα ως εχει, χωρίς να κανω τίποτα, μου ηρθε το απογευμα η μικρη ενημέρωση ασφαλειας.

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα απλά να παραθέσω την εμπερία της αναβάθμισης σε έκδοση 6.01 (χωρίς hard reset, απλά smart switch), η οποία έχει μεταμορφώσει το τηλέφωνο (S6 32GB Vodafone Greece) στο θέμα επιδόσεων. Απλά πάει σφαίρα και δεν κολάει ΠΟΤΕ, με power saver μόνιμα ενεργό και περίπου 150 apps εγκατεστημένα (νούμερο απο την ενημέρωση) απο την έκδοση 5. Επίσης για μεγαλύτερη αυτονομία βάλτε Greenify και ενεργοποιήστε το Aggressive Doze. Χωρίς πολλές κλήσεις και με μέτρια χρήση Wifi το τηλέφωνο μπορεί να κρατήσει άνετα μιάμιση μέρα με απενεργοποίηση του Wifi την νύχτα σε GSM mode. Edited by Ranger_Aragorn
http://www.lordoftherings.net/media/aim_icons/lotr_aim_aragorn.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα απλά να παραθέσω την εμπερία της αναβάθμισης σε έκδοση 6.01 (χωρίς hard reset, απλά smart switch), η οποία έχει μεταμορφώσει το τηλέφωνο (S6 32GB Vodafone Greece) στο θέμα επιδόσεων. Απλά πάει σφαίρα και δεν κολάει ΠΟΤΕ, με power saver μόνιμα ενεργό και περίπου 150 apps εγκατεστημένα (νούμερο απο την ενημέρωση) απο την έκδοση 5. Επίσης για μεγαλύτερη αυτονομία βάλτε Greenify και ενεργοποιήστε το Aggressive Doze. Χωρίς πολλές κλήσεις και με μέτρια χρήση Wifi το τηλέφωνο μπορεί να κρατήσει άνετα μιάμιση μέρα με απενεργοποίηση του Wifi την νύχτα σε GSM mode.

Φιλε στο greenify την μια επιλογη εκει που λεεο κατι για αυτόματη αδρανοποιηση της οθόνης μου εβγαζε ενα μυνημα και δεν το επελεγε.

Το εψαξα στο νετ αλλα δεν έβγαλα ακρη, το εχεις και εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι παιζει με την αναβαθμιση σε 6; Δεν εχω ακομα OTA και δεν θελω να φλασαρω...

Το κινητο εχει CSC Switzerland και ακομα δεν εχει ρολαρει η αναβαθμιση... Και σημερα διαβαζω οτι βγηκε για S5...

Ειναι σοβαροι;

Link to comment
Share on other sites

τελικα ως εχει, χωρίς να κανω τίποτα, μου ηρθε το απογευμα η μικρη ενημέρωση ασφαλειας.

 

Μήπως έκανες καμιά επανεκκίνηση πριν ; Στο λέω γιατί ακόμα και factory reset να κάνει κάποιος, πρέπει μετά να κάνει restart για να αποκτήσει ίδιο product code με το CSC. Tώρα δλδ το product code σου δεν τελειώνει στα ίδια 3 γράμματα του CSC ; Αν όχι και παρόλα αυτά πήρες update τότε ίσως το phone info να είχε κολλήσει στην παλιά ένδειξη. Πάντως όπως και να έχει, το πήρες το update που θελες οπότε...:)

 

Ρε παιδια τι παιζει με την αναβαθμιση σε 6; Δεν εχω ακομα OTA και δεν θελω να φλασαρω...

Το κινητο εχει CSC Switzerland και ακομα δεν εχει ρολαρει η αναβαθμιση... Και σημερα διαβαζω οτι βγηκε για S5...

Ειναι σοβαροι;

 

Σοβαροί δεν είναι. Ουσιαστικά σε αναγκάζουν να την περάσεις μέσω Odin και να τελειώνεις. Κι εγώ είχα AUT αλλά επειδή δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο το φλασάρισμα μέσω Odin πέρασα τη γαλλική τις πρώτες μέρες που κυκλοφόρησε. Τώρα μάλιστα σκέφτομαι μήπως περάσω και τη γερμανική DBT επειδή έχει νεότερο changelist. Πάντως και η LG της οποίας συσκευή είχα πριν λίγα χρόνια και η Huawei έχουν κάνει τη μαγκιά να ενσωματώσουν τη δυνατότητα τοπικής ενημέρωσης στο λογισμικό τους χωρίς να χρειάζεται ο χρήστης να χρησιμοποιήσει εξωτερικό ανεπίσημο πρόγραμμα. Έτσι νιώθει περισσότερη ασφάλεια να περάσει τη rom και να μην περιμένει πότε θα πάρει ΟΤΑ.

 

Πάντως :

1) Η περίπτωση να γράψει ο knox είναι υπερβολικά μικρή σε χρήστες που δεν έχουν ρουτάρει ποτέ τη συσκευή τους και δεν έχουν περάσει κάποια custom rom. Aντίθετα μεγαλώνει πολύ σε αυτούς που έχουν παίξει πριν με root και custom. Πχ τώρα με το S6 έχουμε περάσει τόσοι πολλοί την 6 με odin και κάποιο πρόβλημα αν θυμάμαι καλά είχε μόνο ένας χρήστης που όμως είχε γραμμένο knox λόγω προγενέστερου root. Όλοι οι υπόλοιποι μια χαρά.

2) Το να μη δεχτεί o επίσημος επισκευαστής την εγγύηση επειδή θα δει περασμένη άλλης ευρωπαϊκής χώρας επίσημη rom στη συσκευή , δεν στέκει εκτός αν θέλει να πιάσει κορόιδο τον κάτοχο.

3) Η διαδικασία φλασαρίσματος μέσω odin είναι εύκολη και με πάρα πολύ μεγάλες πιθανότητες επιτυχίας εφόσον τα λίγα βήματα ακολουθηθούν σωστά. Το πιο κρίσιμο κομμάτι θεωρώ ότι είναι το γράψιμο του hidden image κατά το τέλος της διαδικασίας αλλά στο S6 δεν φαίνεται να υπάρχει τέτοιο θέμα με όσες επίσημες rom έχουν κυκλοφορήσει. Στο Alpha που είχα το 2015, είχαμε τέτοιο θεματάκι σε ορισμένες περιπτώσεις ( δεν μπορούσε να το γράψει και έβγαζε fail ο odin προκαλώντας soft brick που λυνόταν όμως στο κινητό ).

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα πριν το s6 ειχα LG G2, rooted και ειχα αλλαξει και 2-3 ROM, μεχρι να βρω αυτη που με καλυπτε. Το θεμα ειναι οτι τωρα (και ενδεχομενως κι αλλοι εκτος απο μενα) δεν θελω να ψαχνω τι δε δουλευει και να καθομαι καθε λιγο και λιγακι να φλασαρω. Θελω στην ωρα του, να ερθει ενα update, εστω με τα fix του, να το κατεβασω και να τελειωνω. Και με ενοχλει που εχει βγει εδω και 4 μηνες σε αλλα κινητα η 6αρα και γω περιμενω ακομα, ενω στην Κορεα το πηρε και το περσινο το τηλεφωνο.

 

Και το θεμα μου δεν ειναι να εχω την τελευταια εκδοση Android -και κατι εγινε- αλλα οτι ελπιζω ακομα σε βελτιωσεις οσον αφορα τη μπαταρια και ισως την αποδοση σε καποιους τομεις που το επιδεχονται. Κοσμιμα ειναι το ατιμο, σπουδαια καμερα, αρκετα γρηγορο, αλλα τι να το κανω που ρουφαει τη μπαταρια σαν το φρεντο; Ας σωζανε καπως την κατασταση στην 5 κι ας μη μου δινανε ποτε την 6... Αλλα αυτην την στιγμη απο εργονομια το κινητο ειναι αθλιο...

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα πριν το s6 ειχα LG G2, rooted και ειχα αλλαξει και 2-3 ROM, μεχρι να βρω αυτη που με καλυπτε. Το θεμα ειναι οτι τωρα (και ενδεχομενως κι αλλοι εκτος απο μενα) δεν θελω να ψαχνω τι δε δουλευει και να καθομαι καθε λιγο και λιγακι να φλασαρω. Θελω στην ωρα του, να ερθει ενα update, εστω με τα fix του, να το κατεβασω και να τελειωνω. Και με ενοχλει που εχει βγει εδω και 4 μηνες σε αλλα κινητα η 6αρα και γω περιμενω ακομα, ενω στην Κορεα το πηρε και το περσινο το τηλεφωνο.

 

Και το θεμα μου δεν ειναι να εχω την τελευταια εκδοση Android -και κατι εγινε- αλλα οτι ελπιζω ακομα σε βελτιωσεις οσον αφορα τη μπαταρια και ισως την αποδοση σε καποιους τομεις που το επιδεχονται. Κοσμιμα ειναι το ατιμο, σπουδαια καμερα, αρκετα γρηγορο, αλλα τι να το κανω που ρουφαει τη μπαταρια σαν το φρεντο; Ας σωζανε καπως την κατασταση στην 5 κι ας μη μου δινανε ποτε την 6... Αλλα αυτην την στιγμη απο εργονομια το κινητο ειναι αθλιο...

άθλιο??

τι νομίζετε ότι θα σας προσφέρει η 6?

:lol::lol:

 

επίσης κάποιοι κάθεστε και κράζετε, τραγική η samsung κτλ και είστε όλη την ώρα με το χεράκι στο κουμπάκι της ανανέωσης για το firmware

άλλες εταιρείες έχετε δει ότι μοιράζουν και αυτές τώρα σιγά σιγά την 6?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Και το θεμα μου δεν ειναι να εχω την τελευταια εκδοση Android -και κατι εγινε- αλλα οτι ελπιζω ακομα σε βελτιωσεις οσον αφορα τη μπαταρια και ισως την αποδοση σε καποιους τομεις που το επιδεχονται. Κοσμιμα ειναι το ατιμο, σπουδαια καμερα, αρκετα γρηγορο, αλλα τι να το κανω που ρουφαει τη μπαταρια σαν το φρεντο; Ας σωζανε καπως την κατασταση στην 5 κι ας μη μου δινανε ποτε την 6... Αλλα αυτην την στιγμη απο εργονομια το κινητο ειναι αθλιο...

 

με την 6 τη φτιαξανε αρκετα την αυτονομια, απο εκει και περα με 2550mha μην περιμενεις θαυματα, ομως με ενα καλο στησιμο του κινητου ειναι κομπλε. Εγω πλεον με 4G και ολα ανοιχτα βγαζω 3 ωρες οθονης και 1,5-2 ομιλια. με χρηση 70-30 wifi-data περιπου. Πολυ καλυτερα απο πριν, απλα με την εξοικονομηση ανοιχτη η οποια δεν εχει το παλιο lag. Για μενα το κινητο αυτο ειναι ο,τι πιο vfm αυτη τη στιγμη για καποιον που δε θελει να δωσει πολλα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

με την 6 τη φτιαξανε αρκετα την αυτονομια, απο εκει και περα με 2550mha μην περιμενεις θαυματα, ομως με ενα καλο στησιμο του κινητου ειναι κομπλε. Εγω πλεον με 4G και ολα ανοιχτα βγαζω 3 ωρες οθονης και 1,5-2 ομιλια. με χρηση 70-30 wifi-data περιπου. Πολυ καλυτερα απο πριν, απλα με την εξοικονομηση ανοιχτη η οποια δεν εχει το παλιο lag. Για μενα το κινητο αυτο ειναι ο,τι πιο vfm αυτη τη στιγμη για καποιον που δε θελει να δωσει πολλα..

 

η αυτονομία σίγουρα είναι χειρότερη από ότι ήταν με την 5 σε μεγάλο βαθμό θα έλεγα

το αναφέρουμε και σε προηγούμενες σελίδες

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

η αυτονομία σίγουρα είναι χειρότερη από ότι ήταν με την 5 σε μεγάλο βαθμό θα έλεγα

το αναφέρουμε και σε προηγούμενες σελίδες

 

αν και εχω το edge, εγω την βλεπω βελτιωμενη, οπως και πολλοι αλλοι. Τωρα χωρις εξοικονομηση ηταν και ειναι δυσκολο να βγαλεις ημερα με αρκετη χρηση, αλλα με εξοικονομηση ειναι πολυ καλυτερα απο πριν. Εκτος πια αν στο edge εχουν κανει καλυτερη δουλεια, τι να πω..μου φαινεται δυσκολο ομως.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειχα το ιδιο θεμα με τον φορτιστη και καποιες φορες ενω ηταν συνδεδεμενο η μπαταρια επεφτε σαν να μην φορτιζε καθολου,εχω αγορασει φορτιστη γνησιο και εστρωσε....μου ηρθε ενημερωση λογισμικου εχθες γυρω στα 24mb ..... το κινητο ειναι branded swisscom
Link to comment
Share on other sites

αν και εχω το edge, εγω την βλεπω βελτιωμενη, οπως και πολλοι αλλοι. Τωρα χωρις εξοικονομηση ηταν και ειναι δυσκολο να βγαλεις ημερα με αρκετη χρηση, αλλα με εξοικονομηση ειναι πολυ καλυτερα απο πριν. Εκτος πια αν στο edge εχουν κανει καλυτερη δουλεια, τι να πω..μου φαινεται δυσκολο ομως.

 

παδιά στο edge δε ξέρω τι παίζει

στο απλό που έχω εγώ, εκεί που έβγαζα στάνταρ 4+ ώρες ενεργής οθόνης με κλήσεις μαζί τώρα μου βγάζει 3 μετά βίας, μιλάμε για 25% κάτω

χωρίς εξοικονόμηση πάντα

4 ώρες χρήσης για μια μέρα είναι υπεραρκετές, 3 είναι οκ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την γνωμη σας! Σε ενα σοβαρο site στο iphonehellas καποιος πουλαει σφραγισμενα ελληνικα s6. Πως μπορω να βεβαιωθω ότι δεν ειναι μαιμου;

Τιμη 180 ευρω με αποδειξη

Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

παδιά στο edge δε ξέρω τι παίζει

στο απλό που έχω εγώ, εκεί που έβγαζα στάνταρ 4+ ώρες ενεργής οθόνης με κλήσεις μαζί τώρα μου βγάζει 3 μετά βίας, μιλάμε για 25% κάτω

χωρίς εξοικονόμηση πάντα

4 ώρες χρήσης για μια μέρα είναι υπεραρκετές, 3 είναι οκ

 

τι να πω, εγω προτιμω να το εχω με εξοικονομηση ολη μερα παρα να ξεμενω, και γιαυτο δεν εχω μεγαλη εμπειρια στην αποδοση του κινητου χωρις εξοικονομηση, πριν την 6 και μετα, καθως λιγες φορες την εχω κλεισει. Με εξοικονομηση και σωστο στησιμο (δηλαδη αρκτετες εξαιρεσεις ωστε να δουλευουν σωστα viber Κτλ) εχω δει μεγαλη βελτιωση, και λιγοτερο Lag.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την γνωμη σας! Σε ενα σοβαρο site στο iphonehellas καποιος πουλαει σφραγισμενα ελληνικα s6. Πως μπορω να βεβαιωθω ότι δεν ειναι μαιμου;

Τιμη 180 ευρω με αποδειξη

 

Προφανώς και είναι μαϊμού σε τέτοια τιμή

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και είναι μαϊμού σε τέτοια τιμή

Ή Κλεμμενα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...