Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει παρατηρήσει κάποιο πτώση της απόδοδης της μπαταρίας με την νέα ενημέρωση? Μου ήρθε έχω το Γερμανικό κ έχω την αίσθηση ότι πέφτει πιο γρήγορα...

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ισα ίσα που η μπαταρία έχει βελτιωθεί κατά πολύ με την τελευταία αναβάθμηση.

Δοκίμασε να κάνεις ενα clear system cache και παρακολούθησε το.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιο πτώση της απόδοδης της μπαταρίας με την νέα ενημέρωση? Μου ήρθε έχω το Γερμανικό κ έχω την αίσθηση ότι πέφτει πιο γρήγορα...

Πρεπει να κανεις hard reset να δέσει καλύτερα.

Πολλές φορές αναβάθμιση πανω στην υπάρχουσα δεν κολλάει τόσο καλά και ομαλά.

Σε όλους ισχύει αυτο,εννοώ εταιρίες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και βέβαια :)

 

Ωραία..... :)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου ήρθε το κινητό από smartec που το έστειλα για αλλαγή μπροστινης κάμερας. Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Δεν φαίνεται τίποτα από σημάδια και τέτοια. Πραγματικά άψογοι. Εξυπηρετικοτατοι και πολύ προσεκτικοί. Μπράβο τους.

Εγώ δεν πιστεύω ότι ανοιχτηκε αυτό το κινητο. Εντωμεταξυ η μπροστά κάμερα έχει άλλη κατάληξη σε firmware.Οποτε είναι μάλλον νέα μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Α παρόλο που δεν έχω αλλάξει ποτέ firmware μέσω odin ακόμα και μετά από ένα firmware update είναι καλό να κάνω clear cache και wipe data/factory reset? Θα βοηθήσει όντως?

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι περάσετε την νέα αναβάθμιση σας εχει βγει πχ αυτή η πρόσθετη λειτουργία/δυνατότητα στην edge screen.

http://www.notebookcheck.net/fileadmin/_processed_/csm_Screenshot_2015-08-31-14-59-16_e53874ad58.png

 

 

 

Μπες στο gmail account σου ειτε απο κινητό ειτε pc και πηγαίνει εκεί που λέει στο πεδίο όπου ξέχασες το password και πατάς να στο κάνει reset η Google και εισάγεις καινούργιο και μετά με τον νέο εισάγεις τα στοιχεία στην εικόνα που παραθέτεις.

 

 

 

δε ξέρω ούτε το παλιό τι βάζω όταν πω ότι το ξέχασα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχε κάνεις από εσάς πρόβλημα με το homebutton....και αν ναι το έστειλε για αντικατάσταση?

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχε κάνεις από εσάς πρόβλημα με το homebutton....και αν ναι το έστειλε για αντικατάσταση?

Γενικά έχει παίξει σε μερικές συσκευές.. Όλοι πάμε smartec

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχε κάνεις από εσάς πρόβλημα με το homebutton....και αν ναι το έστειλε για αντικατάσταση?

Ναι φιλε μου,εμενα μου κολλουσε μέσα το κουμπι.Smartec αβλεπει!Ειχα μια ανησυχια μη μου το γρατσουνισουν κτλ αλλα τιποτα!κυριλε πηγε και κυριλε γυρισε! Να σημειωσω εδω ότι οπως μου είπαν εκεί σε πρόβλημα στο home button αλλάζει όλο το μπροστινό panel (δηλαδή και η οθόνη).

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως να πω και ενα μπράβο στο Amazon διοτι ενώ περίμενα Πέμπτη να παραλάβω την θήκη που παρήγγειλα έχοντας πληρώσει Express shipping,τελικά Δευτέρα θα παραλάβω απο DHL και με δίκη τους πρωτοβουλία επειδή δεν τήρησαν την ημερομηνία παράδοσης,μου κάνανε πίστωση το κόστος τον μεταφορικών περίπου 13 ευρώ.

 

Amazon και πάλι Amazon πάντα.

 

δε ξέρω ούτε το παλιό τι βάζω όταν πω ότι το ξέχασα?

Δεν χρειάζεται να ξέρεις τον κωδικό.

Μόνο με το username του gmail account σου.

Και εγω μια φορά τον ξέχασα διοτι είχα βάλει και 2-3 σύμβολα περα απο γράμματα η αριθμούς και έκανα την διαδικασία που σου περιέγραψα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε εντυπώσεις απο το νεο update. . Στα ελληνικά ακομα να ερθει..κριμα.
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε εντυπώσεις απο το νεο update. . Στα ελληνικά ακομα να ερθει..κριμα.

Σε έναν φίλο μου Ελληνικό unbranded ήρθε. Σε μένα της cosmote ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Σε έναν φίλο μου Ελληνικό unbranded ήρθε. Σε μένα της cosmote ακόμα.

ελληνικο εισαι σιγουρος;;;;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Πως θα καταλαβω αν εχω την τελευταία αναβάθμιση με τα κολπα το edge+ . Τωρα ειμαι με 5.1.1

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Πως θα καταλαβω αν εχω την τελευταία αναβάθμιση με τα κολπα το edge+ . Τωρα ειμαι με 5.1.1

 

Ποια κόλπα του Edge+? Η τελευταία δεν είναι αυτή με την αλλαγή της μορφής των εικονιδίων? Αυτό εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Τα εικονίδια και η μπαρα στα πλάγια με τις εφαρμογές . Αν δεν κανω και λαθος καποιες αλλαγές στις ρυθμίσεις της κάμερας Edited by alelo

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και εγω με ελληνικο unbranded δεν εχω παρει την καινουργια.πολλη αργει ..........

Σταδιακά εντός 2-3 εβδομάδων θα την πάρουν όλες οι χώρες branded-unbranded.

Ετσι παει στους OEM android.

Μια Apple που τους χρειάζεται :lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σταδιακά εντός 2-3 εβδομάδων θα την πάρουν όλες οι χώρες branded-unbranded.

Ετσι παει στους OEM android.

Μια Apple που τους χρειάζεται :lol:

αλλαζει κατι σε καθε firmware γιαυτο και βγαινει σε καθε χωρα ξεχωριστα;;τι διαφορες εχει;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

αλλαζει κατι σε καθε firmware γιαυτο και βγαινει σε καθε χωρα ξεχωριστα;;τι διαφορες εχει;;

Φαντάζομαι εμπλέκονται αρκετοί παράγοντες και ανα χώρα κάποιες μικροδιαφορές ανα firmware και ανα πάροχο όπου εμπλέκονται πολλές φορές και αλλα που πιθανός δεν τα γνωρίζουμε με καθε λεπτομέρεια.

Κοινός υπομονή.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...