Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια με το καλο να σας ερθει αλλα μην τα κανετε ολα δραμα.Ολοι λενε οτι με την τελευταια επισημη ρομ με τα gapps ολα παιζουν σωστΑ!Δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση.Επισης το apk jiayu es υποστηριζει και το s3 δηλαδη μπορει να περασει και cwm οποτε με τον εναν η τον αλλον τροπο ολα ειναι καλα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια με το καλο να σας ερθει αλλα μην τα κανετε ολα δραμα.Ολοι λενε οτι με την τελευταια επισημη ρομ με τα gapps ολα παιζουν σωστΑ!Δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση.Επισης το apk jiayu es υποστηριζει και το s3 δηλαδη μπορει να περασει και cwm οποτε με τον εναν η τον αλλον τροπο ολα ειναι καλα.

 

ετσι ειναι ακομα δεν εχει παραλαβει σχεδον κανεις και γραφουμε για καποιους που τρεχουν να βρουν καμια ρομ της προκοπής!!!! αλλος γραφει για προβληματα στην μπαταρια χωρις να μας λεει τι χρηση του κανει, και αλλος οτι η καμερα ειναι μαπα... και μετα διαπιστώνει οτι η καμερα ηταν στα 4Μ.....

 

ποιοι ειναι αυτοι παρελαβαν , το τσεκαραν , δεν τους κανει την δουλεια η ρομ που εχει και τρεχουν να περασουν νεα!!! ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βγαλαμε!!!

 

ψυχραιμια και φιλτραρισμα των οσων διαβαζουμε...

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Το δικο ειναι αεροδρομιο απο το Σαββατο. Ελπιζω μεχρι παρασκευη να παραλαβω.

 

Καλησπέρα. πότε το είχες παραγγείλει και από που?

Για να υπολογίζουμε και σε εμάς ποτε θα φτασει

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι ακομα δεν εχει παραλαβει σχεδον κανεις και γραφουμε για καποιους που τρεχουν να βρουν καμια ρομ της προκοπής!!!! αλλος γραφει για προβληματα στην μπαταρια χωρις να μας λεει τι χρηση του κανει, και αλλος οτι η καμερα ειναι μαπα... και μετα διαπιστώνει οτι η καμερα ηταν στα 4Μ.....

 

ποιοι ειναι αυτοι παρελαβαν , το τσεκαραν , δεν τους κανει την δουλεια η ρομ που εχει και τρεχουν να περασουν νεα!!! ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον βγαλαμε!!!

 

ψυχραιμια και φιλτραρισμα των οσων διαβαζουμε...

 

Εσύ φιλτράρεις αυτά που διαβάζεις;

Ένας επίσημος reviewer και χρήστες της συσκευής αναφέρουν ότι η μπαταρία έχει θέμα. Τι σχέση έχει η χρήση τώρα. Ο reviewer του Gizchina δεν ξέρει να κρίνει δηλαδή;

Τα υπόλοιπα (κάμερα, gps) συμφωνώ ότι τα έχουμε εξαντλήσει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φιλτράρεις αυτά που διαβάζεις;

Ένας επίσημος reviewer και χρήστες της συσκευής αναφέρουν ότι η μπαταρία έχει θέμα. Τι σχέση έχει η χρήση τώρα. Ο reviewer του Gizchina δεν ξέρει να κρίνει δηλαδή;

Τα υπόλοιπα (κάμερα, gps) συμφωνώ ότι τα έχουμε εξαντλήσει.

 

ποιοι ειναι οι χρηστες τις συσκευης? μιλας για ξενα φορουμ? γιατι εδω εκτος απο το παλικαρι που δεν ειναι δικο του και δεν εχει δοκιμασει τπτ εκτος απο φλασαρισματα δεν εχουμε αλλη εμπειρια.

 

Η μπαταρια δεν παιζει ρολο αν πχ εχεις ανοικτο wifi , data, εφαρμογες , gps , bt , ραδιο κλπ?

Link to comment
Share on other sites

sam28 μήπως θέλεις να φτιάξεις ένα οδηγό με link του, για να βοηθήσεις και μας που δυσκολευόμαστε?

 

Κατι θα κανω. Tutorial ΑΚΡΙΒΩΣ οτι λεει και στο needrom. Τα flashtools τα εχει εκει μαζι με τη ρομ το μονο που λείπει ειναι drivers για vcom και preloader που θα βρείτε με ενα google και να τους κατεβασετε και πως να τους βάλετε. Απο ενα βιντεακι ειχα δει τη διαδικασία απο ενα ρωσο νομίζω αν κάποιος τα δει και δεν τα καταφέρει να ρωτήσει που κολαει και θα βοηθήσω οσο μπορω.

Link to comment
Share on other sites

ποιοι ειναι οι χρηστες τις συσκευης? μιλας για ξενα φορουμ? γιατι εδω εκτος απο το παλικαρι που δεν ειναι δικο του και δεν εχει δοκιμασει τπτ εκτος απο φλασαρισματα δεν εχουμε αλλη εμπειρια.

 

Η μπαταρια δεν παιζει ρολο αν πχ εχεις ανοικτο wifi , data, εφαρμογες , gps , bt , ραδιο κλπ?

Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να στο εξηγήσω.

Οι άνθρωποι που κάνουν reviews είναι επαγγελματίες. Επίσης και κάποιοι χρήστες παρατήρησαν το ίδιο πράγμα.

Όταν κάνεις μια στάνταρ χρήση κινητού και στον ίδιο χρόνο θέλει φόρτιση ένα κινητό πχ με 2.500mah μπαταρία και ένα κινητό με 3.000mah, τότε προφανώς αυτό που έχει μπαταρία 3.000 έχει πρόβλημα.

Κατανοητό;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να στο εξηγήσω.

Οι άνθρωποι που κάνουν reviews είναι επαγγελματίες. Επίσης και κάποιοι χρήστες παρατήρησαν το ίδιο πράγμα.

Όταν κάνεις μια στάνταρ χρήση κινητού και στον ίδιο χρόνο θέλει φόρτιση ένα κινητό πχ με 2.500mah μπαταρία και ένα κινητό με 3.000mah, τότε προφανώς αυτό που έχει μπαταρία 3.000 έχει πρόβλημα.

Κατανοητό;

 

oλα αυτα που λες ειναι υποθετικά και αυθαίρετα.... Εγώ πήρα από φιλο πληροφορία ότι με φουλ χρηση το κινητο κρατά 1.5 μερα.

Οταν το παρω θα ενημερώσω για την μπαταρια. Αν είναι μαπα πιστεψε με δεν θα το κρυψω. Μεχρι τοτε κανουμε υποθεσεις...

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα λογικα επομενη βδομαδα πεμπτη-παρασκευη ευελπιστω

να παραλαβω..

 

αλλα μιλαμε για την σειρα s της jiayu,τσαμπα ανησυχουμε,

λογικα το lg g3 μου θα το πουλησω μολις ερθει,

όπως με το s1 είχα δώσει το sammy s4..εύκολα κιολας..

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω άμα το έχει κάποιος αυτό το κινητό και το ξέρει. τι δυνατότητες παρέχει και κύριος τον δείκτη sar που έχει!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή φαγωθηκατε με το GPS κάποιοι σήμερα έκανα και "κόντρα" μέσα σε κλειστό μαγαζι s3 vs mx4. Με εξέπληξε... Κλείδωσε ποιο γρήγορα 5 δορυφόρους και έβλεπε 15 με ακρίβεια 10 feet σε λιγότερο από λεπτό ενώ το δικό μου mx4 που έχει μια χαρά GPS εκεί μέσα έβλεπε 25 αλλά δεν κλείδωσε ποτέ 3 λεπτά που το άφησα. Όσο για τη κάμερα είπα μια χαρά είναι αλλά τι θες? Σύγκριση με το meizu να κλαψεις? Και στα 13 mp δεν συγκρίνεται με κανένα κινητό άνω των 300 ευρώ, είναι μέτρια και πάλι απλά υπέρ καλή για τη κατηγορία του, των κάτω από 200 ευρώ. Έχω παραγγείλει και δουλέψει για φίλους πάνω από 10 κινητά το τελευταίο εξάμηνο. Κάτι ξέρω και όσο μπορώ βοηθαω. Για μπαταρία λοιπόν ένα μπορώ να σας πω φορτίζει υπερβολικά αργά με το τελευταίο update πάνω και σε deep sleep flight mode για 8 ώρες έφαγε ένα 5~6%. Αυτά μπορώ να σας πω εγώ που έμαθα σήμερα. Και όχι επειδή με καίει προσωπικά, για να τα λέω σε εσάς μιας και παρέλαβα πρώτος. Η ρομ χοντρά bug δεν έχει είναι άκρως λειτουργική και smooth απλά έχει περιθώριο βελτίωσης,καινουριο είναι.
Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι δεν μπορείς να καταλάβεις την πραγματική ένταση με την οποία παίζει το ηχείο του κινητού, καθώς πολύ απλά μπορεί η ευαισθησία του μικροφώνου στην κάμερα (που τραβάει το βίντεο) να είναι ψηλά - μάλιστα η ένταση με την οποία ακούγεται σε μια φάση ο ήχος από τα ακουστικά, μάλλον κάτι τέτοιο αφήνει να εννοηθεί...

κι εμενα λογικα επομενη βδομαδα πεμπτη-παρασκευη ευελπιστω

να παραλαβω..

 

αλλα μιλαμε για την σειρα s της jiayu,τσαμπα ανησυχουμε,

λογικα το lg g3 μου θα το πουλησω μολις ερθει,

όπως με το s1 είχα δώσει το sammy s4..εύκολα κιολας..

Χαίρομαι να βλέπω αισιόδοξους ανθρώπους! :lol:

Επειδή φαγωθηκατε με το GPS κάποιοι σήμερα έκανα και "κόντρα" μέσα σε κλειστό μαγαζι s3 vs mx4. Με εξέπληξε... Κλείδωσε ποιο γρήγορα 5 δορυφόρους και έβλεπε 15 με ακρίβεια 10 feet σε λιγότερο από λεπτό ενώ το δικό μου mx4 που έχει μια χαρά GPS εκεί μέσα έβλεπε 25 αλλά δεν κλείδωσε ποτέ 3 λεπτά που το άφησα. Όσο για τη κάμερα είπα μια χαρά είναι αλλά τι θες? Σύγκριση με το meizu να κλαψεις? Και στα 13 mp δεν συγκρίνεται με κανένα κινητό άνω των 300 ευρώ, είναι μέτρια και πάλι απλά υπέρ καλή για τη κατηγορία του, των κάτω από 200 ευρώ. Έχω παραγγείλει και δουλέψει για φίλους πάνω από 10 κινητά το τελευταίο εξάμηνο. Κάτι ξέρω και όσο μπορώ βοηθαω. Για μπαταρία λοιπόν ένα μπορώ να σας πω φορτίζει υπερβολικά αργά με το τελευταίο update πάνω και σε deep sleep flight mode για 8 ώρες έφαγε ένα 5~6%. Αυτά μπορώ να σας πω εγώ που έμαθα σήμερα. Και όχι επειδή με καίει προσωπικά, για να τα λέω σε εσάς μιας και παρέλαβα πρώτος. Η ρομ χοντρά bug δεν έχει είναι άκρως λειτουργική και smooth απλά έχει περιθώριο βελτίωσης,καινουριο είναι.

Ωραίος! Σ' ευχαριστούμε!

Πάντως η κατανάλωση ακούγεται όντως απογοητευτική σε standby - αλλά είμαι σίγουρος (κλέβω λίγη από την αισιοδοξία του mertaghon2! :)) ότι είναι κάτι που θα διορθωθεί αργά ή γρήγορα με κάποιο f/w update.

Ας το πιάσουμε κιόλας στα χέρια μας, να δούμε τι @#$%&! τρέχουν από πίσω σε background (καλή η κίνησή σου να το δεις σε flight mode - ξέρουμε ότι δεν οφείλεται στο δίκτυο), τι κινεζιές -μπορεί να- έχει, τι wakelocks τυχόν παίζουν κλπ.

Ένα καλό... κουρεματάκι* μπορεί να αποφέρει καρπούς!

 

_____________________________________________________________________________

* Χμμ... Τώρα που το σκέφτομαι, η αναφορά σε "κουρέματα" στις μέρες μας μπορεί να οδηγήσει σε λάθος συνειρμούς...! :p

Link to comment
Share on other sites

mini παρουσιαση απο ρώσο. Η οθονη τα σπαει, πολυ smooth , gps μια χαρα, πολυ καλη καμερα, απλα ικανοποιητικο το βιντεο.

 

Link to comment
Share on other sites

πωπω πλήρες ριβιου ο ρώσσος..

 

 

η βιντεοκαμερα μου φάνηκε αρκετά καλύτερη σε θέμα

σπασίματος όταν την κινούσε,από τα μέσα high end περασμένης γενιάς..καλά όχι το g2,1020..

παρατήρησε κανείς τπτ άλλο?

 

ois δεν έχει σωστά?ή κάνω λάθος?

 

η θηκούλα ξέρουμε απο που είναι ,να πάρω 1???

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

πωπω πλήρες ριβιου ο ρώσσος..

 

 

η βιντεοκαμερα μου φάνηκε αρκετά καλύτερη σε θέμα

σπασίματος όταν την κινούσε,από τα μέσα high end περασμένης γενιάς..καλά όχι το g2,1020..

παρατήρησε κανείς τπτ άλλο?

 

ois δεν έχει σωστά?ή κάνω λάθος?

 

η θηκούλα ξέρουμε απο που είναι ,να πάρω 1???

 

αν το εχεις παρει απο vickmall (πιθανον και απο αλλους) πηγαινει μαζι με το κινητο. Παντως η αποκριση του κινητου ειναι πραγματικα εντυπωσιακη! μηδενικο λαγκαρισμα ξεφτυλιζει χαλαρα επωνυμες ναυαρχιδες!!!

 

Ο ρωσος παντως σε παρουσιαση 10 λεπτων εδειξε όσα εχουν δειξει ολα τα αλλα βιντεο μαζι τοσο καιρο!! πιστευω πλεον οσοι μιλουσαν για το γνωστο θεμα του gps στα jiayu θα πρεπει να μην ξανανοιξουν θεμα . Το s3 είναι αψογο και σε αυτο τον τομεα!!!

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Μηπως βιαζομαστε χωρις καν να εχει παραλαβει κανεις να βγαζουμε αχρηστες τις μαμισιες ρομ? αν το τηλεφωνο έχει περασμένο το google play store απο το μαγαζι ποιος ο λογος να αλλαξεις ντε και καλα με την μια την ρομ ? το οποιο θεμα με την μπαταρια όπως διαβαζουμε θα λυθει με update το οποιο φυσικα θα το χασει οποιος φλασαρει ρομ που παιζουν δεξια και αριστερα....

Σχετικα με την τιμη μακαρι να πεσει αλλα θεωρω οτι το κινητο ηδη στα 160 ευρω το 2gb για τις προδιαγαφες που εχει ειναι τζαμπα! και αντε να πεσει που να παει? 150? 140? αξιζει η αναμονη μηνων για 10-20 ευρώ? εδω δεν μιλαμε οτι περιμενω το note 4 να πεσει από τα 650 ευρω στα 500 για να το παρω! οκ εκει κερδιζεις 150 ευρω! εδω τι ? 10 ευρώ?

 

Συμφωνω σε ολα +1, Προπαρηγγειλα το Advanced (3gb) απο γνωστο μαγαζι στις 25/12/14 και το τραβηξανε απο 10/2/15 στις 4/3/15 ..απηυδησα και εκλεισα το Meizu Mx4 Pro με 70Εuro παραπανω..πιστευω εκανα καλα.. :/

Edited by keen
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω σε ολα +1, Προπαρηγειλα το Advanced (3gb) απο γνωστο μαγαζι στις 25/12/14 και το τραβηξανε απο 10/2/15 στις 4/3/15 ..απηυδησα και εκλεισα το Meizu Mx4 Pro με 70Εuro παραπανω..πιστευω εκανα καλα.. :/

 

καλα εκανες. Και εγω ψηνομουν για 3gb αλλά εβλεπα οτι θα τραβουσε πολυ. Οχι οτι το 2gb δεν τραβηξε αλλα 3 μηνες για να παρεις ενα κινητο ειναι τελειως υπερβολικο. Θα πρεπει αυτο το θεμα με τις προπαραγγελιες καπως να μαζευτει. Δεν μπορει να ξεκινουν προπαραγγελιες για κινητα που θα μπορεσεις να τα παρεις στο χερι 3 και 4 μηνες μετα...

 

To mx4 ειναι φανταστικο οποιο τηλεφωνο να εχεις το δινεις και δεν νιωθεις να χανεις εκτος ισως απο το note 4 εφοσον δουλευεις γραφιδα.

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Το θεωρω παντως απαραδεκτο ενα καινουργιο τηλεφωνο να εχει τετοιο θεμα μπαταριας αν ειναι αληθεια ολα αυτα που λεγονται.

Δηλαδη απο τη μια πρεπει να περιμενεις το update μηπως διορθωθει το προβλημα και απο την αλλη αν αλλαξεις ρομ χανεις το δικαιωμα αυτο και πρεπει να μπλεξεις με rom, drivers κλπ μηπως λυσεις το προβλημα.Και μετα απο τοσο καιρο καθυστερηση, για μενα αυτο δειχνει μη υπευθυνοτητα που δεν δικαιολογηται για την jiayu. Εδω πηρα ενα doogee 65€ και δουλευει αψογα, οχι το s3 με 160.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή φαγωθηκατε με το GPS κάποιοι σήμερα έκανα και "κόντρα" μέσα σε κλειστό μαγαζι s3 vs mx4. Με εξέπληξε... Κλείδωσε ποιο γρήγορα 5 δορυφόρους και έβλεπε 15 με ακρίβεια 10 feet σε λιγότερο από λεπτό ενώ το δικό μου mx4 που έχει μια χαρά GPS εκεί μέσα έβλεπε 25 αλλά δεν κλείδωσε ποτέ 3 λεπτά που το άφησα. Όσο για τη κάμερα είπα μια χαρά είναι αλλά τι θες? Σύγκριση με το meizu να κλαψεις? Και στα 13 mp δεν συγκρίνεται με κανένα κινητό άνω των 300 ευρώ, είναι μέτρια και πάλι απλά υπέρ καλή για τη κατηγορία του, των κάτω από 200 ευρώ. Έχω παραγγείλει και δουλέψει για φίλους πάνω από 10 κινητά το τελευταίο εξάμηνο. Κάτι ξέρω και όσο μπορώ βοηθαω. Για μπαταρία λοιπόν ένα μπορώ να σας πω φορτίζει υπερβολικά αργά με το τελευταίο update πάνω και σε deep sleep flight mode για 8 ώρες έφαγε ένα 5~6%. Αυτά μπορώ να σας πω εγώ που έμαθα σήμερα. Και όχι επειδή με καίει προσωπικά, για να τα λέω σε εσάς μιας και παρέλαβα πρώτος. Η ρομ χοντρά bug δεν έχει είναι άκρως λειτουργική και smooth απλά έχει περιθώριο βελτίωσης,καινουριο είναι.

 

Απο την αλλη διαβασα το παραπανω και ψιλοανησυχησα αναφορικα με το GPS ..ελπιζω το MX4 Pro να κλειδωνει καλυτερα απο το απλο που εχει ο φιλος Σαμ28..οψομεθα

Παντως κριμα που το τραβανε τοσο πολυ το σκοινι με το advanced προφασιζομενοι software debugging..τι στο καλο το NFC και η παραπανω μνημη τους προβληματιζει?Δεν ξερω..ολα ειναι πιθανα! :(

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη διαβασα το παραπανω και ψιλοανησυχησα αναφορικα με το GPS ..ελπιζω το MX4 Pro να κλειδωνει καλυτερα απο το απλο που εχει ο φιλος Σαμ28..οψομεθα

 

Δεν σου ειπα πως δεν δουλευει καλα το GPS του MX4, μια χαρα ειναι, εβλεπε και περισσοτερους απλα δεν κλείδωνε ΜΕΣΑ σε κτίριο (μονώροφο,απο πανω ειχε μονο ταράτσα) εξω ειναι απροβλιματιστο, δεν ξερω ΤΙ σε ανησυχεί . Πισω στα του S3, το advanced καθαρα για λογους μαρκετινγκ το αργουν. Πολυ απλα με τοσο κοντινες τιμες κανεις δεν θα επερνε το απλο...ενω τωρα...(?) πηραν ολοι το απλο και ποιο μετα θα παρουν πολοι ακομα το advanced...

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου ειπα πως δεν δουλευει καλα το GPS του MX4, μια χαρα ειναι, εβλεπε και περισσοτερους απλα δεν κλείδωνε ΜΕΣΑ σε κτίριο (μονώροφο,απο πανω ειχε μονο ταράτσα) εξω ειναι απροβλιματιστο, δεν ξερω ΤΙ σε ανησυχεί . Πισω στα του S3, το advanced καθαρα για λογους μαρκετινγκ το αργουν. Πολυ απλα με τοσο κοντινες τιμες κανεις δεν θα επερνε το απλο...ενω τωρα...(?) πηραν ολοι το απλο και ποιο μετα θα παρουν πολοι ακομα το advanced...

 

Ουτε εγω ειπα οτι ανησυχησα οτι δεν δουλευει το GPS του ΜΧ4 και κατ'επεκταση του Προ...απλα με προβληματισε το γεγονος οτι το S3 τα πηγε καλυτερα σε κλειστο χωρο...Σιγουρα δεν ανησυχω...δεν εχω προθεση να οδηγησω μεσα σε πολυκατοικια :p ...

 

Στα του S3 συμφωνω μαζι σου...αλλα πιθανολογω οτι πολλοι(αναμεσα σε αυτους και εγω) θα σκεφτουν να περιμενουν ποτε θα αξιωθει το τμημα μαρκετινγκ να λανσαρει το Προχωρημενο..και θα καταφυγουν σε αλλες λυσεις 3gb (γιατι να δωσω περιπου 200Ε για το S3 ενω με 241Ε πηρα το ΜΧ4 Pro)

Εν κατακλειδι θεωθω το S3 απαραμιλλο κινητο στην κατηγορια του και πιστευω θα ξεπερασει τις οποιες παιδικες του ασθενειες..αλλα απογοητευτηκα απο την καθυστερηση του advanced...και σιγουρα εαν ειχε τηρηθει η πρωτη προθεσμια κυκλοφοριας του δεν θα συζητουσα για ξενοκοιταγμα σε αλλες λυσεις!

Μακαρι να μην παει μακρια η βαλιτσα...

Link to comment
Share on other sites

-Μαγαπας ή τσαμπα πινω?

-Οπα οπα, καταρχας, που πινεις τσαμπα?

ΠΟΥ βρηκες το pro 240euro? O.o

 

:rolleyes: Στο Coolicool 269.99$ με εκπτωτικο κουπονι των 180$

The final price determinations on coolicool! Subtotal:$449.99

Shipping fee:$0.00

Bonus: -$180

Total:$269.99

Μη νομιζεις και εγω ακομα να το πιστεψω ,μεχρι την Παρασκευη θα εχει φυγει ...Μην λεω μεγαλα λογια..κατσε μη το συνειδητοποιησουν και αυτοι και το μετανοιωσουν και δεν κερασουν το μπουκαλακι

Edited by keen
Link to comment
Share on other sites

Μαρκετιστικη είναι η καθυστέρηση όπως είπε ο φίλος παραπάνω.Αν τα έβγαζαν μαζί και με τη διαφορά τιμής που έχει διαδοθεί θα πηγαίναμε ακλαφτο το απλό.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...