Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγες απο cosmote σε Vodafone για καλύτερο δίκτυο; νταξ το πέτυχες . Όσον αφορά το ιντερνετ παντα θα σέρνεται. 2 χρονια ειχα vodafone και να φανταστεις στο κεντρο του Αγρινιου κατεβαζε με 0.3 ουτε κιλομπαιτ λεμε και τους πηρα τηλέφωνο και λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι εχει κίνηση το δίκτυο. Νταξ μετα πηγα στην cosmote.

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το Update Εγινε

 

G925FXXU2COH2

3.10.61-5599585 KERNEL

LMY47X.G925FXXU2COH8 KATASKEVI

 

Ειναι το τελευταίο?

 

Ακριβώς....

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έτσι για την ιστορία μετά και την τελευταία 5.1.1 το κινητό και σε μπαταρία αλλά και σε λειτουργία ακόμα καλύτερο.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έτσι για την ιστορία μετά και την τελευταία 5.1.1 το κινητό και σε μπαταρία αλλά και σε λειτουργία ακόμα καλύτερο.

 

Yep!

Στο multitasking θελει λιγο δουλιτσα ακομα ομως... Βεβαια ειναι καλυτερο σε σχεση με τις αρχικες εκδοσεις!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έτσι για την ιστορία μετά και την τελευταία 5.1.1 το κινητό και σε μπαταρία αλλά και σε λειτουργία ακόμα καλύτερο.

 

Συμφωνώ ότι πλέον ειναι σε αξιοθαύμαστα επιπεδα σταθερότητας,ομαλότητας και σχετικά ικανοποιητικής αυτονομίας βάση της μπαταρίας του,σχεδόν εφάμιλλη με του m8 και την 4.4.4.

Πήραμε και τα features του plus edge και έδεσε το γλυκό καλυτερα:p

 

Βέβαια εδω που τα λέμε ετσι έπρεπε να ήταν απο το πρώτο εστω δίμηνο και όχι στο τετράμηνο να έρθει στα ίσια του απο τις πρώτες άθλιες εκδόσεις ;)

 

Εγω μάλλον με βλέπω να μην προβώ σε άλλη αναβάθμιση εως πάρουμε την M διοτι μην μας τα χαλάσει η Sammy διοτι αρκετα ικανοποιημένος είμαι και την Sammy την εχω ικανή για το καλυτερο και το χειρότερο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το s6 edge και δεν μπορώ να κάνω βίντεο κλήση. Τι πρέπει να κάνω?
Και εσύ και σε αυτόν που κάνεις βίντεο κλήση πρέπει να έχετε ενεργοποίηση τα data.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο μενα.πρωην κατοχος iphone 6 και νυν κατοχος edge.οσο και να προσπαθω δεν μπορω να κανω τις ειδοποιησεις στην edge οθονη να μου ερχονται!οταν δηλ εχω αναπαντητη κληση,μνμ ,μειλ .τι μπορει να φταιει?εχω ενεργοποιημενη την σχετικη ρυθμιση απο το μενου ,αλλα τπτ!ενω ολα τα υπολοιπα λειτουργουν κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

? Ποιο καινουργια απο την "Η" ; Απο την μια αλλαζουμε σε XEU για να εχουμε πρωτη αναβαθμισεις και στην Ρουμανια βγαινει πρωτη απο την orange; :lol::lol:
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι, η "Ι" είναι παραγωγής Σεπτεμβρίου.

Λογικά πολύ σύντομα θα έρθει και για XEU.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Περιμενω και εγω το διαμαντι αυτες τις μερες. Μια ερωτηση λογω της κυρτης οθονης ειναι δυσκολη η πληκτρολογηση; Το πληκτρολογιο πως το εμφανιζει;
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Περιμενω και εγω το διαμαντι αυτες τις μερες. Μια ερωτηση λογω της κυρτης οθονης ειναι δυσκολη η πληκτρολογηση; Το πληκτρολογιο πως το εμφανιζει;

 

καλησπερα φιλε μου..το πληκτρολογιο το εμφανιζει κεντρικα στην οθονη,δηλαδη δεν πλευριζει στις ακρες της οθονης και δεν θα αντιμετωπισεις κανενα απολυτως προβλημα..!με γεια το κινητο λοιπον και κοιτα να το χαρεις οταν σου ερθει με το καλο.. :)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο μενα.πρωην κατοχος iphone 6 και νυν κατοχος edge.οσο και να προσπαθω δεν μπορω να κανω τις ειδοποιησεις στην edge οθονη να μου ερχονται!οταν δηλ εχω αναπαντητη κληση,μνμ ,μειλ .τι μπορει να φταιει?εχω ενεργοποιημενη την σχετικη ρυθμιση απο το μενου ,αλλα τπτ!ενω ολα τα υπολοιπα λειτουργουν κανονικα.

Και εγώ το ίδιο,τι δεν κάνουμε σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Πως μπορώ να κάνω να κλείνουν τα δεδομένα όταν είμαι συνδεδεμένος σε wifi και να ανοίγουν όταν δεν είμαι συνδεδεμένος σε wifi;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Πως μπορώ να κάνω να κλείνουν τα δεδομένα όταν είμαι συνδεδεμένος σε wifi και να ανοίγουν όταν δεν είμαι συνδεδεμένος σε wifi;
Εσύ δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα γι αυτό, γίνεται μόνο του αυτόματα από default όταν έχεις ανοικτά καί τα δύο. Το wifi έχει πάντα προτεραιότητα έναντι των δεδομένων. Όταν συνδέεσαι σε κάποιο ασύρματο δίκτυο wifi αυτομάτως κλείνουν τα data καί επανέρχονται όταν αποσυνδεθείς από αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Πως μπορώ να κάνω να κλείνουν τα δεδομένα όταν είμαι συνδεδεμένος σε wifi και να ανοίγουν όταν δεν είμαι συνδεδεμένος σε wifi;

 

Τα ααφηνεις ανοιχτα και αυτοματα δουλευει μονο το wifi. Οταν κλεισεις το wifi ξεκινανε τα δεδομενα.

 

 

Λοιπον παιδια για οποιον δεν το ξερει υπαρχει αυτη η αφαρμογη που δουλευει στην edge οθονη με κλειστο κινητο και διαλεγεις ποιες εφαρμογες να ξεκινας. Ειναι αψογο και σε μενα δουλευει πολυ καλα και δεν χρειαζεται ροοτ.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/themes-apps/4-22-quicklaunch-feed-galaxy-s6-edge-t3090255

 

Και μια ερωτηση. Υπαρχει τροπος να κρυψουμε εφαρμογη απο τον launcher χωρις ροοτ?

Και εννοειται στον TouchWiz.

Link to comment
Share on other sites

@coccus αν εννοείς από το μενού των εφαρμογών στο note γίνεται, στον καινούργιο tw αφαιρέθηκε??

Επίσης, παρατηρησα οτι στο νεο tw, σε εκθεσιακό s6 edge plus, που δοκίμαζα δεν είχε άπειρη κύλιση ούτε στις αρχικές οθόνες ούτε στο μενού εφαρμογών, αφαιρέθηκε ή υπάρχει καπου ως επιλογή?

Link to comment
Share on other sites

@coccus αν εννοείς από το μενού των εφαρμογών στο note γίνεται, στον καινούργιο tw αφαιρέθηκε??

Επίσης, παρατηρησα οτι στο νεο tw, σε εκθεσιακό s6 edge plus, που δοκίμαζα δεν είχε άπειρη κύλιση ούτε στις αρχικές οθόνες ούτε στο μενού εφαρμογών, αφαιρέθηκε ή υπάρχει καπου ως επιλογή?

 

Αυτα εννοω και δυστυχως δεν υπαρχουν. Απλα αν υπαρχει καποια εφαρμογη της Samsung που να τα δινει.

Oπως για παραδειγμα μια εφαρμογη που ρυθμιζεις τα lights στα κουμπια αφης που σου δινει ρυθμισεις.

Στην ουσια extra ρυθμισεις του TW αναζητω αλλα χλωμο το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα γι αυτό, γίνεται μόνο του αυτόματα από default όταν έχεις ανοικτά καί τα δύο. Το wifi έχει πάντα προτεραιότητα έναντι των δεδομένων. Όταν συνδέεσαι σε κάποιο ασύρματο δίκτυο wifi αυτομάτως κλείνουν τα data καί επανέρχονται όταν αποσυνδεθείς από αυτό.

 

 

 

Συμφωνώ αλλα...οταν είναι και τα 2 ενεργοποιημενα. Εγώ θέλω οι διακόπτες να είναι κλειστοι εναλλάξ.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλα...οταν είναι και τα 2 ενεργοποιημενα. Εγώ θέλω οι διακόπτες να είναι κλειστοι εναλλάξ.

Ψυχολογικό κυρίως αυτό που ζητάς μιας και όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω η αλλαγή γίνεται ταυτόχρονα όταν συνδέεσαι στο wifi. Νομίζω πως αν ψάξεις και ρωτήσεις σε φόρουμ ίσως βρεις κάτι, αλλιώς καλό είναι να έχεις τα δεδομένα σου μονίμως κλειστά και να τα ανοίγεις κατά περίσταση.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα φλασαρι τιν αγγλική έκδοση και τωρα γλασαρα παλι τιν romania εγινε κανονικά αλλα το csc eγινε portogal γιατη ξέρετε? Εκανα factory reset αλλα τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...